# | Surname and name | City | Distance | Club | Sum to pay | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
AZS UMK Toruń | |||||||||
1 | Kunz Mieczysław | Klaniny | 10 km | AZS UMK Toruń | paid | ||||
Aktywni Kociewiacy | |||||||||
2 | Reimus Maciej | Skórcz | 10 km | Aktywni Kociewiacy | paid | ||||
BHP COMPLEX Świecie | |||||||||
3 | Muszczyński Cezary | Świecie | 10 km | BHP COMPLEX Świecie | paid | ||||
Biegająca Gdynia | |||||||||
4 | Orlikowski Tadeusz | Gdynia | 10 km | Biegająca Gdynia | paid | ||||
CYCE | |||||||||
5 | Zakrzewski Jakub | Starogard Gdański | 10 km | CYCE | |||||
Diabelskie Pioruny | |||||||||
6 | Nowicka Tatiana | Świecie | 10 km | Diabelskie Pioruny | |||||
Eaton Running Team/Biegajacy Tczew | |||||||||
7 | Rekowski Kazimierz | Tczew | 10 km | Eaton Running Team/Biegajacy Tczew | |||||
Elektromet-Gmina Elbląg | |||||||||
8 | Olejarczyk Piotr | Elbląg | 10 km | Elektromet-Gmina Elbląg | paid | ||||
GKS Olimpia Grudziądz | |||||||||
9 | Arendt Kacper | Grudziądz | 10 km | GKS Olimpia Grudziądz | |||||
GKS Olimpia Grudziądz / Czubaszek Running Team | |||||||||
10 | Wiśniewski Damian | Grudziądz | 10 km | GKS Olimpia Grudziądz / Czubaszek Running Team | paid | ||||
KS Prefbet Sonarol | |||||||||
11 | Niemczyk Mateusz | Starogard Gdański | 10 km | KS Prefbet Sonarol | paid | ||||
KS Sokół Zblewo | |||||||||
12 | Machnikowska Karolina | Zblewo | 10 km | KS Sokół Zblewo | paid | ||||
13 | Loose Sebastian | Wda | 10 km | KS Sokół Zblewo | paid | ||||
14 | Kłos Łukasz | Zblewo | 10 km | KS Sokół Zblewo | paid | ||||
15 | Kłos Szymon | Zblewo | 10 km | KS Sokół Zblewo | paid | ||||
16 | Loose Dariusz | Wda | 10 km | KS Sokół Zblewo | paid | ||||
17 | Loose Anna | Wda | 10 km | KS Sokół Zblewo | paid | ||||
18 | Grzonka Kamila | Bytonia | 10 km | KS Sokół Zblewo | paid | ||||
Klub Kociewiak Tczew | |||||||||
19 | Zawadzki Kazimierz | Błotnia | 10 km | Klub Kociewiak Tczew | paid | ||||
Klub Sportowy Gminy Pelplin Sprint Kulice | |||||||||
20 | Boschke Magdalena | Pelplin | 10 km | Klub Sportowy Gminy Pelplin Sprint Kulice | paid | ||||
Morsy Gdańsk | |||||||||
21 | Gundman Jacek | Gdańsk | 10 km | Morsy Gdańsk | |||||
Morsy Zblewo | |||||||||
22 | Stencel Tomasz | Pinczyn | 10 km | Morsy Zblewo | |||||
Nieskończoność | |||||||||
23 | Czechowski Rafał | Grudziądz | 10 km | Nieskończoność | paid | ||||
Parkrun Grudziądz | |||||||||
24 | Sobczyk Joanna | Grudziadz | 10 km | Parkrun Grudziądz | paid | ||||
25 | Trzaska Józef Trzaska | Grudziądz | 10 km | Parkrun Grudziądz | paid | ||||
26 | Nakonieczna Monika | Grudziadz | 10 km | Parkrun Grudziądz | |||||
Pięćmorgi biegają | |||||||||
27 | Piotrowska Justyna | Pięćmorgi | 10 km | Pięćmorgi biegają | paid | ||||
28 | Krajnik Wojciech | Grudziądz | 10 km | Pięćmorgi biegają | paid | ||||
Rulewo | |||||||||
29 | Cychowski Adam | Rulewo | 10 km - mieszkańcy Gminy Warlubie | Rulewo | |||||
SKL/FILIPPIDES BBL STAROGARD GD | |||||||||
30 | Bielińska Barbara | Starogard Gdański | 10 km | SKL/FILIPPIDES BBL STAROGARD GD | paid | ||||
SPC | |||||||||
31 | Kubczak-Kosicka Anna | Toruń | 10 km | SPC | paid | ||||
Safe Sport Team | |||||||||
32 | Bogalecki Marek | Starogard Gdański | 10 km | Safe Sport Team | paid | ||||
Start Team Wąbrzeźno | |||||||||
33 | Janiak Marcin | Grudziądz | 10 km | Start Team Wąbrzeźno | paid | ||||
34 | Szczepański Mateusz | Szembruk | 10 km | Start Team Wąbrzeźno | paid | ||||
35 | Kopczyński Piotr | Lipinki | 10 km | Start Team Wąbrzeźno | paid | ||||
36 | Wojas Aneta | Grudziadz | 10 km | Start Team Wąbrzeźno | paid | ||||
37 | Wenderska Dominika | Grudziądz | 10 km | Start Team Wąbrzeźno | paid | ||||
38 | Szatkowski Józef | Grudziadz | 10 km | Start Team Wąbrzeźno | paid | ||||
Start Team Wąbrzeźno | |||||||||
39 | Tryczak Andrzej | Wąbrzeźno | 10 km | Start Team Wąbrzeźno | paid | ||||
Stayer Run Odesa | |||||||||
40 | Pechnikov Ruslan | Odesa | 10 km | Stayer Run Odesa | paid | ||||
Terenowy | |||||||||
41 | Klajbor Mariusz | Jeżewo | 10 km | Terenowy | |||||
The Runners Świecie | |||||||||
42 | Chabros Teresa | Świecie | 10 km | The Runners Świecie | paid | ||||
43 | Janus Małgorzata | Świecie | 10 km | The Runners Świecie | paid | ||||
44 | Janus Dawid | Świecie | 10 km | The Runners Świecie | paid | ||||
45 | Olkowski Jurek | Świecie | 10 km | The Runners Świecie | paid | ||||
46 | Karbownik Daniel | Świecie | 10 km | The Runners Świecie | paid | ||||
ZABIEGANE DWIE | |||||||||
47 | Wiśniewska KORNELIA | Gdańsk | 10 km | ZABIEGANE DWIE | paid | ||||
ZABIEGANE DWIE | |||||||||
48 | Dalke Jowita | Gdańsk | 10 km | ZABIEGANE DWIE | paid | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
49 | Banach Tomasz | Grudziądz | 10 km | paid | |||||
50 | Malinowska Karolina | GNIEW | 10 km | paid | |||||
51 | Byczyńska Barbara | Starogard Gdański | 10 km | ||||||
52 | Stosik Artur | Pączewo | 10 km | paid | |||||
53 | Wakuła-Kunz Wanda | Klaniny | 10 km | ||||||
54 | Sarnowski Marcin | Osiek | 10 km | paid | |||||
55 | Nowak Piotr | Warlubie | 10 km - mieszkańcy Gminy Warlubie | ||||||
56 | Szamocki Dominik | Śliwice | 10 km | paid | |||||
57 | Różycki Jakub | Tczew | 10 km | ||||||
58 | Chabros Anna | Wiąg | 10 km | paid | |||||
59 | Meloch Arleta | Grudziądz | 10 km | paid | |||||
60 | Michalak Daria | Warlubie | 10 km - mieszkańcy Gminy Warlubie | ||||||
61 | Patelczyk Karol | Demlin | 10 km | paid | |||||
62 | Patelczyk Sławomir | Demlin | 10 km | paid | |||||
63 | Dobies Bartosz | Warlubie | 10 km - mieszkańcy Gminy Warlubie | ||||||
64 | Danielewicz Anna Danielewicz | Bzowo | 10 km - mieszkańcy Gminy Warlubie | ||||||
65 | Mirota Katarzyna | Wielki Komorsk | 10 km - mieszkańcy Gminy Warlubie | ||||||
66 | Michalak Mateusz | Warlubie | 10 km - mieszkańcy Gminy Warlubie | ||||||
67 | Michałowski Maciej | Warlubie | 10 km - mieszkańcy Gminy Warlubie | ||||||
68 | Brzóska Krzysztof | Nowe | 10 km | paid | |||||
69 | Urban Monika | Przywidz | 10 km | paid | |||||
70 | Walterski Sławomir | Toruń | 10 km | ||||||
71 | Orlikowski Eugeniusz | Gdynia | 10 km | paid | |||||
72 | GŁADYSZ KRZYSZTOF | ŚWIECIE | 10 km | paid | |||||
73 | Gawkowski Piotr | Starogard Gdański | 10 km | ||||||
74 | Groch Jerzy | Grudziądz | 10 km | paid | |||||
75 | spręga aurelia | starogard gdański | 10 km | ||||||
76 | Różycki Ryszard | Tczew | 10 km | paid | |||||
parkrun Grudziądz | |||||||||
77 | Budzik Kazimierz | Grudziądz | 10 km | parkrun Grudziądz | paid |
Views: 5480