# | Surname and name | City | Kraj | Distance | Club | Sum to pay |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Czarnecki Dobromił | Borkowo | Polska | 5 km - kolejna pula | paid | |
2 | Czarnecki Artur | Borkowo | Polska | 5 km - kolejna pula | paid | |
3 | Kryszczuk Piotr | Pasłęk | Polska | 5 km - kolejna pula | paid on-line | |
4 | Detko Gabriela | Kwidzyn | Polska | 5 km - kolejna pula | paid on-line | |
5 | Boschke Magdalena | Pelplin | Polska | 5 km - kolejna pula | Klub Sportowy Gminy Pelplin Sprint Kulice | paid on-line |
6 | Dubiela Beata | Skórcz | Polska | 5 km - kolejna pula | Aktywni Kociewiacy | paid on-line |
7 | Wolińska Emilia | Wolin | Polska | 5 km - kolejna pula | paid on-line | |
8 | Woliński Andrzej | Wolin | Polska | 5 km - kolejna pula | paid on-line | |
9 | Stosik Artur | Pączewo | Polska | 5 km - kolejna pula | paid on-line | |
10 | Górka Sebastian | Toruń | Polska | 5 km - kolejna pula | Sebinho Team | paid |
11 | Wiśniewski Damian | Grudziądz | Polska | 5 km - kolejna pula | GKS Olimpia Grudziądz / Czubaszek Running Team | paid on-line |
12 | Kondratiew Oleg | Czarne | Polska | 5 km - kolejna pula | paid on-line | |
13 | Śrutkowski Sylwester | Sztum | Polska | 5 km - kolejna pula | paid on-line | |
14 | Ruchlewicz Urszula | Sztum | Polska | 5 km - kolejna pula | paid on-line | |
15 | Ruchlewicz Natalia | Sztum | Polska | 5 km - kolejna pula | paid on-line | |
16 | Bogalecki Marek | Starogard Gdański | Polska | 5 km - kolejna pula | Safe Sport Team | paid on-line |
17 | Sarnowski Marcin | Osiek | Polska | 5 km - kolejna pula | paid on-line | |
18 | Patelczyk Agata | Demlin | Polska | 5 km - kolejna pula | paid on-line | |
19 | Machnikowska Karolina | Zblewo | Polska | 5 km - kolejna pula | KS Sokół Zblewo | paid on-line |
20 | Piotrowski Mateusz | Pruszcz Gdański | Polska | 5 km - kolejna pula | paid on-line | |
21 | Główczewski Grzegorz | Tczew | Polska | 5 km - kolejna pula | Biegający Tczew | paid on-line |
22 | LANG PAWEŁ | Gdańsk | Polska | 5 km - kolejna pula | Kujawscy Runners | paid on-line |
23 | Szachta Katarzyna | Zelgoszcz | Polska | 5 km - kolejna pula | paid on-line | |
24 | Szamocki Dominik | Śliwice | Polska | 5 km - kolejna pula | paid on-line | |
25 | Olejarczyk Piotr | Elbląg | Polska | 5 km - kolejna pula | Gmina Elblag-Elektromet | paid on-line |
26 | Wnuk Stanisław | Wielki Klincz | Polska | 5 km - kolejna pula | paid on-line | |
27 | Byczyńska Barbara | Starogard Gdański | Polska | 5 km - kolejna pula | paid on-line | |
28 | SZUBERT KATARZYNA | SIWIAŁKA | Polska | 5 km - kolejna pula | paid on-line | |
29 | Kuśnierek Zuzanna | Nowy Dwór Gdański | Polska | 5 km - kolejna pula | LKS Żuławy | paid on-line |
30 | Krysztofiak Slawomir | Bydgoszcz | Polska | 5 km - kolejna pula | paid on-line | |
31 | Niesiołowska Małgorzata | Ocypel | Polska | 5 km - kolejna pula | KKB | paid on-line |
32 | KOLINSKI MATEUSZ | KALISKA | Polska | 5 km - kolejna pula | Kociewski Klub Biegacza | paid on-line |
33 | KALWAS Stanisław | OLSZTYN | Polska | 5 km - kolejna pula | paid on-line | |
34 | Jurgońska Ewa | Olsztyn | Polska | 5 km - kolejna pula | paid on-line | |
35 | Patelczyk Karol | Demlin | Polska | 5 km - kolejna pula | paid on-line | |
36 | Patelczyk Sławomir | Demlin | Polska | 5 km - kolejna pula | paid on-line | |
37 | Kamysz Magdalena | Zblewo | Polska | 5 km - kolejna pula | KS Sokół Zblewo | paid |
38 | Kosiecki Tomasz | Liniewo | Polska | 5 km - kolejna pula | KS Sokół Zblewo | paid |
39 | Klejna Wiesława | Zblewo | Polska | 5 km - kolejna pula | KS Sokół Zblewo | paid |
40 | Repczyński Tomasz | Bydgoszcz | Polska | 5 km - kolejna pula | Trispace/Trek | paid on-line |
41 | Pyvovar Andrii | Kyiv | Ukraina | 5 km - kolejna pula | paid on-line | |
42 | Sowiński Paweł | Skórcz | Polska | 5 km - kolejna pula | paid on-line | |
43 | Rysiewski Robert | Starogard Gdański | Polska | 5 km - kolejna pula | SKL Filippides | paid on-line |
44 | Łada Marcin Łada | Żukowo | Polska | 5 km - kolejna pula | paid on-line | |
45 | Krzak Jerzy | Gdańsk | Polska | 5 km - kolejna pula | PARKRUN GDAŃSK | paid on-line |
46 | Malinowska Karolina | GNIEW | Polska | 5 km - kolejna pula | paid on-line | |
47 | Ślęzak Adam | Elbląg | Polska | 5 km - kolejna pula | OSP POGRODZIE | paid |
48 | Bednarek Samuel | Tczew | Polska | 5 km - kolejna pula | CrossElite | paid on-line |
49 | Bednarek Michal | Tczew | Polska | 5 km - kolejna pula | CrossElite | paid on-line |
50 | Kaczyński Daniel | Starogard Gdański | Polska | 5 km - kolejna pula | Morsy Zblewo | paid on-line |
51 | Skalska Anna | Bytonia | Polska | 5 km - kolejna pula | KS Sokół Zblewo | paid on-line |
52 | Pechnikov Ruslan | Odesa | Ukraina | 5 km - kolejna pula | Stayer Klub Odesa | paid on-line |
53 | Jeske Jakub | Gniew | Polska | 5 km - kolejna pula | paid on-line | |
54 | Kłos Szymon | Zblewo | Polska | 5 km - kolejna pula | KS Sokół Zblewo | paid on-line |
55 | Okseniuk Agnieszka | Lipusz | Polska | 5 km - kolejna pula | paid on-line | |
56 | Bielińska Barbara | Starogard Gdański | Polska | 5 km - kolejna pula | SKL/FILIPPIDES BBL STAROGARD GD | paid on-line |
57 | Stencel Tomasz | Pinczyn | Polska | 5 km - kolejna pula | Morsy Zblewo | paid on-line |
58 | Ginter Anna | Starogard Gdański | Polska | 5 km - kolejna pula | paid on-line | |
59 | Galikowski Krystian | Koźmin | Polska | 5 km - kolejna pula | paid on-line | |
60 | Piskorski Jerzy | Pelplin | Polska | 5 km - kolejna pula | paid on-line | |
61 | Ruszkiewicz Monika | Susz | Polska | 5 km - kolejna pula | paid on-line | |
62 | Banaszewski Łukasz | Toruń | Polska | 5 km - kolejna pula | Państwowa Straż Pożarna Jastrzębie Zdrój | paid on-line |
63 | Frukacz Joanna | Bielsko-Biała | Polska | 5 km - kolejna pula | KM PSP BIELSKO-BIAŁA | paid on-line |
64 | Baranowski Krzysztof | Siwiałka | Polska | 5 km - kolejna pula | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | paid |
65 | Pałkowski Filip | Swarożyn | Polska | 5 km - kolejna pula | Team Tapflo | paid on-line |
66 | Pałkowska Aleksandra | Swarożyn | Polska | 5 km - kolejna pula | Team Tapflo | paid on-line |
67 | Pałkowska Agnieszka | Swarożyn | Polska | 5 km - kolejna pula | Team Tapflo | paid on-line |
68 | Olkowski Jurek | Świecie | Polska | 5 km - kolejna pula | The Runners Świecie | paid on-line |
69 | Stec Kuba | Słupsk | Polska | 5 km - kolejna pula | paid | |
70 | Niemyjska Beata | Starocin | Polska | 5 km - kolejna pula | LKS Zantyr Sztum | paid on-line |
71 | Zawadzki Kazimierz | Błotnia | Polska | 5 km - kolejna pula | Klub Kociewiak Tczew | paid |
72 | Pionk Tadeusz | Rumia | Polska | 5 km - kolejna pula | Kontener Formy | paid on-line |
73 | Marchewicz Radosław | Żukowo | Polska | 5 km - kolejna pula | paid on-line | |
74 | Pionk Rafał | Miszewo | Polska | 5 km - kolejna pula | Komenda Portu Wojennego Gdynia | paid on-line |
75 | Kruber Karolina | Bydgoszcz | Polska | 5 km - kolejna pula | adrianbednarek.pl | paid on-line |
76 | Podhorodecki Michał | Wałcz | Polska | 5 km - kolejna pula | paid on-line | |
77 | Czechanowska Lucyna | Tczew | Polska | 5 km - kolejna pula | Biegający Tczew | paid on-line |
78 | Czechanowski Piotr | Tczew | Polska | 5 km - kolejna pula | Biegający Tczew | paid on-line |
79 | Szymański Jerzy | Kurzętnik | Polska | 5 km - kolejna pula | Kurzętnik Biega | paid on-line |
80 | Pawłowska Dorota | Marzęcice | Polska | 5 km - kolejna pula | KS Zamek Kurzętnik | paid on-line |
81 | Bednarek Adrian | Bydgoszcz | Polska | 5 km - kolejna pula | adrianbednarek.pl | paid |
82 | Czechowski Rafał | Grudziądz | Polska | 5 km - kolejna pula | Nieskończoność | paid on-line |
83 | Kiedrowski Grzegorz | Pogódki | Polska | 5 km - kolejna pula | Morsy Skarszewy | paid on-line |
84 | Ćwikliński Stanisław | Rokitki | Polska | 5 km - kolejna pula | Team Tapflo | paid on-line |
85 | Dziewiatowska Joanna | Tuchom | Polska | 5 km - kolejna pula | paid on-line | |
86 | Wolski Jarosław | Tczew | Polska | 5 km - kolejna pula | Biegający Tczew | paid on-line |
87 | Dubiella Monika | Lubichowo | Polska | 5 km - kolejna pula | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | paid on-line |
88 | Sokół Paweł | Zduny | Polska | 5 km - kolejna pula | Aktywni Kociewiacy | paid on-line |
89 | Gajdus Leon | Skórcz | Polska | 5 km - kolejna pula | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | paid |
90 | Kaczor Agnieszka | Debrzno | Polska | 5 km - kolejna pula | KUJAWSCY RUNNERS | paid on-line |
91 | Wysocki Jan Wysocki | Osieczna | Polska | 5 km - kolejna pula | Kociewski Klub Biegacza Starogard Gdański. | paid on-line |
92 | Niemczyk Mateusz | Starogard Gdański | Polska | 5 km - kolejna pula | KS Prefbet-Sonarol | paid |
93 | Orlikowski Tadeusz | Gdynia | Polska | 5 km - kolejna pula | Biegająca Gdynia | paid on-line |
94 | Jakubowska Alina | Lubichowo | Polska | 5 km - kolejna pula | paid on-line | |
95 | Szatkowski Józef | Grudziadz | Polska | 5 km - kolejna pula | Start Team Wąbrzeźno | paid |
96 | spręga aurelia | starogard gdański | Polska | 5 km - kolejna pula | paid | |
97 | Rekowski Kazimierz | Tczew | Polska | 5 km - kolejna pula | Eaton Running Team/Biegajacy Tczew | paid on-line |
98 | Pawluczuk Tomasz | Gdańsk | Polska | 5 km - kolejna pula | Ustaw się na bieganie w Gdansku | paid on-line |
99 | Labuda Marek | Lębork | Polska | 5 km - kolejna pula | paid | |
100 | Ćwikałowski Waldemar | Gdynia | Polska | 5 km - kolejna pula | paid on-line |
Views: 10457