# | Surname and name | City | Kraj | Distance | Club | Sum to pay |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Wojtacka Emilia | Mirowice | Polska | Bieg rodzinny maluchów rocznik 2015 i mł. | ||
2 | Roman Michał | Nowa Wieś | Polska | Bieg rodzinny maluchów rocznik 2015 i mł. | ||
3 | Roman Agnieszka | Nowa wieś | Polska | Bieg rocznik 2011-2012 | ||
4 | Samojłowicz Gabriela | Rzędy | Polska | Bieg rocznik 2013-2014 | Pasłęk | |
5 | Spiżewski Tymoteusz | Sztum | Polska | Bieg rocznik 2013-2014 | SP Nr 1 w Sztumie | |
6 | Bartoszak Tymoteusz | Toruń | Polska | Bieg rodzinny maluchów rocznik 2015 i mł. | ||
7 | Bartoszak Wiktoria | Toruń | Polska | Bieg rocznik 2013-2014 | ZSM Toruń | |
8 | Bartoszak Oliwia | Toruń | Polska | Bieg rocznik 2011-2012 | ZSM Toruń | |
9 | Liszewski Nikodem | Sztum | Polska | Bieg rocznik 2011-2012 | SP 2 Sztum | |
10 | morżyk Tola | Sztum | Polska | Bieg rocznik 2011-2012 | SP 2 Sztum | |
11 | Pepliński Stanisław | Sztum | Polska | Bieg rocznik 2013-2014 | ||
12 | Dobis Albert | Sztum | Polska | Bieg rocznik 2013-2014 | ||
13 | Dobis Stefan | Sztum | Polska | Bieg rocznik 2011-2012 | ||
14 | Wszelak Filip | Kulice | Polska | Bieg rocznik 2008-2007 | Klub Sportowy Gminy Pelplin Sprint Kulice | |
15 | Więcaszek Igor | Witkowo | Polska | Bieg rocznik 2008-2007 | Szkoła Podstawowa im. Lotnictwa Polskiego w Witkowie | |
16 | Kowalski Filip | Starogard Gd | Polska | Bieg rocznik 2008-2007 | SKL Filippides | |
17 | Szafrański Rafał | Sztum | Polska | Bieg rocznik 2009-2010 | SP2 Sztum | |
18 | Bieniek Ksawery | Sztum | Polska | Bieg rocznik 2013-2014 | SP 1 SZTUM | |
19 | Jakub Jaśtak | Sztum | Polska | Bieg rocznik 2008-2007 | SP Nr 1 w Sztumie | |
20 | Jaśtak Łucja | Sztum | Polska | Bieg rocznik 2013-2014 | Szkoła podstawowa nr 2 Sztum | |
21 | Banach Maciej | Sztum | Polska | Bieg rocznik 2009-2010 | SP 1 Sztum | |
22 | Kirsz Krystian | Sztum | Polska | Bieg rodzinny maluchów rocznik 2015 i mł. | SP 2 Sztum | |
23 | Białkowska Maria | Sztum | Polska | Bieg rocznik 2008-2007 | LKS Zantyr Sztum | |
24 | Pyzik Oliwia | Sztum | Polska | Bieg rocznik 2009-2010 | ||
25 | Wiatrowska Maja | Sztum | Polska | Bieg rocznik 2011-2012 | SP 2 Sztum | |
26 | Ragus Jan | Zajezierze | Polska | Bieg rocznik 2011-2012 | SP 2 Sztum | |
27 | Ragus Laura | Zajezierze | Polska | Bieg rocznik 2013-2014 | SP 2 Sztum | |
28 | Błaszczak Filip | Sztum | Polska | Bieg rocznik 2011-2012 | Szkoła Podstawowa Nr. 2 | |
29 | Perwenis Tymoteusz | Sztum, Sztumski, POMORSKIE | Polska | Bieg rodzinny maluchów rocznik 2015 i mł. | Publiczne przedszkole Kubusia Puchatka Sztum | |
30 | Krzysztofik Kacper | Sztum | Polska | Bieg rocznik 2009-2010 | ||
31 | Perwenis Miłosz | Sztum, Sztumski, POMORSKIE | Polska | Bieg rocznik 2013-2014 | SP Czernin | |
32 | Zielińska Lena | Dzierzgoń | Polska | Bieg rocznik 2011-2012 | ||
33 | Krzysztofik Oliwia | Sztum | Polska | Bieg rocznik 2011-2012 | ||
34 | Kawecka Amelia | Cygany | Polska | Bieg rocznik 2009-2010 | UMKS Kwidzyn | |
35 | Najda Jakub | Sztum | Polska | Bieg rocznik 2013-2014 | SP 1 Sztum | |
36 | Wolska Dominika | Tczew | Polska | Bieg rocznik 2011-2012 | SP 1 Tczew | |
37 | Manista Łucja | Tropy | Polska | Bieg rocznik 2011-2012 | SP St.Targ | |
38 | Luberda Patryk | Benowo | Polska | Bieg rocznik 2009-2010 | Sp Ryjewo | |
39 | Luberda Stanisław | Benowo | Polska | Bieg rocznik 2013-2014 | Sp Ryjewo | |
40 | Maciejewska Aleksandra | Pasłęk | Polska | Bieg rocznik 2011-2012 | Akademia Młodego Sportowca w Pasłęku | |
41 | Szot Nela | Sztum | Polska | Bieg rodzinny maluchów rocznik 2015 i mł. | Publiczne przedszkole Kubusia Puchatka Sztum | |
42 | Szot Nina | Sztum | Polska | Bieg rocznik 2013-2014 | Szkoła Podstawowa nr 1 w Sztumie | |
43 | Urban Lena | Nowy Dwór Gdański | Polska | Bieg rocznik 2008-2007 | LKS Zuławy Nowy Dwór Gdański | |
44 | Kłys Hania | Nowy Dwór Gdański | Polska | Bieg rocznik 2011-2012 | LKS Żuławy Nowy Dwór Gdański | |
45 | Kłys Marta | Nowy Dwór Gdański | Polska | Bieg rocznik 2011-2012 | LKS Żuławy Nowy Dwór Gdański | |
46 | Hrynowiecka Kinga | Nowy Dwór Gdański | Polska | Bieg rocznik 2011-2012 | LKS Żuławy Nowy Dwór Gdański | |
47 | Fechner Oktawian | Sztum | Polska | Bieg rodzinny maluchów rocznik 2015 i mł. | ||
48 | Szkutnik Amelia | Sztum | Polska | Bieg rocznik 2011-2012 | ||
49 | Parol Róża | Sztum | Polska | Bieg rodzinny maluchów rocznik 2015 i mł. | ||
50 | Burda Hania | Malbork | Polska | Bieg rocznik 2013-2014 | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | |
51 | Dolecka Nadia | Sztum | Polska | Bieg rocznik 2011-2012 | SP 2 Sztum | |
52 | Święcicka Maria | Sztum | Polska | Bieg rocznik 2009-2010 | Szkoła Podstawowa nr 2 Sztum | |
53 | Stępień Artur | Sztum | Polska | Bieg rodzinny maluchów rocznik 2015 i mł. | LKS ZANTYR | |
54 | Dębska Martyna | Sztum | Polska | Bieg rocznik 2013-2014 | Szkoła Podstawowa nr 1 w Sztumie | |
55 | Rutkowski Szymon | Barcice | Polska | Bieg rocznik 2013-2014 | Sp Ryjewo | |
56 | Rutkowski Jakub | Barcice | Polska | Bieg rocznik 2009-2010 | Sp Ryjewo | |
57 | Siwiec Maciej | Barcice | Polska | Bieg rocznik 2009-2010 | Sp Ryjewo | |
58 | Siwiec Bartosz | Barcice | Polska | Bieg rocznik 2013-2014 | Sp Ryjewo | |
59 | Spiżewski Tymoteusz | Sztum | Polska | Bieg rocznik 2013-2014 | LKS Zantyr Sztum | |
60 | Duda Antonina | Sztum | Polska | Bieg rocznik 2013-2014 | LKS Zantyr Sztum | |
61 | Duda Nina | Sztum | Polska | Bieg rocznik 2013-2014 | LKS Zantyr Sztum | |
62 | Sawicka Liliana | Sztum | Polska | Bieg rocznik 2011-2012 | LKS Zantyr Sztum | |
63 | Kaszteranda Małgorzata | Sztum | Polska | Bieg rocznik 2009-2010 | LKS Zantyr Sztum | |
64 | Piotrowska Maria | Sztum | Polska | Bieg rocznik 2013-2014 | LKS Zantyr Sztum | |
65 | Wiatrowska Alicja | Sztum | Polska | Bieg rocznik 2011-2012 | LKS Zantyr Sztum | |
66 | Jaworska Alicja | Sztum | Polska | Bieg rocznik 2011-2012 | LKS Zantyr Sztum | |
67 | Pychańska Kinga | Sztum | Polska | Bieg rocznik 2011-2012 | LKS Zantyr Sztum | |
68 | Sroka Justyna | Nowa Wieś | Polska | Bieg rocznik 2009-2010 | LKS Zantyr Sztum | |
69 | Iwańska Anna | Sztum | Polska | Bieg rocznik 2009-2010 | LKS Zantyr Sztum | |
70 | Zembrzuska Anna | Sztum | Polska | Bieg rocznik 2009-2010 | LKS Zantyr Sztum | |
71 | Kerner Kinga | Sztum | Polska | Bieg rocznik 2009-2010 | LKS Zantyr Sztum | |
72 | Lepka Blanca | Sztum | Polska | Bieg rocznik 2009-2010 | LKS Zantyr Sztum | |
73 | Falkowski Maciej | Sztum | Polska | Bieg rocznik 2011-2012 | SP1 Sztum | |
74 | Golczewski Adam | Sztum | Polska | Bieg rocznik 2011-2012 | SP1 Sztum | |
75 | Michalski Marcel | Sztum | Polska | Bieg rocznik 2011-2012 | SP1 Sztum | |
76 | Kacprowicz Aleksander | Sztum | Polska | Bieg rocznik 2013-2014 | SP1 Sztum | |
77 | Kotenecht Lidia | Sztum | Polska | Bieg rocznik 2013-2014 | SP1 Sztum | |
78 | Bieniek Kornelia | Sztum | Polska | Bieg rocznik 2013-2014 | SP1 Sztum | |
79 | Lewandowska Weronika | Sztum | Polska | Bieg rocznik 2009-2010 | LKS Zantyr Sztum | |
80 | Konopka Izabela | Sztum | Polska | Bieg rocznik 2011-2012 | SP1 Sztum | |
81 | Bączek Maja | Sztum | Polska | Bieg rocznik 2011-2012 | SP1 Sztum | |
82 | Lenczewski Paweł | Sztum | Polska | Bieg rocznik 2009-2010 | ||
83 | Muntowska Katarzyna | Sztum | Polska | Bieg rocznik 2011-2012 | ||
84 | Pięta Zuzanna | Sztum | Polska | Bieg rocznik 2011-2012 | SP1 Sztum | |
85 | Skok Hanna | Sztum | Polska | Bieg rocznik 2011-2012 | SP1 Sztum | |
86 | Krzysztofik Monik | Sztum | Polska | Bieg rocznik 2011-2012 | SP1 sztum | |
87 | Jaskulska Dominika | Sztum | Polska | Bieg rocznik 2011-2012 | LKS Zantyr Sztum | |
88 | Kwiatkowska Nina | Sztum | Polska | Bieg rocznik 2011-2012 | LKS Zantyr Sztum | |
89 | Kusztal Agata | Sztum | Polska | Bieg rocznik 2011-2012 | SP 2 Sztum | |
90 | Pajdzik Wojciech | Sztumska Wieś | Polska | Bieg rocznik 2011-2012 | Szkoła Podstawowa w Nowej Wsi | |
91 | Barski Paweł | Sztumska Wieś | Polska | Bieg rocznik 2011-2012 | Szkoła podstawowa nr 2 Sztum | |
92 | Cebula Maria | Sztum | Polska | Bieg rocznik 2013-2014 | SP Nr 1 w Sztumie | |
93 | Dragan Jan | Pasłęk | Polska | Bieg rocznik 2011-2012 | UKS GIMPAS Pasłęk | |
94 | Sroka Bartosz | Sztum | Bieg rocznik 2011-2012 | SP 2 Sztum | ||
95 | Ptaszyńska Jagoda | Malbork | Polska | Bieg rodzinny maluchów rocznik 2015 i mł. | Przedszkole | |
96 | Sroka Blanka | Sztum | Polska | Bieg rocznik 2013-2014 | SP 2 Sztum | |
97 | Pietrzak Joanna | Malbork | Polska | Bieg rodzinny maluchów rocznik 2015 i mł. | Rodzic | |
98 | Pietrzak Katarzyna | Malbork | Polska | Bieg rodzinny maluchów rocznik 2015 i mł. | Przedszkole | |
99 | Kowalska Lena | Sztum | Polska | Bieg rodzinny maluchów rocznik 2015 i mł. | Publiczne przedszkole Kubusia Puchatka Sztum | |
100 | Szczerba Wiktoria | Malbork | Polska | Bieg rodzinny maluchów rocznik 2015 i mł. | Przedszkole |
Views: 10039