# | Surname and name | City | Kraj | Distance | Club | Sum to pay |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Grabowski Marcin | Wda | Polska | 12 km | KS Sokół Zblewo | paid |
2 | Mikołajewski Mateusz | Zblewo | Polska | 12 km | KS Sokół Zblewo | paid |
3 | Gajdus Leon | Skórcz | Polska | 12 km | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | paid |
4 | Reclaf Daria | Borzestowo | Polska | 12 km | Biegający Dietetyk Team | paid on-line |
5 | Reclaf Piotr | Borzestowo | Polska | 12 km | Biegający Dietetyk Team | paid on-line |
6 | Kamysz Marcin | Zblewo | Polska | 12 km | KS Sokół Zblewo | paid on-line |
7 | Kamysz Magdalena | ZBLEWO | Polska | 12 km | KS Sokół Zblewo | paid on-line |
8 | Ewertowski Marek Ewertowski | Gdańsk | Polska | 12 km | paid on-line | |
9 | Kaczmarek Aleksandra | Chwaszczyno | Polska | 12 km | CrossElite | paid on-line |
10 | Bednarek Michal | Tczew | Polska | 12 km | CrossElite | paid on-line |
11 | Zdechlikiewicz Piotr | Kraków | Polska | 12 km | paid on-line | |
12 | Marchewka Mateusz | Wielki Klincz | Polska | 12 km | paid on-line | |
13 | Wodzińska Bernarda | Reda | Polska | 12 km | ||
14 | Slisewski Tomasz | Starogard Gdański | Polska | 12 km | KOCHANKI TEAM | paid on-line |
15 | Gąsior Paweł | Susz | Polska | 12 km | Rozbiegany Susz | paid on-line |
16 | Stankiewicz Witold | Godętowo | Polska | 12 km | Wolf Team | |
17 | Niemczyk Mateusz | Starogard Gdański | Polska | 12 km | KS Prefbet-Sonarol | paid |
18 | Mielewczyk Magdalena | Wicko | Polska | 12 km | Biegający Dietetyk Team | paid on-line |
19 | Mielewczyk Łukasz | Wicko | Polska | 12 km | Biegający Dietetyk Team/LKB Braci Petk Lębork | paid on-line |
20 | Szarko Maciej | Elbląg | Polska | 12 km | paid on-line | |
21 | Makowski Krzysztof | Starogard Gdański | Polska | 12 km | paid on-line | |
22 | Malinowska Karolina | GNIEW | Polska | 12 km | paid on-line | |
23 | Rekowski Kazoimierz | Tczew | Polska | 12 km | Biegający Tczew/Eaton Running Team | |
24 | Ogonowski Michał | Gdynia | Polska | 12 km | MRC | paid on-line |
25 | Felton Beata | Tczew | Polska | 12 km | paid on-line | |
26 | Felton Adam Felton | Tczew | Polska | 12 km | paid on-line | |
27 | Redzimski Wojciech | Żukowo | Polska | 12 km | Akademia Biegowa Kościerzyna | paid on-line |
28 | Zawadzki Kazimierz | Błotnia | Polska | 12 km | Klub Kociewiak Tczew | paid |
29 | Kaczyński Daniel | Starogard Gdański | Polska | 12 km | KS Sokół Zblewo | paid on-line |
30 | Machnikowska Karolina | Zblewo | Polska | 12 km | KS Sokół Zblewo | |
31 | Kłos Łukasz | Zblewo | Polska | 12 km | KS Sokół Zblewo | paid on-line |
32 | Kłos Szymon | Zblewo | Polska | 12 km | KS Sokół Zblewo | paid on-line |
33 | Rekowski Karol | Kaliska | Polska | 12 km | paid on-line | |
34 | Stencel Tomasz | Pinczyn | Polska | 12 km | Morsy Zblewo | paid on-line |
35 | Gawkowski Piotr | Starogard Gdański | Polska | 12 km | paid on-line | |
36 | Czechanowska Lucyna | Tczew | Polska | 12 km | Biegający Tczew | paid on-line |
37 | Czechanowski Piotr | Tczew | Polska | 12 km | Biegający Tczew | paid on-line |
38 | Olejarczyk Piotr | Elbląg | Polska | 12 km | Elektromet Gmina Elblag | paid on-line |
39 | Grudnowski Krzysztof | Frank | Polska | 12 km | paid on-line | |
40 | Pechnikov Ruslan | Odesa | Ukraina | 12 km | Stayer Run Odesa | paid on-line |
41 | Kucharski Bartosz | Gdynia | Polska | 12 km | Belta Team Gdańsk | paid on-line |
42 | Trzebiatowska Aldona | Gdynia | Polska | 12 km | paid on-line | |
43 | Kiedrowski Grzegorz | Pogódki | Polska | 12 km | Morsy Skarszewy | paid on-line |
44 | Kwaśniak Zdzisław | Słupsk | Polska | 12 km | Pro Dystans | |
45 | Orlikowski Tadeusz | Gdynia | Polska | 12 km | Biegająca Gdynia | |
46 | Robakowski Dariusz | Gdynia | Polska | 12 km | paid on-line | |
47 | Pilachowska Anna | Gdynia | Polska | 12 km | paid on-line | |
48 | Trzebiatowski Jerzy | Gdynia | Polska | 12 km | Biegamyrazem.pl | paid on-line |
49 | Jankowski Grzegorz | BYTÓW | Polska | 12 km | Pozytywnie nakręcony | paid on-line |
50 | Damps Kasia | Skrzeszewo | Polska | 12 km | paid on-line | |
51 | Chabowska Agnieszka Chabowska | Słupsk | Polska | 12 km | paid on-line | |
52 | Stefanowski Wisław Stefanowski | KOŚCIERZYNA | Polska | 12 km | parkrun Rezerwat Strzelnica | paid on-line |
53 | Arendt Agnieszka | Gdańsk | Polska | 12 km | Żarta Wataha | paid on-line |
54 | Pawluczuk Tomasz | Gdańsk | Polska | 12 km | Ustaw się na bieganie w Gdansku | paid on-line |
55 | Ćwikałowski Waldemar | Gdynia | Polska | 12 km | paid on-line | |
56 | Orlikowski Eugeniusz | Gdynia | Polska | 12 km | paid on-line | |
57 | spręga aurelia | starogard gdański | Polska | 12 km | ||
58 | Prokopiuk Jacek | Bolesławowo | Polska | 12 km | paid on-line | |
59 | Urban Monika | Przywidz | Polska | 12 km | paid on-line | |
60 | Skrzypek Marcin | Dąbrowa | Polska | 12 km | ||
61 | Reimus Maciej | Skórcz | Polska | 12 km | Aktywni Kociewiacy | paid on-line |
62 | Kordecki Robert | Wielki Klincz | Polska | 12 km | Maratończyk Wielki Klincz | |
63 | Gawin Rafał | kościerzyna | Polska | 12 km | ||
64 | Grzonka Kamila | Bytonia | Polska | 12 km | KS Sokół Zblewo | paid on-line |
65 | Różycki Ryszard | Tczew | Polska | 12 km | Klub Kociewiak Tczew |
Views: 5488