# | Surname and name | City | Kraj | Distance | Club | Sum to pay |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Krajewska Oliwia | Many | Polska | Biegi Młodzieżowe | ||
2 | Krajewski Daniel | Many | Polska | 10 km Bieg Główny | ||
3 | Kozikowski Kazimierz | Warszawa | Polska | 10 km Nordic Walking | Let’s go Nordic Podkowa Leśna | |
4 | Lipiński Mikołaj | Nosy Poniatki | Polska | Biegi Młodzieżowe | ||
5 | Lipiński Filip | Nosy Poniatki | Polska | Biegi Młodzieżowe | ||
6 | Szydlik Kostek | Grodzisk Mazowiecki | Polska | Biegi Młodzieżowe | DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki | |
7 | Sokołowski Michał | Osowiec | Polska | 10 km Bieg Główny | ||
8 | Tomczak Marcin | Ciechanów | Polska | 10 km Nordic Walking | ||
9 | Sokołowski Jakub | Osowiec | Polska | Biegi Młodzieżowe | ||
10 | Ostrowska Marta | Osowiec | Polska | 10 km Bieg Główny | ||
11 | Kwapińska Maja | Grodzisk Maz | Polska | 10 km Bieg Główny | Dogoń Grodzisk Mazowiecki | |
12 | Pałuba Sebastian | Baranów | Polska | 1 km Bieg specjalny dla strażaków | OSP Baranów | |
13 | Stegienko Artur | Baranów | Polska | 1 km Bieg specjalny dla strażaków | OSP Baranów | |
14 | Woltyński Ksawery | Baranów | Polska | Biegi Młodzieżowe | MDP Baranów | |
15 | Frączak Oliwier | Baranów | Polska | Biegi Młodzieżowe | MDP Baranów | |
16 | Szymańczak Kuba | Baranów | Polska | Biegi Młodzieżowe | MDP Baranów | |
17 | Stegienko Julia | Baranów | Polska | Biegi Młodzieżowe | MDP Baranów | |
18 | Szymańczak Zuzia | Baranów | Polska | Biegi Młodzieżowe | MDP Baranów | |
19 | Dąbkowska Antonina | Baranów | Polska | Biegi Młodzieżowe | MDP Baranów | |
20 | Grabalska Karolina | Baranów | Polska | Biegi Młodzieżowe | MDP Baranów | |
21 | Szymańczak Antosia | Baranów | Polska | Biegi Młodzieżowe | MDP Baranów | |
22 | Stegienko Oskar | Baranów | Polska | Biegi Młodzieżowe | MDP Baranów | |
23 | Kryński Szymon | Baranów | Polska | Biegi Młodzieżowe | MDP Baranów | |
24 | Adamiak Tomasz | Żyrardów | Polska | 10 km Bieg Główny | ||
25 | Mróz Gabriela | Młochów | Polska | Biegi Młodzieżowe | MDP Młochów | |
26 | Maślanko Maciej | Wola Łokotowa | Polska | 10 km Bieg Główny | Gra-Lech namioty | |
27 | Gałka Adam | Wycinki Osowskie | Polska | Biegi Młodzieżowe | Przedszkole Żabka | |
28 | Gałka Zuzanna | Wycinki Osowskie | Polska | Biegi Młodzieżowe | Przedszkole Żabka | |
29 | Gradkowska Agnieszka | Skuly | Polska | 10 km Nordic Walking | ||
30 | Gradkowski Franciszek | Skuly | Polska | Biegi Młodzieżowe | ||
31 | Gradkowska Zofia | Skuly | Polska | Biegi Młodzieżowe | ||
32 | Gradkowska-Szeszko Marta | Skuły | Polska | 10 km Nordic Walking | ||
33 | Rybitwa Dariusz | Warszawa | Polska | 10 km Bieg Główny | ||
34 | KOSSAKOWSKA-CZERNIAK JOANNA | Grodzisk Mazowiecki | Polska | 10 km Bieg Główny | Świteziaki | |
35 | Gajda Paweł | Ruda | Polska | 10 km Bieg Główny | ||
36 | Biernacki Kazik | Bieniewiec | Polska | Biegi Młodzieżowe | Domowa Szkoła | |
37 | Magda Łukasz | Czerwona Niwa Parcel | Polska | 10 km Bieg Główny | ||
38 | Basza Alicja | Młochów | Polska | Biegi Młodzieżowe | ||
39 | Basza Michał | Młochów | Polska | Biegi Młodzieżowe | ||
40 | Anowski Adrian | Drochowo | Polska | 1 km Bieg specjalny dla strażaków | LSP Warszawa Okęcie | |
41 | Muszał Karolina | Osowiec | Polska | 10 km Nordic Walking | ||
42 | Muszał Maja | Osowiec | Polska | Biegi Młodzieżowe | ||
43 | Muszał Marcin | Osowiec | Polska | 10 km Bieg Główny | ||
44 | Kuszpit Szymon | Komorniki | Polska | Biegi Młodzieżowe | ||
45 | Kuszpit Marcin | Komorniki | Polska | 10 km Bieg Główny | ||
46 | Wilkowska-Taber Katarzyna | Brwinów | Polska | 10 km Nordic Walking | Let’s go Nordic Podkowa Leśna | |
47 | Kulik. Paweł | Nowe Opole | Polska | 1 km Bieg specjalny dla strażaków | OSP Nowe Opole | |
48 | Kulik Paweł | Nowe Opole | Polska | 10 km Bieg Główny | OSP Nowe Opole | |
49 | Zagrajek Kamil | Kłudno Stare | Polska | 10 km Bieg Główny | Dogoń Grodzisk Mazowiecki | |
50 | Zagrajek Paulina | Kłudno Stare | Polska | 1 km Bieg specjalny dla strażaków | Dogoń Grodzisk Mazowiecki | |
51 | Zagrajek Kamil | Kłudno Stare | Polska | 1 km Bieg specjalny dla strażaków | Dogoń Grodzisk Mazowiecki | |
52 | Antosik Piotr | Jaktorów | Polska | 10 km Bieg Główny | DŻAKARTA RUN TEAM | |
53 | Płuszewska Kaja | Brwinów | Polska | Biegi Młodzieżowe | ||
54 | Płuszewska Klara | Brwinów | Polska | Biegi Młodzieżowe | ||
55 | stanecka gośka | skierniewice | Polska | 10 km Nordic Walking | ||
56 | stanecki maciej | skierniewice | Polska | 10 km Nordic Walking | ||
57 | stanecki marcin | skierniewice | Polska | 10 km Nordic Walking | ||
58 | Kucharski Kamil. | Pruszków | Polska | 10 km Bieg Główny | OSP Nowa Wieś | |
59 | Walawko Mirosław | Warszawa | Polska | 10 km Nordic Walking | ||
60 | Strzelecka Kasia | Żyrardów | Polska | 10 km Bieg Główny | Run de Girard | |
61 | Olborski Nikodem | Piotrkowice | Polska | Biegi Młodzieżowe |
Views: 11792