1 |
XXXIII Oskie Biegi - Leśna Zadyszka; V Biegowe Grand Prix Kociewia; "VI MP Kolejarzy"; MPiK i MP TL w BnO |
2022 |
1 |
M30-39 |
MATEUSZ NIEMCZYK |
STAROGARD GDAŃSKI |
KS PREFBET SONAROL |
00:32:27.53 |
2 |
XXXIII Oskie Biegi - Leśna Zadyszka; V Biegowe Grand Prix Kociewia; "VI MP Kolejarzy"; MPiK i MP TL w BnO |
2022 |
2 |
M30-39 |
RUSLAN PECHNIKOV |
ODESA |
STAYER RUN CLUB |
00:32:32.70 |
3 |
XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km |
2021 |
1 |
M20-29 |
MATEUSZ NIEMCZYK |
STAROGARD GDAŃSKI |
KS PREFBET - SONAROL |
00:33:40.64 |
4 |
XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km |
2021 |
2 |
M20-29 |
PATRYK SOWIŃSKI |
TCZEW |
BIEGAJĄCY TCZEW/ 22 BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO |
00:33:59.27 |
5 |
XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km |
2021 |
3 |
M20-29 |
MICHAŁ LEWANDOWSKI |
MIROTKI |
LLKS ZIEMI KOCIEWSKIEJ SKÓRCZ |
00:34:21.23 |
6 |
XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km |
2021 |
4 |
M30-39 |
WOJCIECH ROBAK |
GDYNIA |
PKP SZYBKA KOLEJ MIEJSKA W TRÓJMIEŚCIE |
00:35:57.76 |
7 |
XXXIII Oskie Biegi - Leśna Zadyszka; V Biegowe Grand Prix Kociewia; "VI MP Kolejarzy"; MPiK i MP TL w BnO |
2022 |
3 |
M30-39 |
DANIEL PETROW |
GRUDZIĄDZ |
|
00:36:16.26 |
8 |
XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km |
2021 |
5 |
M30-39 |
PAWEŁ DZIERLIŃSKI |
ŚWIECIE |
THE RUNNERS ŚWIECIE |
00:36:31.14 |
9 |
XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km |
2021 |
6 |
M30-39 |
ŁUKASZ GAPIŃSKI |
WĄBRZEŹNO |
START TEAM WĄBRZEŹNO |
00:36:50.26 |
10 |
XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km |
2021 |
7 |
M30-39 |
ARKADIUSZ WICENBACH |
PRUSZCZ GDAŃSKI |
LLKS ZIEMI KOCIEWSKIEJ SKÓRCZ |
00:37:03.33 |
11 |
XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km |
2021 |
8 |
M40-49 |
DOMINIK SZAMOCKI |
ŚLIWICE |
|
00:37:20.85 |
12 |
XXXIII Oskie Biegi - Leśna Zadyszka; V Biegowe Grand Prix Kociewia; "VI MP Kolejarzy"; MPiK i MP TL w BnO |
2022 |
4 |
M40-49 |
DOMINIK SZAMOCKI |
ŚLIWICE |
|
00:37:36.72 |
13 |
XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km |
2021 |
9 |
M40-49 |
MARCIN JANIAK |
GRUDZIĄDZ |
|
00:37:38.91 |
14 |
XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km |
2021 |
10 |
M30-39 |
ANDRZEJ TOCHA |
DAMASZKA |
BIEGAJĄCY TCZEW |
00:37:51.78 |
15 |
XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km |
2021 |
11 |
M40-49 |
SEBASTIAN LENC |
LASKOWICE POMORSKIE |
TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ |
00:38:14.12 |
16 |
XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km |
2021 |
12 |
M20-29 |
BARTOSZ SZYPLEWSKI |
NOWE |
|
00:38:16.39 |
17 |
XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km |
2021 |
13 |
M20-29 |
MATEUSZ SZCZEPAŃSKI |
SZEMBRUK |
START TEAM WĄBRZEŹNO |
00:38:19.99 |
18 |
XXXIII Oskie Biegi - Leśna Zadyszka; V Biegowe Grand Prix Kociewia; "VI MP Kolejarzy"; MPiK i MP TL w BnO |
2022 |
5 |
M40-49 |
SEBASTIAN LENC |
LASKOWICE POMORSKIE |
TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ |
00:38:35.56 |
19 |
XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km |
2021 |
14 |
M40-49 |
PIOTR NAWROT |
GRUDZIĄDZ |
|
00:38:47.36 |
20 |
XXXIII Oskie Biegi - Leśna Zadyszka; V Biegowe Grand Prix Kociewia; "VI MP Kolejarzy"; MPiK i MP TL w BnO |
2022 |
6 |
M20-29 |
MARCIN SARNOWSKI |
OSIEK |
|
00:39:22.21 |
21 |
XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km |
2021 |
15 |
M50-59 |
ZENON HARTUNA |
PIECE |
KS SOKÓŁ ZBLEWO/KARGO GDYNIA |
00:39:24.95 |
22 |
XXXIII Oskie Biegi - Leśna Zadyszka; V Biegowe Grand Prix Kociewia; "VI MP Kolejarzy"; MPiK i MP TL w BnO |
2022 |
7 |
M30-39 |
PAWEŁ LANG |
GDAŃSK |
KUJAWSCY RUNNERS |
00:39:27.40 |
23 |
XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km |
2021 |
16 |
M30-39 |
TOMASZ BANACH |
GRUDZIĄDZ |
|
00:39:30.08 |
24 |
XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km |
2021 |
17 |
M40-49 |
TOMASZ TRAPP |
STAROGARD GDAŃSKI |
BENIAMINEK 03 STAROGARD GDAŃSKI |
00:39:34.45 |
25 |
XXXIII Oskie Biegi - Leśna Zadyszka; V Biegowe Grand Prix Kociewia; "VI MP Kolejarzy"; MPiK i MP TL w BnO |
2022 |
8 |
M20-29 |
DANIEL KARBOWNIK |
ŚWIECIE |
THE RUNNERS ŚWIECIE |
00:39:41.67 |
26 |
XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km |
2021 |
18 |
M50-59 |
ROMAN RUSS |
LASKOWICE |
TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ |
00:39:44.09 |
27 |
XXXIII Oskie Biegi - Leśna Zadyszka; V Biegowe Grand Prix Kociewia; "VI MP Kolejarzy"; MPiK i MP TL w BnO |
2022 |
9 |
M40-49 |
PIOTR NAWROT |
GRUDZIĄDZ |
|
00:39:47.28 |
28 |
XXXIII Oskie Biegi - Leśna Zadyszka; V Biegowe Grand Prix Kociewia; "VI MP Kolejarzy"; MPiK i MP TL w BnO |
2022 |
10 |
M30-39 |
SZYMON GUBAŃSKI |
DRZYCIM |
DIABELSKIE PIORUNY |
00:40:01.60 |
29 |
XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km |
2021 |
19 |
M30-39 |
DAWID JANUS |
ŚWIECIE |
THE RUNNERS ŚWIECIE |
00:40:09.68 |
30 |
XXXIII Oskie Biegi - Leśna Zadyszka; V Biegowe Grand Prix Kociewia; "VI MP Kolejarzy"; MPiK i MP TL w BnO |
2022 |
11 |
M30-39 |
TOMASZ BANACH |
GRUDZIĄDZ |
|
00:40:19.72 |
31 |
XXXIII Oskie Biegi - Leśna Zadyszka; V Biegowe Grand Prix Kociewia; "VI MP Kolejarzy"; MPiK i MP TL w BnO |
2022 |
12 |
M30-39 |
DAMIAN WIERZYŃSKI |
BYDGOSZCZ |
TRISPACE / TREK |
00:40:21.25 |
32 |
XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km |
2021 |
20 |
M50-59 |
MARIUSZ WĘSIORA |
DRZYCIM |
|
00:40:21.26 |
33 |
XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km |
2021 |
21 |
K30-39 |
KAMILA GRZONKA |
BYTONIA |
KS SOKÓŁ ZBLEWO |
00:40:40.43 |
34 |
XXXIII Oskie Biegi - Leśna Zadyszka; V Biegowe Grand Prix Kociewia; "VI MP Kolejarzy"; MPiK i MP TL w BnO |
2022 |
13 |
M40-49 |
ROBERT BOREK |
ŚWIECIE |
THE RUNNERS ŚWIECIE |
00:40:47.60 |
35 |
XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km |
2021 |
22 |
K30-39 |
IWONA SZABŁOWSKA |
PRUSZCZ GDAŃSKI |
LLKS ZIEMI KOCIEWSKIEJ SKÓRCZ |
00:40:51.98 |
36 |
XXXIII Oskie Biegi - Leśna Zadyszka; V Biegowe Grand Prix Kociewia; "VI MP Kolejarzy"; MPiK i MP TL w BnO |
2022 |
14 |
M50-59 |
ROMAN RUSS |
LASKOWICE |
TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ |
00:40:53.21 |
37 |
XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km |
2021 |
23 |
M30-39 |
PIOTR RUBAJ |
ŚWIECIE |
|
00:40:59.26 |
38 |
XXXIII Oskie Biegi - Leśna Zadyszka; V Biegowe Grand Prix Kociewia; "VI MP Kolejarzy"; MPiK i MP TL w BnO |
2022 |
15 |
M20-29 |
KRZYSZTOF CZERWIŃSKI |
OSNO |
|
00:41:03.79 |
39 |
XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km |
2021 |
24 |
M30-39 |
TOMASZ MAJKOWSKI |
SKÓRCZ |
AKTYWNI KOCIEWIACY |
00:41:05.14 |
40 |
XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km |
2021 |
25 |
M30-39 |
MATEUSZ LIGMANOWSKI |
ŚWIECIE |
KP PSP ŚWIECIE |
00:41:09.75 |
41 |
XXXIII Oskie Biegi - Leśna Zadyszka; V Biegowe Grand Prix Kociewia; "VI MP Kolejarzy"; MPiK i MP TL w BnO |
2022 |
16 |
K30-39 |
KAMILA GRZONKA |
BYTONIA |
KS SOKÓŁ ZBLEWO |
00:41:16.23 |
42 |
XXXIII Oskie Biegi - Leśna Zadyszka; V Biegowe Grand Prix Kociewia; "VI MP Kolejarzy"; MPiK i MP TL w BnO |
2022 |
17 |
M40-49 |
SŁAWOMIR PATELCZYK |
DEMLIN |
|
00:41:16.35 |
43 |
XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km |
2021 |
26 |
M40-49 |
MICHAŁ RYTLEWSKI |
ŚLIWICE |
BIEGAJĄCE ŚLIWICE |
00:41:25.58 |
44 |
XXXIII Oskie Biegi - Leśna Zadyszka; V Biegowe Grand Prix Kociewia; "VI MP Kolejarzy"; MPiK i MP TL w BnO |
2022 |
18 |
M50-59 |
MAREK SLIWA |
KRAPLEWICE |
|
00:41:34.08 |
45 |
XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km |
2021 |
27 |
M50-59 |
BOGUMIŁ CYRON |
ŚLIWICE |
BIEGAJĄCE ŚLIWICE |
00:41:41.26 |
46 |
XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km |
2021 |
28 |
M30-39 |
DANIEL KACZYŃSKI |
STAROGARD GDAŃSKI |
KS SOKÓŁ ZBLEWO |
00:41:51.60 |
47 |
XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km |
2021 |
29 |
M16-19 |
MACIEJ GRZYWACZ |
SULNOWO |
KS WDA ŚWIECE |
00:41:59.02 |
48 |
XXXIII Oskie Biegi - Leśna Zadyszka; V Biegowe Grand Prix Kociewia; "VI MP Kolejarzy"; MPiK i MP TL w BnO |
2022 |
19 |
M50-59 |
MIECZYSŁAW KUNZ |
TORUŃ |
AZS UMK TORUŃ |
00:42:05.83 |
49 |
XXXIII Oskie Biegi - Leśna Zadyszka; V Biegowe Grand Prix Kociewia; "VI MP Kolejarzy"; MPiK i MP TL w BnO |
2022 |
20 |
M40-49 |
KAROL KARBOWNIK |
SKARSZEWO |
|
00:42:08.60 |
50 |
XXXIII Oskie Biegi - Leśna Zadyszka; V Biegowe Grand Prix Kociewia; "VI MP Kolejarzy"; MPiK i MP TL w BnO |
2022 |
21 |
M30-39 |
BARTOSZ KUC |
ŚWIECIE |
SCHUMACHER TEAM BYDGOSZCZ |
00:42:09.93 |
51 |
XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km |
2021 |
30 |
M20-29 |
PAWEŁ SOKÓŁ |
ZDUNY |
UNIWERSYTET GDAŃSKI |
00:42:21.15 |
52 |
XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km |
2021 |
31 |
M30-39 |
ŁUKASZ OLSZEWSKI |
KWIDZYN |
KWIDZYN BIEGA |
00:42:25.04 |
53 |
XXXIII Oskie Biegi - Leśna Zadyszka; V Biegowe Grand Prix Kociewia; "VI MP Kolejarzy"; MPiK i MP TL w BnO |
2022 |
22 |
M40-49 |
TOMASZ STENCEL |
PINCZYN |
MORSY ZBLEWO |
00:42:29.36 |
54 |
XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km |
2021 |
32 |
M60-69 |
ZBIGNIEW GAPSKI |
STAROGARD GD. |
KKB |
00:42:39.80 |
55 |
XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km |
2021 |
33 |
M50-59 |
KRZYSZTOF WŁOCH |
BIALACHOWO |
KS SOKÓŁ ZBLEWO |
00:42:41.69 |
56 |
XXXIII Oskie Biegi - Leśna Zadyszka; V Biegowe Grand Prix Kociewia; "VI MP Kolejarzy"; MPiK i MP TL w BnO |
2022 |
23 |
M30-39 |
PRZEMYSŁAW BILICKI |
OSIE |
|
00:42:41.89 |
57 |
XXXIII Oskie Biegi - Leśna Zadyszka; V Biegowe Grand Prix Kociewia; "VI MP Kolejarzy"; MPiK i MP TL w BnO |
2022 |
24 |
M30-39 |
PIOTR RUBAJ |
ŚWIECIE |
|
00:42:47.41 |
58 |
XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km |
2021 |
34 |
M30-39 |
DANIEL PETROW |
GRUDZIĄDZ |
NIEZRZESZONY |
00:42:49.59 |
59 |
XXXIII Oskie Biegi - Leśna Zadyszka; V Biegowe Grand Prix Kociewia; "VI MP Kolejarzy"; MPiK i MP TL w BnO |
2022 |
25 |
M60-69 |
KRZYSZTOF DZIADCZYK |
CHOJNICE |
FLORIAN CHOJNICE |
00:42:51.44 |
60 |
XXXIII Oskie Biegi - Leśna Zadyszka; V Biegowe Grand Prix Kociewia; "VI MP Kolejarzy"; MPiK i MP TL w BnO |
2022 |
26 |
K30-39 |
ANETA WOJAS |
GRUDZIADZ |
START TEAM WĄBRZEŹNO |
00:42:55.41 |
61 |
XXXIII Oskie Biegi - Leśna Zadyszka; V Biegowe Grand Prix Kociewia; "VI MP Kolejarzy"; MPiK i MP TL w BnO |
2022 |
27 |
M50-59 |
MACIEJ SZYMCZAK |
STRZELEWO |
AKTYWNA BYDGOSZCZ |
00:42:57.54 |
62 |
XXXIII Oskie Biegi - Leśna Zadyszka; V Biegowe Grand Prix Kociewia; "VI MP Kolejarzy"; MPiK i MP TL w BnO |
2022 |
28 |
M40-49 |
ADAM PAPIEROWSKI |
ŚWIECIE |
|
00:42:58.18 |
63 |
XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km |
2021 |
35 |
M40-49 |
MICHAŁ GOLINSKI |
ŚWIECIE |
|
00:43:03.62 |
64 |
XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km |
2021 |
36 |
M30-39 |
BARTOSZ KUC |
ŚWIECIE |
SCHUMACHER TEAM BYDGOSZCZ |
00:43:10.48 |
65 |
XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km |
2021 |
37 |
M40-49 |
SEBASTIAN DROSDOWSKI |
ŚWIECIE |
|
00:43:17.49 |
66 |
XXXIII Oskie Biegi - Leśna Zadyszka; V Biegowe Grand Prix Kociewia; "VI MP Kolejarzy"; MPiK i MP TL w BnO |
2022 |
29 |
M40-49 |
MACIEJ REIMUS |
SKÓRCZ |
AKTYWNI KOCIEWIACY |
00:43:20.59 |
67 |
XXXIII Oskie Biegi - Leśna Zadyszka; V Biegowe Grand Prix Kociewia; "VI MP Kolejarzy"; MPiK i MP TL w BnO |
2022 |
30 |
M30-39 |
JAKUB ZAKRZEWSKI |
STAROGARD GDAŃSKI |
CYCE |
00:43:25.60 |
68 |
XXXIII Oskie Biegi - Leśna Zadyszka; V Biegowe Grand Prix Kociewia; "VI MP Kolejarzy"; MPiK i MP TL w BnO |
2022 |
31 |
M40-49 |
WALDEMAR SZWARC |
LNIANO |
|
00:43:25.99 |
69 |
XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km |
2021 |
38 |
M20-29 |
MARCIN WARCHOŁ |
ŚWIECIE |
|
00:43:32.67 |
70 |
XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km |
2021 |
39 |
M60-69 |
JUREK OLKOWSKI |
ŚWIECIE |
THE RUNNERS ŚWIECIE |
00:43:43.14 |
71 |
XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km |
2021 |
40 |
M40-49 |
GRZEGORZ WINIARSKI WINIARSKI |
ŚWIECIE |
THE RUNNERS ŚWIECIE |
00:43:47.50 |
72 |
XXXIII Oskie Biegi - Leśna Zadyszka; V Biegowe Grand Prix Kociewia; "VI MP Kolejarzy"; MPiK i MP TL w BnO |
2022 |
32 |
M40-49 |
DAMIAN GRUBICH |
GRUDZIĄDZ |
PARKRUN GRUDZIĄDZ |
00:43:50.87 |
73 |
XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km |
2021 |
41 |
M40-49 |
KRZYSZTOF BARCZYK |
GRUDZIĄDZ |
PSP GRUDZIĄDZ |
00:43:50.90 |
74 |
XXXIII Oskie Biegi - Leśna Zadyszka; V Biegowe Grand Prix Kociewia; "VI MP Kolejarzy"; MPiK i MP TL w BnO |
2022 |
33 |
M40-49 |
KRZYSZTOF PAWLIK |
SZARŁATA |
|
00:43:57.79 |
75 |
XXXIII Oskie Biegi - Leśna Zadyszka; V Biegowe Grand Prix Kociewia; "VI MP Kolejarzy"; MPiK i MP TL w BnO |
2022 |
34 |
M50-59 |
BOGUMIŁ CYRON |
ŚLIWICE |
BIEGAJĄCE ŚLIWICE |
00:44:02.35 |
76 |
XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km |
2021 |
42 |
M20-29 |
ROBERT KORDECKI |
WIELKI KLINCZ |
MARATOŃCZYK WIELKI KLINCZ |
00:44:04.41 |
77 |
XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km |
2021 |
43 |
M50-59 |
MAREK SLIWA |
KRAPLEWICE |
|
00:44:04.91 |
78 |
XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km |
2021 |
44 |
M50-59 |
MACIEJ SZYMCZAK |
STRZELEWO |
AKTYWNA BYDGOSZCZ |
00:44:06.29 |
79 |
XXXIII Oskie Biegi - Leśna Zadyszka; V Biegowe Grand Prix Kociewia; "VI MP Kolejarzy"; MPiK i MP TL w BnO |
2022 |
35 |
M60-69 |
STANISŁAW WNUK |
WIELKI KLINCZ |
|
00:44:06.54 |
80 |
XXXIII Oskie Biegi - Leśna Zadyszka; V Biegowe Grand Prix Kociewia; "VI MP Kolejarzy"; MPiK i MP TL w BnO |
2022 |
36 |
K40-49 |
DOROTA GAŁUSZKA |
GRUDZIĄDZ |
WTORKOWY TRENING |
00:44:07.83 |
81 |
XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km |
2021 |
45 |
M40-49 |
MIROSŁAW ŁUCKI |
GRUDZIĄDZ |
|
00:44:16.87 |
82 |
XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km |
2021 |
46 |
M30-39 |
PIOTR DYJACH |
ŚWIECIE |
SCHUMACHER TEAM BYDGOSZCZ |
00:44:19.31 |
83 |
XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km |
2021 |
47 |
M40-49 |
ROBERT CHUDECKI |
GRÓDEK |
DIABELSKIE PIORUNY |
00:44:19.98 |
84 |
XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km |
2021 |
48 |
M40-49 |
ANDRZEJ TRYCZAK |
WĄBRZEŹNO |
START TEAM WĄBRZEŹNO |
00:44:20.33 |
85 |
XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km |
2021 |
49 |
M20-29 |
JAKUB JABŁOŃSKI |
GRUDZIĄDZ |
WTORKOWY TRENING |
00:44:25.51 |
86 |
XXXIII Oskie Biegi - Leśna Zadyszka; V Biegowe Grand Prix Kociewia; "VI MP Kolejarzy"; MPiK i MP TL w BnO |
2022 |
37 |
M20-29 |
SZYMON KŁOS |
ZBLEWO |
KS SOKÓŁ ZBLEWO |
00:44:25.69 |
87 |
XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km |
2021 |
50 |
M40-49 |
JAROSŁAW TARCZYKOWSKI |
ŚWIECIE |
)I( |
00:44:29.47 |
88 |
XXXIII Oskie Biegi - Leśna Zadyszka; V Biegowe Grand Prix Kociewia; "VI MP Kolejarzy"; MPiK i MP TL w BnO |
2022 |
38 |
M40-49 |
GRZEGORZ WINIARSKI WINIARSKI |
ŚWIECIE |
THE RUNNERS ŚWIECIE |
00:44:34.87 |
89 |
XXXIII Oskie Biegi - Leśna Zadyszka; V Biegowe Grand Prix Kociewia; "VI MP Kolejarzy"; MPiK i MP TL w BnO |
2022 |
39 |
M50-59 |
KRZYSZTOF CHOJNACKI |
PELPLIN |
|
00:44:40.43 |
90 |
XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km |
2021 |
51 |
M30-39 |
RAFAŁ KARNECKI |
ŚWIECIE |
THE RUNNERS ŚWIECIE |
00:44:43.40 |
91 |
XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km |
2021 |
52 |
M40-49 |
WALDEMAR SZWARC |
LNIANO |
AKTYWNE LNIANO |
00:44:44.23 |
92 |
XXXIII Oskie Biegi - Leśna Zadyszka; V Biegowe Grand Prix Kociewia; "VI MP Kolejarzy"; MPiK i MP TL w BnO |
2022 |
40 |
M30-39 |
PAWEŁ GLISZCZYŃSKI |
KORONOWO |
|
00:44:44.76 |
93 |
XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km |
2021 |
53 |
M50-59 |
KRZYSZTOF CHOJNACKI |
PELPLIN |
|
00:44:46.33 |
94 |
XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km |
2021 |
54 |
M40-49 |
ZBIGNIEW ZWOLIŃSKI |
ŚLIWICZKI |
|
00:44:46.44 |
95 |
XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km |
2021 |
55 |
M30-39 |
DAWID RÓŻEK |
ŚLIWICE |
|
00:44:55.68 |
96 |
XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km |
2021 |
56 |
M50-59 |
ROMAN MANIA |
BEDZMIEROWICE |
KS SOKÓŁ ZBLEWO/KARGO GDYNIA |
00:45:09.50 |
97 |
XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km |
2021 |
57 |
M50-59 |
TADEUSZ KĄTOWSKI |
ŚWIECIE |
|
00:45:11.57 |
98 |
XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km |
2021 |
58 |
M60-69 |
KRZYSZTOF TOKARSKI |
GDAŃSK |
S...K...S... |
00:45:14.94 |
99 |
XXXIII Oskie Biegi - Leśna Zadyszka; V Biegowe Grand Prix Kociewia; "VI MP Kolejarzy"; MPiK i MP TL w BnO |
2022 |
41 |
M30-39 |
SERHII MALIARENKO |
OSIE |
|
00:45:17.00 |
100 |
XXXIII Oskie Biegi - Leśna Zadyszka; V Biegowe Grand Prix Kociewia; "VI MP Kolejarzy"; MPiK i MP TL w BnO |
2022 |
42 |
M40-49 |
RAFAŁ CZECHOWSKI |
GRUDZIĄDZ |
NIESKOŃCZONOŚĆ |
00:45:22.40 |
101 |
XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km |
2021 |
59 |
M60-69 |
JÓZEF SZATKOWSKI |
GRUDZIĄDZ |
MORSY Z GRUDZIĄDZA |
00:45:31.86 |
102 |
XXXIII Oskie Biegi - Leśna Zadyszka; V Biegowe Grand Prix Kociewia; "VI MP Kolejarzy"; MPiK i MP TL w BnO |
2022 |
43 |
M50-59 |
ARTUR STOSIK |
PĄCZEWO |
|
00:45:33.81 |
103 |
XXXIII Oskie Biegi - Leśna Zadyszka; V Biegowe Grand Prix Kociewia; "VI MP Kolejarzy"; MPiK i MP TL w BnO |
2022 |
44 |
K20-29 |
ADRIANNA STYKAŁA |
BUKOWIEC |
|
00:45:50.51 |
104 |
XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km |
2021 |
60 |
M40-49 |
DAWID CZECHOWSKI |
SUBKOWY |
BIEGAJĄCY TCZEW |
00:46:01.88 |
105 |
XXXIII Oskie Biegi - Leśna Zadyszka; V Biegowe Grand Prix Kociewia; "VI MP Kolejarzy"; MPiK i MP TL w BnO |
2022 |
45 |
M30-39 |
WOJCIECH KRZEŚNIAK |
GRÓDEK |
DIABELSKIE PIORUNY |
00:46:10.26 |
106 |
XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km |
2021 |
61 |
M20-29 |
MAKSYMILIAN PILARSKI |
OSIE |
STRAŻ POŻARNA OSP/PSP |
00:46:10.80 |
107 |
XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km |
2021 |
62 |
M60-69 |
JAROSŁAW POŁOMSKI |
GNIEW |
TRUNSFORMACJA GNIEW |
00:46:17.22 |
108 |
XXXIII Oskie Biegi - Leśna Zadyszka; V Biegowe Grand Prix Kociewia; "VI MP Kolejarzy"; MPiK i MP TL w BnO |
2022 |
46 |
K40-49 |
DAGMARA KREFTA |
NOWE |
PARKRUN GRUDZIĄDZ |
00:46:23.53 |
109 |
XXXIII Oskie Biegi - Leśna Zadyszka; V Biegowe Grand Prix Kociewia; "VI MP Kolejarzy"; MPiK i MP TL w BnO |
2022 |
47 |
M40-49 |
PATRYK LEWANDOWSKI |
CZERSK |
|
00:46:25.35 |
110 |
XXXIII Oskie Biegi - Leśna Zadyszka; V Biegowe Grand Prix Kociewia; "VI MP Kolejarzy"; MPiK i MP TL w BnO |
2022 |
48 |
M30-39 |
PRZEMYSŁAW CZAPIEWSKI |
KOPYTKOWO |
|
00:46:26.17 |
111 |
XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km |
2021 |
63 |
M40-49 |
RAFAŁ CZECHOWSKI |
GRUDZIĄDZ |
NIESKOŃCZONOŚĆ |
00:46:45.97 |
112 |
XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km |
2021 |
64 |
M30-39 |
ŁUKASZ MANTEUFEL |
WARLUBIE |
|
00:46:47.04 |
113 |
XXXIII Oskie Biegi - Leśna Zadyszka; V Biegowe Grand Prix Kociewia; "VI MP Kolejarzy"; MPiK i MP TL w BnO |
2022 |
49 |
M40-49 |
MICHAŁ LEMAŃCZYK LEMAŃCZYK |
JEŻEWO |
|
00:46:48.21 |
114 |
XXXIII Oskie Biegi - Leśna Zadyszka; V Biegowe Grand Prix Kociewia; "VI MP Kolejarzy"; MPiK i MP TL w BnO |
2022 |
50 |
M20-29 |
ŁUKASZ KŁOS |
ZBLEWO |
KS SOKÓŁ ZBLEWO |
00:46:50.84 |
115 |
XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km |
2021 |
65 |
M50-59 |
MARIUSZ DEINOWSKI |
OSIE |
NADLEŚNICTWO OSIE |
00:46:53.38 |
116 |
XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km |
2021 |
66 |
M16-19 |
BARTOSZ BUKOWSKI |
ANNOWO |
PARKRUN GRUDZIĄDZ |
00:47:19.06 |
117 |
XXXIII Oskie Biegi - Leśna Zadyszka; V Biegowe Grand Prix Kociewia; "VI MP Kolejarzy"; MPiK i MP TL w BnO |
2022 |
51 |
M50-59 |
TOMASZ BRUNKE |
WAŁKOWISKA |
RUN BYDGOSZCZ |
00:47:22.18 |
118 |
XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km |
2021 |
67 |
M50-59 |
PIOTR JANOWSKI |
NOWAWIEŚ CHEŁMIŃSKA |
TKKF CHEŁMNO |
00:47:25.05 |
119 |
XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km |
2021 |
68 |
M30-39 |
KAROL WITEK |
OSIE |
OSP OSIE |
00:47:27.00 |
120 |
XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km |
2021 |
69 |
M30-39 |
WOJCIECH KRZEŚNIAK |
GRÓDEK |
DIABELSKIE PIORUNY |
00:47:28.69 |
121 |
XXXIII Oskie Biegi - Leśna Zadyszka; V Biegowe Grand Prix Kociewia; "VI MP Kolejarzy"; MPiK i MP TL w BnO |
2022 |
52 |
M30-39 |
CEZARY MUSZCZYŃSKI |
ŚWIECIE |
BHP COMPLEX ŚWIECIE |
00:47:30.34 |
122 |
XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km |
2021 |
70 |
K20-29 |
TERESA ŁEPEK |
GRUDZIĄDZ |
START TEAM WĄBRZEŹNO |
00:47:30.41 |
123 |
XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km |
2021 |
71 |
M50-59 |
ADAM JANOWSKI |
LISEWO |
|
00:47:31.98 |
124 |
XXXIII Oskie Biegi - Leśna Zadyszka; V Biegowe Grand Prix Kociewia; "VI MP Kolejarzy"; MPiK i MP TL w BnO |
2022 |
53 |
M40-49 |
MARCIN GRABOWSKI |
WDA |
KS SOKÓŁ ZBLEWO |
00:47:32.85 |
125 |
XXXIII Oskie Biegi - Leśna Zadyszka; V Biegowe Grand Prix Kociewia; "VI MP Kolejarzy"; MPiK i MP TL w BnO |
2022 |
54 |
K30-39 |
MAGDALENA KAMYSZ |
ZBLEWO |
KS SOKÓW ZBLEWO |
00:47:34.86 |
126 |
XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km |
2021 |
72 |
M30-39 |
PRZEMYSŁAW LADA |
ZALESIE |
STALE BIEGAM NOVA TRADING |
00:47:35.94 |
127 |
XXXIII Oskie Biegi - Leśna Zadyszka; V Biegowe Grand Prix Kociewia; "VI MP Kolejarzy"; MPiK i MP TL w BnO |
2022 |
55 |
M60-69 |
JÓZEF SZATKOWSKI |
GRUDZIADZ |
START TEAM WĄBRZEŹNO |
00:47:39.72 |
128 |
XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km |
2021 |
73 |
M30-39 |
JAROSŁAW MAZERSKI |
TORUŃ |
|
00:47:41.51 |
129 |
XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km |
2021 |
74 |
M16-19 |
CEZARY NAGÓRSKI |
MIEDZNO |
AZYMUT OSIE |
00:47:45.89 |
130 |
XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km |
2021 |
75 |
M30-39 |
RADOSŁAW PIOTROWSKI |
OSIE |
|
00:47:52.25 |
131 |
XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km |
2021 |
76 |
M40-49 |
ADAM JAGODDA |
TCZEW |
BIEGAJĄCY TCZEW |
00:47:54.77 |
132 |
XXXIII Oskie Biegi - Leśna Zadyszka; V Biegowe Grand Prix Kociewia; "VI MP Kolejarzy"; MPiK i MP TL w BnO |
2022 |
56 |
M30-39 |
RAFAŁ KARNECKI |
ŚWIECIE |
THE RUNNERS ŚWIECIE |
00:48:05.19 |
133 |
XXXIII Oskie Biegi - Leśna Zadyszka; V Biegowe Grand Prix Kociewia; "VI MP Kolejarzy"; MPiK i MP TL w BnO |
2022 |
57 |
M30-39 |
ŁUKASZ SZWEDOWSKI |
KULICE |
KLUB SPORTOWY GMINY PELPLIN SPRINT KULICE |
00:48:12.68 |
134 |
XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km |
2021 |
77 |
M40-49 |
KRZYSZTOF PAWLIK |
SZARŁATA |
|
00:48:13.01 |
135 |
XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km |
2021 |
78 |
K40-49 |
ANNA ŁUCKA |
GRUDZIĄDZ |
LA RIVE TEAM |
00:48:15.89 |
136 |
XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km |
2021 |
79 |
K30-39 |
KATARZYNA SZUBERT |
SIWIAŁKA |
|
00:48:17.01 |
137 |
XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km |
2021 |
80 |
M70-100 |
TADEUSZ ORLIKOWSKI |
GDYNIA |
BIEGAJĄCA GDYNIA |
00:48:17.30 |
138 |
XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km |
2021 |
81 |
K40-49 |
ANNA SKALSKA |
BYTONIA |
KS SOKÓŁ ZBLEWO |
00:48:20.13 |
139 |
XXXIII Oskie Biegi - Leśna Zadyszka; V Biegowe Grand Prix Kociewia; "VI MP Kolejarzy"; MPiK i MP TL w BnO |
2022 |
58 |
M60-69 |
JANUSZ GOŁĘBIEWSKI |
ROGÓŹNO |
BIEGAM PO KROWY |
00:48:22.90 |
140 |
XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km |
2021 |
82 |
M40-49 |
TOMASZ STENCEL |
PINCZYN |
MORSY ZBLEWO |
00:48:22.99 |
141 |
XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km |
2021 |
83 |
M30-39 |
SERHII MALIARENKO |
OSIE |
|
00:48:26.76 |
142 |
XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km |
2021 |
84 |
M20-29 |
ARKADIUSZ KRAWCZYK |
BUKOWIEC |
|
00:48:28.69 |
143 |
XXXIII Oskie Biegi - Leśna Zadyszka; V Biegowe Grand Prix Kociewia; "VI MP Kolejarzy"; MPiK i MP TL w BnO |
2022 |
59 |
M16-19 |
KAROL PATELCZYK |
DEMLIN |
|
00:48:29.45 |
144 |
XXXIII Oskie Biegi - Leśna Zadyszka; V Biegowe Grand Prix Kociewia; "VI MP Kolejarzy"; MPiK i MP TL w BnO |
2022 |
60 |
M20-29 |
MAKSYMILIAN PILARSKI |
OSIE |
STRAŻ POŻARNA OSP OSIE / KM PSP BYDGOSZCZ |
00:48:30.69 |
145 |
XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km |
2021 |
85 |
K30-39 |
EWELINA DERKOWSKA |
SZARNOŚ |
|
00:48:30.76 |
146 |
XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km |
2021 |
86 |
K20-29 |
DAGMARA BOCZEK |
NOWE |
|
00:48:32.33 |
147 |
XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km |
2021 |
87 |
M40-49 |
MIROSŁAW MARASZEK |
SUSZ |
ROZBIEGANY SUSZ |
00:48:33.24 |
148 |
XXXIII Oskie Biegi - Leśna Zadyszka; V Biegowe Grand Prix Kociewia; "VI MP Kolejarzy"; MPiK i MP TL w BnO |
2022 |
61 |
M60-69 |
JANUSZ PASZKOWSKI |
BRODNICA |
|
00:48:41.21 |
149 |
XXXIII Oskie Biegi - Leśna Zadyszka; V Biegowe Grand Prix Kociewia; "VI MP Kolejarzy"; MPiK i MP TL w BnO |
2022 |
62 |
M40-49 |
MILOSZ MODRZEJEWSKI |
ŚWIECIE |
SOLENIS |
00:48:55.61 |
150 |
XXXIII Oskie Biegi - Leśna Zadyszka; V Biegowe Grand Prix Kociewia; "VI MP Kolejarzy"; MPiK i MP TL w BnO |
2022 |
63 |
M50-59 |
WALDEMAR DERKOWSKI |
ŚWIECIE |
|
00:48:55.85 |
151 |
XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km |
2021 |
88 |
M40-49 |
STANISŁAW TUSZKIEWICZ |
RACIĄŻ |
|
00:48:56.05 |
152 |
XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km |
2021 |
89 |
K40-49 |
DOROTA CZECHOWSKA |
SUBKOWY |
BIEGAJĄCY TCZEW |
00:48:57.24 |
153 |
XXXIII Oskie Biegi - Leśna Zadyszka; V Biegowe Grand Prix Kociewia; "VI MP Kolejarzy"; MPiK i MP TL w BnO |
2022 |
64 |
M40-49 |
MARCIN KAMIŃSKI |
GRUDZIĄDZ |
WTORKOWY TRENING |
00:49:00.54 |
154 |
XXXIII Oskie Biegi - Leśna Zadyszka; V Biegowe Grand Prix Kociewia; "VI MP Kolejarzy"; MPiK i MP TL w BnO |
2022 |
65 |
M70-100 |
JERZY RUDNIK |
CHOJNICE |
FLORIAN CHOJNICE |
00:49:09.06 |
155 |
XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km |
2021 |
90 |
M16-19 |
MACIEJ SADOWCZYK |
ŚWIECIE |
KS WDA ŚWIECIE |
00:49:10.20 |
156 |
XXXIII Oskie Biegi - Leśna Zadyszka; V Biegowe Grand Prix Kociewia; "VI MP Kolejarzy"; MPiK i MP TL w BnO |
2022 |
66 |
M30-39 |
RAFAŁ KOŁKOWSKI |
GRUDZIĄDZ |
PARKRUN GRUDZIĄDZ |
00:49:11.14 |
157 |
XXXIII Oskie Biegi - Leśna Zadyszka; V Biegowe Grand Prix Kociewia; "VI MP Kolejarzy"; MPiK i MP TL w BnO |
2022 |
67 |
M50-59 |
KAROL FUŁAT |
CEKCYN |
TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ |
00:49:13.14 |
158 |
XXXIII Oskie Biegi - Leśna Zadyszka; V Biegowe Grand Prix Kociewia; "VI MP Kolejarzy"; MPiK i MP TL w BnO |
2022 |
68 |
K50-59 |
MARZENA MĄCZEWSKA |
GRUDZIĄDZ |
PARKRUN GRUDZIĄDZ |
00:49:19.07 |
159 |
XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km |
2021 |
91 |
M40-49 |
ARKADIUSZ MICHAŁOWSKI |
ŚWIECIE |
|
00:49:21.73 |
160 |
XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km |
2021 |
92 |
M40-49 |
MICHAŁ LEMAŃCZYK |
JEŻEWO |
|
00:49:27.45 |
161 |
XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km |
2021 |
93 |
M30-39 |
ZBIGNIEW ROSZAK |
GNIEWKOWO |
BIEGAM DLA ZDROWIA |
00:49:31.33 |
162 |
XXXIII Oskie Biegi - Leśna Zadyszka; V Biegowe Grand Prix Kociewia; "VI MP Kolejarzy"; MPiK i MP TL w BnO |
2022 |
69 |
K30-39 |
KAMILA GLANERT |
ŚLIWICE |
|
00:49:38.45 |
163 |
XXXIII Oskie Biegi - Leśna Zadyszka; V Biegowe Grand Prix Kociewia; "VI MP Kolejarzy"; MPiK i MP TL w BnO |
2022 |
70 |
M50-59 |
KRZYSZTOF STEMPNIAK |
INOWROCŁAW |
|
00:49:38.54 |
164 |
XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km |
2021 |
94 |
M30-39 |
TOMASZ GWIZDALA |
BUKOWIEC |
|
00:49:39.79 |
165 |
XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km |
2021 |
95 |
K20-29 |
MAGDALENA BOSCHKE |
PELPLIN |
|
00:49:42.55 |
166 |
XXXIII Oskie Biegi - Leśna Zadyszka; V Biegowe Grand Prix Kociewia; "VI MP Kolejarzy"; MPiK i MP TL w BnO |
2022 |
71 |
K40-49 |
MAGDALENA STYKAŁA STYKAŁA |
BUKOWIEC |
|
00:49:45.89 |
167 |
XXXIII Oskie Biegi - Leśna Zadyszka; V Biegowe Grand Prix Kociewia; "VI MP Kolejarzy"; MPiK i MP TL w BnO |
2022 |
72 |
M30-39 |
MICHAŁ GERKA |
ŚWIECIE |
|
00:49:46.73 |
168 |
XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km |
2021 |
96 |
K40-49 |
ANIA ŁĘGOWSKA |
KWIDZYN |
KWIDZYN BIEGA |
00:49:51.09 |
169 |
XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km |
2021 |
97 |
K30-39 |
MAGDALENA KAMYSZ |
ZBLEWO |
KS SOKÓŁ ZBLEWO |
00:49:52.67 |
170 |
XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km |
2021 |
98 |
K40-49 |
ANNA KUŹMA |
ŚWIECIE |
THE RUNNERS ŚWIECIE |
00:50:04.09 |
171 |
XXXIII Oskie Biegi - Leśna Zadyszka; V Biegowe Grand Prix Kociewia; "VI MP Kolejarzy"; MPiK i MP TL w BnO |
2022 |
73 |
M40-49 |
DARIUSZ LOOSE |
WDA |
KS SOKÓŁ ZBLEWO |
00:50:10.42 |
172 |
XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km |
2021 |
99 |
M40-49 |
MARCIN LIBECKI |
ŚWIECIE |
|
00:50:11.67 |
173 |
XXXIII Oskie Biegi - Leśna Zadyszka; V Biegowe Grand Prix Kociewia; "VI MP Kolejarzy"; MPiK i MP TL w BnO |
2022 |
74 |
M30-39 |
KRZYSZTOF KMIECIAK |
KRĄPLEWICE |
|
00:50:25.00 |
174 |
XXXIII Oskie Biegi - Leśna Zadyszka; V Biegowe Grand Prix Kociewia; "VI MP Kolejarzy"; MPiK i MP TL w BnO |
2022 |
75 |
M60-69 |
ANDRZEJ MĄCZEWSKI |
GRUDZIĄDZ |
PARKRUN GRUDZIĄDZ |
00:50:28.54 |
175 |
XXXIII Oskie Biegi - Leśna Zadyszka; V Biegowe Grand Prix Kociewia; "VI MP Kolejarzy"; MPiK i MP TL w BnO |
2022 |
76 |
M60-69 |
MAREK CIEŚLIK |
MICHALIN |
RANCZO MICHALIN |
00:50:29.68 |
176 |
XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km |
2021 |
100 |
M60-69 |
MARIUSZ MILAS |
SUSZ |
ROZBIEGANY SUSZ |
00:50:38.08 |
177 |
XXXIII Oskie Biegi - Leśna Zadyszka; V Biegowe Grand Prix Kociewia; "VI MP Kolejarzy"; MPiK i MP TL w BnO |
2022 |
77 |
M40-49 |
ARTUR SUBKOWSKI |
ŚWIECIE |
|
00:50:40.86 |
178 |
XXXIII Oskie Biegi - Leśna Zadyszka; V Biegowe Grand Prix Kociewia; "VI MP Kolejarzy"; MPiK i MP TL w BnO |
2022 |
78 |
K20-29 |
DOMINIKA WENDERSKA |
GRUDZIĄDZ |
START TEAM WĄBRZEŹNO |
00:50:47.01 |
179 |
XXXIII Oskie Biegi - Leśna Zadyszka; V Biegowe Grand Prix Kociewia; "VI MP Kolejarzy"; MPiK i MP TL w BnO |
2022 |
79 |
M30-39 |
KAROL WITEK |
OSIE |
OSP OSIE |
00:50:52.21 |
180 |
XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km |
2021 |
101 |
K30-39 |
KATARZYNA STARZYŃSKA |
TORUŃ |
RUNCROSS ROZGARTY |
00:50:56.10 |
181 |
XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km |
2021 |
102 |
M16-19 |
HUBERT JURKIEWICZ |
SUSZ |
ROZBIEGANY SUSZ |
00:51:10.88 |
182 |
XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km |
2021 |
103 |
K30-39 |
ALDONA JURKIEWICZ |
SUSZ |
ROZBIEGANY SUSZ |
00:51:11.29 |
183 |
XXXIII Oskie Biegi - Leśna Zadyszka; V Biegowe Grand Prix Kociewia; "VI MP Kolejarzy"; MPiK i MP TL w BnO |
2022 |
80 |
M16-19 |
TOMASZ PIEKARSKI |
OSIE |
|
00:51:13.96 |
184 |
XXXIII Oskie Biegi - Leśna Zadyszka; V Biegowe Grand Prix Kociewia; "VI MP Kolejarzy"; MPiK i MP TL w BnO |
2022 |
81 |
M20-29 |
PIOTR GAWKOWSKI |
STAROGARD GDAŃSKI |
|
00:51:28.98 |
185 |
XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km |
2021 |
104 |
M40-49 |
ARKADIUSZ MATEJUK |
MALBORK |
BEZTLENOWI MALBORK |
00:51:31.51 |
186 |
XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km |
2021 |
105 |
M50-59 |
ANDRZEJ CHOLEWIŃSKI |
ŚWIECIE |
|
00:51:35.50 |
187 |
XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km |
2021 |
106 |
M70-100 |
EDWARD WAŚNIEWSKI |
PELPLIN |
KLUB AKTYWNEGO PELPLINIAKA |
00:51:52.98 |
188 |
XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km |
2021 |
107 |
M50-59 |
CEZARY RYBSKI |
KWIDZYN |
KWIDZYN BIEGA |
00:51:59.20 |
189 |
XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km |
2021 |
108 |
K40-49 |
AURELIA SPRĘGA |
STAROGARD GDAŃSKI |
SKL FILIPPIDES |
00:52:01.41 |
190 |
XXXIII Oskie Biegi - Leśna Zadyszka; V Biegowe Grand Prix Kociewia; "VI MP Kolejarzy"; MPiK i MP TL w BnO |
2022 |
82 |
K40-49 |
BARBARA BIELIŃSKA |
STAROGARD GDAŃSKI |
SKL/FILIPPIDES BBL STAROGARD GD |
00:52:08.93 |
191 |
XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km |
2021 |
109 |
K40-49 |
KRYSTYNA JANUSZEWSKA |
ŚLIWICE |
BIEGAJĄCE ŚLIWICE |
00:52:09.09 |
192 |
XXXIII Oskie Biegi - Leśna Zadyszka; V Biegowe Grand Prix Kociewia; "VI MP Kolejarzy"; MPiK i MP TL w BnO |
2022 |
83 |
M40-49 |
KAROL KRÓL |
BYDGOSZCZ |
TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ |
00:52:15.88 |
193 |
XXXIII Oskie Biegi - Leśna Zadyszka; V Biegowe Grand Prix Kociewia; "VI MP Kolejarzy"; MPiK i MP TL w BnO |
2022 |
84 |
M70-100 |
STANISŁAW SZARMACH |
GRÓDEK |
DIABELSKIE PIORUNY |
00:52:18.65 |
194 |
XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km |
2021 |
110 |
M30-39 |
BŁAŻEJ OSICKI |
OSIE |
|
00:52:22.61 |
195 |
XXXIII Oskie Biegi - Leśna Zadyszka; V Biegowe Grand Prix Kociewia; "VI MP Kolejarzy"; MPiK i MP TL w BnO |
2022 |
85 |
M60-69 |
MAREK BOGALECKI |
STAROGARD GDAŃSKI |
SAFE SPORT TEAM |
00:52:27.70 |
196 |
XXXIII Oskie Biegi - Leśna Zadyszka; V Biegowe Grand Prix Kociewia; "VI MP Kolejarzy"; MPiK i MP TL w BnO |
2022 |
86 |
M60-69 |
ROMAN JANIK |
KWIDZYN |
KWIDZYN BIEGA |
00:52:34.76 |
197 |
XXXIII Oskie Biegi - Leśna Zadyszka; V Biegowe Grand Prix Kociewia; "VI MP Kolejarzy"; MPiK i MP TL w BnO |
2022 |
87 |
K40-49 |
HANNA PAWLIK-KIEŁPIŃSKA |
SZARŁATA |
|
00:52:40.39 |
198 |
XXXIII Oskie Biegi - Leśna Zadyszka; V Biegowe Grand Prix Kociewia; "VI MP Kolejarzy"; MPiK i MP TL w BnO |
2022 |
88 |
M30-39 |
BARTŁOMIEJ KOPROWSKI |
GUBINY |
PARKRUN GRUDZIĄDZ |
00:52:42.21 |
199 |
XXXIII Oskie Biegi - Leśna Zadyszka; V Biegowe Grand Prix Kociewia; "VI MP Kolejarzy"; MPiK i MP TL w BnO |
2022 |
89 |
M40-49 |
WALDEMAR SPRADA |
OSIE |
OSP OSIE |
00:52:46.87 |
200 |
XXXIII Oskie Biegi - Leśna Zadyszka; V Biegowe Grand Prix Kociewia; "VI MP Kolejarzy"; MPiK i MP TL w BnO |
2022 |
90 |
K30-39 |
MONIKA GORDON |
ŚWIECIE |
|
00:52:49.94 |
201 |
XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km |
2021 |
111 |
M20-29 |
MATEUSZ LEWALSKI |
MALBORK |
|
00:52:52.52 |
202 |
XXXIII Oskie Biegi - Leśna Zadyszka; V Biegowe Grand Prix Kociewia; "VI MP Kolejarzy"; MPiK i MP TL w BnO |
2022 |
91 |
M20-29 |
PRZEMYSŁAW PIÓR |
NOWE |
SPORTMANIA NOWE |
00:52:55.25 |
203 |
XXXIII Oskie Biegi - Leśna Zadyszka; V Biegowe Grand Prix Kociewia; "VI MP Kolejarzy"; MPiK i MP TL w BnO |
2022 |
92 |
K40-49 |
GRAŻYNA CHMARA-BAKER |
BRZEZINY |
|
00:52:56.02 |
204 |
XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km |
2021 |
112 |
M70-100 |
JERZY TUMIŁOWICZ |
LICZE |
TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN |
00:53:04.62 |
205 |
XXXIII Oskie Biegi - Leśna Zadyszka; V Biegowe Grand Prix Kociewia; "VI MP Kolejarzy"; MPiK i MP TL w BnO |
2022 |
93 |
K30-39 |
ANNA LOOSE |
WDA |
KS SOKÓŁ ZBLEWO |
00:53:06.64 |
206 |
XXXIII Oskie Biegi - Leśna Zadyszka; V Biegowe Grand Prix Kociewia; "VI MP Kolejarzy"; MPiK i MP TL w BnO |
2022 |
94 |
M60-69 |
PIOTR OLEJARCZYK |
ELBLĄG |
ELEKTROMET GMINA ELBLAG |
00:53:07.46 |
207 |
XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km |
2021 |
113 |
K20-29 |
DOMINIKA WENDERSKA |
GRUDZIĄDZ |
|
00:53:14.83 |
208 |
XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km |
2021 |
114 |
M40-49 |
TOMASZ NETZELMANN |
ŚWIECIE |
|
00:53:21.03 |
209 |
XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km |
2021 |
115 |
K40-49 |
BARBARA BIELIŃSKA |
STAROGARD GDAŃSKI |
SKL/FILIPPIDES BBL STAROGARD GD |
00:53:21.95 |
210 |
XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km |
2021 |
116 |
M50-59 |
JANUSZ LIS |
GRUDZIĄDZ |
TKKT CHENNO |
00:53:40.11 |
211 |
XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km |
2021 |
117 |
M40-49 |
MARIUSZ KLAJBOR |
CZERSK ŚWIECKI |
TERENOWY ZAWRÓT GŁOWY |
00:53:49.17 |
212 |
XXXIII Oskie Biegi - Leśna Zadyszka; V Biegowe Grand Prix Kociewia; "VI MP Kolejarzy"; MPiK i MP TL w BnO |
2022 |
95 |
M40-49 |
TOMASZ KLONOWSKI KLONOWSKI |
ŚWIECIE |
PLATAN |
00:54:00.38 |
213 |
XXXIII Oskie Biegi - Leśna Zadyszka; V Biegowe Grand Prix Kociewia; "VI MP Kolejarzy"; MPiK i MP TL w BnO |
2022 |
96 |
M40-49 |
MARCIN NADOLNY |
ŚWIECIE |
|
00:54:00.62 |
214 |
XXXIII Oskie Biegi - Leśna Zadyszka; V Biegowe Grand Prix Kociewia; "VI MP Kolejarzy"; MPiK i MP TL w BnO |
2022 |
97 |
M40-49 |
WOJCIECH ANTOŃCZAK |
SWIECIE |
|
00:54:01.32 |
215 |
XXXIII Oskie Biegi - Leśna Zadyszka; V Biegowe Grand Prix Kociewia; "VI MP Kolejarzy"; MPiK i MP TL w BnO |
2022 |
98 |
M30-39 |
TOMASZ GWIZDALA |
BUKOWIEC |
|
00:54:03.92 |
216 |
XXXIII Oskie Biegi - Leśna Zadyszka; V Biegowe Grand Prix Kociewia; "VI MP Kolejarzy"; MPiK i MP TL w BnO |
2022 |
99 |
M30-39 |
PIOTR BRANDENBURGER |
SULNOWO |
|
00:54:07.68 |
217 |
XXXIII Oskie Biegi - Leśna Zadyszka; V Biegowe Grand Prix Kociewia; "VI MP Kolejarzy"; MPiK i MP TL w BnO |
2022 |
100 |
M40-49 |
MARIUSZ KLAJBOR |
JEŻEWO |
|
00:54:11.94 |
218 |
XXXIII Oskie Biegi - Leśna Zadyszka; V Biegowe Grand Prix Kociewia; "VI MP Kolejarzy"; MPiK i MP TL w BnO |
2022 |
101 |
M40-49 |
MARCIN BINISZKIEWICZ |
TCZEW |
KS SOKÓŁ ZBLEWO |
00:54:12.17 |
219 |
XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km |
2021 |
118 |
M30-39 |
PIOTR BRANDENUBURGER |
SULNOWO |
|
00:54:12.90 |
220 |
XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km |
2021 |
119 |
K40-49 |
GRAŻYNA CHMARA-BAKER |
BRZEZINY |
|
00:54:22.21 |
221 |
XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km |
2021 |
120 |
M50-59 |
PIOTR OSTROWSKI |
TCZEW |
BIEGAJĄCY TCZEW |
00:54:25.43 |
222 |
XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km |
2021 |
121 |
M30-39 |
MICHAŁ BODZAK |
ŚWIECIE |
|
00:54:32.50 |
223 |
XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km |
2021 |
122 |
K50-59 |
ALICJA TYNKIEWICZ |
GRUCZNO |
|
00:54:33.31 |
224 |
XXXIII Oskie Biegi - Leśna Zadyszka; V Biegowe Grand Prix Kociewia; "VI MP Kolejarzy"; MPiK i MP TL w BnO |
2022 |
102 |
K40-49 |
MAŁGORZATA RATKOWSKA |
ŚWIECIE |
THE RUNNERS ŚWIECIE |
00:54:38.26 |
225 |
XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km |
2021 |
123 |
M60-69 |
ROMAN ŚWITAŁA |
KWIDZYN |
AMATOR |
00:54:38.74 |
226 |
XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km |
2021 |
124 |
K60-69 |
EWA OSSOWSKA |
ZBLEWO |
KS SOKÓŁ ZBLEWO |
00:54:39.55 |
227 |
XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km |
2021 |
125 |
K40-49 |
HANNA PAWLIK-KIEŁPIŃSKA |
SZARŁATA |
WSUP |
00:54:41.68 |
228 |
XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km |
2021 |
126 |
M40-49 |
RAFAŁ BŁADZIKOWSKI |
TCZEW |
|
00:54:45.98 |
229 |
XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km |
2021 |
127 |
M30-39 |
MICHAŁ KONIECZKA |
OSIE |
OSP OSIE |
00:55:03.15 |
230 |
XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km |
2021 |
128 |
M30-39 |
TOMASZ OSINSKI |
GRUPA |
|
00:55:03.85 |
231 |
XXXIII Oskie Biegi - Leśna Zadyszka; V Biegowe Grand Prix Kociewia; "VI MP Kolejarzy"; MPiK i MP TL w BnO |
2022 |
103 |
K50-59 |
ALICJA TYNKIEWICZ |
GRUCZNO |
|
00:55:03.93 |
232 |
XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km |
2021 |
129 |
K30-39 |
JOANNA JASZKA |
ŚWIECIE |
|
00:55:15.95 |
233 |
XXXIII Oskie Biegi - Leśna Zadyszka; V Biegowe Grand Prix Kociewia; "VI MP Kolejarzy"; MPiK i MP TL w BnO |
2022 |
104 |
M40-49 |
TOMASZ NETZELMANN |
ŚWIECIE |
|
00:55:17.64 |
234 |
XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km |
2021 |
130 |
K30-39 |
KINGA ROBACZEWSKA |
DOBRCZ |
|
00:55:17.79 |
235 |
XXXIII Oskie Biegi - Leśna Zadyszka; V Biegowe Grand Prix Kociewia; "VI MP Kolejarzy"; MPiK i MP TL w BnO |
2022 |
105 |
M60-69 |
ROMAN ŚWITAŁA |
KWIDZYN |
AMATOR |
00:55:19.55 |
236 |
XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km |
2021 |
131 |
M50-59 |
ADAM KOPROWICZ |
ŚWIECIE |
|
00:55:19.89 |
237 |
XXXIII Oskie Biegi - Leśna Zadyszka; V Biegowe Grand Prix Kociewia; "VI MP Kolejarzy"; MPiK i MP TL w BnO |
2022 |
106 |
K20-29 |
YANA MIKHAILAVA |
ŚWIECIE |
|
00:55:20.80 |
238 |
XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km |
2021 |
132 |
M60-69 |
MAREK DEMIRSKI |
ŚLIWICE |
BIEGAJĄCE ŚLIWICE |
00:55:25.73 |
239 |
XXXIII Oskie Biegi - Leśna Zadyszka; V Biegowe Grand Prix Kociewia; "VI MP Kolejarzy"; MPiK i MP TL w BnO |
2022 |
107 |
K30-39 |
AGNIESZKA GWIZDAŁA |
BUKOWIEC |
|
00:55:28.52 |
240 |
XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km |
2021 |
133 |
K16-19 |
JOANNA KATER |
OSIE |
KS WDA ŚWIECE |
00:55:28.53 |
241 |
XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km |
2021 |
134 |
M50-59 |
SŁAWEK GŁOWALA GŁOWALA |
ŚWIECIE |
|
00:55:29.10 |
242 |
XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km |
2021 |
135 |
M40-49 |
ARKADIUSZ PIOTROWSKI |
DWORZYSKO |
MUTOMBOTEAM |
00:55:30.10 |
243 |
XXXIII Oskie Biegi - Leśna Zadyszka; V Biegowe Grand Prix Kociewia; "VI MP Kolejarzy"; MPiK i MP TL w BnO |
2022 |
108 |
M40-49 |
MARCIN LIBECKI |
ŚWIECIE |
|
00:55:30.22 |
244 |
XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km |
2021 |
136 |
M70-100 |
EDMUND DŁONIAK |
GNIEWKOWO |
TG SOKÓŁ GNIEWKOWO |
00:55:33.17 |
245 |
XXXIII Oskie Biegi - Leśna Zadyszka; V Biegowe Grand Prix Kociewia; "VI MP Kolejarzy"; MPiK i MP TL w BnO |
2022 |
109 |
M30-39 |
PIOTR GORDON |
ŚWIECIE |
|
00:55:53.84 |
246 |
XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km |
2021 |
137 |
K30-39 |
MONIKA GUMIENIK |
SZARNOŚ |
SZARNOŚ TEAM |
00:55:56.07 |
247 |
XXXIII Oskie Biegi - Leśna Zadyszka; V Biegowe Grand Prix Kociewia; "VI MP Kolejarzy"; MPiK i MP TL w BnO |
2022 |
110 |
M60-69 |
JANUSZ KACZYŃSKI |
GŁUCHE |
AKTYWNI KOCIEWIACY |
00:56:00.19 |
248 |
XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km |
2021 |
138 |
M50-59 |
MICHAŁ ZNANIECKI |
INOWROCŁAW |
BBL INOWROCŁAW |
00:56:01.61 |
249 |
XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km |
2021 |
139 |
K30-39 |
WOJCIECH ZNANIECKI |
BYDGOSZCZ |
|
00:56:04.87 |
250 |
XXXIII Oskie Biegi - Leśna Zadyszka; V Biegowe Grand Prix Kociewia; "VI MP Kolejarzy"; MPiK i MP TL w BnO |
2022 |
111 |
M20-29 |
TOMEK STRZYŻEWSKI |
OSIE |
STRAŻ POŻARNA OSP OSIE |
00:56:05.31 |
251 |
XXXIII Oskie Biegi - Leśna Zadyszka; V Biegowe Grand Prix Kociewia; "VI MP Kolejarzy"; MPiK i MP TL w BnO |
2022 |
112 |
M50-59 |
ZBIGNIEW CIERŻNICKI |
BYDGOSZCZ |
TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ |
00:56:09.14 |
252 |
XXXIII Oskie Biegi - Leśna Zadyszka; V Biegowe Grand Prix Kociewia; "VI MP Kolejarzy"; MPiK i MP TL w BnO |
2022 |
113 |
M50-59 |
KRZYSZTOF KWASIGROCH |
BYDGOSZCZ |
TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ |
00:56:12.75 |
253 |
XXXIII Oskie Biegi - Leśna Zadyszka; V Biegowe Grand Prix Kociewia; "VI MP Kolejarzy"; MPiK i MP TL w BnO |
2022 |
114 |
M40-49 |
KRZYSZTOF MAKOWSKI |
STAROGARD GDAŃSKI |
|
00:56:19.83 |
254 |
XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km |
2021 |
140 |
K40-49 |
ANNA GDANIEC |
STAROGARD GDAŃSKI |
|
00:56:26.15 |
255 |
XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km |
2021 |
141 |
M20-29 |
TOMASZ NOWACKI |
NOWA WIEŚ MALBORSKA |
|
00:56:26.84 |
256 |
XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km |
2021 |
142 |
M60-69 |
BOGUSŁAW KUJAWA |
OSIE |
|
00:56:32.40 |
257 |
XXXIII Oskie Biegi - Leśna Zadyszka; V Biegowe Grand Prix Kociewia; "VI MP Kolejarzy"; MPiK i MP TL w BnO |
2022 |
115 |
K60-69 |
GRAŻYNA DALAK-OŻÓG |
LASKOWICE |
TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ |
00:56:42.21 |
258 |
XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km |
2021 |
143 |
K30-39 |
SYLWIA MYŚLIŃSKA |
TORUŃ |
|
00:56:42.61 |
259 |
XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km |
2021 |
144 |
K30-39 |
MONIKA RYGIELSKA |
TORUŃ |
|
00:56:42.94 |
260 |
XXXIII Oskie Biegi - Leśna Zadyszka; V Biegowe Grand Prix Kociewia; "VI MP Kolejarzy"; MPiK i MP TL w BnO |
2022 |
116 |
M50-59 |
DARIUSZ WITCZAK |
KRĄPLEWICE |
|
00:56:45.55 |
261 |
XXXIII Oskie Biegi - Leśna Zadyszka; V Biegowe Grand Prix Kociewia; "VI MP Kolejarzy"; MPiK i MP TL w BnO |
2022 |
117 |
K30-39 |
ANNA CHABROS |
WIĄG |
|
00:56:50.77 |
262 |
XXXIII Oskie Biegi - Leśna Zadyszka; V Biegowe Grand Prix Kociewia; "VI MP Kolejarzy"; MPiK i MP TL w BnO |
2022 |
118 |
K60-69 |
TERESA CHABROS |
ŚWIECIE |
|
00:56:51.33 |
263 |
XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km |
2021 |
145 |
M40-49 |
MARCIN NADOLNY |
ŚWIECIE |
|
00:57:14.34 |
264 |
XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km |
2021 |
146 |
M40-49 |
WOJCIECH ANTONCZAK ANTOŃCZAK |
SWIECIE |
|
00:57:14.72 |
265 |
XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km |
2021 |
147 |
K40-49 |
EWA NOWAK |
DRZYCIM |
|
00:57:16.57 |
266 |
XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km |
2021 |
148 |
M60-69 |
JAN DĘBSKI |
SUCHARZEWO6 |
SOŁTYS |
00:57:23.85 |
267 |
XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km |
2021 |
149 |
M50-59 |
MIROSŁAW ZĘBIK |
ŚWIECIE |
TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ |
00:57:27.00 |
268 |
XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km |
2021 |
150 |
K60-69 |
TERESA CHABROS |
ŚWIECIE |
|
00:57:29.05 |
269 |
XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km |
2021 |
151 |
K30-39 |
DOROTA WIŚNIEWSKA |
SZARNOŚ |
|
00:57:31.58 |
270 |
XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km |
2021 |
152 |
K50-59 |
WIESŁAWA KLEJNA |
ZBLEWO |
KS SOKÓŁ ZBLEWO |
00:57:37.37 |
271 |
XXXIII Oskie Biegi - Leśna Zadyszka; V Biegowe Grand Prix Kociewia; "VI MP Kolejarzy"; MPiK i MP TL w BnO |
2022 |
119 |
K20-29 |
ANNA SÓJKOWSKA |
BĄKOWO |
|
00:57:44.33 |
272 |
XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km |
2021 |
153 |
K30-39 |
AGNIESZKA GWIZDAŁA |
BUKOWIEC |
|
00:57:52.25 |
273 |
XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km |
2021 |
154 |
K30-39 |
AGNIESZKA GŁOWALA |
ŚWIECIE |
|
00:57:54.08 |
274 |
XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km |
2021 |
155 |
K30-39 |
JOWITA DALKE |
GDAŃSK |
ZABIEGANE DWIE |
00:58:10.96 |
275 |
XXXIII Oskie Biegi - Leśna Zadyszka; V Biegowe Grand Prix Kociewia; "VI MP Kolejarzy"; MPiK i MP TL w BnO |
2022 |
120 |
K50-59 |
EWA NOWAK |
DRZYCIM |
DIABELSKIE PIORUNY |
00:58:11.70 |
276 |
XXXIII Oskie Biegi - Leśna Zadyszka; V Biegowe Grand Prix Kociewia; "VI MP Kolejarzy"; MPiK i MP TL w BnO |
2022 |
121 |
K40-49 |
WIOLETTA MACIOSZEK |
ROGÓŹNO |
PARKRUN GRUDZIĄDZ |
00:58:14.70 |
277 |
XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km |
2021 |
156 |
K30-39 |
MONIKA DEKOWSKA |
WĘTFIE |
|
00:58:20.53 |
278 |
XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km |
2021 |
157 |
M60-69 |
JERZY PISKORSKI |
PELPLIN |
|
00:58:25.14 |
279 |
XXXIII Oskie Biegi - Leśna Zadyszka; V Biegowe Grand Prix Kociewia; "VI MP Kolejarzy"; MPiK i MP TL w BnO |
2022 |
122 |
K50-59 |
WIESŁAWA KLEJNA |
ZBLEWO |
KS SOKÓŁ ZBLEWO |
00:58:40.15 |
280 |
XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km |
2021 |
158 |
K30-39 |
DAGMARA JAGŁA |
WAŁKOWISKA 86-150 OSIE |
BIEGĄJĄCE WAŁKOWISKA :) |
00:58:45.99 |
281 |
XXXIII Oskie Biegi - Leśna Zadyszka; V Biegowe Grand Prix Kociewia; "VI MP Kolejarzy"; MPiK i MP TL w BnO |
2022 |
123 |
K30-39 |
AGNIESZKA MARGAŃSKA |
BRANICA |
|
00:58:47.90 |
282 |
XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km |
2021 |
159 |
K30-39 |
JUSTYNA SKWIERCZ |
KRĄPLEWICE |
|
00:58:49.31 |
283 |
XXXIII Oskie Biegi - Leśna Zadyszka; V Biegowe Grand Prix Kociewia; "VI MP Kolejarzy"; MPiK i MP TL w BnO |
2022 |
124 |
K30-39 |
PATRYCJA FREDA |
STAROGARD GDAŃSKI |
|
00:58:59.68 |
284 |
XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km |
2021 |
160 |
K40-49 |
KORNELIA WIŚNIEWSKA |
GDAŃSK |
ZABIEGANE DWIE |
00:59:05.25 |
285 |
XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km |
2021 |
161 |
M60-69 |
JERZY KACZYŃSKI |
ŚWIECIE |
|
00:59:07.76 |
286 |
XXXIII Oskie Biegi - Leśna Zadyszka; V Biegowe Grand Prix Kociewia; "VI MP Kolejarzy"; MPiK i MP TL w BnO |
2022 |
125 |
K30-39 |
JOANNA WASILEWSKA |
GRUDZIĄDZ |
|
00:59:38.24 |
287 |
XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km |
2021 |
162 |
M50-59 |
MIECZYSŁAW ZIÓŁKOWSKI |
JANIKOWO |
|
00:59:57.46 |
288 |
XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km |
2021 |
163 |
M40-49 |
WOJCIECH KRAJNIK |
GRUDZIĄDZ |
PARKRUN GRUDZIĄDZ |
01:00:12.29 |
289 |
XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km |
2021 |
164 |
K40-49 |
JUSTYNA PIOTROWSKA |
PIĘĆMORGI |
|
01:00:12.50 |
290 |
XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km |
2021 |
165 |
K50-59 |
MAŁGORZATA JABŁOŃSKA |
GRUDZIĄDZ |
WTORKOWY TRENING |
01:00:22.83 |
291 |
XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km |
2021 |
166 |
M50-59 |
DARIUSZ WSZELAK |
GRUDZIĄDZ |
|
01:00:32.87 |
292 |
XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km |
2021 |
167 |
K30-39 |
SYLWIA DEJNA |
TCZEW |
|
01:01:02.80 |
293 |
XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km |
2021 |
168 |
K40-49 |
MARTA SOWIŃSKA |
OSIE |
|
01:01:04.42 |
294 |
XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km |
2021 |
169 |
M30-39 |
PIOTR GORDON |
ŚWIECIE |
|
01:01:07.22 |
295 |
XXXIII Oskie Biegi - Leśna Zadyszka; V Biegowe Grand Prix Kociewia; "VI MP Kolejarzy"; MPiK i MP TL w BnO |
2022 |
126 |
K50-59 |
KAMILA KALINOWSKA |
BYDGOSZCZ |
RUN BYDGOSZCZ |
01:01:16.86 |
296 |
XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km |
2021 |
170 |
M30-39 |
SŁAWOMIR RUDNICKI |
WARSZAWA |
MĘCZY BUŁA/BIEGAJĄCY BORSUK. |
01:01:25.03 |
297 |
XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km |
2021 |
171 |
M70-100 |
ZBIGNIEW MŁYŃSKI |
KOKOSZKOWY |
|
01:01:30.91 |
298 |
XXXIII Oskie Biegi - Leśna Zadyszka; V Biegowe Grand Prix Kociewia; "VI MP Kolejarzy"; MPiK i MP TL w BnO |
2022 |
127 |
M60-69 |
JERZY KACZYŃSKI |
ŚWIECIE |
|
01:01:48.46 |
299 |
XXXIII Oskie Biegi - Leśna Zadyszka; V Biegowe Grand Prix Kociewia; "VI MP Kolejarzy"; MPiK i MP TL w BnO |
2022 |
128 |
M20-29 |
MATEUSZ SZCZEPAŃSKI |
POZNAŃ |
|
01:02:21.49 |
300 |
XXXIII Oskie Biegi - Leśna Zadyszka; V Biegowe Grand Prix Kociewia; "VI MP Kolejarzy"; MPiK i MP TL w BnO |
2022 |
129 |
M30-39 |
ARIEL SIŁAKOWSKI |
TORUŃ |
WTORKOWY TRENING |
01:02:46.79 |
301 |
XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km |
2021 |
172 |
K30-39 |
ANNA LOOSE |
STAROGARD GDAŃSKI |
KS SOKÓŁ ZBLEWO |
01:02:49.50 |
302 |
XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km |
2021 |
173 |
K20-29 |
MARTYNA TROSDOWSKA |
BĄKOWSKI MŁYN |
SARENKI |
01:02:55.00 |
303 |
XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km |
2021 |
174 |
M60-69 |
ANDRZEJ LENKIEWICZ |
BĄDKI |
|
01:03:18.99 |
304 |
XXXIII Oskie Biegi - Leśna Zadyszka; V Biegowe Grand Prix Kociewia; "VI MP Kolejarzy"; MPiK i MP TL w BnO |
2022 |
130 |
K30-39 |
MONIKA PERRON PERRON |
ŚWIECIE |
|
01:03:30.21 |
305 |
XXXIII Oskie Biegi - Leśna Zadyszka; V Biegowe Grand Prix Kociewia; "VI MP Kolejarzy"; MPiK i MP TL w BnO |
2022 |
131 |
K30-39 |
MONIKA OTRĘBOWSKA |
ŚWIECIE |
|
01:03:30.39 |
306 |
XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km |
2021 |
175 |
K40-49 |
TATIANA NOWICKA |
ŚWIECIE |
DIABELSKIE PIORUNY |
01:03:30.47 |
307 |
XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km |
2021 |
176 |
K30-39 |
ALINA PIOTROWSKA |
OSIE |
|
01:03:57.95 |
308 |
XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km |
2021 |
177 |
K40-49 |
BEATA CHUDECKA CHUDECKA |
GRÓDEK |
DIABELSKIE PIORUNY |
01:04:16.81 |
309 |
XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km |
2021 |
178 |
K30-39 |
MONIKA GORDON GORDON |
ŚWIECIE |
|
01:04:16.91 |
310 |
XXXIII Oskie Biegi - Leśna Zadyszka; V Biegowe Grand Prix Kociewia; "VI MP Kolejarzy"; MPiK i MP TL w BnO |
2022 |
132 |
K20-29 |
MARTYNA TROSDOWSKA |
BĄKOWSKI MŁYN |
OSKIE SĘKI |
01:04:25.76 |
311 |
XXXIII Oskie Biegi - Leśna Zadyszka; V Biegowe Grand Prix Kociewia; "VI MP Kolejarzy"; MPiK i MP TL w BnO |
2022 |
133 |
K20-29 |
ALEKSANDRA JEZIERSKA |
STARA RZEKA |
OSKIE SĘKI |
01:04:25.93 |
312 |
XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km |
2021 |
179 |
K50-59 |
MARIANNA MALISZEWSKA |
ELBLĄG |
|
01:04:28.45 |
313 |
XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km |
2021 |
180 |
M60-69 |
JERZY KRZAK |
GDAŃSK |
TKKF ROZSTAJE |
01:04:28.70 |
314 |
XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km |
2021 |
181 |
K20-29 |
ALEKSANDRA JEZIERSKA |
STARA RZEKA |
SARENKI |
01:04:39.04 |
315 |
XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km |
2021 |
182 |
M60-69 |
JANUSZ LENC |
BYDGOSZCZ |
TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ |
01:05:14.42 |
316 |
XXXIII Oskie Biegi - Leśna Zadyszka; V Biegowe Grand Prix Kociewia; "VI MP Kolejarzy"; MPiK i MP TL w BnO |
2022 |
134 |
M50-59 |
DARIUSZ WSZELAK |
GRUDZIĄDZ |
|
01:05:14.59 |
317 |
XXXIII Oskie Biegi - Leśna Zadyszka; V Biegowe Grand Prix Kociewia; "VI MP Kolejarzy"; MPiK i MP TL w BnO |
2022 |
135 |
K50-59 |
JOLANTA CHOJNACKA |
PELPLIN |
|
01:05:27.05 |
318 |
XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km |
2021 |
183 |
M60-69 |
MIROSŁAW DYWELSKI |
TCZEW |
BIEGAJĄCY TCZEW |
01:05:33.11 |
319 |
XXXIII Oskie Biegi - Leśna Zadyszka; V Biegowe Grand Prix Kociewia; "VI MP Kolejarzy"; MPiK i MP TL w BnO |
2022 |
136 |
K30-39 |
AGNIESZKA SZWARC |
LNIANO |
AKTYWNE LNIANO |
01:05:50.19 |
320 |
XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km |
2021 |
184 |
K20-29 |
KLARA DROSDOWSKA |
ŚWIECIE |
|
01:05:56.77 |
321 |
XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km |
2021 |
185 |
K30-39 |
AGNIESZKA SZWARC |
LNIANO |
AKTYWNE LNIANO |
01:06:57.52 |
322 |
XXXIII Oskie Biegi - Leśna Zadyszka; V Biegowe Grand Prix Kociewia; "VI MP Kolejarzy"; MPiK i MP TL w BnO |
2022 |
137 |
M60-69 |
JERZY KRZAK |
GDAŃSK |
PARKRUN GDAŃSK |
01:07:27.23 |
323 |
XXXIII Oskie Biegi - Leśna Zadyszka; V Biegowe Grand Prix Kociewia; "VI MP Kolejarzy"; MPiK i MP TL w BnO |
2022 |
138 |
M60-69 |
MARIAN MARSZAŁEK |
STAROGARD GDAŃSKI |
|
01:08:47.91 |
324 |
XXXIII Oskie Biegi - Leśna Zadyszka; V Biegowe Grand Prix Kociewia; "VI MP Kolejarzy"; MPiK i MP TL w BnO |
2022 |
139 |
M30-39 |
MICHAŁ KONIECZKA |
OSIE |
OSP OSIE |
01:08:50.57 |
325 |
XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km |
2021 |
186 |
M70-100 |
KRZYSZTOF TYMINSKI |
GDAŃSK |
|
01:09:15.68 |
326 |
XXXIII Oskie Biegi - Leśna Zadyszka; V Biegowe Grand Prix Kociewia; "VI MP Kolejarzy"; MPiK i MP TL w BnO |
2022 |
140 |
K50-59 |
GRAŻYNA GROMOWSKA |
CEKCYN |
TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ |
01:09:51.04 |
327 |
XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km |
2021 |
187 |
K30-39 |
AGNIESZKA BOGULSKA |
ZBLEWO |
KS SOKÓŁ ZBLEWO |
01:10:19.67 |
328 |
XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km |
2021 |
188 |
K60-69 |
GRAŹYNA ŁUBKOWSKA |
GDAŃSK |
|
01:11:48.88 |
329 |
XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km |
2021 |
189 |
M70-100 |
HENRYK HOMA |
PELPLIN |
|
01:13:18.74 |
330 |
XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km |
2021 |
190 |
K50-59 |
JOLANTA CHOJNACKA |
PELPLIN |
|
01:13:19.42 |
331 |
XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km |
2021 |
191 |
M70-100 |
KAZIMIERZ MAJNA |
GDYNIA |
PARKRUN GDYNIA |
01:17:26.42 |
332 |
XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km |
2021 |
192 |
K60-69 |
GRAŻYNA TOBOLSKA |
GRUDZIĄDZ |
|
01:20:08.88 |
333 |
XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km |
2021 |
193 |
M70-100 |
WŁADYSŁAW ANGIEL |
BYDGOSZCZ |
TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ |
01:20:16.77 |
334 |
XXXIII Oskie Biegi - Leśna Zadyszka; V Biegowe Grand Prix Kociewia; "VI MP Kolejarzy"; MPiK i MP TL w BnO |
2022 |
141 |
M16-19 |
SERGHEI GANU |
OSIE |
|
01:21:13.76 |
335 |
XXXII Oskie Biegi - Leśna Za-Dyszka - "V Mistrzostwa Polski Kolejarzy" - 10 km |
2021 |
194 |
M16-19 |
SERGHEI GANU |
OSIE |
|
01:23:43.81 |