3 PKO Piekarski Półmaraton, Nocna ZaDyszka oraz Marszu Nordic Walking
III Nocna ZaDyszka
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 KORNAFEL BARBARA WOJKOWICE III Nocna ZaDyszka paid
2 Lanuszny Arnold Tarnowskie Góry III Nocna ZaDyszka paid
3 Budny Patrycja Ruda Śląska III Nocna ZaDyszka BBL Ruda Śląska paid
4 Piecuch Agnieszka Tarnowskie Góry III Nocna ZaDyszka paid
5 Wendreńska Joanna Mysłowice III Nocna ZaDyszka paid
6 Haratyk Błażej Koniaków III Nocna ZaDyszka MKS Ustroń paid
7 Białojan Łukasz Katowice III Nocna ZaDyszka paid
8 Kowalski Tomasz Kraków III Nocna ZaDyszka paid
9 Odoj Mateusz Świerklaniec III Nocna ZaDyszka paid
10 Sadowska Ewa Piekary Śląskie III Nocna ZaDyszka paid
11 Sadowski Jakub Piekary śląskie III Nocna ZaDyszka paid
12 Bugajski Artur Dąbrowa Górnicza III Nocna ZaDyszka JaBiegam paid
13 Szram Michał Bytom III Nocna ZaDyszka paid
14 Ferdyn Marzena ŚWIERKLANIEC III Nocna ZaDyszka paid
15 Rzeźniczek Krzysztof Piekary Śląskie III Nocna ZaDyszka paid
16 Szewczyk Mariola Piekary Śląskie III Nocna ZaDyszka paid
17 Pfeifer Aleksandra Rybnik III Nocna ZaDyszka paid
18 Staszczyk Szymon Chorzów III Nocna ZaDyszka
19 Biernat Bartłomiej Kraków III Nocna ZaDyszka paid
20 Pietrasik Kamil Ruda Śląska III Nocna ZaDyszka paid
21 Krok Kamil Tarnowskie Góry III Nocna ZaDyszka paid
22 Przerada Mariusz Częstochowa III Nocna ZaDyszka
23 Mutwil Oliwier Wodzisław Śląski III Nocna ZaDyszka Saucony paid
24 Zbozień Grzegorz Katowice III Nocna ZaDyszka paid
25 Wronecki Kamil Włoszczowa III Nocna ZaDyszka paid
26 Rysztak Jarek Kedzierzyn-Kozle III Nocna ZaDyszka MULTIFIT paid
27 Wiszyński Damian Chorzów III Nocna ZaDyszka paid
28 Zychla Łukasz Bytom III Nocna ZaDyszka SU 07 paid
29 Wyszyński Mariusz Ożarowice III Nocna ZaDyszka PUNTO TEAM paid
30 Śliwka Damian Bytom III Nocna ZaDyszka paid
31 Kaczmarek Ksenia Piekary Śląskie III Nocna ZaDyszka paid
32 Barańska Klaudia Piekary Śląskie III Nocna ZaDyszka paid
33 Rozbicka Ewelina Hanusek III Nocna ZaDyszka
34 Reluga Grzegorz Warszawa III Nocna ZaDyszka paid
35 Reluga Małgorzata Warszawa III Nocna ZaDyszka paid
36 Ciepłak Marcin Rybnik III Nocna ZaDyszka JA CIĘ KOCHAM A TY BIEGASZ paid
37 Bańska Patrycja Bytom III Nocna ZaDyszka paid
38 Dimiccoli Roberto Raciborz III Nocna ZaDyszka Eko.okna runners paid
39 Wojtacha Magdalena Tarnowskie Góry III Nocna ZaDyszka paid
40 Stypiński Ewa Bytom III Nocna ZaDyszka paid
41 Tracz Sławomir Myślenice III Nocna ZaDyszka Dragon Runners paid
42 Piotrowiak Przemysław Bytom III Nocna ZaDyszka paid
43 Szklarz Patryk Bytom III Nocna ZaDyszka paid
44 Woźniak Magdalena Bytom III Nocna ZaDyszka paid
45 Wieczorek Karolina Piekary Ślaskie III Nocna ZaDyszka paid
46 Górka Katarzyna Piekary Ślaskie III Nocna ZaDyszka paid
47 Węglarz Waldemar Rabka-Zdrój III Nocna ZaDyszka paid
48 Nitka Jacek Tychy III Nocna ZaDyszka paid
49 Szopiński Grzegorz Gliwice III Nocna ZaDyszka Decathlon&Przyjaciele paid
50 Grażyńska Anetta Piekary Śląskie III Nocna ZaDyszka paid
51 Kocybik Natalia Bytom III Nocna ZaDyszka The proseccos paid
52 Główka Marcin Racibórz III Nocna ZaDyszka paid
53 Mandrysz Sebastian Chorzów III Nocna ZaDyszka paid
54 Rosiński Łukasz Lubliniec III Nocna ZaDyszka WKB META LUBLINIEC paid
55 Pilarska Karolina Lubliniec III Nocna ZaDyszka WKB META LUBLINIEC paid
56 Matusiak Paulina Bytom III Nocna ZaDyszka paid
57 Paterak Martin Łaziska Górne III Nocna ZaDyszka paid
58 Szymski Marian Imielin III Nocna ZaDyszka
59 Cimprich Marcel Šenov III Nocna ZaDyszka Šenov paid
60 Ptasik Mirosław Bytom III Nocna ZaDyszka paid
61 Szuster Julian Osjaków III Nocna ZaDyszka paid
62 Mendyk Przemysław Bobrek III Nocna ZaDyszka -
63 Kocur Mateusz Kocur Piekary Śląskie III Nocna ZaDyszka paid
64 Kaczor Rafał Sosnowiec III Nocna ZaDyszka PKO Bank Polski paid
65 strzelczak sebastian rybnik III Nocna ZaDyszka Eko Okna Runners paid
66 Smyczek Bartosz Rybnik III Nocna ZaDyszka Kilometrożerca paid
67 Pisula Beata Bytom III Nocna ZaDyszka paid
68 Krupowicz Wiktoria Mysłowice III Nocna ZaDyszka Ania Halska Coaching paid
69 Nastula Dariusz Pyskowice III Nocna ZaDyszka paid
70 Falejczyk Mateusz Gliwice III Nocna ZaDyszka paid
71 Knapik Marek Piekary Śl. III Nocna ZaDyszka Straż Sąsiedzka paid
72 kutek dawid zabrze III Nocna ZaDyszka paid
73 Lutek Marcin Ruda Śląska III Nocna ZaDyszka Yes Czelendż! paid
74 Karnaukhov Andrii Луцьк III Nocna ZaDyszka Oasis Sport Team paid
75 Wróbel Tomasz Dębieńsko III Nocna ZaDyszka paid
76 Janik Bartosz Oświęcim III Nocna ZaDyszka paid
77 Piontek Andrzej Bytom III Nocna ZaDyszka CIDRY Lotajom
78 Tuleja Adam Chorzów III Nocna ZaDyszka paid
79 Cieplik Grzegorz Gliwice III Nocna ZaDyszka Szmaciarze z GTCH-u paid
80 Pieniak Adrian Gliwice III Nocna ZaDyszka paid
81 Szymula Michal Tychy III Nocna ZaDyszka Skorupa Triathlon paid
82 Maniszewska Dorota Cieszyn III Nocna ZaDyszka paid
83 Sąkol Tomasz Sąkol Jeziorowice III Nocna ZaDyszka paid
84 Religa Kinga Tychy III Nocna ZaDyszka paid
85 Popławska Dorota Popławska Knurów III Nocna ZaDyszka paid
86 Eisler Tomasz Cięcina III Nocna ZaDyszka Biegam, bo mnie żona zapisuje paid
87 Świtała Agnieszka Chorzów III Nocna ZaDyszka paid
88 Ciupa Alicja Chorzów III Nocna ZaDyszka paid
89 Dudzik Krzysztof Kraków III Nocna ZaDyszka paid
90 Firla Arkadiusz Cieszyn III Nocna ZaDyszka paid
91 Madejski Paweł Żabno III Nocna ZaDyszka Gang Zakręconych Mastersów
92 Gurgoń Marcin Chorzów III Nocna ZaDyszka paid
93 Michalczyk Wojciech Racibórz III Nocna ZaDyszka Easyrun Racibórz paid
94 Kraicer Łukasz Będzin III Nocna ZaDyszka ICE BERSERKERS
95 Kmita Nicol Wolbrom III Nocna ZaDyszka paid
96 Rup Wiesław Wojkowice III Nocna ZaDyszka paid
97 Góra Piotr Andrychów III Nocna ZaDyszka Przesiusiaki paid
98 Manowski Piotr Ruda Ślaska III Nocna ZaDyszka paid
99 Maziarz Patryk Olkusz III Nocna ZaDyszka
100 Kunina Paweł Jastrzębie Zdrój III Nocna ZaDyszka Klub Biegacza Fartlek paid


Views: 36383

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ