# | Surname and name | City | Kraj | Distance | Club | Sum to pay |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Banach Tomasz | Grudziądz | Polska | 10 km | paid | |
2 | Malinowska Karolina | GNIEW | Polska | 10 km | paid | |
3 | Boschke Magdalena | Pelplin | Polska | 10 km | Klub Sportowy Gminy Pelplin Sprint Kulice | paid |
4 | Stosik Artur | Pączewo | Polska | 10 km | paid | |
5 | Sarnowski Marcin | Osiek | Polska | 10 km | paid | |
6 | Nowak Piotr | Warlubie | Polska | 10 km - mieszkańcy Gminy Warlubie | ||
7 | Szamocki Dominik | Śliwice | Polska | 10 km | paid | |
8 | Janiak Marcin | Grudziądz | Polska | 10 km | Start Team Wąbrzeźno | paid |
9 | Kunz Mieczysław | Klaniny | Polska | 10 km | AZS UMK Toruń | paid |
10 | Machnikowska Karolina | Zblewo | Polska | 10 km | KS Sokół Zblewo | paid |
11 | Chabros Anna | Wiąg | Polska | 10 km | paid | |
12 | Bogalecki Marek | Starogard Gdański | Polska | 10 km | Safe Sport Team | paid |
13 | Meloch Arleta | Grudziądz | Polska | 10 km | paid | |
14 | Niemczyk Mateusz | Starogard Gdański | Polska | 10 km | KS Prefbet Sonarol | paid |
15 | Tryczak Andrzej | Wąbrzeźno | Polska | 10 km | Start Team Wąbrzeźno | paid |
16 | Chabros Teresa | Świecie | Polska | 10 km | The Runners Świecie | paid |
17 | Janus Małgorzata | Świecie | Polska | 10 km | The Runners Świecie | paid |
18 | Janus Dawid | Świecie | Polska | 10 km | The Runners Świecie | paid |
19 | Wiśniewski Damian | Grudziądz | Polska | 10 km | GKS Olimpia Grudziądz / Czubaszek Running Team | paid |
20 | Szczepański Mateusz | Szembruk | Polska | 10 km | Start Team Wąbrzeźno | paid |
21 | Kopczyński Piotr | Lipinki | Polska | 10 km | Start Team Wąbrzeźno | paid |
22 | Bielińska Barbara | Starogard Gdański | Polska | 10 km | SKL/FILIPPIDES BBL STAROGARD GD | paid |
23 | Wojas Aneta | Grudziadz | Polska | 10 km | Start Team Wąbrzeźno | paid |
24 | Zawadzki Kazimierz | Błotnia | Polska | 10 km | Klub Kociewiak Tczew | paid |
25 | Olejarczyk Piotr | Elbląg | Polska | 10 km | Elektromet-Gmina Elbląg | paid |
26 | Loose Sebastian | Wda | Polska | 10 km | KS Sokół Zblewo | paid |
27 | Sobczyk Joanna | Grudziadz | Polska | 10 km | Parkrun Grudziądz | paid |
28 | Michalak Daria | Warlubie | Polska | 10 km - mieszkańcy Gminy Warlubie | ||
29 | Pechnikov Ruslan | Odesa | Ukraina | 10 km | Stayer Run Odesa | paid |
30 | Kłos Łukasz | Zblewo | Polska | 10 km | KS Sokół Zblewo | paid |
31 | Patelczyk Karol | Demlin | Polska | 10 km | paid | |
32 | Patelczyk Sławomir | Demlin | Polska | 10 km | paid | |
33 | Kłos Szymon | Zblewo | Polska | 10 km | KS Sokół Zblewo | paid |
34 | Dobies Bartosz | Warlubie | Polska | 10 km - mieszkańcy Gminy Warlubie | ||
35 | Orlikowski Tadeusz | Gdynia | Polska | 10 km | Biegająca Gdynia | paid |
36 | Loose Dariusz | Wda | Polska | 10 km | KS Sokół Zblewo | paid |
37 | Loose Anna | Wda | Polska | 10 km | KS Sokół Zblewo | paid |
38 | Piotrowska Justyna | Pięćmorgi | Polska | 10 km | Pięćmorgi biegają | paid |
39 | Krajnik Wojciech | Grudziądz | Polska | 10 km | Pięćmorgi biegają | paid |
40 | Danielewicz Anna Danielewicz | Bzowo | Polska | 10 km - mieszkańcy Gminy Warlubie | ||
41 | Mirota Katarzyna | Wielki Komorsk | Polska | 10 km - mieszkańcy Gminy Warlubie | ||
42 | Reimus Maciej | Skórcz | Polska | 10 km | Aktywni Kociewiacy | paid |
43 | Trzaska Józef Trzaska | Grudziądz | Polska | 10 km | Parkrun Grudziądz | paid |
44 | Michalak Mateusz | Warlubie | Polska | 10 km - mieszkańcy Gminy Warlubie | ||
45 | Michałowski Maciej | Warlubie | Polska | 10 km - mieszkańcy Gminy Warlubie | ||
46 | Wenderska Dominika | Grudziądz | Polska | 10 km | Start Team Wąbrzeźno | paid |
47 | Cychowski Adam | Rulewo | Polska | 10 km - mieszkańcy Gminy Warlubie | Rulewo | |
48 | Brzóska Krzysztof | Nowe | Polska | 10 km | paid | |
49 | Olkowski Jurek | Świecie | Polska | 10 km | The Runners Świecie | paid |
50 | Dalke Jowita | Gdańsk | Polska | 10 km | ZABIEGANE DWIE | paid |
51 | Urban Monika | Przywidz | Polska | 10 km | paid | |
52 | Kubczak-Kosicka Anna | Toruń | Polska | 10 km | SPC | paid |
53 | Czechowski Rafał | Grudziądz | Polska | 10 km | Nieskończoność | paid |
54 | Orlikowski Eugeniusz | Gdynia | Polska | 10 km | paid | |
55 | Szatkowski Józef | Grudziadz | Polska | 10 km | Start Team Wąbrzeźno | paid |
56 | Budzik Kazimierz | Grudziądz | Polska | 10 km | parkrun Grudziądz | paid |
57 | GŁADYSZ KRZYSZTOF | ŚWIECIE | Polska | 10 km | paid | |
58 | Karbownik Daniel | Świecie | Polska | 10 km | The Runners Świecie | paid |
59 | Wiśniewska KORNELIA | Gdańsk | Polska | 10 km | ZABIEGANE DWIE | paid |
60 | Groch Jerzy | Grudziądz | Polska | 10 km | paid | |
61 | Grzonka Kamila | Bytonia | Polska | 10 km | KS Sokół Zblewo | paid |
62 | Różycki Ryszard | Tczew | Polska | 10 km | paid | |
63 | Muszczyński Cezary | Świecie | Polska | 10 km | BHP COMPLEX Świecie | paid |
Views: 5484