Kids Run & Aquathlon ZOELLER TECH StoneMan Triathlon Puck 2022
# Karta Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Olszówka Jan Gdańska Aquathlon
2 Olszówka Aleksander Gdańska Aquathlon
3 Labuda Tymoteusz Luzino Aquathlon Szkoła Podstawowa nr 1
4 Labuda Nikodem Luzino Kids Run Przedszkole Bajkowa Dolina
5 Labuda Franciszek Luzino Kids Run Przedszkole Bajkowa Dolina
6 Kowalik Kamil Kębłowo Aquathlon LUK-CONNECT
7 Kozikowski Filip Goscicino Kids Run
8 Kozikowski Oliwier Goscicino Kids Run
9 Chmielewska Hanna Straszyn, Pruszcz Gdański, Gdański Aquathlon
10 Maszota Amelia Maszota Luzino Aquathlon
11 Maszota Dawid Maszota Luzino Aquathlon
12 Maszota Piotr Maszota Luzino Kids Run
13 Mudlaff Marcelina Chłapowo Kids Run Klif Team
14 Kass Mieszko Puck Kids Run ZOELLER TECH
15 Kass Michalina Puck Kids Run ZOELLER TECH
16 Bocianowski Kajetan Gdańsk Aquathlon
17 Voigt Patryk Szemud Aquathlon
18 Voigt Mateusz Szemud Aquathlon
19 Wysocka Zofia Gdynia Aquathlon SP nr 47 w Gdyni
20 Wysocki Adam Gdynia Kids Run Przedszkole nr 55 w Gdyni
21 Koss Dominik Władysławowo Aquathlon
22 Czwatschka Marcelina Lesniewo Kids Run
23 Czwatschka Milena Lesniewo Aquathlon Szkoła Podstawowa im. Józefa Dambka
24 Figura Agata Starogard Gdański Kids Run
25 Patelczyk Hanna Góra Kids Run
26 Ostrowski Bartłomiej Rozewie Kids Run
27 Ostrowska Maja Rozewie Aquathlon
28 Bieszke Adam Góra Kids Run
29 Ustarbowska Wiktoria Swarzewo Kids Run
30 Hartliński Iwo Dionizy Woryty Kids Run
31 Jezusek Tymoteusz Gdynia Kids Run
32 Jezusek Mateusz Gdynia Aquathlon
33 Meyer Jakub Barłomino Kids Run
34 Meyer Zofia Barłomino Kids Run
35 Meyer Paweł Barłomino Aquathlon
36 Miaśkiewicz Maksymilian Słupno Kids Run
37 Miaśkiewicz Michalina Słupno Aquathlon
38 Chmiel Igor Bolszewo Kids Run Trampus Turystyka Aktywna
39 Chmiel Jakub Bolszewo Kids Run Trampus Turystyka Aktywna
40 Łaski Konrad Starogard Gdański Aquathlon UKS 8 Starogard Gd / Olimpswim
41 Ćwik Leonard Gdynia Kids Run
42 Ćwik Sonia Gdynia Aquathlon
43 Ćwik Alicja Gdynia Aquathlon
44 Milej Marcelina Kębłowo Kids Run
45 Klebba Natalia Puck / Łebcz Aquathlon Szkoła Podstawowa Małe Morze
46 Klebba Szymon Puck / Łebcz Kids Run Pozytywne Przedszkole Małe Morze
47 USTARBOWSKA Maja SWARZEWO Aquathlon
48 Łazaronek Olimpia Stara Sikorska Huta Aquathlon OlimpSwim
49 Łazaronek Irmina Stara Sikorska Huta Kids Run OlimpSwim
50 Waleńska Alicja Gdynia Kids Run ZOELLER TECH
51 Waleńska Hanna Gdynia Kids Run ZOELLER TECH
52 Urbański Franciszek Gdynia Aquathlon
53 Orzoł Laura Gdynia Kids Run Party Animals Gdynia
54 Orzoł Liwia Gdynia Kids Run Party Animals Gdynia
55 Piotrzkowski Filip REDA Kids Run ZOELLER TECH
56 Pawłowski Dominik Gościcino Aquathlon
57 Pawłowska Laura Gościcino Aquathlon
58 Niedźwiecka Nadia Rumia Aquathlon
59 Dzierżyńska Jagna Mieroszyno Aquathlon
60 Schmidt Ula Wejherowo Kids Run
61 Schmidt Klara Wejherowo Kids Run
62 Szydłowski Kacper Kraków Kids Run Klub Pod Wisienką
63 Szydłowska Natalia Kraków Aquathlon Klub Pod Wisienką
64 Zduńczyk Bruno Gdańsk Kids Run
65 Klanczkowska Martyna Wejherowo Aquathlon WAGOTECH Team
66 Klanczkowska Wiktoria Wejherowo Aquathlon WAGOTECH Team
67 Klanczkowska Daria Wejherowo Kids Run WAGOTECH Team
68 Zyngier Marcin Władysławowo Kids Run
69 Zyngier Antonina Władysławowo Kids Run
70 Sikorra Agata Puck Aquathlon
71 Szuder Jan Hornówek Aquathlon Triangle Sports
72 Nowak Konrad Starzyno Aquathlon
73 Lisakowska Michalina Puck Aquathlon
74 Lisakowski Otton Puck Kids Run
75 Lamenta Leon Reda Kids Run
76 Lamenta Lilianna Reda Kids Run
77 Lunk Nadia Puck Aquathlon Szkoła Podstawowa nr 2
78 Liszka Weronika Gdańsk Aquathlon
79 Goszczyńska Martyna Wejherowo Aquathlon Uks 8 wejherowo
80 Meyer Amelia Wejherowo Aquathlon Uks 8 wejherowo
81 Bugaj Alan Puck Kids Run
82 Brzęczek Gabriela Gdynia Kids Run
83 Krawczyk Matylda Kraków Kids Run Klub Pod Wisienką
84 Krawczyk Michalina Kraków Aquathlon Klub Pod Wisienką
85 Fedak Michał Zagórz Aquathlon UKS Aquarius Lesko
86 Fedak Gaja Zagórz Aquathlon UKS Aquarius Lesko
87 Kamać Martyna Gdańsk Aquathlon
88 Zaręba Emilia Puck Kids Run
89 Okroy Sylwester Puck Aquathlon
90 Okroy Kamil Puck Kids Run
91 Czwatschka Jakub Puck Kids Run
92 Blar Maciej Puck Aquathlon
93 Blar Zuzanna Puck Aquathlon
94 Juśkiw Jagna Gdynia Kids Run
95 Juśkiw Julia Gdynia Kids Run
96 Kamiński Jakub Gdynia Kids Run Jaś i Małgosia Gdynia
97 Kamińska Pola Gdynia Kids Run Jaś i Małgosia Gdynia
98 Brzezik Damian Wejherowo Aquathlon
99 Brzezik Michał Wejherowo Aquathlon
100 Czajkowska Julia Gdynia Aquathlon BCT Team Gdynia


Views: 2228

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ