# | Surname and name | City | Distance | Club | Sum to pay | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
#śremchodzi | |||||||||
1 | Strabel Elżbieta | Śrem | 5 km Nordic Walking | #śremchodzi | paid on-line | ||||
2 | Strabel Wojciech | Śrem | 5 km Nordic Walking | #śremchodzi | paid on-line | ||||
AgroturLot | |||||||||
3 | Czekajło Franciszek | Drezdenko | 10 km Nordic Walking | AgroturLot | paid on-line | ||||
Aktywne Gryfino | |||||||||
4 | Pieczyńska Magdalena | Gryfino | 10 km Nordic Walking | Aktywne Gryfino | paid on-line | ||||
Barlinek to mnie rusza | |||||||||
5 | Dec Klaudia | Barlinek | 5 km Nordic Walking dzieci i młodzież do lat 18 | Barlinek to mnie rusza | paid on-line | ||||
6 | Dec Daria | Barlinek | 5 km Nordic Walking dzieci i młodzież do lat 18 | Barlinek to mnie rusza | paid on-line | ||||
7 | Oleszczuk Teresa | Barlinek | 10 km Nordic Walking - mieszkaniec Barlinka | Barlinek to mnie rusza | |||||
CKS-Orka Szczecin | |||||||||
8 | Panasiuk Tomasz | Szczecin | 10 km Nordic Walking | CKS-Orka Szczecin | paid on-line | ||||
ESJA TEAM | |||||||||
9 | Szpilman Katarzyna | Gdynia | 5 km Nordic Walking | ESJA TEAM | |||||
Ekspedycja Nordic Team Szczecin | |||||||||
10 | Abramowicz Małgorzata | Szczecin | 5 km Nordic Walking | Ekspedycja Nordic Team Szczecin | |||||
11 | Szamotulski Henryk | Trzebiatów | 5 km Nordic Walking | Ekspedycja Nordic Team Szczecin | paid on-line | ||||
12 | Ludwiczak Lena | Szczecin | 5 km Nordic Walking dzieci i młodzież do lat 18 | Ekspedycja Nordic Team Szczecin | paid on-line | ||||
13 | Ludwiczak Andżelika | Szczecin | 5 km Nordic Walking | Ekspedycja Nordic Team Szczecin | paid on-line | ||||
14 | Ludwiczak Dariusz | Szczecin | 5 km Nordic Walking | Ekspedycja Nordic Team Szczecin | paid on-line | ||||
15 | Golus Ula | Szczecin | 10 km Nordic Walking | Ekspedycja Nordic Team Szczecin | paid on-line | ||||
ElektroniczneZapisy.pl Team | |||||||||
16 | Walczak Krzysztof | Gdynia | 10 km Nordic Walking | ElektroniczneZapisy.pl Team | |||||
FILAR | |||||||||
17 | Dziudzia Marcin | Drawsko Pomorskie | 5 km Nordic Walking osoby niepełnosprawne | FILAR | paid | ||||
18 | Wosek Krystian | Drawsko Pomorskie | 5 km Nordic Walking osoby niepełnosprawne | FILAR | paid | ||||
19 | Bolewicz Antoni | Drawsko Pomorskie | 5 km Nordic Walking dzieci i młodzież do lat 18 | FILAR | paid | ||||
20 | Kot Mateusz | Drawsko Pomorskie | 5 km Nordic Walking osoby niepełnosprawne | FILAR | paid | ||||
21 | Wagner Łukasz | Drawsko Pomorskie | 5 km Nordic Walking osoby niepełnosprawne | FILAR | paid | ||||
22 | Granos Ewa | Drawsko Pomorskie | 5 km Nordic Walking osoby niepełnosprawne | FILAR | paid | ||||
23 | Laskowski Dariusz | Drawsko Pomorskie | 5 km Nordic Walking osoby niepełnosprawne | FILAR | paid | ||||
24 | Wolański Marcin | Drawsko Pomorskie | 5 km Nordic Walking osoby niepełnosprawne | FILAR | paid | ||||
25 | Chilla Maciej | Drawsko Pomorskie | 5 km Nordic Walking osoby niepełnosprawne | FILAR | paid | ||||
26 | Bolewicz Urszula | Drawsko Pomorskie | 5 km Nordic Walking | FILAR | paid | ||||
27 | Kraus Karolina | Drawsko Pomorskie | 5 km Nordic Walking osoby niepełnosprawne | FILAR | paid | ||||
28 | Kobylarz Mariusz | Drawsko Pomorskie | 5 km Nordic Walking osoby niepełnosprawne | FILAR | paid | ||||
29 | Dobiesz Łukasz | Drawsko Pomorskie | 5 km Nordic Walking osoby niepełnosprawne | FILAR | paid | ||||
30 | Myszyńska Anna | Drawsko Pomorskie | 5 km Nordic Walking osoby niepełnosprawne | FILAR | paid | ||||
31 | Walter Monika | Drawsko Pomorskie | 5 km Nordic Walking osoby niepełnosprawne | FILAR | paid | ||||
Fabryka Nordica Trzcianka | |||||||||
32 | MIŁADOWSKA PATRYCJA | TRZCIANKA | 5 km Nordic Walking | Fabryka Nordica Trzcianka | paid on-line | ||||
33 | Kissel Jolanta | trzcianka | 10 km Nordic Walking | Fabryka Nordica Trzcianka | paid on-line | ||||
34 | Adamski Łukasz | Trzcianka | 5 km Nordic Walking | Fabryka Nordica Trzcianka | paid on-line | ||||
35 | Urbaniak Anna | Trzcianka | 10 km Nordic Walking | Fabryka Nordica Trzcianka | paid on-line | ||||
36 | Łaszcz Wojciech | Pila | 5 km Nordic Walking osoby niepełnosprawne | Fabryka Nordica Trzcianka | paid on-line | ||||
37 | Wołk Beata | Trzcianka | 10 km Nordic Walking | Fabryka Nordica Trzcianka | paid on-line | ||||
38 | Zacharska Barbara | Trzcianka | 5 km Nordic Walking | Fabryka Nordica Trzcianka | paid on-line | ||||
39 | Zacharski Jerzy | Trzcianka | 5 km Nordic Walking | Fabryka Nordica Trzcianka | paid on-line | ||||
Grodzki Team | |||||||||
40 | Grodzki Ireneusz | Gorzów wlkp. | 5 km Nordic Walking | Grodzki Team | paid on-line | ||||
KS NW BEŁCHATÓW | |||||||||
41 | Krawętek Agnieszka | Bełchatów | 5 km Nordic Walking | KS NW BEŁCHATÓW | paid on-line | ||||
KS Pogodni Nordikowcy Szczecin | |||||||||
42 | Walczak Maja | Szczecin | 5 km Nordic Walking dzieci i młodzież do lat 18 | KS Pogodni Nordikowcy Szczecin | paid on-line | ||||
43 | Rutkowska Dorota | Wołczkowo | 5 km Nordic Walking | KS Pogodni Nordikowcy Szczecin | paid on-line | ||||
44 | Lipiński Karol | szczecin | 5 km Nordic Walking | KS Pogodni Nordikowcy Szczecin | paid on-line | ||||
45 | Szewczuk Małgorzata Szewczuk | Bezrzecze | 5 km Nordic Walking osoby niepełnosprawne | KS Pogodni Nordikowcy Szczecin | paid on-line | ||||
KS trenujenordicwalking.pl | |||||||||
46 | Rosak Marcin | Zielona Góra | 5 km Nordic Walking | KS trenujenordicwalking.pl | paid on-line | ||||
Kijomaniacy Chodzież | |||||||||
47 | Michalak Justyna | Szamocin | 5 km Nordic Walking | Kijomaniacy Chodzież | |||||
Klub Olimpijczyka im Irewny Szewińskiej w Kaliszu | |||||||||
48 | Pietrzyk Anna | Kalisz Pomorski | 5 km Nordic Walking osoby niepełnosprawne | Klub Olimpijczyka im Irewny Szewińskiej w Kaliszu | paid on-line | ||||
Luki Team Polska | |||||||||
49 | Szymska Małgorzata | Szczecin | 5 km Nordic Walking | Luki Team Polska | paid on-line | ||||
LĘBORSKIE LWY | |||||||||
50 | Smarszcz Wiesław | Lębork | 10 km Nordic Walking | LĘBORSKIE LWY | paid on-line | ||||
Marsz po Zdrowie | |||||||||
51 | Maślanka Iwona | Śmigiel | 5 km Nordic Walking | Marsz po Zdrowie | paid on-line | ||||
52 | Kowalak Robert | Kostrzyn | 5 km Nordic Walking | Marsz po Zdrowie | paid on-line | ||||
Nordic Walking Kiekrz Poland | |||||||||
53 | Stanisławski Jan | Poznan | 5 km Nordic Walking | Nordic Walking Kiekrz Poland | paid on-line | ||||
Nordic Walking Lubasz | |||||||||
54 | Jany Katarzyna | Czarnków | 5 km Nordic Walking | Nordic Walking Lubasz | |||||
Nordic Walking Szczecin - nordikowcy.pl | |||||||||
55 | Dobrowolska Dorota Dobrowolska | Szczecin | 10 km Nordic Walking | Nordic Walking Szczecin - nordikowcy.pl | paid on-line | ||||
OBORYGENI | |||||||||
56 | Wilamowski Michał | Oborniki Śląskie | 5 km Nordic Walking | OBORYGENI | paid on-line | ||||
57 | Rybałtowski Paweł | Oborniki Śląskie | 5 km Nordic Walking | OBORYGENI | paid on-line | ||||
PARTYZANCI KONIN | |||||||||
58 | Zawadziński Robert | Bielawy | 10 km Nordic Walking | PARTYZANCI KONIN | paid on-line | ||||
59 | Sypniewski Szymon | Konin | 10 km Nordic Walking | PARTYZANCI KONIN | paid on-line | ||||
60 | Kurzawiński Marcin | Węglew-Kolonia | 5 km Nordic Walking | PARTYZANCI KONIN | paid on-line | ||||
Polipack Team GWE | |||||||||
61 | Kłos Maciej | Gdańsk | 10 km Nordic Walking | Polipack Team GWE | paid | ||||
Rychnów Team | |||||||||
62 | Gwoździk Kamil | Rychnów | 10 km Nordic Walking | Rychnów Team | |||||
SP1 Barlinek | |||||||||
63 | Buczek Agnieszka | Barlinek | 5 km Nordic Walking - mieszkaniec Barlinka | SP1 Barlinek | |||||
64 | Kudrewicz Kajetan | Barlinek | 5 km Nordic Walking dzieci i młodzież do lat 18 | SP1 Barlinek | |||||
65 | Czerniawski Marcel | Barlinek | 5 km Nordic Walking dzieci i młodzież do lat 18 | SP1 Barlinek | |||||
66 | Janicka Maja | Barlinek | 5 km Nordic Walking dzieci i młodzież do lat 18 | SP1 Barlinek | |||||
67 | Robak Adrian | Barlinek | 5 km Nordic Walking dzieci i młodzież do lat 18 | SP1 Barlinek | |||||
68 | Gilewicz Maksymilian | Barlinek | 5 km Nordic Walking dzieci i młodzież do lat 18 | SP1 Barlinek | |||||
69 | Rutkowski Patryk | Barlinek | 5 km Nordic Walking dzieci i młodzież do lat 18 | SP1 Barlinek | |||||
70 | Szyszka Helena | Barlinek | 5 km Nordic Walking dzieci i młodzież do lat 18 | SP1 Barlinek | |||||
71 | Masternak Nullah | Barlinek | 5 km Nordic Walking dzieci i młodzież do lat 18 | SP1 Barlinek | |||||
72 | Makocki Antoni | Barlinek | 5 km Nordic Walking dzieci i młodzież do lat 18 | SP1 Barlinek | |||||
73 | Jaworska Karolina | Barlinek | 5 km Nordic Walking dzieci i młodzież do lat 18 | SP1 Barlinek | |||||
74 | Dopierała Gabriela | Barlinek | 5 km Nordic Walking dzieci i młodzież do lat 18 | SP1 Barlinek | |||||
75 | Czerniejewski Hubert | Barlinek | 5 km Nordic Walking dzieci i młodzież do lat 18 | SP1 Barlinek | |||||
76 | Chorążyczewska Natalia | Barlinek | 5 km Nordic Walking dzieci i młodzież do lat 18 | SP1 Barlinek | |||||
77 | Bobińska Natalia | Barlinek | 5 km Nordic Walking dzieci i młodzież do lat 18 | SP1 Barlinek | |||||
78 | Bartoszewicz Paulina | Barlinek | 5 km Nordic Walking dzieci i młodzież do lat 18 | SP1 Barlinek | |||||
SP4 Barlinek | |||||||||
79 | Szczepaniak Marcel | Barlinek | 5 km Nordic Walking dzieci i młodzież do lat 18 | SP4 Barlinek | paid on-line | ||||
Solid Security Bydgoszcz | |||||||||
80 | Góral Andrzej | Bydgoszcz | 5 km Nordic Walking osoby niepełnosprawne | Solid Security Bydgoszcz | paid on-line | ||||
Szkoła Podstawowa nr 1 w Barlinku | |||||||||
81 | Bartosz Agata | Barlinek | 5 km Nordic Walking dzieci i młodzież do lat 18 | Szkoła Podstawowa nr 1 w Barlinku | paid on-line | ||||
Team Deaf | |||||||||
82 | Miłkowska Jolanta | Gdynia | 5 km Nordic Walking osoby niepełnosprawne | Team Deaf | |||||
Trzej królowie | |||||||||
83 | Siwik Aldona | Ostrów Wielkopolski | 5 km Nordic Walking | Trzej królowie | paid on-line | ||||
84 | Król Maciej | Ludwików | 10 km Nordic Walking | Trzej królowie | paid on-line | ||||
85 | Król Iwona | Ludwików | 5 km Nordic Walking | Trzej królowie | paid on-line | ||||
Wataha | |||||||||
86 | Wojtowicz Katarzyna | Gorzów Wlkp. | 5 km Nordic Walking | Wataha | paid on-line | ||||
Wataha Bogdaniec | |||||||||
87 | Jajdelska Anna Jajdelska | Jenin | 5 km Nordic Walking | Wataha Bogdaniec | paid on-line | ||||
88 | Migdalczyk Jarosław | Gorzów Wlkp. | 5 km Nordic Walking | Wataha Bogdaniec | paid on-line | ||||
Wiosło | |||||||||
89 | Gołczyńska Ewa | Szczecin | 10 km Nordic Walking | Wiosło | paid on-line | ||||
ZAWSZE MŁODZI NORDIC WALKING ŁÓDŹ | |||||||||
90 | Watarski Mariusz | Łódź | 5 km Nordic Walking osoby niepełnosprawne | ZAWSZE MŁODZI NORDIC WALKING ŁÓDŹ | |||||
Zasapani Hydro Trzcianka | |||||||||
91 | Drewnowska Barbara | Trzcianka | 10 km Nordic Walking | Zasapani Hydro Trzcianka | paid on-line | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
92 | Bartosz Karolina | Barlinek | 5 km Nordic Walking - mieszkaniec Barlinka | paid on-line | |||||
93 | Szczepaniak Rafał | Barlinek | 5 km Nordic Walking - mieszkaniec Barlinka | paid on-line | |||||
94 | Martyna Ewa | Świnoujście | 5 km Nordic Walking | paid on-line | |||||
95 | Gendera Krzysztof | Poznań | 10 km Nordic Walking | paid on-line | |||||
96 | Gendera Ewa | Poznań | 10 km Nordic Walking | paid on-line | |||||
97 | Piechocki Karol | Gorzów Wielkopolski | 5 km Nordic Walking | paid on-line | |||||
98 | Cierach Ryszard | Gorzów Wielkopolski | 5 km Nordic Walking osoby niepełnosprawne | paid on-line | |||||
99 | `Cierach Barbara | Gorzów Wielkopolski | 5 km Nordic Walking osoby niepełnosprawne | paid on-line | |||||
100 | Lewandowska Sylwia | Myślibórz | 5 km Nordic Walking | paid on-line | |||||
101 | Marczak Tomasz | Aleksandria I | 5 km Nordic Walking | paid on-line | |||||
102 | Łaszcz Ewa | Piła | 5 km Nordic Walking osoby niepełnosprawne | paid on-line | |||||
103 | Bohdziun Agnieszka | Gorzów Wielkopolski | 5 km Nordic Walking | paid on-line | |||||
104 | Miernik Dariusz | Gorzów Wielkopolski | 5 km Nordic Walking | paid on-line | |||||
105 | Kaliszan Anna | Szczecin | 5 km Nordic Walking | paid on-line | |||||
106 | Matwiejczuk Patrycja Matwiejczuk | Szczecin | 5 km Nordic Walking | paid on-line | |||||
107 | Rusinowicz Andrzej | Piła | 5 km Nordic Walking | paid on-line | |||||
108 | Krawczyk Dorota | Piła | 5 km Nordic Walking | paid on-line | |||||
109 | Łowkis Jadwiga | Gorzów Wielkopolski | 5 km Nordic Walking | ||||||
110 | Nerc Dorota | RUMIA | 5 km Nordic Walking | paid on-line | |||||
111 | Schayer Lidia | Chwalęcice | 5 km Nordic Walking | paid on-line | |||||
112 | Kacperski Jarosław | Radgoszcz | 5 km Nordic Walking osoby niepełnosprawne | paid on-line | |||||
113 | Malicki Hubert | Poznań | 5 km Nordic Walking | paid on-line | |||||
114 | JAJDELSKA MAGDALENA | Bogdaniec | 5 km Nordic Walking | paid on-line | |||||
115 | Sienkiewicz Beata | Jenin | 5 km Nordic Walking | paid on-line | |||||
116 | Urbanowicz Magdalena Urbanowicz | Gorzów Wielkopolski | 5 km Nordic Walking | paid on-line | |||||
117 | Sznigir Grażyna | Jenin | 5 km Nordic Walking | paid on-line | |||||
118 | Pietrakowski Marcin | Jenin | 5 km Nordic Walking | paid on-line | |||||
119 | Bieszke Paweł | Wojcieszyce | 5 km Nordic Walking | paid on-line | |||||
120 | Baranowska Beata | Janczewo | 5 km Nordic Walking | paid on-line | |||||
121 | Jakubowska Sylwia | Santok | 5 km Nordic Walking | paid on-line | |||||
122 | Terpiłowska Halina Terpiłowska | Gorzów Wlkp. | 5 km Nordic Walking | paid on-line | |||||
123 | Pielasa Joanna | Janczewo | 5 km Nordic Walking | paid on-line | |||||
124 | Kostkiewicz Iwona | Stargard | 5 km Nordic Walking | paid on-line | |||||
125 | Płaczek Filip | Barlinek | 10 km Nordic Walking - mieszkaniec Barlinka | paid on-line | |||||
126 | Mizera Monika | Gorzów Wielkopolski | 5 km Nordic Walking | paid on-line | |||||
127 | Elżbieta Jaworek-Klatta | Gorzów Wielkopolski | 5 km Nordic Walking | paid on-line | |||||
128 | Szczepaniak Joanna | Gorzów Wlkp. | 5 km Nordic Walking | paid on-line | |||||
129 | Latuska Katarzyna | Gorzów Wlkp | 5 km Nordic Walking | paid on-line | |||||
130 | Sieg-Szymańska Agnieszka | Gorzów Wlkp.; Obrońców Pokoju 51/8 | 5 km Nordic Walking | paid on-line | |||||
131 | Kulczycki Jan | GDAŃSK | 5 km Nordic Walking | paid on-line | |||||
132 | Lewin Eyal | Mevasseret Zion | 10 km Nordic Walking | ||||||
133 | Lewin eyal lewin | Mevasseret Zion | 10 km Nordic Walking | ||||||
134 | Runowski Jarosław Runowski | Drezdenko | 10 km Nordic Walking | paid on-line | |||||
135 | Runowska Dorota | Drezdenko | 10 km Nordic Walking | paid on-line | |||||
136 | Dunowska Sylwia | Żelewo | 10 km Nordic Walking | paid on-line | |||||
137 | Pawlik Danuta | Szczecin | 10 km Nordic Walking | paid on-line | |||||
138 | Jastrzębska Żaneta | Barlinek | 5 km Nordic Walking - mieszkaniec Barlinka | paid on-line | |||||
139 | Panasiuk Beata | Szczecin | 10 km Nordic Walking | paid on-line | |||||
140 | Małecka Sylwia | Szczecin | 5 km Nordic Walking | paid on-line | |||||
141 | Małecki Bolesław | Szczecin | 5 km Nordic Walking | paid on-line | |||||
142 | Marzyńska Marika | Gorzów Wlkp | 5 km Nordic Walking | paid on-line | |||||
143 | Gudemajer Artur | Barlinek | 5 km Nordic Walking - mieszkaniec Barlinka | paid on-line | |||||
144 | Kunecka Elżbieta | Barlinek | 5 km Nordic Walking - mieszkaniec Barlinka | paid on-line | |||||
daj radość niepelnosprawnym | |||||||||
145 | Łopiński Aleksy | Piła | 5 km Nordic Walking | daj radość niepelnosprawnym | paid on-line | ||||
parkrun Lubin | |||||||||
146 | Sowa Andrzej | Lubin | 5 km Nordic Walking | parkrun Lubin | |||||
wataha | |||||||||
147 | DOROŻKO dariusz | gorzów wlkp. | 10 km Nordic Walking | wataha | paid on-line |
Views: 14156