# | Surname and name | City | Kraj | Distance | Club | Twój specjalny napis na nr startowym | Sum to pay |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Wytrwał Tomasz | Gdynia | BIEG | paid on-line | |||
2 | Tomkowicz Dawid | Gdańsk | BIEG - mieszkańcy Sobieszewa i osoby 70+ | Decathlon Przymorze Running Team | 100% Albo Nic | paid on-line | |
3 | Leo Michał | Gdynia | BIEG | paid on-line | |||
4 | Bogusz Tomasz | Gdynia | BIEG | paid on-line | |||
5 | LIPIŃSKA IWONA | GDAŃSK | NW | paid on-line | |||
6 | Depka Prądzyński Olgierd | Gdynia | BIEG | paid on-line | |||
7 | Sywanycz Ireneusz | Gdańsk | BIEG | paid on-line | |||
8 | Salewska Kasia | Sopot | NW | Katarzyna Ma Katar | paid on-line | ||
9 | Łempicki Karol | Gdynia | BIEG | paid on-line | |||
10 | MARCZAK Marek | Pruszcz Gdański | NW | MAREK | paid on-line | ||
11 | Marczak Renata | Pruszcz Gdański | NW | REN | paid on-line | ||
12 | Łukaszewicz Barbara | Gdańsk | BIEG | paid on-line | |||
13 | Lenkiewicz Ryszard | Gdańsk | BIEG | paid on-line | |||
14 | Sikora Sebastan | Gdynia | BIEG | paid on-line | |||
15 | Grabowska Dagmara | Juszkowo | BIEG | Straszyn Biega | paid on-line | ||
16 | Szczodrowski Krzysztof | Gdańsk | NW | paid on-line | |||
17 | Marciniuk Michał | Gdynia | BIEG | Kancelaria KFMM | Kancelaria KFMM | paid on-line | |
18 | Bartosiewicz Włodzimierz | Gdańsk | NW | LUKI Team | LUKI TEAM podbija świat :) | paid on-line | |
19 | Bartosiewicz Łukasz | Gdańsk | NW | LUKI Team | LUKI TEAM podbija świat :) | paid on-line | |
20 | Trąbiński Grzegorz | Gdańsk | BIEG | Profievent/Płazy Gdańsk | Płazy Gdańsk | paid on-line | |
21 | Biernat Helena | Gdańsk | BIEG - mieszkańcy Sobieszewa i osoby 70+ | Profievent/Płazy Gdańsk | Płazy Gdańsk | paid on-line | |
22 | Kloska Kazimierz | BYTÓW-RZEPNICA | NW - mieszkańcy Sobieszewa i osoby 70+ | KS Stolem | paid on-line | ||
23 | Grykałowska Monika | Gdańsk | NW | paid on-line | |||
24 | Wesner Harald | Kwidzyn | NW | Zakątek Dankowo | paid on-line | ||
25 | Gutowski Michał | Gdynia | BIEG | paid on-line | |||
26 | Singer Wiesław | Połęczyno | BIEG | ||||
27 | Witt Sławek | Gdynia | BIEG | paid on-line | |||
28 | Szpilman Marta | Gdynia | NW | Face NW Team | Gdynia moje miasto | paid on-line | |
29 | Szumanik Mariusz | Gdańsk | BIEG | paid on-line | |||
30 | Stojak Krzysztof | Suchy Dąb | BIEG | paid on-line | |||
31 | Wojnarowski Piotr | Gdańsk | BIEG | paid on-line | |||
32 | Drawc Mieczysław | Gdańsk | NW | paid on-line | |||
33 | Selenta Lucyna | Gdańsk | BIEG - mieszkańcy Sobieszewa i osoby 70+ | paid on-line | |||
34 | Wałdowska Anna | Gdańsk | BIEG - mieszkańcy Sobieszewa i osoby 70+ | Profievent/Płazy Gdańsk | Płazy Gdańsk | paid on-line | |
35 | Wałdowski Dominik | Gdańsk | BIEG - mieszkańcy Sobieszewa i osoby 70+ | Profievent/Płazy Gdańsk | Płazy Gdańsk | paid on-line | |
36 | Klockowski Maciej | Gdynia | BIEG | paid on-line | |||
37 | FOGT Monika | Gdynia | BIEG | paid on-line | |||
38 | Majewski Pawel | Gdynia | BIEG | paid on-line | |||
39 | Stradomski Roman | Gdańsk | BIEG | Azbest | paid on-line | ||
40 | Ostrowska Monika | Przywidz | BIEG | paid on-line | |||
41 | Ostrowski Mirosław | Przywidz | BIEG | paid on-line | |||
42 | Kopeć Igor | Gdynia | BIEG | paid on-line | |||
43 | Maziarka Beata | Gdańsk | NW | paid on-line | |||
44 | Kopczyńska Monika | Gdansk | BIEG | paid on-line | |||
45 | Pyż Sławomir | Gdańsk | BIEG | ZKM Gdańsk | paid on-line | ||
46 | Siemiński Jerzy | Gdańsk | BIEG | paid on-line | |||
47 | Cyra Grażyna | Skoszewo | NW | paid on-line | |||
48 | Lipiński Genek | Gdynia | NW | KTR Arka | sędzia kalosz | ||
49 | Buszman Krzysztof | Gdynia | BIEG | JW 4224 | paid on-line | ||
50 | Pniewska Agnieszka | Gdynia | NW | chodzę z kijami | paid on-line | ||
51 | Tofil Adriana | Gdynia | NW | tofile | paid on-line | ||
52 | Tofil Adrian | Gdynia | NW | tofile | paid on-line | ||
53 | Wlazło Agnieszka | Gdańsk | BIEG | Karola never give up :-) | paid on-line | ||
54 | Kwapisiewicz Marcelina | Gdańsk | BIEG | EDF | Marcela K. jeszcze :) | paid on-line | |
55 | Walkusz Klaudia | Wejherowo | BIEG | Life zdrowie | paid on-line | ||
56 | Olchowik Daria | Sierakowice | BIEG | jedziemy do odciecia;) | jedziemy do odcięcia;) | paid on-line | |
57 | Figura Ludwika | Rotmanka | NW | paid on-line | |||
58 | Wierzbicka Elżbieta | Pruszcz Gdański | NW | paid on-line | |||
59 | Trapkowski Przemysław | Gdańsk | BIEG | www.profievent.pl / PŁAZY GDAŃSK | paid on-line | ||
60 | Czarnecka Anna | Gdynia | BIEG | paid on-line | |||
61 | Matyjasik Piotr | Milwino | BIEG | Fc Seteczka :) | paid on-line | ||
62 | Cholcha Hania | Szemud | BIEG | Fc Seteczka :) | paid on-line | ||
63 | Myszk Daria | Robakowo | BIEG | Fc Seteczka :) | paid on-line | ||
64 | Kreft Aleksandra | Robakowo | BIEG | paid on-line | |||
65 | Myszk Damian | Robakowo | BIEG | PORTA DRZWI | paid on-line | ||
66 | Parafiniuk Krzysztofa | Sztum | NW | Krzysia | paid on-line | ||
67 | Śliwińska Katarzyna | Gdynia | BIEG | KS Iskra przy Akademii Marynarki Wojennej | paid on-line | ||
68 | Sądej Małgorzata | Pruszcz Gdański | BIEG | Infracorr Team | paid on-line | ||
69 | Hejmowski Natan | Gdynia | BIEG | Kujatt Runners Team | Kocham moją siostrę | paid on-line | |
70 | Michna Michał | Borkowo Łostowickie | BIEG | KUJATT RUNNERS TEAM | Michał Ewelina Zuzia | paid on-line | |
71 | Retzlaff Brunon | Gdynia | BIEG | Kujatt Runners Team | KRT | paid on-line | |
72 | Baranowska - Trzasko Aleksandra | Gdynia | BIEG | paid on-line | |||
73 | Hinc Bogusław | Żukowo-Borkowo | BIEG | Mój pierwsz raz! | paid on-line | ||
74 | naczk wiktoria | lębork | NW | paid on-line | |||
75 | naczk leonard | lębork | NW | paid on-line | |||
76 | Halman Leszek | Bielkówko | BIEG | ||||
77 | LULIS ZBIGNIEW | GDAŃSK | BIEG | paid on-line | |||
78 | Moderhak Mateusz | Gdańsk | BIEG | Trek Honda Gdynia | paid on-line | ||
79 | Stachyra Alfred | Bytów | NW - mieszkańcy Sobieszewa i osoby 70+ | BŁĘKITNI NW DZIEMIANY | BŁĘKITNA SIEDEMDZISIĄTKA | paid on-line | |
80 | Niewińska Beata | Gdańsk | BIEG | Biegam, bo chcę :) | paid on-line | ||
81 | Kłudkowska Małgorzata | Banino | BIEG | Gosia | paid on-line | ||
82 | Kłudkowski Karol | Banino | BIEG | paid on-line | |||
83 | Zubek Ania | Gdańsk | NW | paid on-line | |||
84 | Radecka-Mikulicz Liliana | Dąbrowa | BIEG | Liliana | paid on-line | ||
85 | Grzebin Piotr | Gdańsk | BIEG | Pomorze Biega i Pomaga | paid on-line | ||
86 | Pankiewicz-Dmowska Cecylia | Gowino | NW | paid on-line | |||
87 | Sitkowski Bogumił | Borkowo | NW - mieszkańcy Sobieszewa i osoby 70+ | GKS Żukowo | GKS Żukowo | paid on-line | |
88 | Kabała Marzena | Gdynia | BIEG | paid on-line | |||
89 | Ćwiklak Iwona | Gdynia | BIEG | Morsy Gdyńskie | paid on-line | ||
90 | Breza Patrycja | Kalisz Kaszubski | BIEG | Akademia Marynarki Wojennej | paid on-line | ||
91 | Folwarska Małgorzata | Gdańsk | NW | GDAŃSK WBIJA KIJA | paid on-line | ||
92 | Folwarski Andrzej | Gdańsk | NW | GDAŃSK WBIJA KIJA | paid on-line | ||
93 | Nabakowska Barbara | Gdańsk | NW | Martaton | paid on-line | ||
94 | Kutniewska Maria | Żukowo | NW | Face Nordic Walking Team | Maria | paid on-line | |
95 | Truchan-Bajer Bożena | Frombork | NW | paid on-line | |||
96 | Bajer Piotr | Frombork | NW | paid on-line | |||
97 | Góral-Brygała Monika | Gdańsk | NW | chodzezkijami | 555 | paid on-line | |
98 | Godlewska Joanna | Sopot | BIEG | Joanna | paid on-line | ||
99 | Konieczna Agnieszka | Gdynia | BIEG | wikreklama | AGNIESZKA | paid on-line | |
100 | Hebanowski Łukasz | Gdynia | BIEG | paid on-line |
Views: 22496