Odlotowy Rajd Nordic Walking
10 km
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Głogowski Emil Puławy 10 km Państwowa Straż Pożarna w Puławach paid
2 Dziosa Wojciech Puławy 10 km Państwowa Straż Pożarna w Puławach paid
3 Kruk Michał Puławy 10 km Państwowa Straż Pożarna w Puławach paid
4 Jeżak Grzegorz Puławy 10 km Państwowa Straż Pożarna w Puławach paid
5 Helfojer Sławomir Puławy 10 km Państwowa Straż Pożarna w Puławach paid
6 Kowal Dorota Puławy 10 km Państwowa Straż Pożarna w Puławach paid
7 Chomiuk Patrycja PUŁAWY 10 km Państwowa Straż Pożarna w Puławach paid
8 Kotowska Małgorzata PL 10 km paid
9 Skierka Dariusz Warszawa 10 km paid
10 Zapalska Elzbieta Warszawa 10 km paid
11 Gułowska Malgorzata Bełżyce 10 km paid
12 Uliczna Iwona Świdnik 10 km paid
13 Krawczyk Magdalena Bystrzyca Stara 10 km paid
14 Cerbin Iwona Dęblin 10 km Nordic Walkers Dęblin paid
15 noworolnik jan ułęż 10 km Nordic Walkers Dęblin paid
16 Jedrzejewska Iwona Lublin 10 km Lublin chodzi z kijkami paid
17 Rosiak Jan świdnik 10 km CUS ŚWIDNIK paid
18 Krupiński Waldemar świdnik 10 km CUS ŚWIDNIK paid
19 Podniesinska Małgorzata Lunlin 10 km Lublin chodzi z kijkami paid
20 BANY Marta Dęblin 10 km Nordic Walkers Dęblin paid
21 Pawłowska Elżbieta Pawłowska Puławy 10 km Czar BezMiaru paid
22 Grzegorzewska Aneta Branica Radzyńska Kolonia 10 km CHODZĘ z SERcEM
23 Janik-Tymińska Elżbieta Lublin 10 km Lublin chodzi z kijkami paid
24 Obrębska Violetta Zabiele 10 km CHODZĘ z SERcEM paid
25 Kalisiak Piotr Lublin 10 km paid
26 Pietrow Marek Lublin 10 km
27 Kalisiak Ewa Lublin 10 km paid
28 Pietrow Marta Lublin 10 km parkrun Ogród Saski Lublin
29 Wojciechowski Paweł Puławy 10 km Czar BezMiaru paid
30 Cięciara Alicja Janowiec 10 km Nordicowy Janowiec paid
31 Kapica Aneta Kiełczewice 10 km paid
32 Budzyńska Elżbieta Osmolice Pierwsze 10 km paid
33 Pasierkiewicz Justyna Bełżyce 10 km paid
34 Zielińska Elżbieta Radzyń Podlaski 10 km CHODZĘ z SERcEM paid
35 Kałaska Marta Garwolin 10 km Lublin chodzi z kijkami paid
36 Szeląg Anna Puławy 10 km Czar BezMiaru paid
37 OLENDER IWONA Lublin 10 km Lublin chodzi z kijkami paid
38 Bojarczuk Elżbieta Radzyń Podlaski 10 km CHODZĘ z SERcEM paid
39 Czechowska Iza Lublin 10 km WW Team paid
40 Samoń Karol Piotrowice 10 km paid
41 Chmielewska Małgorzata Puławy 10 km Czar BezMiaru paid
42 ŻEBROWSKA Maria Dęblin 10 km Nordic Walkers Dęblin paid
43 Łahoda Agnieszka Lublin 10 km paid
44 Grabowska Małgorzata Dęblin 10 km Nordic Walkers Dęblin paid
45 Birska Bozena Lublin 10 km Lublin chodzi z kijkami paid
46 Żurowski Jacek Lublin 10 km paid
47 Żurowska Małgorzata Lublin 10 km paid
48 Dybalska Teresa Janowiec 10 km Nordicowy Janowiec paid
49 Chudzik Ewa Lublin 10 km Lublin chodzi z kijkami paid
50 Zdańkowski Dominik Łosice 10 km TKKF Krzna Biała Podlaska paid
51 Zając Danuta Biała Podlaska 10 km TKKF Krzna Biała Podlaska paid
52 Ułasiewicz Barbara Biała Podlaska 10 km TKKF Krzna Biała Podlaska paid
53 Marciniuk Katarzyna Białka 74 10 km CHODZĘ z SERcEM paid
54 hernas-sztrąf aneta Lublin 10 km paid
55 Próchnicka Marianna Radzyń Podlaski 10 km CHODZĘ z SERcEM paid
56 Więckowska Dorota Radzyń Podlaski 10 km CHODZĘ z SERcEM paid
57 Różycka Beata Radzyń Podlaski 10 km CHODZĘ z SERcEM paid
58 Korzeniowska Aldona Radzyń Podlaski 10 km CHODZĘ z SERcEM paid
59 Jacniacka Krystyna Lublin 10 km Lublin chodzi z kijkami paid
60 Bartoszek Dariusz Lublin 10 km paid
61 Bartoszek Bozena Lublin 10 km paid
62 TELEON-POLSKA Marlena Lublin 10 km paid
63 Kawa Sławomir RYKI 10 km Nordicowo-Rowerowa Grupa RYKI paid
64 Solecka Anna Puławy 10 km Czar Bezmiaru
65 Zaręba Katarzyna Zagrody 10 km paid
66 Kozłowska Marta Leśce 10 km paid
67 Ratus Anna Zagrody 10 km paid
68 Adamczyk Agata Garbów 10 km paid
69 Kozak Agnieszka Puławy 10 km paid
70 Mielniczek Dorota Zwierzyniec 10 km
71 Mazurek Danuta Świdnik 10 km Lublin chodzi z kijkami paid
72 Walczak Kupisz Magdalena Puławy 10 km Czar BezMiaru paid
73 Hamułko Jadwiga Janowiec 10 km Nordicowy Janowiec paid
74 Kaszubska Barbara Janowiec 10 km Nordicowy Janowiec paid
75 Kwaśny Tomasz Borki 10 km CHODZĘ Z SERcEM paid
76 Kwaśna Małgorzata Borki 10 km CHODZĘ z SERcEM paid
77 Pawelec Tomasz Krasnobród 10 km Nordic Walking Team Krasnobród paid
78 Mierzejewska Ewelina Mierzejewska DĘBLIN 10 km Nordic Walkers Dęblin paid
79 Strzemiecka Grażyna Janowiec 10 km Nordicowy Janowiec paid
80 Sołtysiak Barbara Janowiec 10 km Nordicowy Janowiec paid
81 Jarosz Elżbieta Janowiec 10 km Nordicowy Janowiec paid
82 Zdańkowski Sylwester Biała Podlaska 10 km TKKF Krzna Biała Podlaska paid
83 Samsoniuk Edyta Biała Podlaska 10 km TKKF Krzna Biała Podlaska paid
84 Rudziejewska-Rudziewicz Magdalena Annopol 10 km Chodzimy z SZANSĄ paid
85 Rudziejewski-Rudziewicz Wojciech Annopol 10 km Chodzimy z SZANSĄ paid
86 Czerska Aneta Ryki 10 km Grupa nordikowo rowerowa Ryki paid
87 Lisica Danuta DĘBLIN 10 km Nordic Walkers Dęblin paid
88 Pomarańska Małgorzata Lublin 10 km Lublin chodzi z kijkami paid
89 Wolska Karolina Janowiec 10 km Nordicowy Janowiec paid
90 Chechelska-Kowalczyk Justyna Janowiec 10 km Nordicowy Janowiec paid
91 Pietroń Aneta Nałęczów 10 km BilleWalking paid
92 Chudek Małgorzata Lublin 10 km Bille Walking paid
93 Romaszko Lidia Lublin 10 km paid
94 Dorosz Agnieszka Biała Podlaska 10 km TKKF Krzna Biała Podlaska paid
95 Ufniarz Marzena Annopol 10 km Chodzimy z SZANSĄ paid
96 Warowna Agata Dęblin 10 km Nordic Walkers Dęblin paid
97 Świderska Kamila Dęblin 10 km Nordic Walkers Dęblin paid
98 Świderski Wojciech Dęblin 10 km Nordic Walkers Dęblin paid
99 Krawczyk Elżbieta Puławy 10 km Czar BezMiaru paid
100 Ochal Grażyna Dęblin 10 km Nordic Walkers Dęblin paid


Views: 3322

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ