# | Surname and name | City | Distance | Club | Sum to pay | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
100 Marathon Club Polska | |||||||||
1 | Głupczyk Tadeusz | Warszawa | MARATON | 100 Marathon Club Polska | paid | ||||
100MCP | |||||||||
2 | Wojciechowski Piotr | Głęboczek | MARATON | 100MCP | paid | ||||
3 | Mańkowski Dariusz | Jastrowie | MARATON | 100MCP | |||||
4 | Sobkowiak Ewa | Poznań | MARATON | 100MCP | paid | ||||
ACTIV EAGLES PRO | |||||||||
5 | Niemiec Marek | Gdynia | MARATON | ACTIV EAGLES PRO | paid | ||||
AGB HD Runners | |||||||||
6 | Brzykcy Jacek | Toruń | MARATON | AGB HD Runners | paid | ||||
ANANASY Z 3 FAL | |||||||||
7 | Andrzejczyk Ewelina | Słupsk | MARATON | ANANASY Z 3 FAL | paid | ||||
8 | Burman Tomasz | Słupsk | MARATON | ANANASY Z 3 FAL | paid | ||||
9 | Sagała Patrycja | Słupsk | MARATON | ANANASY Z 3 FAL | paid | ||||
10 | Urban Ewelina | Dębnica Kaszubska | MARATON | ANANASY Z 3 FAL | paid | ||||
AZS UNIWERSYTET GDAŃSKI | |||||||||
11 | Leksycki Robert | Gdynia | MARATON | AZS UNIWERSYTET GDAŃSKI | paid | ||||
BRW KP PSP | |||||||||
12 | Oreszke Jan | Karwia | MARATON | BRW KP PSP | paid | ||||
Biegam Bo Lubię | |||||||||
13 | Meller Wojciech | Dąbrowa Chełmińska | MARATON | Biegam Bo Lubię | paid | ||||
Biegamy Razem Władysławowo | |||||||||
14 | Kollek Anna | Władysławowo | MARATON | Biegamy Razem Władysławowo | paid | ||||
15 | Janowicz Anna | Władysławowo | MARATON | Biegamy Razem Władysławowo | paid | ||||
Bydgoszcz Biega | |||||||||
16 | Moczyński Leszek | Bydgoszcz | MARATON | Bydgoszcz Biega | paid | ||||
Bydgoszcz Fan Maraton | |||||||||
17 | Jastrzembski Edmund | Gdańsk | MARATON | Bydgoszcz Fan Maraton | paid | ||||
Centrum Szkolenia Wojsk Lądowych Poznań | |||||||||
18 | Zielonka Mariusz | Poznań | MARATON | Centrum Szkolenia Wojsk Lądowych Poznań | paid | ||||
DUDYCZ run | |||||||||
19 | Rutkowska Elżbieta | Gdańsk | MARATON | DUDYCZ run | |||||
Dziadersy Team | |||||||||
20 | Rudnicki Dariusz | Pogórze | MARATON | Dziadersy Team | paid | ||||
Eko-okna. Runners | |||||||||
21 | Mika Damian | Racibórz | MARATON | Eko-okna. Runners | paid | ||||
FitNinja | |||||||||
22 | Maciszka Marta | Rumia | MARATON | FitNinja | paid | ||||
Fundacja Biegamy Polesie | |||||||||
23 | Michalik Mateusz | Rawa Mazowiecka | MARATON | Fundacja Biegamy Polesie | paid | ||||
Gmina Żnin | |||||||||
24 | Osiński Karol | Jaroszewo | MARATON | Gmina Żnin | paid | ||||
GregoRun | |||||||||
25 | Kowalski Grzegorz | Olsztyn | MARATON | GregoRun | |||||
HRmax Żory | |||||||||
26 | Weisman Izabela | Żory | MARATON | HRmax Żory | |||||
HURAGAN LIGOTA | |||||||||
27 | Wędlikowski Adam | Katowice | MARATON | HURAGAN LIGOTA | paid | ||||
KB Legionowo | |||||||||
28 | Olbryś Stanisław | Nasielsk | MARATON | KB Legionowo | |||||
KOLBUDY TEAM | |||||||||
29 | Podczarska Izabela | Kolbudy | MARATON | KOLBUDY TEAM | paid | ||||
KOMANDO FLAKI | |||||||||
30 | Kubuszewski Radosław | Mrzezino | MARATON | KOMANDO FLAKI | paid | ||||
Komando Flaki | |||||||||
31 | Musiał Michał | Pierwoszyno | MARATON | Komando Flaki | paid | ||||
Kołobrzeg Biega | |||||||||
32 | Sobczyk Łukasz | Kołobrzeg | MARATON | Kołobrzeg Biega | paid | ||||
LKS Błękitni Żeglce | |||||||||
33 | Karczewski Grzegorz | Hel | MARATON | LKS Błękitni Żeglce | paid | ||||
Lusia Biega | |||||||||
34 | Dudek Barbara | Lublin | MARATON | Lusia Biega | |||||
MKS Władysławowo | |||||||||
35 | Abucewicz Waldemar | Władysławowo | MARATON | MKS Władysławowo | |||||
Majonez Kielecki Active Team | |||||||||
36 | Szymkiewicz Filip | Kielce | MARATON | Majonez Kielecki Active Team | |||||
NKB Chyży Nowy Tomyśl | |||||||||
37 | Frański Łukasz | Nowy Tomyśl | MARATON | NKB Chyży Nowy Tomyśl | paid | ||||
Największa Armia świata | |||||||||
38 | Cybulski Grzegorz | Lublin | MARATON | Największa Armia świata | paid | ||||
NowyStyl Runing Team | |||||||||
39 | Amrogowicz Marek | Kraków | MARATON | NowyStyl Runing Team | paid | ||||
Nowy Świat Biega | |||||||||
40 | Dombrowa Robert | Nowy Świat | MARATON | Nowy Świat Biega | paid | ||||
O-Sowa Biega | |||||||||
41 | Reginia Piotr | Gdańsk | MARATON | O-Sowa Biega | |||||
OKAS Gdynia | |||||||||
42 | Moskot Krzysztof | Gdynia | MARATON | OKAS Gdynia | |||||
ONE | |||||||||
43 | Łądkowski Wojtek | Gdynia | MARATON | ONE | paid | ||||
ORT | |||||||||
44 | Woźniak Sebastian | Łódź | MARATON | ORT | |||||
Pszczółkowski Team | |||||||||
45 | Gleba Mariusz | Olsztyn | MARATON | Pszczółkowski Team | paid | ||||
RUN JP2 | |||||||||
46 | Browarski Mariusz | Poznań | MARATON | RUN JP2 | paid | ||||
Saint Gobain Squad | |||||||||
47 | Prasoł Zbigniew | Rybnik | MARATON | Saint Gobain Squad | |||||
Sisi i Kiki Team Olecko | |||||||||
48 | Ptaszyński Michał | Olecko | MARATON | Sisi i Kiki Team Olecko | |||||
Szczecineccy Biegacze | |||||||||
49 | Kowalski Mirosław | Szczecinek | MARATON | Szczecineccy Biegacze | paid | ||||
Są Wolniejsi | |||||||||
50 | Jędrzejak Magdalena | Gdynia | MARATON | Są Wolniejsi | |||||
TRIATHLON TRAINING CENTER | |||||||||
51 | Kotas Robert | Konopiska | MARATON | TRIATHLON TRAINING CENTER | paid | ||||
Towarzyski Maraton Puszczy Bydgoskiej | |||||||||
52 | Słodownik Jarosław | Ciele | MARATON | Towarzyski Maraton Puszczy Bydgoskiej | paid | ||||
53 | Biskupski Marcin | Bydgoszcz | MARATON | Towarzyski Maraton Puszczy Bydgoskiej | paid | ||||
54 | Słodownik Maciej | Gniewkówiec | MARATON | Towarzyski Maraton Puszczy Bydgoskiej | paid | ||||
55 | Słodownik Rafał | Zielonka | MARATON | Towarzyski Maraton Puszczy Bydgoskiej | paid | ||||
Trail Is Our Way | |||||||||
56 | Kupc Zbigniew | Gdynia | MARATON | Trail Is Our Way | paid | ||||
WKW Wiadrus | |||||||||
57 | Kosioł Andrzej | Wrocław | MARATON | WKW Wiadrus | paid | ||||
Witkowski Running Team Krotoszyn | |||||||||
58 | Mierzejewski Ryszard | Krotoszyn | MARATON | Witkowski Running Team Krotoszyn | paid | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
59 | Uczciwek Szymon | Łódź | MARATON | paid | |||||
60 | Gieras Mirosław | Gliwice | MARATON | paid | |||||
61 | Flisikowski Bartłomiej | Gdańsk | MARATON | paid | |||||
62 | Ostern Patryk | Brzeg | MARATON | ||||||
63 | Lubiński Piotr | Kępno | MARATON | paid | |||||
64 | Fogiel Aleksandra | Kosów | MARATON | paid | |||||
65 | Hryniewicka Monika | Rumia | MARATON | paid | |||||
66 | Hatłas Adam | Gdynia | MARATON | paid | |||||
67 | Dziekan Kacper | Gdańsk | MARATON | paid | |||||
68 | Gaweł Marcin | Koszalin | MARATON | paid | |||||
69 | Kubica Adam | Bruksela | MARATON | paid | |||||
70 | Hałas Marek | Wrocław | MARATON | paid | |||||
71 | Piotrowicz Wojciech | Wejherowo | MARATON | paid | |||||
72 | Pawelczyk Piotr | Gdynia | MARATON | paid | |||||
73 | Nesterowicz Tomasz | Szpetal Górny | MARATON | paid | |||||
74 | Marcisz Sławomir | Poznań | MARATON | paid | |||||
75 | Browarczyk Tomasz | Łebieńska Huta | MARATON | paid | |||||
76 | Glazik Renata | Nasiegniewo | MARATON | paid | |||||
77 | Wlazło Wnukiewicz Anna | Krępiny | MARATON | paid | |||||
78 | Sobol Magdalena | Nakło nad Notecią | MARATON | paid | |||||
79 | Orzechowski Damian | Lubicz Górny | MARATON | paid | |||||
80 | Szafrański Rafał | Moszczenica | MARATON | paid | |||||
81 | Molsa Albert | Moszczenica | MARATON | paid | |||||
82 | Piotrowski Slawomir | Gdynia | MARATON | paid | |||||
83 | Konieczny Robert | Nakło nad Notecią | MARATON | paid | |||||
84 | Ogiolda Pawel | Tarnowskie Góry | MARATON | ||||||
85 | Roch Paweł | Tarnowskie Góry | MARATON | paid | |||||
86 | Roch Marcin | Tarnowskie Góry | MARATON | paid | |||||
87 | Strózik Bartlomiej | Tarnowskie Góry | MARATON | paid | |||||
88 | Grabowski Marcin | Warszawa | MARATON | paid | |||||
89 | Kaleta Tomasz | Goszczyno | MARATON | paid | |||||
90 | Singer Kamila | Kościerzyna | MARATON | paid | |||||
91 | Piechowski Krystian | Gdańsk | MARATON | paid | |||||
92 | Kondratiuk Renata | Gdańsk | MARATON | paid | |||||
93 | Sadek Jarosław | Piła | MARATON | paid | |||||
94 | Małkiński Józef | Bydgoszcz | MARATON | paid | |||||
95 | Sowiński Czesław | Potworów | MARATON | paid | |||||
96 | Sowińska Jadwiga | Potworów | MARATON | paid | |||||
97 | Słonikowski Jarosław | Gdańsk | MARATON | paid | |||||
98 | Borkowski Aleksander | Świnoujście | MARATON | paid | |||||
99 | Bielenica Beata | Wydminy | MARATON | ||||||
100 | Pietrasz Natalia | Kołobrzeg | MARATON | paid | |||||
101 | Torłop Przemysław | Gdańsk | MARATON | paid | |||||
102 | Rządkowska Maria | Słupsk | MARATON | ||||||
103 | Piotrowicz Ireneusz | Piotrków Kujawski | MARATON | paid | |||||
104 | Papiernik Justyna | Łódź | MARATON | paid | |||||
105 | Jojczyk Lucjan | Rumia | MARATON | paid | |||||
106 | Kobyra Janusz | Elbląg | MARATON | paid | |||||
107 | Michalska Beata | Gdynia | MARATON | paid | |||||
108 | Wodoracki Dariusz | Szczecin | MARATON | ||||||
109 | Nowak Bartłomiej | Rekowo Górne | MARATON | ||||||
110 | Kozdemba Krzysztof | Wiślinka | MARATON | paid | |||||
111 | Rudźko Wojciech | Wejherowo | MARATON | paid | |||||
112 | Niedbała Ireneusz | Wejherowo | MARATON | ||||||
dobory.pl | |||||||||
113 | Kaczmarek Piotr | Gdańsk | MARATON | dobory.pl | paid | ||||
pozytywnie_rozbiegana | |||||||||
114 | Albigowska Magdalena | Łódź | MARATON | pozytywnie_rozbiegana | |||||
spartanie dzieciom grupa trójmiasto | |||||||||
115 | Pobłocki Jan | Gdańsk | MARATON | spartanie dzieciom grupa trójmiasto | paid | ||||
wteiwewte | |||||||||
116 | Sanner Marcin | Gdynia | MARATON | wteiwewte | |||||
Śremski Klub Morsów MROZIK | |||||||||
117 | Menzel Stanisław | Śrem | MARATON | Śremski Klub Morsów MROZIK | paid | ||||
Świry Stela | |||||||||
118 | Kurasiński Konrad | Brenna | MARATON | Świry Stela |
Views: 8828