Tczew na "5" z Flex Poland
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Mamcarz Jarosław Tczew 5 km Tri Max paid on-line
2 Kalinowska Ewa Tczew 5 km Biegający Tczew paid on-line
3 Serafin Dariusz Rokitki 5 km paid on-line
4 Hinz Adam Gniew 5 km RulińskiRunningTeam paid on-line
5 Olszynka Robert Olszynka Tczew 5 km
6 Brzóska Krzysztof Nowe 5 km paid on-line
7 BIERNACKI SEBASTIAN GDAŃSK 5 km paid on-line
8 Bieńkowski Dawid Malbork 5 km First Malbork Team paid on-line
9 Szymańska Magdalena Gdańsk 5 km paid on-line
10 Motylski Stanisław Gdynia 5 km Flex Runners paid
11 Iwanowicz Małgorzata Tczew 5 km paid on-line
12 Strzeszyński Wojciech Tczew 5 km Biegający Tczew paid on-line
13 Drzycimska Małgorzata Gdańsk 5 km paid on-line
14 Iwanowicz Adam Tczew 5 km paid on-line
15 Doroszkiewicz Andrzej Pogórze 5 km Flex Runners paid
16 Malinowska Karolina Gniew 5 km paid on-line
17 Hintzke Leszek Leśniewo 5 km Przyjaciele w biegu paid on-line
18 Rogocki Artur Orle 5 km ARTURO TEAM paid on-line
19 Dylert Arkadiusz Malbork 5 km Flex Runners/Grupa Malbork paid
20 Dydymski Krzysztof Rumia 5 km paid on-line
21 Dydymska Monika Rumia 5 km paid on-line
22 Cebula Bogdan Sztum 5 km LKS Zantyr Sztum paid on-line
23 Kujawski Grzegorz Puck 5 km Forma Jak Wino paid on-line
24 Miąsek Ryszard Szpęgawa 5 km paid on-line
25 Owerczuk Luiza Godziszewo 5 km Flex Runners paid
26 Kaiser Krzysztof Gniew 5 km Kierowcy Ciężarówek paid on-line
27 Werema Natalia Pasłęk 5 km
28 Czechanowska Lucyna Tczew 5 km Biegający Tczew paid
29 Czechanowski Piotr Tczew 5 km Biegający Tczew paid on-line
30 Zienkiewicz Piotr Młynary 5 km UKS GIMPAS Pasłęk paid on-line
31 Bliźniuk Paweł Subkowy 5 km paid on-line
32 Czechowska Klaudia Subkowy 5 km paid on-line
33 Ackermann Tomasz Tczew 5 km paid on-line
34 Kuhn Rafał Starogard Gdański 5 km paid on-line
35 Szoska Sławomir Tczew 5 km Restauracja Hacjenda paid on-line
36 Dębski Dominik Gdańsk 5 km paid on-line
37 Maciejewski Martin Tczew 5 km Flex Runners paid
38 Mikołajczyk Wojciech Starogard Gdański 5 km SKL Filippodes paid on-line
39 Mrozek Marcin Tczew 5 km Biegający Tczew paid on-line
40 Czechowski Dawid Subkowy 5 km Biegający Tczew paid on-line
41 Czechowska Dorota Subkowy 5 km Biegający Tczew paid on-line
42 Kurkowski Marek Starogard Gdański 5 km Flex Runners paid
43 Lenkiewicz Andrzej Bądki 5 km Piękny paid on-line
44 Zakrzewski Mateusz Gdańsk 5 km paid on-line
45 Laskiewicz Alicja Starogard Gdański 5 km paid on-line
46 Latoszewska Kamila Starogard Gdański 5 km paid on-line
47 Lehmann Justyna Starogard Gdański 5 km paid on-line
48 Plinska Monika Kokoszkowy 5 km paid on-line
49 Sokół Paweł Zduny 5 km Aktywni Kociewiacy paid on-line
50 SKAŁECKA KATARZYNA STAROGARD GDAŃSKI 5 km paid on-line
51 Kryża Rafał Tczew 5 km Flex Runners paid
52 Gajewski Eugeniusz Gorzów Wielkopolski 5 km KS Metraco Polkowice paid on-line
53 Wiśniewska Kornelia Gdańsk 5 km ZABIEGANE DWIE paid on-line
54 Nowak Grzegorz Tczew 5 km Biegający Tczew paid on-line
55 Nowak Katarzyna Tczew 5 km Biegający Tczew paid on-line
56 Pawełek Marcin Tczew 5 km paid on-line
57 Tocha Andrzej Damaszka 5 km Biegający Tczew paid on-line
58 GUZ Robert Tczew 5 km paid on-line
59 Formela Katarzyna Marszewska Góra 5 km paid on-line
60 STEINKA Marian Kościerzyna 5 km Rodzinka SiF paid on-line
61 Śrutkowski Sylwester Sztum 5 km paid on-line
62 Ruchlewicz Natalia Sztum 5 km paid on-line
63 Mazella Monika Tczew 5 km Flex Runners paid
64 Kosater Aleksandra Tczew 5 km Flex Runners paid
65 Dziedzic Rafał Kwidzyn 5 km paid on-line
66 Brzozowski Piotr Rokitki 5 km Biegający Tczew paid on-line
67 Kukliński Marek Tczew 5 km Flex Runners paid
68 Głogowski Adam Gdynia 5 km UKS Ekonomik Maratończyk Lębork / ATC-Cargo Team paid on-line
69 GOLICKI ADAM TCZEW 5 km Biegający Tczew paid on-line
70 Zawłocki Daniel Tczew 5 km Jasiu Team paid on-line
71 Waśniewski Edward Pelplin 5 km Klub Aktywnego Pelpliniaka paid on-line
72 STEINKA JUSTYNA ŁĘGOWO 5 km Team Tapflo paid on-line
73 Olejarczyk Piotr Elbląg 5 km Gmina Elblag-Elektromet
74 Stankiewicz Paweł Tczew 5 km paid on-line
75 JĘDRZEJCZAK ROBERT MALBORK 5 km paid on-line
76 Niespodziński Lesław Tczew 5 km Biegający Tczew paid on-line
77 Dalke Jowita Gdańsk 5 km paid on-line
78 Lejsa Dominik Pruszcz Gdański 5 km paid on-line
79 Wolski Jarosław Tczew 5 km Biegający Tczew paid on-line
80 Czapiewski Marek Tczew 5 km paid
81 Chamski Michał Gdańsk 5 km Za Linią Mety Team paid on-line
82 Kupryciuk Magdalena Tczew 5 km paid on-line
83 Chronowski Waldemar Gdańsk 5 km Mkrawczynska Team paid on-line
84 Bakuła Tomasz Tczew 5 km Biegający Tczew paid on-line
85 Stefański Andrzej Elbląg 5 km Maratończyk. Elbląg paid on-line
86 Połomski Jarosław Gniew 5 km tRUNsformacja z Gniewu paid on-line
87 Jelinski Aureliusz Tczew 5 km Team Tapflo paid on-line
88 Ostrowski Piotr Tczew 5 km Biegający Tczew paid on-line
89 Wicher Łucja Tczew 5 km Flex Runners paid
90 Puckowski Dawid Tczew 5 km Dzika Wataha paid on-line
91 Zimna Agnieszka Tczew 5 km Biegający Tczew paid on-line
92 Kordowska Magdalena Tczew 5 km Dzika Wataha paid on-line
93 Błaszczuk Grzegorz Mikołajki Pomorskie 5 km paid on-line
94 Zimny Tomasz Zimny Tczew 5 km Biegający Tczew , Press Glass Biegamy i Wspieramy paid on-line
95 Szarmach Andrzej Szarmach Pelplin 5 km
96 Chorążewski Piotr Tczew 5 km paid on-line
97 Chorążewska Agnieszka Tczew 5 km Flex Runners paid
98 Stańczyk Martyna Gdańsk 5 km paid on-line
99 Pałasz Edmund Rumia 5 km paid on-line
100 Deik Elżbieta Przyjaźń 5 km paid on-line


Views: 7550

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ