# | Surname and name | City | Kraj | Distance | Club | Sum to pay |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pasztaleniec Władysław | Trąbki Wielkie | Polska | 10 km | paid on-line | |
2 | Dywel Bogdan | Łąg | Polska | 10 km | Aktywni Borowiacy Czersk | paid on-line |
3 | Szumacher Marta | Pelplin | Polska | 10 km | paid on-line | |
4 | Pawluczuk Tomasz | Gdańsk | Polska | 10 km | Ustaw się na bieganie w Gdańsku | paid on-line |
5 | Paszkowski Paweł | Gdańsk | Polska | 10 km | paid on-line | |
6 | Prokopiuk Jarosław | Gdynia | Polska | 10 km | SP 16 Gdynia | paid on-line |
7 | Sarnowski Marcin | Osiek | Polska | 10 km | paid on-line | |
8 | Sakrajecki Andrzej | Czechowice-Dziedzice | Polska | 10 km | Urząd Miejski w Czechowicach-Dziedzicach - CEE | paid on-line |
9 | Makowski Krzysztof | Starogard Gdański | Polska | 10 km | paid on-line | |
10 | Grefka Stefan | Łąg | Polska | 10 km | Aktywni Borowiacy Czersk | paid on-line |
11 | Czechanowska Lucyna | Tczew | Polska | 10 km | Biegający Tczew | paid on-line |
12 | Czechanowski Piotr | Tczew | Polska | 10 km | Biegający Tczew | paid on-line |
13 | Drzycimska Małgorzata | Gdańsk | Polska | 10 km | paid on-line | |
14 | Kuhn Rafał | Starogard Gdański | Polska | 10 km | paid on-line | |
15 | Lang Paweł | Gdańsk | Polska | 10 km | Kujawscy Runners | paid on-line |
16 | Kaczyński Daniel | Starogard Gdański | Polska | 10 km | KS Sokół Zblewo | paid on-line |
17 | Dydymski Krzysztof | Rumia | Polska | 10 km | Runeda | paid on-line |
18 | Dydymska Monika | Rumia | Polska | 10 km | Runeda | paid on-line |
19 | Czech Przemysław | Tczew | Polska | 10 km | paid on-line | |
20 | Krymski Radosław | Toruń | Polska | 10 km | AZS UMK TORUŃ - WIOŚLARZE | paid on-line |
21 | Malinowska Karolina | Gniew | Polska | 10 km | paid on-line | |
22 | Koliński Krzysztof | Lipusz | Polska | 10 km | paid on-line | |
23 | Gontarzewski Łukasz | Lubnia | Polska | 10 km | paid on-line | |
24 | Majkowski Tomasz | Skórcz | Polska | 10 km | Aktywni Kociewiacy | paid on-line |
25 | Hapke Tomasz | Wilkowo | Polska | 10 km | Kwidzyn biega | paid on-line |
26 | Wnuk Stanisław | Wielki Klincz | Polska | 10 km | paid on-line | |
27 | Pęśko Michał | Gdańsk | Polska | 10 km | paid on-line | |
28 | Sokół Paweł | Zduny | Polska | 10 km | Aktywni Kociewiacy | paid on-line |
29 | Weiland Emila | Unisław | Polska | 10 km | paid on-line | |
30 | Czarnecki Sebastian | Borkowo | Polska | 10 km | paid on-line | |
31 | Litwin Piotr | Gdańsk | Polska | 10 km | paid on-line | |
32 | Szachta Katarzyna | Zelgoszcz | Polska | 10 km | paid on-line | |
33 | Kasperek Patryk | Starogard Gdański | Polska | 10 km | paid on-line | |
34 | LANG Marcin | Gdynia | Polska | 10 km | LANG TEAM ŻABIANKA | paid on-line |
35 | stasiukiewicz rafal | Gdynia | Polska | 10 km | 7 klog | paid on-line |
36 | Kościński Patryk | Pozezdrze | Polska | 10 km | Akademia Marynarki Wojennej | paid on-line |
37 | Stencel Tomasz | Pinczyn | Polska | 10 km | Morsy Zblewo | paid on-line |
38 | Baranowska - Trzasko Aleksandra | Gdynia | Polska | 10 km | Harpagan | paid on-line |
39 | Hoffmann Daniel | Zblewo | Polska | 10 km | KS Sokół Zblewo | paid on-line |
40 | Gajdus Leon | Skórcz | Polska | 10 km | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | paid on-line |
41 | Łankowski Andrzej | Liniewo | Polska | 10 km | paid on-line | |
42 | Pechnikov Ruslan | Odesa | Ukraina | 10 km | Stayer Run Odesa | paid on-line |
43 | Patelczyk Karol | Demlin | Polska | 10 km - mieszkańcy Gminy Skarszewy | paid on-line | |
44 | Patelczyk Sławomir | Demlin | Polska | 10 km - mieszkańcy Gminy Skarszewy | paid on-line | |
45 | Dering Marcin | Demlin | Polska | 10 km - mieszkańcy Gminy Skarszewy | paid on-line | |
46 | Loose Dariusz | Wda | Polska | 10 km | KS Sokół Zblewo | paid on-line |
47 | Loose Anna | Wda | Polska | 10 km | KS Sokół Zblewo | paid on-line |
48 | Urban Monika | Przywidz | Polska | 10 km | paid on-line | |
49 | Jakubowska Alina | Lubichowo | Polska | 10 km | paid on-line | |
50 | Wenderska Dominika | Grudziądz | Polska | 10 km | Start Team Wąbrzeźno | paid on-line |
51 | Kaiser Krzysztof | Gniew | Polska | 10 km | Kierowcy Ciężarówek | paid on-line |
52 | Stępiński Paweł | Starogard Gdański | Polska | 10 km | paid on-line | |
53 | Klejna Wiesława | Zblewo | Polska | 10 km | KS Sokół Zblewo | paid on-line |
54 | Frąckowski Patryk | Tuchola | Polska | 10 km | Biegające Śliwice | paid on-line |
55 | Kaczmarek Aleksandra | Chwaszczyno | Polska | 10 km | CrossElite | paid on-line |
56 | Bednarek Michal | Tczew | Polska | 10 km | CrossElite | paid on-line |
57 | Orlikowski Tadeusz | Gdynia | Polska | 10 km | Biegająca Gdynia | paid on-line |
58 | Orlikowski Eugeniusz | Gdynia | Polska | 10 km | paid on-line | |
59 | Ćwikałowski Waldemar | Gdynia | Polska | 10 km | paid on-line | |
60 | spręga aurelia | starogard gdański | Polska | 10 km | paid on-line | |
61 | Retecki Krzysztof | Ostromecko | Polska | 10 km | LKS Bogmar / GINTER-ekotechnika / Presto | paid on-line |
62 | Byczyńska Barbara | Starogard Gdański | Polska | 10 km | paid on-line | |
63 | SZUBERT KATARZYNA | SIWIAŁKA | Polska | 10 km | paid on-line | |
64 | Kiedrowski Grzegorz | Pogódki | Polska | 10 km - mieszkańcy Gminy Skarszewy | Morsy Skarszewy | paid on-line |
65 | Mrówka Michał | GDAŃSK | Polska | 10 km | MAJATEAM | paid on-line |
66 | Kryszczuk Piotr | Pasłęk | Polska | 10 km | paid on-line | |
67 | Steiner Andrzej | Pogódki | Polska | 10 km - mieszkańcy Gminy Skarszewy | paid on-line | |
68 | Piątek Justyna | Gdańsk | Polska | 10 km | paid on-line | |
69 | Rekowski Kazimierz | Tczew | Polska | 10 km | Eaton Running Team/Biegajacy Tczew | paid on-line |
70 | Czapiewskie Przemysław | Kopytkowo | Polska | 10 km | paid on-line | |
71 | Kłos Łukasz | Zblewo | Polska | 10 km | paid on-line | |
72 | Kłos Szymon | Zblewo | Polska | 10 km | paid on-line | |
73 | Reimus Maciej | Skórcz | Polska | 10 km | Aktywni Kociewiacy | paid on-line |
74 | Bielińska Barbara | Starogard Gdański | Polska | 10 km | SKL/FILIPPIDES BBL STAROGARD GD | paid on-line |
75 | JANIK Roman | KWIDZYN | Polska | 10 km | KWIDZYN BIEGA | paid on-line |
76 | Kordecki Robert | Wielki Klincz | Polska | 10 km | Maratończyk Wielki Klincz | paid on-line |
77 | Zawadzki Kazimierz | Błotnia | Polska | 10 km | KL Lechia Gdańsk | paid on-line |
78 | Cherek Alicja Cherek | Barchnowy | Polska | 10 km | paid on-line | |
79 | Grzonka Kamila | Bytonia | Polska | 10 km | KS Sokół Zblewo | paid on-line |
80 | Biniszkiewicz Marcin | Tczew | Polska | 10 km | paid on-line | |
81 | Gruchała Daniel | Starogard Gdański | Polska | 10 km | Kochanki Team | paid on-line |
82 | Gapiński Łukasz | Wąbrzeźno | Polska | 10 km | Start Team Wąbrzeźno | paid on-line |
83 | Gawkowski Piotr | Starogard Gdański | Polska | 10 km | paid on-line | |
84 | Sulewska Anna Sulewska | Szczodrowo | Polska | 10 km - mieszkańcy Gminy Skarszewy | paid on-line | |
85 | Prokopiuk Agnieszka | Bolesławowo | Polska | 10 km - mieszkańcy Gminy Skarszewy | paid on-line | |
86 | Prokopiuk Jacek | Bolesławowo | Polska | 10 km - mieszkańcy Gminy Skarszewy | paid on-line |
Views: 8843