# | Surname and name | City | Kraj | Distance | Club | Sum to pay |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Puchalska Oliwia | Gdynia | Polska | Bieg Marynarza - ok. 200 m (do 4 lat) | ||
2 | Marchel Zuzanna | Warszawa | Polska | Bieg Kapitana - ok. 400 m (12-15 lat) | Klub judo Lemur | |
3 | Wiśniewska Zoya | Warszawa | Polska | Bieg Kapitana - ok. 400 m (12-15 lat) | Klub judo Lemur | |
4 | Barański Dominik | Jastarnia | Polska | Bieg Oficera - ok. 400 m (8-11 lat) | Szkoła Podstawowa w Jastarni | |
5 | Zglejszewski Wojciech | Warszawa | Polska | Bieg Kapitana - ok. 400 m (12-15 lat) | Zglejsiaki | |
6 | Zglejszewska Iga | Warszawa | Polska | Bieg Bosmana - ok. 200 m (5-7 lat) | Zglejsiaki | |
7 | Antosz Antoni | Lębork | Polska | Bieg Bosmana - ok. 200 m (5-7 lat) | ||
8 | Antosz Tymon | Lębork | Polska | Bieg Marynarza - ok. 200 m (do 4 lat) | ||
9 | Konkel Viktoria | Jastarnia | Polska | Bieg Oficera - ok. 400 m (8-11 lat) | ||
10 | Białek Kacper | Konstancin-Jeziorna | Polska | Bieg Oficera - ok. 400 m (8-11 lat) | ||
11 | Białek Szymon | Konstancin-Jeziorna | Polska | Bieg Oficera - ok. 400 m (8-11 lat) | ||
12 | Kaźmierczak Klara | Szczytniki | Polska | Bieg Oficera - ok. 400 m (8-11 lat) | ||
13 | Kaźmierczak Maciej | Szczytniki | Polska | Bieg Kapitana - ok. 400 m (12-15 lat) | AZS AWF Poznań | |
14 | Mroch Victoria | Żnin | Polska | Bieg Bosmana - ok. 200 m (5-7 lat) | ||
15 | Murglin Wiktor | Gdynia | Polska | Bieg Marynarza - ok. 200 m (do 4 lat) | ||
16 | Koruch Alicja | Białystok | Polska | Bieg Oficera - ok. 400 m (8-11 lat) | SP3 Białystok | |
17 | Gafka Maciej | Jastarnia | Polska | Bieg Marynarza - ok. 200 m (do 4 lat) | ||
18 | Gafka Martyna | Jastarnia | Polska | Bieg Bosmana - ok. 200 m (5-7 lat) | ||
19 | Gafka Michał | Jastarnia | Polska | Bieg Oficera - ok. 400 m (8-11 lat) | Szkoła Podstawowa w Jastarni | |
20 | Kajak Błażej | Zalesie | Polska | Bieg Kapitana - ok. 400 m (12-15 lat) | ||
21 | Kajak Alicja | Zalesie | Polska | Bieg Bosmana - ok. 200 m (5-7 lat) | ||
22 | kubiak zosia | radomsko | Polska | Bieg Oficera - ok. 400 m (8-11 lat) | szkola podstawowa nr 7 radomsko | |
23 | kubiak antos | radomsko | Polska | Bieg Bosmana - ok. 200 m (5-7 lat) | przedszkole nr 1 radomsko | |
24 | Nehring Samuel | Chełmno | Polska | Bieg Oficera - ok. 400 m (8-11 lat) | SzP nr 2 Chełmno | |
25 | Nehring Carmen | Chełmno | Polska | Bieg Kapitana - ok. 400 m (12-15 lat) | SzP nr 2 Chełmno | |
26 | Kondej Gabrysia | Józefów | Polska | Bieg Oficera - ok. 400 m (8-11 lat) | ||
27 | Kondej Adrian | Józefów | Polska | Bieg Kapitana - ok. 400 m (12-15 lat) | ||
28 | Wawrzonek Oliwia | ŁÓDŹ | Polska | Bieg Oficera - ok. 400 m (8-11 lat) | Szkola Podstawowowa nr 3 w Brzezinach | |
29 | Wawrzonek Aleksandra | Syberia | Polska | Bieg Oficera - ok. 400 m (8-11 lat) | Szkola Podstawowowa w Brzezinach | |
30 | Wawrzonek Dawid | ŁÓDŹ | Polska | Bieg Kapitana - ok. 400 m (12-15 lat) | I Liceum Ogólnokształcące w Łodzi | |
31 | Wawrzonek Weronika | Łódz | Polska | Bieg Kapitana - ok. 400 m (12-15 lat) | Ogólnokształcące Szkoła Baletowa w Łodzi | |
32 | Bendyk Nikodem | Bolszewo | Polska | Bieg Bosmana - ok. 200 m (5-7 lat) | ||
33 | Król Mateusz | Jastarnia | Polska | Bieg Oficera - ok. 400 m (8-11 lat) | ||
34 | Pieper Martyna | Jastarnia | Polska | Bieg Marynarza - ok. 200 m (do 4 lat) | ||
35 | Pieper Jan | Jastarnia | Polska | Bieg Bosmana - ok. 200 m (5-7 lat) | ||
36 | Maszota Luizka | Hel | Polska | Bieg Bosmana - ok. 200 m (5-7 lat) | ||
37 | Chudy Wanda | Warszawa | Polska | Bieg Marynarza - ok. 200 m (do 4 lat) | ||
38 | Zygadło Justyna | Warszawa | Polska | Bieg Oficera - ok. 400 m (8-11 lat) | ||
39 | Jaroni Oliwia | Poznań | Polska | Bieg Kapitana - ok. 400 m (12-15 lat) | ||
40 | Jaroni Oskar | Poznań | Polska | Bieg Oficera - ok. 400 m (8-11 lat) | ||
41 | Kohnke Leonard | Jastarni | Polska | Bieg Bosmana - ok. 200 m (5-7 lat) | Szkoła Podstawowa w Jastarni | |
42 | Soczewka Zofia | Warszawa | Polska | Bieg Oficera - ok. 400 m (8-11 lat) | SP69 | |
43 | Soczewka Franciszek | Warszawa | Polska | Bieg Oficera - ok. 400 m (8-11 lat) | SP69 | |
44 | Klebba Natalia | Łebcz | Polska | Bieg Oficera - ok. 400 m (8-11 lat) | Szkoła Podstawowa Małe Morze im. KS. Jana Kaczkowskiego w Pucku | |
45 | Klebba Szymon | Łebcz | Polska | Bieg Bosmana - ok. 200 m (5-7 lat) | Pozytywne Przedszkole Małe Morze im. KS. Jana Kaczkowskiego w Pucku | |
46 | Walczak Konrad | Gdynia | Polska | Bieg Marynarza - ok. 200 m (do 4 lat) | Leśna Pętelka | |
47 | Walczak Ignacy | Gdynia | Polska | Bieg Bosmana - ok. 200 m (5-7 lat) | Leśna Pętelka | |
48 | Mikołajewska Amelia | Chwaszczyno | Polska | Bieg Marynarza - ok. 200 m (do 4 lat) |
Views: 5254