# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Grycner Paweł Starogard Gdański 11:00 Rajd "Cyklo MIESZKAŃCY Gmina Starogard Gdański" SZOSA 50 KM paid on-line
2 Grycner Piotr Starogard Gdański 11:00 Rajd "Cyklo MIESZKAŃCY Gmina Starogard Gdański" SZOSA 50 KM paid on-line
3 Richert Krzysztof Rębiechowo 9:40 Rajd "Cyklo Gmina Starogard Gdański" SZOSA 100 KM prowadząca Sylwia Rogiewicz "Sylveska" średnia prędkość 26-28 km/h paid on-line
4 Richert Krzysztof Rębiechowo 9:40 Rajd "Cyklo Gmina Starogard Gdański" SZOSA 100 KM prowadząca Sylwia Rogiewicz "Sylveska" średnia prędkość 26-28 km/h 180.00 PLN
5 Chmieliński Piotr Rotmanka 10:05 Rajd "Cyklo Gmina Starogard Gdański" SZOSA 100 KM prowadząca Domini Juszczak "Rowerowa biegaczka" średnia 24-26 km/h paid on-line
6 Trojanowski Karol Starogard Gdański 10:10 Rajd Rajd "Cyklo MIESZKAŃCY Gmina Starogard Gdański" SZOSA 100 KM GK STG paid on-line
7 Olendrzyński Marcin Chełmno 10:20 Rajd "Cyklo Gmina Starogard Gdański" SZOSA 50 KM paid on-line
8 Chmieliński Mariusz Juszkowo 10:05 Rajd "Cyklo Gmina Starogard Gdański" SZOSA 100 KM prowadząca Domini Juszczak "Rowerowa biegaczka" średnia 24-26 km/h paid on-line
9 Mikołajczak Michał Gdańsk 9:50 Rajd "Cyklo Gmina Starogard Gdański" SZOSA 100 KM Silky Coders paid on-line
10 Górecki Paweł Gdańsk 9:50 Rajd "Cyklo Gmina Starogard Gdański" SZOSA 100 KM Silky Coders paid on-line
11 Rzeppa Ryszard Luzino 9:45 Rajd "Cyklo Gmina Starogard Gdański" SZOSA 100 KM prowadzący Bartek Glaas NEXUS Team średnia 34-36 km/h paid on-line
12 Trębas Maciej Gdynia 9:40 Rajd "Cyklo Gmina Starogard Gdański" SZOSA 100 KM prowadząca Sylwia Rogiewicz "Sylveska" średnia prędkość 26-28 km/h TYLKO POMKA paid on-line
13 Worach Adrian Worach Gdańsk 9:40 Rajd "Cyklo Gmina Starogard Gdański" SZOSA 100 KM prowadząca Sylwia Rogiewicz "Sylveska" średnia prędkość 26-28 km/h TYLKO POMKA paid on-line
14 Kwiatkowski Sławomir Gdynia 9:40 Rajd "Cyklo Gmina Starogard Gdański" SZOSA 100 KM prowadząca Sylwia Rogiewicz "Sylveska" średnia prędkość 26-28 km/h SOLO TEAM paid on-line
15 Chróściewicz Renata Gdańsk 9:50 Rajd "Cyklo Gmina Starogard Gdański" SZOSA 100 KM paid on-line
16 Chróściewicz Piotr Gdańsk 9:50 Rajd "Cyklo Gmina Starogard Gdański" SZOSA 100 KM paid on-line
17 Meller Ewa Janowice 9:50 Rajd "Cyklo Gmina Starogard Gdański" SZOSA 100 KM paid on-line
18 Goike Sylwester Charbrowo 9:50 Rajd "Cyklo Gmina Starogard Gdański" SZOSA 100 KM paid on-line
19 RICHERT ELIZA RĘBIECHOWO 9:40 Rajd "Cyklo Gmina Starogard Gdański" SZOSA 100 KM prowadząca Sylwia Rogiewicz "Sylveska" średnia prędkość 26-28 km/h paid on-line
20 Jędrzejewski Jan Gdańsk 9:10 Rajd "Cyklo Gmina Starogard Gdański" GRAVEL 100 KM paid on-line
21 Milewski Bartosz Chełmno 9:45 Rajd "Cyklo Gmina Starogard Gdański" SZOSA 100 KM prowadzący Bartek Glaas NEXUS Team średnia 34-36 km/h paid on-line
22 Kołacka Justyna Gdynia 9:25 Rajd "Cyklo Gmina Starogard Gdański" GRAVEL 100 KM prowadząca Magdalena Guż "Babska Korba" średnia prędkość 16-19 km/h BABSKA KORBA WYSEPKA TEAM 180.00 PLN
23 Sokalski Sławomir Wągrowiec 10:20 Rajd "Cyklo Gmina Starogard Gdański" SZOSA 50 KM paid on-line
24 Borzęcki Ryszard Zielona Wies 9:40 Rajd "Cyklo Gmina Starogard Gdański" SZOSA 100 KM prowadząca Sylwia Rogiewicz "Sylveska" średnia prędkość 26-28 km/h niezrzeszony paid on-line
25 Kilkowski Stanislaw Starogard Gdanski 11:00 Rajd "Cyklo MIESZKAŃCY Gmina Starogard Gdański" SZOSA 50 KM 90.00 PLN
26 Dłoniak Remigiusz Kosakowo 9:45 Rajd "Cyklo Gmina Starogard Gdański" SZOSA 100 KM prowadzący Bartek Glaas NEXUS Team średnia 34-36 km/h 180.00 PLN
27 Dębowski paweł Gdańsk 9:45 Rajd "Cyklo Gmina Starogard Gdański" SZOSA 100 KM prowadzący Bartek Glaas NEXUS Team średnia 34-36 km/h Bogdziewicz Team Cumulus 180.00 PLN
28 Różalski Rafał Gdańsk 9:20 Rajd "Cyklo Gmina Starogard Gdański" prowadząca Agata Sobota "Sobota na Kole" GRAVEL 100 KM tempo żwawe :) Bogdziewicz Team Cumulus paid on-line
29 Szczygielski Pawel gdansk 9:15 Rajd "Cyklo Gmina Starogard Gdański" GRAVEL 100 KM the Barbers Gdansk 180.00 PLN
30 Wunsz Marcin Starogard Gdański 10:10 Rajd Rajd "Cyklo MIESZKAŃCY Gmina Starogard Gdański" SZOSA 100 KM New Village Team paid on-line
31 Samusik Paulina Gdynia 9:25 Rajd "Cyklo Gmina Starogard Gdański" GRAVEL 100 KM prowadząca Magdalena Guż "Babska Korba" średnia prędkość 16-19 km/h Babska Korba 180.00 PLN
32 Grzegorczyk Ludwik Gdynia 9:40 Rajd "Cyklo Gmina Starogard Gdański" SZOSA 100 KM prowadząca Sylwia Rogiewicz "Sylveska" średnia prędkość 26-28 km/h Kołomański Rowery paid on-line
33 Rejmer Sławomir Gdynia 9:40 Rajd "Cyklo Gmina Starogard Gdański" SZOSA 100 KM prowadząca Sylwia Rogiewicz "Sylveska" średnia prędkość 26-28 km/h Kołomański Rowery paid on-line
34 Majkowski Zbigniew Gdynia 9:40 Rajd "Cyklo Gmina Starogard Gdański" SZOSA 100 KM prowadząca Sylwia Rogiewicz "Sylveska" średnia prędkość 26-28 km/h Kołomański Rowery paid on-line
35 Gajkowski Dawid Pelplin 9:35 Rajd "Cyklo Gmina Starogard Gdański" GRAVEL 100 KM GK Gryf Tczew 180.00 PLN
36 Kleyna Adrian Nowy Dwór Gdański 9:40 Rajd "Cyklo Gmina Starogard Gdański" SZOSA 100 KM prowadząca Sylwia Rogiewicz "Sylveska" średnia prędkość 26-28 km/h paid on-line
37 Kleyna Waldemar Nowy Dwór Gdański 9:40 Rajd "Cyklo Gmina Starogard Gdański" SZOSA 100 KM prowadząca Sylwia Rogiewicz "Sylveska" średnia prędkość 26-28 km/h paid on-line
38 Glaas Bartłomiej Osowa 9:45 Rajd "Cyklo Gmina Starogard Gdański" SZOSA 100 KM prowadzący Bartek Glaas NEXUS Team średnia 34-36 km/h paid
39 Goike Piotr Skowarcz 9:40 Rajd "Cyklo Gmina Starogard Gdański" SZOSA 100 KM prowadząca Sylwia Rogiewicz "Sylveska" średnia prędkość 26-28 km/h biegam bo lubię paid on-line
40 Wunsz Dawid Starogard Gdański 10:10 Rajd Rajd "Cyklo MIESZKAŃCY Gmina Starogard Gdański" SZOSA 100 KM New Village Team paid on-line
41 Jakubowska Basia Gdańsk 9:50 Rajd "Cyklo Gmina Starogard Gdański" SZOSA 100 KM Onzloły paid on-line
42 Milewski Igor gdansk 9:40 Rajd "Cyklo Gmina Starogard Gdański" SZOSA 100 KM prowadząca Sylwia Rogiewicz "Sylveska" średnia prędkość 26-28 km/h 180.00 PLN
43 Nostitz-Jackowski Mateusz Gdańsk 10:00 Rajd "Cyklo Gmina Starogard Gdański" SZOSA 100 KM paid on-line
44 Damps Krzysztof Reda 9:25 Rajd "Cyklo Gmina Starogard Gdański" GRAVEL 100 KM prowadząca Magdalena Guż "Babska Korba" średnia prędkość 16-19 km/h 180.00 PLN
45 Warembier Piotr Starogard Gdański 10:10 Rajd Rajd "Cyklo MIESZKAŃCY Gmina Starogard Gdański" SZOSA 100 KM New Village Team paid on-line
46 Wunsz Kamil Starogard Gdański 10:10 Rajd Rajd "Cyklo MIESZKAŃCY Gmina Starogard Gdański" SZOSA 100 KM New Village Team paid on-line
47 Krajnik Oskar Pelplin 9:35 Rajd "Cyklo Gmina Starogard Gdański" GRAVEL 100 KM GK Gryf Tczew paid
48 Stoppa Wojciech Pelplin 9:10 Rajd "Cyklo Gmina Starogard Gdański" GRAVEL 100 KM GK Gryf Tczew paid on-line
49 Grzemski Jakub Gdynia 9:50 Rajd "Cyklo Gmina Starogard Gdański" SZOSA 100 KM Onzloły paid on-line


Views: 5514

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ