# | Surname and name | City | Distance | Club | Sum to pay | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
22 Baza Lotnictwa Taktycznego, Beztlenowi Malbork | |||||||||
1 | Sowiński Patryk | Malbork | 10 km | 22 Baza Lotnictwa Taktycznego, Beztlenowi Malbork | paid on-line | ||||
AMATOR | |||||||||
2 | Świtała Roman | Kwidzyn | 10 km | AMATOR | |||||
AMATOR | |||||||||
3 | ŚWITAŁA JOLANTA | KWIDZYN | 10 km | AMATOR | |||||
Apator Metrix | |||||||||
4 | Nelke Eliasz | Tczew | 10 km | Apator Metrix | paid on-line | ||||
BPH Runners Team | |||||||||
5 | Wiśniewski Marek | Lubiszewo | 10 km | BPH Runners Team | paid on-line | ||||
Biegający Tczew | |||||||||
6 | Tocha Andrzej | Damaszka | 10 km | Biegający Tczew | paid on-line | ||||
7 | Dywelski Mirosław | Tczew | 10 km | Biegający Tczew | paid on-line | ||||
8 | Wolski Jarosław | Tczew | 10 km | Biegający Tczew | paid on-line | ||||
9 | Czechowski Dawid | Subkowy | 10 km | Biegający Tczew | paid on-line | ||||
10 | Czechowska Dorota | Subkowy | 10 km | Biegający Tczew | paid on-line | ||||
11 | kropidłowski Marek | Tczew | 10 km | Biegający Tczew | paid on-line | ||||
12 | Główczewski Grzegorz | Tczew | 10 km | Biegający Tczew | paid on-line | ||||
13 | Tobiańska Hanna | Tczew | 10 km | Biegający Tczew | paid on-line | ||||
14 | Ścisłowski Andrzej | Tczew | 10 km | Biegający Tczew | paid on-line | ||||
15 | Bładzikowski Rafał | Tczew | 10 km | Biegający Tczew | paid on-line | ||||
16 | Dejna Sylwia | Tczew | 10 km | Biegający Tczew | paid on-line | ||||
17 | Jagodda Adam | Tczew | 10 km | Biegający Tczew | paid on-line | ||||
18 | Dubiela Halina | Tczew | 10 km | Biegający Tczew | paid on-line | ||||
19 | Michalak Marek | Tczew | 10 km | Biegający Tczew | paid on-line | ||||
20 | ĆWIKLIŃSKI STANISŁAW | ROKITKI | 10 km | Biegający Tczew | paid on-line | ||||
Biegam Bo Lubię Pelplin | |||||||||
21 | Nadolny Radosław | Pelplin | 10 km | Biegam Bo Lubię Pelplin | paid on-line | ||||
Biegam bo lubię Pelplin | |||||||||
22 | Miesiarczyk Janusz | Rożental | 10 km | Biegam bo lubię Pelplin | |||||
CSWOT | |||||||||
23 | Wysocki Dariusz | Toruń | 10 km | CSWOT | paid on-line | ||||
Dovista Active Team | |||||||||
24 | Pawełek Marcin | Tczew | 10 km | Dovista Active Team | paid on-line | ||||
25 | Dudziński Tomasz | Tczew | 10 km | Dovista Active Team | paid on-line | ||||
Ducla Academy Warszawa | |||||||||
26 | Nowakowski Czeslaw | Warszawa | 10 km | Ducla Academy Warszawa | paid on-line | ||||
Dzika Wataha | |||||||||
27 | Ściesiński Kamil | Tczew | 10 km | Dzika Wataha | paid on-line | ||||
28 | Kordowska Magdalena | Tczew | 10 km | Dzika Wataha | paid on-line | ||||
29 | Lipke Krzysztof | Tczew | 10 km | Dzika Wataha | paid on-line | ||||
EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ | |||||||||
30 | Kawski Bartłomiej | Kisielice | 10 km | EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ | |||||
Eaton Running Team/Biegajacy Tczew | |||||||||
31 | Rekowski Kazimierz | Tczew | 10 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Gniew | Eaton Running Team/Biegajacy Tczew | paid on-line | ||||
GNIEW | |||||||||
32 | Rejmanowski Ryszard | GNIEW | 10 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Gniew | GNIEW | paid | ||||
Gmina Gardeja Biega | |||||||||
33 | SŁAWSKA GABRIELA | KWIDZYN | 10 km | Gmina Gardeja Biega | paid on-line | ||||
34 | Fałkowski Jarosław | Gardeja | 10 km | Gmina Gardeja Biega | |||||
35 | Bartosiak Ryszard | Gardeja | 10 km | Gmina Gardeja Biega | paid on-line | ||||
Grupa Biegowa 65 | |||||||||
36 | Nawrocki Dariusz | Gdańsk | 10 km | Grupa Biegowa 65 | |||||
Jabol Team | |||||||||
37 | Jabłońska Patrycja | Tymawa | 10 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Gniew | Jabol Team | paid on-line | ||||
38 | Jabłoński Bartosz | Tymawa | 10 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Gniew | Jabol Team | paid on-line | ||||
KINIO-POL POL-ANKA | |||||||||
39 | KISA KRZYSZTOF | KWIDZYN | 10 km | KINIO-POL POL-ANKA | paid on-line | ||||
KS Sokół Zblewo | |||||||||
40 | Skalska Anna | Bytonia | 10 km | KS Sokół Zblewo | paid on-line | ||||
41 | Kłos Łukasz | Zblewo | 10 km | KS Sokół Zblewo | paid on-line | ||||
KWIDZYN BIEGA | |||||||||
42 | Traczyk Krzysztof | Kwidzyn | 10 km | KWIDZYN BIEGA | paid on-line | ||||
43 | Kasprzyk Dariusz | Kwidzyn | 10 km | KWIDZYN BIEGA | |||||
44 | JANIK Roman | KWIDZYN | 10 km | KWIDZYN BIEGA | paid on-line | ||||
KWIDZYN BIEGA | |||||||||
45 | Hillar Jacek | Kwidzyn | 10 km | KWIDZYN BIEGA | paid on-line | ||||
Kierowcy Ciężarówek | |||||||||
46 | Kaiser Krzysztof | Gniew | 10 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Gniew | Kierowcy Ciężarówek | paid on-line | ||||
Klub Aktywnego Pelpliniaka | |||||||||
47 | Waśniewski Edward | Pelplin | 10 km | Klub Aktywnego Pelpliniaka | paid on-line | ||||
Klub Sportowy Gminy Pelplin Sprint Kulice | |||||||||
48 | Szwedowski Łukasz | Kulice | 10 km | Klub Sportowy Gminy Pelplin Sprint Kulice | paid on-line | ||||
Kwidzyn Biega | |||||||||
49 | Olszewska Magdalena | Kwidzyn | 10 km | Kwidzyn Biega | |||||
LKS Zantyr Sztum | |||||||||
50 | Drzycimska Małgorzata | Gdańsk | 10 km | LKS Zantyr Sztum | paid on-line | ||||
51 | Łukomski Andrzej | Sztum | 10 km | LKS Zantyr Sztum | paid on-line | ||||
Leca | |||||||||
52 | Pachota Paweł | Gniew | 10 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Gniew | Leca | paid | ||||
Leca | |||||||||
53 | Głodowski Tomasz | Kwidzyn | 10 km | Leca | paid | ||||
54 | Pawłowski Krzysztof | Tczew | 10 km | Leca | paid | ||||
55 | Bąkowski Michał | Gniew | 10 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Gniew | Leca | paid | ||||
Morsy Zblewo | |||||||||
56 | Kaczyński Daniel | Starogard Gdański | 10 km | Morsy Zblewo | paid on-line | ||||
Morsy Zblewo | |||||||||
57 | dziewiątkowski Rafał | Starogard gdański | 10 km | Morsy Zblewo | paid on-line | ||||
58 | Stencel Tomasz | Pinczyn | 10 km | Morsy Zblewo | paid on-line | ||||
Młode Pierniki | |||||||||
59 | Walecka Martyna | Toruń | 10 km | Młode Pierniki | paid on-line | ||||
60 | Winiarski Michał | Toruń | 10 km | Młode Pierniki | paid on-line | ||||
OSP Jeleń | |||||||||
61 | Kłos Michał Kłos | Jeleń | 10 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Gniew | OSP Jeleń | paid on-line | ||||
OSP POGRODZIE | |||||||||
62 | Ślęzak Adam | Elbląg | 10 km | OSP POGRODZIE | |||||
Orbit One | |||||||||
63 | Orzędowski Dominik | Kwidzyn | 10 km | Orbit One | |||||
PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY / NOWY STAW BIEGA | |||||||||
64 | Derlaga Kamil | Szymankowo | 10 km | PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY / NOWY STAW BIEGA | |||||
SKL Filippides | |||||||||
65 | Mikołajczyk Wojciech | Starogard Gdański | 10 km | SKL Filippides | paid on-line | ||||
Sowiński Team / Biegający Tczew / Huber+Suhner | |||||||||
66 | Niewiadomski Patryk | Czarlin | 10 km | Sowiński Team / Biegający Tczew / Huber+Suhner | paid on-line | ||||
Stayer Run Odesa | |||||||||
67 | Pechnikov Ruslan | Odesa | 10 km | Stayer Run Odesa | paid on-line | ||||
Subkowskie łepy | |||||||||
68 | Kalinowski Michał | Tczew | 10 km | Subkowskie łepy | paid on-line | ||||
Swarovski Team | |||||||||
69 | Karpiński Jędrzej | Sopot | 10 km | Swarovski Team | paid on-line | ||||
Taka RYBA | |||||||||
70 | Piórkowski Mariusz | Gdańsk | 10 km | Taka RYBA | paid on-line | ||||
Team Tapflo | |||||||||
71 | Pysanets Yevhen | Tczew | 10 km | Team Tapflo | paid on-line | ||||
72 | STEINKA JUSTYNA | ŁĘGOWO | 10 km | Team Tapflo | paid on-line | ||||
73 | Pałkowska Agnieszka | Swarożyn | 10 km | Team Tapflo | paid on-line | ||||
74 | Jędrasiewicz Jacek | Tczew | 10 km | Team Tapflo | paid on-line | ||||
75 | Czajka Bartłomiej | Tczew | 10 km | Team Tapflo | paid on-line | ||||
76 | Kocerba Mateusz | Tczew | 10 km | Team Tapflo | paid on-line | ||||
77 | Kocerba Weronika | Tczew | 10 km | Team Tapflo | paid on-line | ||||
78 | Steinka Mariusz | Łęgowo | 10 km | Team Tapflo | paid on-line | ||||
79 | Narloch Emil | Tczew | 10 km | Team Tapflo | paid on-line | ||||
80 | Kaczmar Błażej | Tczew | 10 km | Team Tapflo | paid on-line | ||||
81 | Żurawski Mariusz | Tczew | 10 km | Team Tapflo | paid on-line | ||||
82 | Steinka Mateusz | Tczew | 10 km | Team Tapflo | paid on-line | ||||
83 | Kordunowski Tomasz | Jeleń | 10 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Gniew | Team Tapflo | paid on-line | ||||
Toros Bravos | |||||||||
84 | Reksyn Małgorzata | Tczew | 10 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Gniew | Toros Bravos | paid on-line | ||||
Traktor team gmina Kwidzyn | |||||||||
85 | Tumiłowicz Jerzy | Licze | 10 km | Traktor team gmina Kwidzyn | paid on-line | ||||
Urbex Team Kwidzyn | |||||||||
86 | Melkowski Michał | Kwidzyn | 10 km | Urbex Team Kwidzyn | paid on-line | ||||
87 | Kania Krzysztof | Kwidzyn | 10 km | Urbex Team Kwidzyn | paid on-line | ||||
ZABIEGANE DWIE | |||||||||
88 | WIŚNIEWSKA KORNELIA | Gdańsk | 10 km | ZABIEGANE DWIE | paid on-line | ||||
Zabiegane Dwie | |||||||||
89 | Dalke Jowita | Gdańsk | 10 km | Zabiegane Dwie | paid on-line | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
90 | Zarębski Tymoteusz | Gniew | 10 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Gniew | paid on-line | |||||
91 | Połomski Marcin | Rudno | 10 km | paid on-line | |||||
92 | Tomaszewski Wojciech Tomaszewski | Kwidzyn | 10 km | paid on-line | |||||
93 | Szramka Łukasz | Gniew | 10 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Gniew | paid | |||||
94 | Rezmer Ryszard | Gniew | 10 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Gniew | paid | |||||
95 | Gdaniec Kamil | Tczew | 10 km | paid on-line | |||||
96 | Malinowska Karolina | GNIEW | 10 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Gniew | paid on-line | |||||
97 | Bruchmann Andrzej | Tczew | 10 km | paid | |||||
98 | Kawecki Piotr | Cygany | 10 km | ||||||
99 | Ruchlewicz Urszula | Sztum | 10 km | paid on-line | |||||
100 | Arendt Kacper | Grudziądz | 10 km | paid on-line | |||||
101 | Ziobro Joanna | Grudziądz | 10 km | paid on-line | |||||
102 | lasota aleksandra | tczew | 10 km | paid on-line | |||||
103 | Kozłowska Agnieszka | Benowo | 10 km | paid on-line | |||||
104 | Brzycki Marek | Bydgoszcz | 10 km | paid on-line | |||||
105 | Łusiak Marek | Kwidzyn | 10 km | paid on-line | |||||
106 | Guz Szymon | Tczew | 10 km | paid on-line | |||||
107 | Sakhnik Dmytro | Gniew | 10 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Gniew | paid on-line | |||||
108 | Wentowska Genowefa | Gniew | 10 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Gniew | paid on-line | |||||
109 | Śmigielski Mariusz | Kwidzyn | 10 km | ||||||
110 | Boguszewski Michał | Tczew | 10 km | ||||||
111 | Kurkowski Marek | Starogard Gdański | 10 km | paid on-line | |||||
112 | Posmyk Łukasz | Tczew | 10 km | paid on-line | |||||
113 | Borzyszkowski Bartosz | Kwidzyn | 10 km | paid on-line | |||||
114 | Gawrylczyk Maciej | Wejherowo | 10 km | paid on-line | |||||
115 | Wiatrowska Iga | Gniew | 10 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Gniew | paid on-line | |||||
116 | Głodowska Dorota | Kwidzyn | 10 km | paid | |||||
117 | GUZ Robert | Tczew | 10 km | paid on-line | |||||
118 | Grzonka Paweł | Rajkowy | 10 km | paid on-line | |||||
119 | Puczyński Karol | Tczew | 10 km | paid on-line | |||||
120 | Kraiński Michał | Elbląg | 10 km | paid on-line | |||||
121 | Wróblewska Iwona | Pruszcz Gdański | 10 km | ||||||
122 | Klepacz Adam | Kwidzyn | 10 km | paid on-line | |||||
123 | Ackermann Piotr | Tczew | 10 km | paid on-line | |||||
124 | Dziedzic Andrzej | Grabówko | 10 km | paid on-line | |||||
125 | Wiśniewska Marta | Lubiszewo Tczewskie | 10 km | paid on-line | |||||
126 | Konieczna Alekasandra | Sztum | 10 km | ||||||
127 | Gawkowski Piotr | Starogard Gdański | 10 km | paid on-line | |||||
128 | CIAPKA JANINA | GOSZYN | 10 km | paid on-line | |||||
129 | Biniszkiewicz Marcin | Tczew | 10 km | paid on-line | |||||
130 | Kłos Izabela | Jeleń | 10 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Gniew | paid on-line | |||||
131 | Lenkiewicz Tomasz | Mątowy Wielkie | 10 km | paid on-line | |||||
132 | Detko Gabriela | Kwidzyn | 10 km | paid on-line | |||||
133 | Błaszczuk Grzegorz | Mikołajki Pomorskie | 10 km | paid on-line | |||||
134 | Garbowski Krzysztof | Sztum | 10 km | paid on-line | |||||
135 | Kuczora Artur | Tczew | 10 km | paid on-line | |||||
136 | Tylicka Klaudia | Sadlinki | 10 km | ||||||
137 | Dębski Tomasz | Kwidzyn | 10 km | ||||||
138 | Żołądek Paweł | Starogard Gdański | 10 km | paid on-line | |||||
biegam bo lubię | |||||||||
139 | Kamiński Krzysztof | PRUSZCZ GDAŃSKI | 10 km | biegam bo lubię | |||||
140 | Kamińska Katarzyna | PRUSZCZ GDAŃSKI | 10 km | biegam bo lubię | |||||
tRUNsformacja Gniewu | |||||||||
141 | Simon Julia | Gniew | 10 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Gniew | tRUNsformacja Gniewu | paid on-line | ||||
142 | Kraiński Rafał | Kwidzyn | 10 km | tRUNsformacja Gniewu | paid on-line | ||||
143 | Połomski Jarosław | Gniew | 10 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Gniew | tRUNsformacja Gniewu | paid on-line | ||||
144 | Boettcher Grzegorz | Nicponia | 10 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Gniew | tRUNsformacja Gniewu | paid on-line |
Views: 11898