# | Surname and name | City | Kraj | Distance | Club | Sum to pay |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Przybyszewska wioleta | Płońsk | Polska | Nordic Walking 5 km | paid | |
2 | Bombała Michał | Płońsk | Polska | Bieg 10 km | Płońscy Patrioci | |
3 | Gęsiarz Szymon | Płock | Polska | Bieg 10 km | paid | |
4 | Nowocińska Nelly | Anielin | Polska | Nordic Walking 5 km | Team ZabieganeDni | |
5 | Gęsiarz Monika | Płock | Polska | Bieg 10 km | paid | |
6 | Majkowski Łukasz | Joniec-Kolonia | Polska | Bieg 2,5 km | KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO | paid |
7 | ZIÓŁKOWSKA ANNA | Płońsk | Polska | Bieg 2,5 km | paid | |
8 | Nowicki Piotr | Płock | Polska | Nordic Walking 5 km | paid | |
9 | Kurek Krzysztof | Plock | Polska | Nordic Walking 5 km | Płock Biega No Age Limit | paid |
10 | Szot Maria | Ujazd | Polska | Nordic Walking 5 km | paid | |
11 | Krupa Paweł | Płock | Polska | Nordic Walking 5 km | paid | |
12 | Murawski Dariusz | Baboszewo | Polska | Bieg 2,5 km | KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO | paid |
13 | Skrzyńska Joanna | Płońsk | Polska | Bieg 2,5 km | paid | |
14 | Szpakiewicz Sylwia | Płońsk | Polska | Bieg 2,5 km | paid | |
15 | Idzikowski Andrzej | Bolęcin | Polska | Bieg 10 km | paid | |
16 | Truszkowski Piotr | Bolęcin | Polska | Bieg 10 km | paid | |
17 | Dziarnowski Włodek | Płock | Polska | Bieg 10 km | biegamPłock team | paid |
18 | Mikołajczyk Jakub | Naruszewo | Polska | Bieg 2,5 km | ||
19 | Krygier-Szulińska Wioleta | Płońsk | Polska | Bieg 10 km | Płońszczanki | paid |
20 | Cegiełka Maria | Nacpolsk | Polska | Nordic Walking 5 km | paid | |
21 | Długokęcki Krzysztof | Ciechanów | Polska | Nordic Walking 5 km | TEAM NW CIECHANÓW | |
22 | Adamski Przemysław | Płock | Polska | Bieg 2,5 km | paid | |
23 | Opałka Jan | Płońsk | Polska | Bieg 2,5 km | KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO | paid |
24 | Rybacki Błażej | Nowa Wrona | Polska | Bieg 10 km | Obstacle Center Team | paid |
25 | Jezierski Piotr | Nowe Miasto | Polska | Bieg 10 km | Art show - team Nowe Miasto biega | paid |
26 | Szymański Mariusz | Nowe Miasto | Polska | Nordic Walking 5 km | paid | |
27 | Szymańska Katarzyna | Nowe Miasto | Polska | Nordic Walking 5 km | paid | |
28 | Różańska Helena | Płońsk | Polska | Nordic Walking 5 km | NW CZŁAPSKI TEAM | paid |
29 | Kaniak Zbigniew | Płońsk | Polska | Nordic Walking 5 km | Grupa Nordic Walking Płońsk | paid |
30 | KOPROWSKA-LESAK EWELINA | PŁOŃSK | Polska | Bieg 2,5 km | paid | |
31 | SuchodolskI Wiesław | Ciechanów | Polska | Nordic Walking 5 km | ||
32 | Piekarz Agnieszka | Płońsk | Polska | Nordic Walking 5 km | NW CZŁAPSKI TEAM | paid |
33 | Żebrowski Krzysztof | Cieksyn | Polska | Bieg 10 km | KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO | paid |
34 | Rylska Oliwia | Pass | Polska | Bieg 2,5 km | UKS Filipides Teresin | |
35 | Bielski Kamil | Naruszewo | Polska | Bieg 2,5 km | paid | |
36 | Lewandowska Ewelina | Czerwińsk nad Wisłą | Polska | Bieg 2,5 km | paid | |
37 | Misiak Łukasz | Płock | Polska | Bieg 2,5 km | paid | |
38 | Misiak Tatiana | Płock | Polska | Bieg 2,5 km | paid | |
39 | Jaksina Dariusz | Ruciane-nida | Polska | Nordic Walking 5 km | Na rolkach przez mazury | paid |
40 | Wypysiński Rafał | Warszawa | Polska | Bieg 10 km | Gąbin Biega | paid |
41 | BANIAK JACEK | PŁOŃSK | Polska | Bieg 10 km | KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO | paid |
42 | Stawska Beata | Elżbietów | Polska | Bieg 2,5 km | paid | |
43 | BREWCZYŃSKI MARCIN | ŁYSE | Polska | Nordic Walking 5 km | #Ice Kurp Łyse | paid |
44 | Zembrzuski Łukasz | Szczytno | Polska | Bieg 10 km | MKS BS PŁOŃSK | |
45 | Anowski Adrian | Drochowo | Polska | Bieg 10 km | paid | |
46 | Małek Karolina | Leoncin | Polska | Bieg 10 km | Fundacja a KUKU | paid |
47 | Przeradzki Seweryn | Mława | Polska | Bieg 10 km | paid | |
48 | Wypysińska Anna | Warszawa | Polska | Bieg 10 km | paid | |
49 | Przybyszewski Jakub | Płońsk | Polska | Bieg 10 km | paid | |
50 | Przybyszewski Michał | Płońsk | Polska | Bieg 10 km | paid | |
51 | Jaworska Klaudia | Sochaczew | Polska | Bieg 10 km | paid | |
52 | Stawski Tomasz | Elżbietów | Polska | Bieg 10 km | paid | |
53 | Pustoła Kacper | Naruszewo | Polska | Bieg 2,5 km | paid | |
54 | Pokropińska Weronika | Gostynin | Polska | Bieg 10 km | Rykowisko Team | paid |
55 | Romanowska Agnieszka | Płońsk | Polska | Bieg 10 km | PŁOŃSZCZANKI | paid |
56 | Krucz-Fabiańska Joanna | Czerwińsk nad Wisłą | Polska | Bieg 2,5 km | paid | |
57 | Walicka Bogna | Płońsk | Polska | Bieg 10 km | Płońszczanki | paid |
58 | Bobowicz Rafał | Niepiekła | Polska | Bieg 10 km | Klub Bokserski Huragan Trębki Stare | paid |
59 | Bronowski Piotr | Węgrzynowo | Polska | Bieg 2,5 km | paid | |
60 | Andrzejewski Grzegorz | Szerominek | Polska | Bieg 10 km | paid | |
61 | Fabiańska Gabriela | Czerwińsk nad Wisłą | Polska | Bieg 2,5 km | paid | |
62 | Fabiański Piotr | Czerwińsk nad Wisłą | Polska | Bieg 10 km | NO PAIN TEAM | paid |
63 | Maraszek Edyta | Staroźreby | Polska | Bieg 10 km | paid | |
64 | Cybulski Jacek | Jarocin | Polska | Bieg 10 km | paid | |
65 | Maraszek Krzysztof | Staroźreby | Polska | Bieg 10 km | paid | |
66 | Warchoł Artur | Kuchary Królewskie | Polska | Bieg 10 km | KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO | paid |
67 | Skierski Mikołaj | Strubiny | Polska | Bieg 2,5 km | MKS BS PŁOŃSK | |
68 | Bienias Konrad | Płock | Polska | Bieg 10 km | Mazowiecka Akademia Biegacza | paid |
69 | Lewicki Adrian | Płońsk | Polska | Bieg 2,5 km | Gimnazjon Płońsk | paid |
70 | Skierski Mateusz | Strubiny | Polska | Bieg 10 km | MKS BS PŁOŃSK | |
71 | Gościniak Aneta | Płońsk | Polska | Nordic Walking 5 km | paid | |
72 | Sękowska Bożena | Płońsk | Polska | Nordic Walking 5 km | KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO | paid |
73 | Królak Artur | Naruszewo | Polska | Bieg 10 km | paid | |
74 | Kwiatkowski Szymon | Naruszewo | Polska | Bieg 10 km | paid | |
75 | Białołęcki Dariusz | Płońsk | Polska | Bieg 2,5 km | paid | |
76 | Białołęcki Michał | Płońsk | Polska | Bieg 2,5 km | paid | |
77 | Mastalerski Dariusz | Grodzisk Mazowiecki | Polska | Bieg 10 km | Batalion Dowodzenia WOT | paid |
78 | Oracka Agnieszka | Grodzisk Mazowiecki | Polska | Bieg 10 km | Batalion Dowodzenia WOT | paid |
79 | Olejniczak Maksymilian | Warszawa | Polska | Bieg 10 km | ||
80 | Gadomski Łukasz | Płońsk | Polska | Bieg 10 km | paid | |
81 | Bułakowski Bohdan | Warszawa | Polska | Nordic Walking 5 km | ||
82 | Tomaszewski Arkadiusz | Naruszewo | Polska | Bieg 10 km | paid | |
83 | Pydynkowski Filip | Działdowo | Polska | Bieg 2,5 km | paid | |
84 | Pydynkowski Łukasz | Działdowo | Polska | Bieg 10 km | Rozbiegane Działdowo | paid |
85 | Górski Albin | Kozłów Szlachecki | Polska | Bieg 10 km | PSP Sochaczew | paid |
86 | Maraszek Zbigniew | Płońsk | Polska | Bieg 10 km | KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO | |
87 | Wiśniewski Jarosław | Płońsk | Polska | Bieg 10 km | paid | |
88 | Wasilewski Sławomir | Warszawa | Polska | Nordic Walking 5 km | PASJA Nordic Walking | |
89 | krzyzanowska zoja | wrarszawa | Polska | Bieg 10 km | Vege Runners | paid |
90 | Zalewska Amina | Nasielsk | Polska | Bieg 2,5 km | NASIELSK BASZTA TEAM | paid |
91 | Zalewski Adam | Nasielsk | Polska | Bieg 10 km | NASIELSK BASZTA TEAM | paid |
92 | Altman Jakub | Płońsk | Polska | Bieg 10 km | ||
93 | Kochman Iwona | Warszawa | Polska | Bieg 10 km | Vege Runners | paid |
94 | Orlińska Edyta | Płońsk | Polska | Bieg 10 km | PŁOŃSZCZANKI | |
95 | Ksyna Boguslaw | Kamion mały | Polska | Bieg 10 km | paid | |
96 | Marciniak Ilona | Płońsk | Polska | Bieg 10 km | KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO | paid |
97 | Pankowski Mariusz | Szapsk | Polska | Bieg 10 km | Biegam sam | paid |
98 | Nawrocki Paweł | Płock | Polska | Bieg 2,5 km | TKKF Płock | paid |
99 | Pielaciński Dariusz | Czerwińsk nad Wisłą | Polska | Bieg 2,5 km | paid | |
100 | Budkowska Dorota | Gawarzec Dolny | Polska | Bieg 2,5 km | paid |
Views: 10326