Rajd na Orientację Maczuga Stolema 2022
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Wilk Magdalena Warszawa Duży Stolem TP50 Ultrapośladach / Team ZabieganeDni 70.00 PLN
2 Dargacz Waldemar Niestępowo Rowerowy Stolem TR120 paid on-line
3 Żmuda Monika Główczyce Mały Stolem TP12 - od 15 roku życia i dorośli Tuptacze paid
4 Żmuda Ewa Główczyce Mały Stolem TP12 - do 14 lat Tuptacze paid
5 Żmuda Jan Główczyce Mały Stolem TP12 - do 14 lat Tuptacze paid
6 Dąbrowski Michał Warszawa Duży Stolem TP50 Ultrapośladach / Team ZabieganeDni 70.00 PLN
7 Czarnowski Jacek Gdańsk Średni Stolem TP25 Real Dzikie Węże paid on-line
8 BACAŃSKI MIROSŁAW WAŁBRZYCH Duży Stolem TP50 70.00 PLN
9 Dzeyankova Yana GDAŃSK Rowerowy Stolem TR60 Trelly's paid on-line
10 Kozel Pavel GDAŃSK Rowerowy Stolem TR60 Trelly's paid on-line
11 Welz Dominika Gdańsk Duży Stolem TP50 Morenka Team / WATAHA paid on-line
12 Białogrodzki Kuba Gdynia Rowerowy Stolem TR120 Urazisz się w stopę paid on-line
13 MILER KINGA GŁÓWCZYCE Średni Stolem TP25 PINGWINY DŻEJDŻEJA paid on-line
14 ZNACZKO WOJTEK MOROWO Średni Stolem TP25 PINGWINY DŻEJDŻEJA paid on-line
15 MILER DARIA GŁÓWCZYCE Średni Stolem TP25 PINGWINY DŻEJDŻEJA paid on-line
16 ZNACZKO PAWEŁ KOSZALIN Średni Stolem TP25 PINGWINY DŻEJDŻEJA paid on-line
17 Wojewoda Maciej Wojewoda Jezierzyce Średni Stolem TP25 paid on-line
18 Rzechowski Filip Gdynia Średni Stolem TP25 BigYellowFoot Adventure Team paid on-line
19 Patejuk Agata Patejuk Słupsk Średni Stolem TP25 Idę żeby Ola się nie zgubiła paid on-line
20 Jagoda Anna Rumia Średni Stolem TP25 BigYellowFoot Adventure Team paid
21 Żłobiński Mariusz Główczyce Średni Stolem TP25 Idę żeby Ola się nie zgubiła paid on-line
22 Mikulska Anna Słupsk Mały Stolem TP12 - od 15 roku życia i dorośli Team AA paid on-line
23 Noga Witold Gdańsk Duży Stolem TP50 paid on-line
24 Leśniak Joanna Słupsk Mały Stolem TP12 - od 15 roku życia i dorośli Team AA paid on-line
25 Kożyczkowski Edward Bolszewo Średni Stolem TP25 paid on-line
26 Owczarski Marcin Chojnice Rowerowy Stolem TR120 Bory team paid on-line
27 Lipiński Antoni Słupsk Średni Stolem TP25 paid on-line
28 Rychły-Lipińska Anna Słupsk Średni Stolem TP25 paid on-line
29 Lipiński Tomasz Słupsk Średni Stolem TP25 paid on-line
30 Gąsiorowski Krzysztof Lękwica Rowerowy Stolem TR60 Rowery w podkowach paid
31 Duda Agata Lękwica Rowerowy Stolem TR60 Rowery w podkowach paid
32 Jędroszkowiak Michał Książ Wlkp. Duży Stolem TP50 Bohaterzy Ziemi paid on-line
33 Krasuski Marcin Warszawa Duży Stolem TP50 paid on-line
34 Kłobuch Agata Główczyce Średni Stolem TP25 paid on-line
35 Jarzębiński Krzysztof Główczyce Średni Stolem TP25 paid on-line
36 Fruba Andrzej Redzikowo Mały Stolem TP12 - od 15 roku życia i dorośli paid on-line
37 Fruba Karina Słupsk Mały Stolem TP12 - od 15 roku życia i dorośli STOPA Słupsk / KORONA Szczecin paid on-line
38 Marczak Andrzej Żelkowo Mały Stolem TP12 - od 15 roku życia i dorośli 50.00 PLN
39 Dębski Bartosz Bytów Rowerowy Stolem TR60 paid on-line
40 Marczak Małgorzata Żelkowo Mały Stolem TP12 - od 15 roku życia i dorośli 50.00 PLN
41 Czyżewska Zosia Główczyce Mały Stolem TP12 - do 14 lat Amicus 35.00 PLN
42 Kula Kacper Główczyce Mały Stolem TP12 - od 15 roku życia i dorośli Amicus 50.00 PLN
43 Kula Justyna Główczyce Mały Stolem TP12 - od 15 roku życia i dorośli Amicus 50.00 PLN
44 Żłobińska Urszula Główczyce Mały Stolem TP12 - od 15 roku życia i dorośli Amicus 50.00 PLN
45 Kowal Zbigniew Słupsk Rowerowy Stolem TR120 Stopa Słupsk paid on-line
46 Kosicki Tomasz Słupsk Rowerowy Stolem TR120 Stopa Słupsk paid on-line
47 Chojnowski Krzysztof Warszawa Duży Stolem TP50 Leniwce paid on-line
48 Gąsiorowska Izabela Słupsk Mały Stolem TP12 - do 14 lat SYMPATYCY SŁUPSKA paid
49 Gąsiorowski Grzegorz Słupsk Mały Stolem TP12 - od 15 roku życia i dorośli SYMPATYCY SŁUPSKA paid
50 Melchert Ilona Bożanka Mały Stolem TP12 - od 15 roku życia i dorośli SYMPATYCY SŁUPSKA paid
51 Gąsiorowska Magdalena Słupsk Mały Stolem TP12 - od 15 roku życia i dorośli SYMPATYCY SŁUPSKA paid
52 Derezińska Małgorzata Sopot Rowerowy Stolem TR60 Klub Rowerowy Adwokatury Polskiej paid on-line
53 Czyż Piotr Gdańsk Mały Stolem TP12 - od 15 roku życia i dorośli paid on-line
54 Hájková Vera Praha Stolem Gigant TP100 kangdjoktjo paid
55 Jaroszewska Monika Gdańsk Duży Stolem TP50 paid on-line
56 Walczak Jędrzej Gdańsk Duży Stolem TP50 paid on-line
57 Stasiak Aleksandra Słupsk Średni Stolem TP25 paid on-line
58 KAJKOWSKI Rafał Koszalin Duży Stolem TP50 Tułacze paid on-line
59 Bujakiewicz Gabriel Pobiedziska Stolem Gigant TP100 On-Sight paid
60 Czyż Rafał Gdańsk Mały Stolem TP12 - od 15 roku życia i dorośli Czyżyki paid on-line
61 Matras Filip Puławy Stolem Gigant TP100 paid
62 Szałaj Przemysław Opole Duży Stolem TP50 paid on-line
63 Krzemiński Andrzej Koszalin Duży Stolem TP50 Tułacze paid on-line
64 Włoch Olaf Żoruchowo Mały Stolem TP12 - do 14 lat BRYGADA RR paid on-line
65 Włoch Grażyna Żoruchowo Mały Stolem TP12 - od 15 roku życia i dorośli BRYGADA RR paid on-line
66 Czaja Weronika Żoruchowo Mały Stolem TP12 - od 15 roku życia i dorośli BRYGADA RR paid on-line
67 Przybysz Jakub Żoruchowo Mały Stolem TP12 - od 15 roku życia i dorośli BRYGADA RR paid on-line
68 Piechocka Aleksandra Żoruchowo Mały Stolem TP12 - od 15 roku życia i dorośli BRYGADA RR paid on-line
69 Włoch Paweł Żoruchowo Mały Stolem TP12 - od 15 roku życia i dorośli BRYGADA RR paid on-line
70 Piechocki Robert Koszalin Duży Stolem TP50 Tułacze paid
71 Herman-Izycki Leszek Warszawa Stolem Gigant TP100 paid on-line
72 Florek Przemyslaw Gdańsk Rowerowy Stolem TR120 paid on-line
73 Niechoćko-Klenczon Aneta Wiślinka Średni Stolem TP25 Niziołki paid
74 Stasiński Adam Gdańsk Średni Stolem TP25 Niziołki paid on-line
75 Niechoćko Agata Gdańsk Średni Stolem TP25 Niziołki paid
76 Rumińska Weronika Mosty Średni Stolem TP25 paid
77 Wojciech Sebastian Rokietnica Duży Stolem TP50 KS Hades / Wilga Orient paid
78 Romanowski Łukasz Gdańsk Duży Stolem TP50 Debestim paid on-line
79 Kozłowski Łukasz Niestępowo Rowerowy Stolem TR60 Klub Rowerowy Adwokatury Polskiej paid on-line
80 Weiss Magdalena Kolanowice Duży Stolem TP50 paid
81 Weiss Marcin Kolanowice Duży Stolem TP50 paid
82 Jarmuł Piotr Słupsk Średni Stolem TP25 paid
83 Jarmuł Emilia Słupsk Średni Stolem TP25 paid
84 Jarmuł Bartłomiej Słupsk Średni Stolem TP25 paid
85 Olszański Paweł Szczecin Rowerowy Stolem TR60 paid on-line
86 Jarmuł Jolanta Słupsk Średni Stolem TP25 paid
87 Waleńczak Tomasz Gdynia Rowerowy Stolem TR60 TomCat paid
88 Cała Lena Bytów Mały Stolem TP12 - do 14 lat Punks not dead paid
89 Fidelak Paweł Wrocław Duży Stolem TP50 paid on-line
90 Cała Małgorzata Bytów Mały Stolem TP12 - od 15 roku życia i dorośli Punks not dead paid on-line
91 Cała Bartosz Bytów Mały Stolem TP12 - od 15 roku życia i dorośli Punks not dead paid on-line
92 Zamęcki Miłosz Choćmirówko Mały Stolem TP12 - do 14 lat paid
93 Zamęcka Lena Choćmirówko Mały Stolem TP12 - do 14 lat paid
94 Zamęcka Aleksandra Choćmirówko Mały Stolem TP12 - do 14 lat paid
95 Wachowiak Marcin Bydgoszcz Średni Stolem TP25 bazinga 70.00 PLN
96 Świetlik Krzysztof Słupsk Rowerowy Stolem TR120 paid on-line
97 Papis Leszek Słupsk Rowerowy Stolem TR120 Troll Team paid
98 Chrząstowska Kamila Bydgoszcz Duży Stolem TP50 paid on-line
99 Derkacz Łukasz Wrocław Stolem Gigant TP100 Dzida 70.00 PLN
100 Kot Adam Gdańsk Rowerowy Stolem TR60 paid on-line


Views: 4275

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ