III Kaszubski Maraton o Wschodzie Słońca. Memoriał Franciszka Sojki
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Labudda Wojciech Puck MARATON LKS Puck, Przyjaciele w Biegu paid
2 Politowska Urszula Wejherowo MARATON paid
3 Rydz Andrzej Jawor MARATON KB TKKF Jawor paid
4 Czarnecki Michał Jawor MARATON KB TKKF Jawor paid
5 Dargacz Maciej Bolszewo MARATON paid
6 Dzideczek Marcin Warszawa MARATON Team ZabieganeDni paid
7 Kanigowski Grzegorz Gdańsk MARATON paid
8 Torłop Przemysław Gdańsk MARATON paid
9 Misior Kamil Studzionka MARATON Brak
10 Cieślak Piotr Sieradz MARATON paid
11 Wach Zdzisław Augustów MARATON paid
12 Malitowski Rafał Jelcz-Laskowice MARATON
13 Makles Przemysław Radomsko MARATON
14 Dyrcz Jakub Rabka-Zdrój MARATON paid
15 Tsiurkalo Yaroslav Tuchom MARATON paid
16 Hubert Jakub Kosakowo MARATON Onewaytravel.pl paid
17 Abucewicz Waldemar Władysławowo MARATON MKS Władysławowo paid
18 Małkiński Józef Bydgoszcz MARATON paid
19 Dąbrowski Tadeusz Gdynia MARATON Oksywie paid
20 Vandenbussche Jelle Meulebeke MARATON paid
21 Popiel Grażyna Trzebnica MARATON paid
22 Kaliniak Mateusz Lublin MARATON paid
23 Sanner Marcin Gdynia MARATON paid
24 Hewelt Mateusz Puck MARATON REBELS LEGION TEAM paid
25 Wróblewski Seweryn Ulasek MARATON Kb Wyszków paid
26 Jankowska Barbara Poznań MARATON paid
27 Janik Roman Kwidzyn MARATON KWIDZYN BIEGA paid
28 Machajewska Aneta Środa Wielkopolska MARATON Polonia Środa paid
29 Pawlak Sylwester Środa Wielkopolska MARATON Polonia Środa paid
30 Oberzig Tomasz Reda MARATON ST RUNNERS paid
31 Rutkowska Elżbieta Gdańsk MARATON Dudycz RUN paid
32 Wąż Mariusz Reda MARATON Klub Sportowy ISKRA przy Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni paid
33 Borowiak Piotr Bytom MARATON paid
34 Drabik Marcin Radom MARATON Biegiem Radom!
35 Wojnarowski Piotr Gdańsk MARATON paid
36 Tłoczek Tomek Pabianice MARATON Heros Team Pabianice paid
37 Rycio Natalia Puck MARATON paid
38 Rożej Damian Zgorzała MARATON paid
39 Wegner Beata Lębork MARATON Active Gym paid
40 Matysiak Kamil Jarocin MARATON Gracie Barra Poznań paid
41 Kaliszuk Janusz Biała Podlaska MARATON
42 Lewicka Karolina Błądzikowo MARATON paid
43 Szpyrka Mariusz Czerwonak MARATON paid
44 Bartosiński Bartłomiej Warszawa MARATON paid
45 Podżorska-Krupa Barbara Warszawa MARATON Staś i Tygrys paid
46 Bondarenko Daniel Słupsk MARATON Biegajło paid
47 Sobol Magdalena Nakło nad Notecią MARATON paid
48 Biernacki Sławomir Lipniki MARATON
49 Klebba Bartosz Swarzewo MARATON Klub biegacza paid
50 Oreszke Jan Karwia MARATON BRW KP PSP paid
51 Necel Marek Władysławowo MARATON Biegamy Razem Władysławowo paid
52 Mika Damian Racibórz MARATON Eko okna Runners paid
53 Wasilewski Sławomir Kolbudy MARATON Ustaw się na bieganie w Gdańsku \ Tam Tam Kolbudy paid
54 Gojke Dawid Władysławowo MARATON Biegamy Razem Władysławowo
55 Janowicz Anna Władysławowo MARATON Biegamy Razem Władysławowo paid
56 Stachowiak Leszek Janowiec Wielkopolski MARATON
57 Kollek Anna Władysławowo MARATON Biegamy Razem Władysławowo paid
58 Budzisz Rafał Chałupy MARATON paid
59 Karczewski Grzegorz Hel MARATON LKS Błękitni Żeglce paid
60 Rudźko Wojciech Wejherowo MARATON paid
61 Konieczny Robert Nakło nad Notecią MARATON paid
62 Kłosek Jacek Racibórz MARATON 100 Marathon Club Poland paid
63 Podgórska Jola Kedzierzyn-Koźle MARATON parkrun Kędzierzyn-Koźle paid
64 Jakubczyk Piotr Kędzierzyn-Koźle MARATON Parkrun Kędzierzyn-Koźle paid
65 Kozdemba Krzysztof Wiślinka MARATON paid


Views: 2509

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ