# | Surname and name | City | Distance | Club | Sum to pay | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
BilleWalking | |||||||||
1 | Pietroń Aneta | Nałęczów | 10 km | BilleWalking | paid | ||||
Bille Walking | |||||||||
2 | Chudek Małgorzata | Lublin | 10 km | Bille Walking | paid | ||||
CHODZĘ Z SERcEM | |||||||||
3 | Kwaśny Tomasz | Borki | 10 km | CHODZĘ Z SERcEM | paid | ||||
CHODZĘ z SERcEM | |||||||||
4 | Grzegorzewska Aneta | Branica Radzyńska Kolonia | 10 km | CHODZĘ z SERcEM | |||||
5 | Obrębska Violetta | Zabiele | 10 km | CHODZĘ z SERcEM | paid | ||||
6 | Zielińska Elżbieta | Radzyń Podlaski | 10 km | CHODZĘ z SERcEM | paid | ||||
7 | Bojarczuk Elżbieta | Radzyń Podlaski | 10 km | CHODZĘ z SERcEM | paid | ||||
8 | Marciniuk Katarzyna | Białka 74 | 10 km | CHODZĘ z SERcEM | paid | ||||
9 | Próchnicka Marianna | Radzyń Podlaski | 10 km | CHODZĘ z SERcEM | paid | ||||
10 | Więckowska Dorota | Radzyń Podlaski | 10 km | CHODZĘ z SERcEM | paid | ||||
11 | Różycka Beata | Radzyń Podlaski | 10 km | CHODZĘ z SERcEM | paid | ||||
12 | Korzeniowska Aldona | Radzyń Podlaski | 10 km | CHODZĘ z SERcEM | paid | ||||
13 | Kwaśna Małgorzata | Borki | 10 km | CHODZĘ z SERcEM | paid | ||||
CUS ŚWIDNIK | |||||||||
14 | Rosiak Jan | świdnik | 10 km | CUS ŚWIDNIK | paid | ||||
15 | Krupiński Waldemar | świdnik | 10 km | CUS ŚWIDNIK | paid | ||||
Chodzimy z SZANSĄ | |||||||||
16 | Rudziejewska-Rudziewicz Magdalena | Annopol | 10 km | Chodzimy z SZANSĄ | paid | ||||
17 | Rudziejewski-Rudziewicz Wojciech | Annopol | 10 km | Chodzimy z SZANSĄ | paid | ||||
18 | Ufniarz Marzena | Annopol | 10 km | Chodzimy z SZANSĄ | paid | ||||
Czar BezMiaru | |||||||||
19 | Pawłowska Elżbieta Pawłowska | Puławy | 10 km | Czar BezMiaru | paid | ||||
20 | Wojciechowski Paweł | Puławy | 10 km | Czar BezMiaru | paid | ||||
21 | Szeląg Anna | Puławy | 10 km | Czar BezMiaru | paid | ||||
22 | Chmielewska Małgorzata | Puławy | 10 km | Czar BezMiaru | paid | ||||
23 | Walczak Kupisz Magdalena | Puławy | 10 km | Czar BezMiaru | paid | ||||
24 | Krawczyk Elżbieta | Puławy | 10 km | Czar BezMiaru | paid | ||||
Czar Bezmiaru | |||||||||
25 | Solecka Anna | Puławy | 10 km | Czar Bezmiaru | |||||
Grupa nordikowo rowerowa Ryki | |||||||||
26 | Czerska Aneta | Ryki | 10 km | Grupa nordikowo rowerowa Ryki | paid | ||||
Lublin chodzi z kijkami | |||||||||
27 | Jedrzejewska Iwona | Lublin | 10 km | Lublin chodzi z kijkami | paid | ||||
28 | Podniesinska Małgorzata | Lunlin | 10 km | Lublin chodzi z kijkami | paid | ||||
29 | Kałaska Marta | Garwolin | 10 km | Lublin chodzi z kijkami | paid | ||||
30 | OLENDER IWONA | Lublin | 10 km | Lublin chodzi z kijkami | paid | ||||
31 | Chudzik Ewa | Lublin | 10 km | Lublin chodzi z kijkami | paid | ||||
32 | Jacniacka Krystyna | Lublin | 10 km | Lublin chodzi z kijkami | paid | ||||
33 | Mazurek Danuta | Świdnik | 10 km | Lublin chodzi z kijkami | paid | ||||
34 | Pomarańska Małgorzata | Lublin | 10 km | Lublin chodzi z kijkami | paid | ||||
35 | Sobczak Józef | Lublin | 10 km | Lublin chodzi z kijkami | paid | ||||
36 | Piętka Krzysztof | Lublin | 10 km | Lublin chodzi z kijkami | paid | ||||
37 | Świrszcz Tomasz | Świdnik | 10 km | Lublin chodzi z kijkami | paid | ||||
Lublin chodzi z kijkami | |||||||||
38 | Janik-Tymińska Elżbieta | Lublin | 10 km | Lublin chodzi z kijkami | paid | ||||
39 | Birska Bozena | Lublin | 10 km | Lublin chodzi z kijkami | paid | ||||
Nordic Walkers Dęblin | |||||||||
40 | BANY Marta | Dęblin | 10 km | Nordic Walkers Dęblin | paid | ||||
41 | ŻEBROWSKA Maria | Dęblin | 10 km | Nordic Walkers Dęblin | paid | ||||
42 | Mierzejewska Ewelina Mierzejewska | DĘBLIN | 10 km | Nordic Walkers Dęblin | paid | ||||
43 | Lisica Danuta | DĘBLIN | 10 km | Nordic Walkers Dęblin | paid | ||||
Nordic Walkers Dęblin | |||||||||
44 | Cerbin Iwona | Dęblin | 10 km | Nordic Walkers Dęblin | paid | ||||
45 | noworolnik jan | ułęż | 10 km | Nordic Walkers Dęblin | paid | ||||
46 | Grabowska Małgorzata | Dęblin | 10 km | Nordic Walkers Dęblin | paid | ||||
47 | Warowna Agata | Dęblin | 10 km | Nordic Walkers Dęblin | paid | ||||
48 | Świderska Kamila | Dęblin | 10 km | Nordic Walkers Dęblin | paid | ||||
49 | Świderski Wojciech | Dęblin | 10 km | Nordic Walkers Dęblin | paid | ||||
50 | Ochal Grażyna | Dęblin | 10 km | Nordic Walkers Dęblin | paid | ||||
51 | BABIK CEZARY | DĘBLIN | 10 km | Nordic Walkers Dęblin | paid | ||||
52 | Babik Justyna | Dęblin | 10 km | Nordic Walkers Dęblin | paid | ||||
Nordic Walking Team Krasnobród | |||||||||
53 | Pawelec Tomasz | Krasnobród | 10 km | Nordic Walking Team Krasnobród | paid | ||||
Nordicowo-Rowerowa Grupa RYKI | |||||||||
54 | Kawa Sławomir | RYKI | 10 km | Nordicowo-Rowerowa Grupa RYKI | paid | ||||
55 | SZLACHCIC Monika | RYKI | 10 km | Nordicowo-Rowerowa Grupa RYKI | paid | ||||
56 | WÓJCIK MARIUSZ PAWEŁ | RYKI | 10 km | Nordicowo-Rowerowa Grupa RYKI | paid | ||||
Nordicowy Janowiec | |||||||||
57 | Cięciara Alicja | Janowiec | 10 km | Nordicowy Janowiec | paid | ||||
58 | Dybalska Teresa | Janowiec | 10 km | Nordicowy Janowiec | paid | ||||
59 | Hamułko Jadwiga | Janowiec | 10 km | Nordicowy Janowiec | paid | ||||
60 | Kaszubska Barbara | Janowiec | 10 km | Nordicowy Janowiec | paid | ||||
61 | Strzemiecka Grażyna | Janowiec | 10 km | Nordicowy Janowiec | paid | ||||
62 | Sołtysiak Barbara | Janowiec | 10 km | Nordicowy Janowiec | paid | ||||
63 | Jarosz Elżbieta | Janowiec | 10 km | Nordicowy Janowiec | paid | ||||
64 | Wolska Karolina | Janowiec | 10 km | Nordicowy Janowiec | paid | ||||
65 | Chechelska-Kowalczyk Justyna | Janowiec | 10 km | Nordicowy Janowiec | paid | ||||
Państwowa Straż Pożarna w Puławach | |||||||||
66 | Głogowski Emil | Puławy | 10 km | Państwowa Straż Pożarna w Puławach | paid | ||||
67 | Dziosa Wojciech | Puławy | 10 km | Państwowa Straż Pożarna w Puławach | paid | ||||
68 | Kruk Michał | Puławy | 10 km | Państwowa Straż Pożarna w Puławach | paid | ||||
69 | Jeżak Grzegorz | Puławy | 10 km | Państwowa Straż Pożarna w Puławach | paid | ||||
70 | Helfojer Sławomir | Puławy | 10 km | Państwowa Straż Pożarna w Puławach | paid | ||||
71 | Kowal Dorota | Puławy | 10 km | Państwowa Straż Pożarna w Puławach | paid | ||||
72 | Chomiuk Patrycja | PUŁAWY | 10 km | Państwowa Straż Pożarna w Puławach | paid | ||||
TKKF Krzna Biała Podlaska | |||||||||
73 | Zdańkowski Dominik | Łosice | 10 km | TKKF Krzna Biała Podlaska | paid | ||||
74 | Zając Danuta | Biała Podlaska | 10 km | TKKF Krzna Biała Podlaska | paid | ||||
75 | Ułasiewicz Barbara | Biała Podlaska | 10 km | TKKF Krzna Biała Podlaska | paid | ||||
76 | Zdańkowski Sylwester | Biała Podlaska | 10 km | TKKF Krzna Biała Podlaska | paid | ||||
77 | Samsoniuk Edyta | Biała Podlaska | 10 km | TKKF Krzna Biała Podlaska | paid | ||||
78 | Dorosz Agnieszka | Biała Podlaska | 10 km | TKKF Krzna Biała Podlaska | paid | ||||
WW Team | |||||||||
79 | Czechowska Iza | Lublin | 10 km | WW Team | paid | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
80 | Kotowska Małgorzata | PL | 10 km | paid | |||||
81 | Skierka Dariusz | Warszawa | 10 km | paid | |||||
82 | Zapalska Elzbieta | Warszawa | 10 km | paid | |||||
83 | Gułowska Malgorzata | Bełżyce | 10 km | paid | |||||
84 | Uliczna Iwona | Świdnik | 10 km | paid | |||||
85 | Krawczyk Magdalena | Bystrzyca Stara | 10 km | paid | |||||
86 | Kalisiak Piotr | Lublin | 10 km | paid | |||||
87 | Pietrow Marek | Lublin | 10 km | ||||||
88 | Kalisiak Ewa | Lublin | 10 km | paid | |||||
89 | Kapica Aneta | Kiełczewice | 10 km | paid | |||||
90 | Budzyńska Elżbieta | Osmolice Pierwsze | 10 km | paid | |||||
91 | Pasierkiewicz Justyna | Bełżyce | 10 km | paid | |||||
92 | Samoń Karol | Piotrowice | 10 km | paid | |||||
93 | Łahoda Agnieszka | Lublin | 10 km | paid | |||||
94 | Żurowski Jacek | Lublin | 10 km | paid | |||||
95 | Żurowska Małgorzata | Lublin | 10 km | paid | |||||
96 | hernas-sztrąf aneta | Lublin | 10 km | paid | |||||
97 | Bartoszek Dariusz | Lublin | 10 km | paid | |||||
98 | Bartoszek Bozena | Lublin | 10 km | paid | |||||
99 | TELEON-POLSKA Marlena | Lublin | 10 km | paid | |||||
100 | Zaręba Katarzyna | Zagrody | 10 km | paid | |||||
101 | Kozłowska Marta | Leśce | 10 km | paid | |||||
102 | Ratus Anna | Zagrody | 10 km | paid | |||||
103 | Adamczyk Agata | Garbów | 10 km | paid | |||||
104 | Kozak Agnieszka | Puławy | 10 km | paid | |||||
105 | Mielniczek Dorota | Zwierzyniec | 10 km | ||||||
106 | Romaszko Lidia | Lublin | 10 km | paid | |||||
parkrun Ogród Saski Lublin | |||||||||
107 | Pietrow Marta | Lublin | 10 km | parkrun Ogród Saski Lublin |
Views: 6331