# | Surname and name | City | Kraj | Distance | Club | Sum to pay |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pasztaleniec Władysław | Trąbki Wielkie | Polska | 10 km | paid on-line | |
2 | Dywel Bogdan | Łąg | Polska | 10 km | Aktywni Borowiacy Czersk | paid on-line |
3 | Szumacher Marta | Pelplin | Polska | 10 km | paid on-line | |
4 | Pawluczuk Tomasz | Gdańsk | Polska | 10 km | Ustaw się na bieganie w Gdańsku | paid on-line |
5 | Paszkowski Paweł | Gdańsk | Polska | 10 km | paid on-line | |
6 | Prokopiuk Jarosław | Gdynia | Polska | 10 km | SP 16 Gdynia | paid on-line |
7 | Sarnowski Marcin | Osiek | Polska | 10 km | paid on-line | |
8 | Korpas Ewa | Pruszcz Gdański | Polska | 10 km | Kundy Portowe | |
9 | Sakrajecki Andrzej | Czechowice-Dziedzice | Polska | 10 km | Urząd Miejski w Czechowicach-Dziedzicach - CEE | paid on-line |
10 | Makowski Krzysztof | Starogard Gdański | Polska | 10 km | paid on-line | |
11 | Grefka Stefan | Łąg | Polska | 10 km | Aktywni Borowiacy Czersk | paid on-line |
12 | Czechanowska Lucyna | Tczew | Polska | 10 km | Biegający Tczew | paid on-line |
13 | Czechanowski Piotr | Tczew | Polska | 10 km | Biegający Tczew | paid on-line |
14 | Drzycimska Małgorzata | Gdańsk | Polska | 10 km | paid on-line | |
15 | Kuhn Rafał | Starogard Gdański | Polska | 10 km | paid on-line | |
16 | Lang Paweł | Gdańsk | Polska | 10 km | Kujawscy Runners | paid on-line |
17 | Szarko Maciej | Elbląg | Polska | 10 km | ||
18 | Kaczyński Daniel | Starogard Gdański | Polska | 10 km | KS Sokół Zblewo | paid on-line |
19 | Dydymski Krzysztof | Rumia | Polska | 10 km | Runeda | paid on-line |
20 | Dydymska Monika | Rumia | Polska | 10 km | Runeda | paid on-line |
21 | Świtała Roman | Kwidzyn | Polska | 10 km | AMATOR | |
22 | Czech Przemysław | Tczew | Polska | 10 km | paid on-line | |
23 | Krymski Radosław | Toruń | Polska | 10 km | AZS UMK TORUŃ - WIOŚLARZE | paid on-line |
24 | Malinowska Karolina | Gniew | Polska | 10 km | paid on-line | |
25 | Koliński Krzysztof | Lipusz | Polska | 10 km | paid on-line | |
26 | Gontarzewski Łukasz | Lubnia | Polska | 10 km | paid on-line | |
27 | Łopatniuk Przemysław | Starogard Gdański | Polska | 10 km | Klub PSONI | |
28 | Majkowski Tomasz | Skórcz | Polska | 10 km | Aktywni Kociewiacy | paid on-line |
29 | Hapke Tomasz | Wilkowo | Polska | 10 km | Kwidzyn biega | paid on-line |
30 | Niemczyk Mateusz | Starogard Gdański | Polska | 10 km | KS Prefbet-Sonarol | |
31 | Wierzejski Sławomir | Bytów | Polska | 10 km | niezrzeszony | |
32 | Wnuk Stanisław | Wielki Klincz | Polska | 10 km | paid on-line | |
33 | Pęśko Michał | Gdańsk | Polska | 10 km | paid on-line | |
34 | Sokół Paweł | Zduny | Polska | 10 km | Aktywni Kociewiacy | paid on-line |
35 | Weiland Emila | Unisław | Polska | 10 km | paid on-line | |
36 | Czarnecki Sebastian | Borkowo | Polska | 10 km | paid on-line | |
37 | Litwin Piotr | Gdańsk | Polska | 10 km | paid on-line | |
38 | Szachta Katarzyna | Zelgoszcz | Polska | 10 km | paid on-line | |
39 | Kasperek Patryk | Starogard Gdański | Polska | 10 km | paid on-line | |
40 | LANG Marcin | Gdynia | Polska | 10 km | LANG TEAM ŻABIANKA | paid on-line |
41 | stasiukiewicz rafal | Gdynia | Polska | 10 km | 7 klog | paid on-line |
42 | Kościński Patryk | Pozezdrze | Polska | 10 km | Akademia Marynarki Wojennej | paid on-line |
43 | Stencel Tomasz | Pinczyn | Polska | 10 km | Morsy Zblewo | paid on-line |
44 | Baranowska - Trzasko Aleksandra | Gdynia | Polska | 10 km | Harpagan | paid on-line |
45 | Hoffmann Daniel | Zblewo | Polska | 10 km | KS Sokół Zblewo | paid on-line |
46 | Gajdus Leon | Skórcz | Polska | 10 km | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | paid on-line |
47 | Damps Kasia | Skrzeszewo | Polska | 10 km | ||
48 | Łankowski Andrzej | Liniewo | Polska | 10 km | paid on-line | |
49 | Pechnikov Ruslan | Odesa | Ukraina | 10 km | Stayer Run Odesa | paid on-line |
50 | Nawrocki Dariusz | Gdańsk | Polska | 10 km | Grupa Biegowa 65 | |
51 | Siwczak Mariusz | Sobowidz | Polska | 10 km | ||
52 | Loose Dariusz | Wda | Polska | 10 km | KS Sokół Zblewo | paid on-line |
53 | Loose Anna | Wda | Polska | 10 km | KS Sokół Zblewo | paid on-line |
54 | Urban Monika | Przywidz | Polska | 10 km | paid on-line | |
55 | Jakubowska Alina | Lubichowo | Polska | 10 km | paid on-line | |
56 | Wenderska Dominika | Grudziądz | Polska | 10 km | Start Team Wąbrzeźno | paid on-line |
57 | Kaiser Krzysztof | Gniew | Polska | 10 km | Kierowcy Ciężarówek | paid on-line |
58 | Szamocki Dominik | Śliwice | Polska | 10 km | ||
59 | Stępiński Paweł | Starogard Gdański | Polska | 10 km | paid on-line | |
60 | Klejna Wiesława | Zblewo | Polska | 10 km | KS Sokół Zblewo | paid on-line |
61 | Frąckowski Patryk | Tuchola | Polska | 10 km | Biegające Śliwice | paid on-line |
62 | Osiecki Grzegorz | 14-220 Kisielice | Polska | 10 km | ||
63 | Kaczmarek Aleksandra | Chwaszczyno | Polska | 10 km | CrossElite | paid on-line |
64 | Bednarek Michal | Tczew | Polska | 10 km | CrossElite | paid on-line |
65 | Orlikowski Tadeusz | Gdynia | Polska | 10 km | Biegająca Gdynia | paid on-line |
66 | Orlikowski Eugeniusz | Gdynia | Polska | 10 km | paid on-line | |
67 | Ćwikałowski Waldemar | Gdynia | Polska | 10 km | paid on-line | |
68 | spręga aurelia | starogard gdański | Polska | 10 km | paid on-line | |
69 | Retecki Krzysztof | Ostromecko | Polska | 10 km | LKS Bogmar / GINTER-ekotechnika / Presto | paid on-line |
70 | Byczyńska Barbara | Starogard Gdański | Polska | 10 km | paid on-line | |
71 | Ruchlewicz Urszula | Sztum | Polska | 10 km | ||
72 | SZUBERT KATARZYNA | SIWIAŁKA | Polska | 10 km | paid on-line | |
73 | Mrówka Michał | GDAŃSK | Polska | 10 km | MAJATEAM | paid on-line |
74 | Gdaniec Anna | Starogard Gdański | Polska | 10 km | ||
75 | Kryszczuk Piotr | Pasłęk | Polska | 10 km | paid on-line | |
76 | Piątek Justyna | Gdańsk | Polska | 10 km | paid on-line | |
77 | Adamowicz Agnieszka | Sopot | Polska | 10 km | ||
78 | Rekowski Kazimierz | Tczew | Polska | 10 km | Eaton Running Team/Biegajacy Tczew | paid on-line |
79 | Czapiewskie Przemysław | Kopytkowo | Polska | 10 km | paid on-line | |
80 | Kłos Łukasz | Zblewo | Polska | 10 km | paid on-line | |
81 | Kłos Szymon | Zblewo | Polska | 10 km | paid on-line | |
82 | Reimus Maciej | Skórcz | Polska | 10 km | Aktywni Kociewiacy | paid on-line |
83 | Bielińska Barbara | Starogard Gdański | Polska | 10 km | SKL/FILIPPIDES BBL STAROGARD GD | paid on-line |
84 | JANIK Roman | KWIDZYN | Polska | 10 km | KWIDZYN BIEGA | paid on-line |
85 | Kordecki Robert | Wielki Klincz | Polska | 10 km | Maratończyk Wielki Klincz | paid on-line |
86 | Zawadzki Kazimierz | Błotnia | Polska | 10 km | KL Lechia Gdańsk | paid on-line |
87 | Cherek Alicja Cherek | Barchnowy | Polska | 10 km | paid on-line | |
88 | Grzonka Kamila | Bytonia | Polska | 10 km | KS Sokół Zblewo | paid on-line |
89 | Biniszkiewicz Marcin | Tczew | Polska | 10 km | paid on-line | |
90 | Kuźma Anna | Świecie | Polska | 10 km | The Runners Świecie | |
91 | Gruchała Daniel | Starogard Gdański | Polska | 10 km | Kochanki Team | paid on-line |
92 | Gapiński Łukasz | Wąbrzeźno | Polska | 10 km | Start Team Wąbrzeźno | paid on-line |
93 | Gawkowski Piotr | Starogard Gdański | Polska | 10 km | paid on-line | |
94 | schutz tomasz | Gdynia | Polska | 10 km | BROWAR GDYNIA | |
95 | milkowski mariusz | gdynia | Polska | 10 km | ||
96 | Witt Grażyna | Sopot | Polska | 10 km | MaratonyPolskie.PL TEAM |
Views: 9298