Nordikiada 2022 - Pyszny Ser i Kropka.
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 ŻEBROWSKA Maria Dęblin 10 km Nordic Walkers Dęblin paid
2 Wójcik Marzanna Puławy 10 km paid
3 Wysocka Magdalena Skórzec 10 km NoWi Siedlce paid
4 Grabowska Małgorzata Dęblin 10 km Nordic Walkers Dęblin paid
5 Komsta Małgorzata Komsta LUBLIN 5 km paid
6 Osiak Beata Radzyń Podlaski 5 km paid
7 Klimkowicz-Niedziółka Dorota PUŁAWY 10 km Czar BezMiaru paid
8 Pyszczak Joanna Puławy 10 km paid
9 Przypis Iwona Lublin 5 km paid
10 Hela Helcia Rzeczyca 5 km Rzeczyca paid
11 Łyskiewicz Janusz Rzeczyca 5 km Rzeczyca paid
12 Przestrzelska Iwona Wólka Leśna 10 km paid
13 Misztal Małgorzata KRASNOBROD 10 km Nordic Walking Team Krasnobród paid
14 Kula Monika radzyn podlaski 5 km CHODZĘ Z SERCEM paid
15 Spocińska Hanna Borki 10 km paid
16 Grodzka Ewa Radzyń Podlaski 10 km CHODZĘ z SERcEM paid
17 Szymanek Izabela Komarówka 5 km paid
18 Mikiciuk Elżbieta Woroniec 5 km paid
19 Paszkowska Agnieszka Lublin 5 km Lublin chodzi z kijkami paid
20 Basaraba Renata Radzyń Podlaski 10 km CHODZĘ z SERcEM paid
21 Zając Elżbieta Radzyń Podlaski 10 km CHODZĘ z SERcEM paid
22 Gontarz Mariola Radzyń Podlaski 5 km CHODZĘ z SERcEM paid
23 Matejek Marzena Radzyń Podlaski 5 km CHODZĘ z SERcEM paid
24 Niebrzegowska Anna Radzyń Podlaski 5 km CHODZĘ z SERcEM paid
25 Kocyła-Grabowska Anna Radzyń Podlaski 10 km paid
26 Leptuch Ewa Leptuch Annopol 5 km Klub Zdrowego Stylu Życia Annopol paid
27 Pajdosz Anna Radzyń Podlaski 5 km CHODZĘ z SERcEM paid
28 Trzcinska Jadwiga Trzcinska Ryki 5 km Nordicowo Rowerowa Grupa RYKI paid
29 Pawłowska Anna Puławy 5 km UTW Puławy paid
30 Seń Janina Puławy 5 km UTW Puławy paid
31 Turowska Wiesława Puławy 5 km UTW Puławy paid
32 Sysa Wiesława Góra Puławska 5 km UTW Puławy paid
33 Grzeszuk Monika Radzyń Podlaski 10 km CHODZĘ z SERcEM paid
34 Zając Helana RYKI 5 km Nordicowo-Rowerowa Grupa Ryki paid
35 Kaczanowska Halina RYKI 5 km Nordicowo-Rowerowa Grupa Ryki paid
36 Olszańska Krystyna Biała Podlaska 10 km paid
37 Rodak Tadeusz RYKI 5 km Nordicowo-Rowerowa Grupa Ryki paid
38 Rodak Florianna RYKI 5 km Nordicowo-Rowerowa Grupa Ryki paid
39 Sobczak Dominika Radzyń Podlaski 5 km paid
40 Sobczak Małgorzata Radzyń Podlaski 5 km paid
41 Chudzik Ewa Lublin 10 km Lublin chodzi z kijkami paid
42 OLENDER IWONA LUBLIN 10 km Lublin chodzi z kijkami paid
43 Malec Grażyna Lublin 10 km Lublin chodzi z kijkami paid
44 Kaszubska Barbara Janowiec 10 km Nordicowy Janowiec paid
45 Hamułko Jadwiga Janowiec 10 km Nordicowy Janowiec paid
46 Wolska Karolina Janowiec 10 km Nordicowy Janowiec paid
47 Chechelska-Kowalczyk Justyna Janowiec 10 km Nordicowy Janowiec paid
48 Ostrowska Małgorzata Lublin 10 km Lublin chodzi z kijkami paid
49 Kulik Jakub Łukow 5 km paid
50 Kulik Adam Łukow 5 km paid
51 Kwaśny Tomasz Borki 5 km CHODZĘ Z SERcEM paid
52 Kwaśna Małgorzata Borki 5 km CHODZĘ z SERcEM paid
53 Lasota Katarzyna Puławy 10 km Czar BezMiaru paid
54 Mierzejewski Pascal Lublin 10 km paid
55 Mierzejewska Halina Lublin 5 km paid
56 Zapałowska Jolanta Siedlce 10 km Slow Jogging Siedlce paid
57 Gaca Paweł Radzyń Podlaski 10 km CHODZĘ z SERcEM paid
58 Bogucka Jolanta Kąkolewnica 10 km paid
59 Miłosz Katarzyna Kąkolewnica 10 km paid
60 Żelazna Beata Ryki 5 km Nordicowo Rowerowa Grupa RYKI paid
61 Chmielewska Małgorzata Puławy 10 km Czar BezMiaru paid
62 Okniński Krzysztof SIEDLCE 10 km ChodzęBoLubię Siedlce paid
63 Szymczyk Magdalena Siedlce 10 km ChodzęBoLubię Siedlce paid
64 Cybul Ewa Radzyń Podlaski 5 km CHODZĘ z SERcEM paid
65 Żurowska Małgorzata Lublin 10 km paid
66 Żurowski Jacek Lublin 10 km paid
67 MADEJ MONIKA RYKI 5 km Nordicowo-Rowerowa Grupa Ryki paid
68 Ochnio Jolanta Łuków 5 km Aktywni z Pasją Łuków paid
69 Mielniczek Dorota Zwierzyniec 10 km Zwierzyniec paid
70 Goleniewicz Magdalena Puławy 10 km Czar BezMiaru paid
71 Mierzejewska Ewelina Mierzejewska DĘBLIN 10 km Nordic Walkers Dęblin paid
72 K S PL 5 km paid
73 K J PL 5 km paid
74 Kotowska Anna Opole Lubelskie 5 km paid
75 Kutnik Patrycja Miedzyrzec Podlaski 10 km paid
76 Chamera Beata Lublin 10 km Lublin chodzi z kijkami paid
77 Piętka Krzysztof Lublin 10 km Lublin chodzi z kijkami paid
78 Cybulska Ewa Dęblin 10 km Nordic Walkers Dęblin paid
79 Stołecka Alicja Puławy 5 km UTW Puławy paid
80 Biniaś Pastusiak Anna Nasutów 10 km paid
81 Zielińska Elżbieta Radzyń Podlaski 10 km CHODZĘ z SERcEM paid
82 Cieślińska Wiesława Łuków 5 km Aktywni z Pasją Łuków paid
83 Ładziak Elżbieta Łuków 5 km Aktywni z Pasją Łuków paid
84 Janik-Tymińska Elżbieta Lublin 10 km Lublin chodzi z kijkami paid
85 Pietras Urszula Radzyń Podlaski 5 km paid
86 Popek Małgorzata Radzyń Podlaski 5 km CHODZĘ z SERcEM paid
87 Pastuszka Agnieszka Radzyń Podlaski 5 km CHODZĘ z SERcEM paid
88 Łysiak Monika Lublin 5 km Lublin chodzi z kijkami paid
89 Hiller Jerzy Lublin 10 km LGT paid
90 Zdańkowski Sylwester Biała Podlaska 10 km TKKF Krzna Biała Podlaska paid
91 Więckowska Dorota Radzyń Podlaski 10 km CHODZĘ z SERcEM paid
92 Dorosz Agnieszka Biała Podlaska 10 km TKKF Krzna Biała Podlaska paid
93 Prokopowicz Magdalena Radzyń Podlaski 10 km paid
94 Książek Danuta Staras Wieś 10 km CHODZĘ z SERcEM paid
95 Wysokiński Jerzy Łuków 5 km Aktywni z Pasją Łuków paid
96 Siemionek Jolanta Łuków 5 km Aktywni z Pasją Łuków paid
97 Lesiuk Mirosława Łuków 5 km Aktywni z Pasją Łuków paid
98 Wilczyńska Barbara Łuków 5 km Aktywni z Pasją Łuków paid
99 Żaczek Teresa Ryki 10 km Nordicowo-Rowerowa Grupa RYKI paid
100 Grzegorzewska Aneta Radzyń Podlaski 10 km CHODZĘ z SERcEM paid


Views: 3803

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ