# | Surname and name | City | Distance | Club | Sum to pay | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Aktywni Borowiacy Czersk | |||||||||
1 | Grefka Stefan | Łąg | 6,5 km | Aktywni Borowiacy Czersk | paid | ||||
2 | Dywel Bogdan | Łąg | 6,5 km | Aktywni Borowiacy Czersk | paid | ||||
Aktywni Kociewiacy | |||||||||
3 | Reimus Maciej | Skórcz | 6,5 km | Aktywni Kociewiacy | |||||
Aktywni Kociewiacy | |||||||||
4 | Sokół Paweł | Zduny | 6,5 km | Aktywni Kociewiacy | paid BM | ||||
Biegająca Gdynia | |||||||||
5 | Orlikowski Tadeusz | Gdynia | 6,5 km | Biegająca Gdynia | paid | ||||
Biegający Tczew | |||||||||
6 | Czechanowska Lucyna | Tczew | 6,5 km | Biegający Tczew | paid | ||||
7 | Czechanowski Piotr | Tczew | 6,5 km | Biegający Tczew | paid | ||||
Bulbulatorzy | |||||||||
8 | Filański Marcin | Gdańsk | 6,5 km | Bulbulatorzy | |||||
Drzewiarz Szlachta | |||||||||
9 | Wojciechowski Sebastian | Szlachta | 6,5 km | Drzewiarz Szlachta | paid | ||||
Eaton Running Team/Biegajacy Tczew | |||||||||
10 | Rekowski Kazimierz | Tczew | 6,5 km | Eaton Running Team/Biegajacy Tczew | paid BM | ||||
Gmina Elblag-Elektromet | |||||||||
11 | Olejarczyk Piotr | Elbląg | 6,5 km | Gmina Elblag-Elektromet | paid BM | ||||
KKB | |||||||||
12 | Niesiołowska Małgorzata | Ocypel | 6,5 km | KKB | paid BM | ||||
KOCHANKI TEAM | |||||||||
13 | Gruchała Daniel | Starogard Gdański | 6,5 km | KOCHANKI TEAM | paid BM | ||||
14 | Slisewski Tomasz | Starogard Gdański | 6,5 km | KOCHANKI TEAM | paid BM | ||||
KS Prefbet-Sonarol | |||||||||
15 | Niemczyk Mateusz | Starogard Gdański | 6,5 km | KS Prefbet-Sonarol | |||||
KS Sokół Zblewo | |||||||||
16 | Kłos Szymon | Zblewo | 6,5 km | KS Sokół Zblewo | paid BM | ||||
17 | LABON MAGDALENA | Koteże | 6,5 km | KS Sokół Zblewo | |||||
18 | Kaczyński Daniel | Starogard Gdański | 6,5 km | KS Sokół Zblewo | paid | ||||
19 | Klejna Wiesława | Zblewo | 6,5 km | KS Sokół Zblewo | |||||
20 | Kłos Łukasz | Zblewo | 6,5 km | KS Sokół Zblewo | paid | ||||
21 | Grzonka Kamila | Bytonia | 6,5 km | KS Sokół Zblewo | paid | ||||
22 | Biniszkiewicz Marcin | Tczew | 6,5 km | KS Sokół Zblewo | paid | ||||
Klub Kociewiak Tczew | |||||||||
23 | Zawadzki Kazimierz | Błotnia | 6,5 km | Klub Kociewiak Tczew | |||||
24 | Różycki Ryszard | Tczew | 6,5 km | Klub Kociewiak Tczew | |||||
Kociewski Klub Biegacza Starogard Gdański. | |||||||||
25 | Nowak Marek | Starogard Gdański | 6,5 km | Kociewski Klub Biegacza Starogard Gdański. | paid BM | ||||
26 | KOLINSKI MATEUSZ | KALISKA | 6,5 km | Kociewski Klub Biegacza Starogard Gdański. | paid BM | ||||
27 | Wysocki Jan | Osieczna | 6,5 km | Kociewski Klub Biegacza Starogard Gdański. | paid | ||||
Kociewski klub biegacza | |||||||||
28 | Kołodziejczyk Henryk | Zblewo | 6,5 km | Kociewski klub biegacza | paid | ||||
LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | |||||||||
29 | Derdowski Michał | Mirotki | 6,5 km | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | paid BM | ||||
MaratonyPolskie.PL TEAM | |||||||||
30 | Witt Grażyna | Sopot | 6,5 km | MaratonyPolskie.PL TEAM | paid | ||||
Maratończyk Wielki Klincz | |||||||||
31 | Kordecki Robert | Wielki Klincz | 6,5 km | Maratończyk Wielki Klincz | paid | ||||
Morsy Skarszewy | |||||||||
32 | Kiedrowski Grzegorz | Pogódki | 6,5 km | Morsy Skarszewy | paid | ||||
Morsy Zblewo | |||||||||
33 | Stencel Tomasz | Pinczyn | 6,5 km | Morsy Zblewo | paid BM | ||||
S...K...S... | |||||||||
34 | Witt Henryk | Sopot | 6,5 km | S...K...S... | paid | ||||
SKL/FILIPPIDES BBL STAROGARD GD | |||||||||
35 | Bielińska Barbara | Starogard Gdański | 6,5 km | SKL/FILIPPIDES BBL STAROGARD GD | paid BM | ||||
Safe Sport Team | |||||||||
36 | Bogalecki Marek | Starogard Gdański | 6,5 km | Safe Sport Team | paid BM | ||||
TRI STAROGARD GDAŃSKI | |||||||||
37 | Czerwiak Robert | Starogard Gdański | 6,5 km | TRI STAROGARD GDAŃSKI | paid | ||||
Trójmiejska Akademia Triathlonu | |||||||||
38 | Belczewska Monika | Gdańsk | 6,5 km | Trójmiejska Akademia Triathlonu | paid | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
39 | Kruszyńska Agnieszka | M I Ł O B Ą D Z | 6,5 km | paid BM | |||||
40 | Szamocki Dominik | Śliwice | 6,5 km | ||||||
41 | Wnuk Stanisław | Wielki Klincz | 6,5 km | paid BM | |||||
42 | Stosik Artur | Pączewo | 6,5 km | paid BM | |||||
43 | Sowiński Paweł | Skórcz | 6,5 km | paid BM | |||||
44 | Rogalewski Łukasz | Starogard Gdański | 6,5 km | ||||||
45 | Byczyńska Barbara | Starogard Gdański | 6,5 km | paid BM | |||||
46 | Czapiewski Przemysław | Kopytkowo | 6,5 km | paid BM | |||||
47 | Malinowska Karolina | GNIEW | 6,5 km | paid | |||||
48 | Stromski Tomasz | Starogard Gdański | 6,5 km | paid BM | |||||
49 | Kasperek Patryk | Starogard Gdański | 6,5 km | paid | |||||
50 | Skrzypek Marcin | Dąbrowa | 6,5 km | paid | |||||
51 | Rogocki Jarosław | Tczew | 6,5 km | paid | |||||
52 | Patelczyk Agata | Demlin | 6,5 km | paid | |||||
53 | Patelczyk Karol | Demlin | 6,5 km | paid | |||||
54 | Patelczyk Sławomir | Demlin | 6,5 km | paid | |||||
55 | Cherek Alicja Cherek | Barchnowy | 6,5 km | ||||||
56 | Stępiński Paweł | Starogard Gdański | 6,5 km | ||||||
57 | Makowski Krzysztof | Starogard Gdański | 6,5 km | paid | |||||
58 | Prokopiuk Jacek | Bolesławowo | 6,5 km | paid | |||||
59 | Orlikowski Eugeniusz | Gdynia | 6,5 km | paid | |||||
60 | Różycki Ryszard | Tczew | 6,5 km | ||||||
61 | Ćwikałowski Waldemar | Gdynia | 6,5 km | ||||||
62 | Prabucki Robert | Owidz | 6,5 km | ||||||
63 | spręga aurelia | starogard gdański | 6,5 km | ||||||
64 | SZUBERT KATARZYNA | SIWIAŁKA | 6,5 km | ||||||
65 | Stachowiak Tomasz | Gdańsk | 6,5 km | ||||||
66 | Urban Monika | Przywidz | 6,5 km | paid | |||||
67 | Wojciechowski Adam | Starogard Gd. | 6,5 km | ||||||
68 | Gawkowski Piotr | Starogard Gdański | 6,5 km | ||||||
69 | Pielak Dorota Pielak | Starogard Gdański | 6,5 km | ||||||
70 | Osiecki Grzegorz | 14-220 Kisielice | 6,5 km | ||||||
71 | Wojdyło Daniel | Lubiszewo | 6,5 km | ||||||
72 | Orlikowska Sara Orlikowska | Starogard gdański | 6,5 km | ||||||
zPORTowe KNURY | |||||||||
73 | Kacprzak Marcin | Gdańsk | 6,5 km | zPORTowe KNURY | paid |
Views: 6345