# | Surname and name | City | Kraj | Distance | Club | Sum to pay |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sielicka Agnieszka | Braniewo | Polska | Trasa długa 55km | paid | |
2 | Żuromska Beata | Braniewo | Polska | Trasa długa 55km | BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ | paid |
3 | Żuromski Dariusz | Braniewo | Polska | Trasa długa 55km | Braniewski Klub Sportowy Szybki Struś | paid |
4 | Sosnowska Agnieszka | Braniewo | Polska | Trasa długa 55km | BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ | paid |
5 | Sielicki Tomasz | Braniewo | Polska | Trasa długa 55km | paid | |
6 | Tomaszewska Agata | Lipowina | Polska | Trasa długa 55km | BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ | paid |
7 | Mikołajewski Arkadiusz | Elbląg | Polska | Trasa długa 55km | ||
8 | Sosnowski Rafał | Braniewo | Polska | Trasa długa 55km | BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ | paid |
9 | Sosnowski Jacek | Braniewo | Polska | Trasa długa 55km | BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ | paid |
10 | Iwaszkiewicz Teresa | Braniewo | Polska | Trasa krótka 17km | BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ | paid |
11 | Jakubowska Teresa | Braniewo | Polska | Trasa krótka 17km | BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ | paid |
12 | Kozioł Agata | Frombork | Polska | Trasa długa 55km | BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ | paid |
13 | Wojciechowicz Jolanta | Bisztynek | Polska | Trasa krótka 17km | BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ BISZTYNEK | paid |
14 | Kuriata Magda | Bisztynek | Polska | Trasa krótka 17km | BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ BISZTYNEK | paid |
15 | Kucharska Marzena | Bisztynek | Polska | Trasa krótka 17km | BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ BISZTYNEK | paid |
16 | Szczepanek Teresa | Bisztynek | Polska | Trasa krótka 17km | BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ BISZTYNEK | paid |
17 | Roszkowska Teresa | Bisztynek | Polska | Trasa krótka 17km | BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ BISZTYNEK | paid |
18 | Wieczorek Ewa | Bisztynek | Polska | Trasa długa 55km | BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ BISZTYNEK | paid |
19 | Pędzich Dominika | Bisztynek | Polska | Trasa długa 55km | BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ BISZTYNEK | paid |
20 | Krysik Barbara | Bisztynek | Polska | Trasa długa 55km | BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ BISZTYNEK | paid |
21 | Wojciechowicz Bożena | Bisztynek | Polska | Trasa długa 55km | BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ BISZTYNEK | paid |
22 | Wojciechowicz Paulina | Bisztynek | Polska | Trasa długa 55km | BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ BISZTYNEK | paid |
23 | Jureko Robert | Braniewo | Polska | Trasa długa 55km | paid | |
24 | Miszta Aleksandra | Braniewo | Polska | Trasa długa 55km | BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ | paid |
25 | Damps Michał | Braniewo | Polska | Trasa długa 55km | BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ | paid |
26 | Mackiewicz Krystyna | Braniewo | Polska | Trasa krótka 17km | BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ | paid |
27 | Obolewicz Michał | Braniewo | Polska | Trasa długa 55km | BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ | paid |
28 | Rojewska Aleksandra | Braniewo | Polska | Trasa długa 55km | BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ | paid |
29 | Bukiel Andrzej | Braniewo | Polska | Trasa długa 55km | paid | |
30 | Goluch Mariusz | Górowo Iławeckie | Polska | Trasa długa 55km | paid | |
31 | Jaszak Sebastian | Braniewo | Polska | Trasa długa 55km | BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ | paid |
32 | Durkiewicz Wioletta | Braniewo | Polska | Trasa długa 55km | BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ | paid |
33 | Obolewicz Iwona | Braniewo | Polska | Trasa długa 55km | BKS Szybki Struś | paid |
34 | Wądołowska Agnieszka | Braniewo | Polska | Trasa krótka 17km | BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ | paid |
35 | Wądołowski Sławomir | Braniewo | Polska | Trasa długa 55km | BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ | paid |
Views: 3096