39352 ELEKTRONICZNEZAPISY

Bieg do Grodu XXIX Półmaraton Mleczny XXIX Półmaraton Mleczny - Wózki

Bieg do Grodu

Msc Numer Nazwisko Imię Płeć M pł Miejscowość Klub Dystans Prędkość Czas/km start meta
1 4 BOCHENKO DANIEL M 1 BRZOZOWA 6 km 17.93 00:03:20 00:00:05.17 00:20:05.75
2 17 MARKIEWICZ GRZEGORZ M 2 CZEREMCHA 6 km 17.18 00:03:29 00:00:07.18 00:20:57.88
3 24 RYBNIK RAFAŁ M 3 NOWE ALEKSANDROWO 6 km 17.09 00:03:30 00:00:08.39 00:21:04.57
4 45 KACZYŃSKI ALEKSANDER M 4 ŁAPY 3T BIAŁYSTOK 6 km 16.88 00:03:33 00:00:06.40 00:21:20.34
5 43 KAROLEWSKI KRYSTIAN M 5 6 km 16.18 00:03:42 00:00:05.07 00:22:15.24
6 22 PONIATOWSKI MAREK M 6 BEŁDA MARATONKA GRAJEWO 6 km 15.6 00:03:50 00:00:06.74 00:23:05.92
7 23 RYBNIK KAROL M 7 NOWE ALEKSANDROWO DOBRYJE GRAJKI 6 km 15.56 00:03:51 00:00:09.69 00:23:08.62
8 11 KISZLUK DARIUSZ M 8 SUCHOWOLA 6 km 15.09 00:03:58 00:00:07.43 00:23:51.80
9 18 NOWICKI ADAM M 9 BIAŁYSTOK OUTDOOR TRAINING 6 km 14.92 00:04:01 00:00:10.03 00:24:08.78
10 10 KIBITLEWSKA EMILIA K 1 SUWALKI 6 km 14.92 00:04:01 00:00:06.74 00:24:08.83
11 3 BIAŁKOWSKI MAREK M 10 BIAŁYSTOK OTOBIALYSTOK.PL 6 km 14.49 00:04:08 00:00:14.08 00:24:51.55
12 21 PONIATOWSKI ADAM M 11 BEŁDA MARATONKA GRAJEWO 6 km 13.8 00:04:20 00:00:09.23 00:26:05.97
13 30 WIŃSKI ADAM M 12 BIAŁYSTOK 6 km 13.51 00:04:26 00:00:08.48 00:26:39.75
14 44 RUDZIŃSKI MARIUSZ M 13 6 km 13.19 00:04:33 00:00:06.30 00:27:18.77
15 16 LEWICKA MAGDALENKA K 2 OSTROWIE 6 km 13.05 00:04:35 00:00:10.62 00:27:35.04
16 39 RYDZEWSKI KRZYSZTOF M 14 KLEPACZE 6 km 12.96 00:04:37 00:00:12.57 00:27:47.45
17 12 KOCHMAŃSKI DARIUSZ M 15 DĄBROWA BIAŁOSTOCKA 6 km 12.74 00:04:42 00:00:10.13 00:28:16.23
18 27 TARASIUK MONIKA K 3 RZEPNIKI 6 km 12.64 00:04:44 00:00:11.01 00:28:29.48
19 25 SOKÓŁ PRZEMYSŁAW M 16 BIAŁYSTOK WODOCIĄGI BIAŁOSTOCKIE 6 km 12.19 00:04:55 00:00:09.31 00:29:32.99
20 32 RUDNICKA JADWIGA K 4 BIAŁYSTOK 6 km 12.12 00:04:57 00:00:09.04 00:29:42.64
21 1 ANDRUSZKIEWICZ PAULINA K 5 SUWAŁKI 6 km 11.71 00:05:07 00:00:07.49 00:30:45.72
22 5 DZIEDZIK PATRYCJA K 6 BIAŁYSTOK 6 km 11.12 00:05:23 00:00:06.75 00:32:23.26
23 2 ARCISZEWSKI MACIEK M 17 BIALYSTOK 6 km 11.11 00:05:24 00:00:08.29 00:32:24.70
24 6 FALKOWSKI MAREK M 18 BIAŁYSTOK ST4.PL 6 km 10.79 00:05:33 00:00:11.16 00:33:22.64
25 28 TELLOS JUSTYNA K 7 HAJNÓWKA HAJNÓWKA BIEGA 6 km 10.72 00:05:35 00:00:09.21 00:33:35.64
26 38 GODLEWSKI ŁUKASZ M 19 6 km 10.57 00:05:40 00:00:07.73 00:34:03.72
27 26 SZERSZUNOWICZ KATARZYNA K 8 HAJNÓWKA HAJNÓWKA BIEGA 6 km 10.22 00:05:52 00:00:09.50 00:35:13.89
28 42 KAROLEWSKI KAZIMIERZ M 20 6 km 10.22 00:05:52 00:00:13.68 00:35:14.19
29 15 KOZIOŁ ELŻBIETA K 9 POROSŁY 6 km 10.03 00:05:58 00:00:12.97 00:35:53.05
30 29 TOKARSKA BEATA K 10 POROSŁY 6 km 10.03 00:05:58 00:00:12.80 00:35:53.15
31 20 PIANKA KRZYSZTOF M 21 KLEOSIN 6 km 9.69 00:06:11 00:00:10.37 00:37:09.69
32 37 WYSOCKA ANETA K 11 CHOROSZCZ 6 km 9.56 00:06:16 00:00:10.75 00:37:40.94
33 36 HUBBELL MAŁGORZATA K 12 CHOROSZCZ PS W CHOROSZCZY 6 km 9.56 00:06:16 00:00:10.94 00:37:40.97
34 41 GODLEWSKA URSZULA K 13 6 km 9.17 00:06:32 00:00:04.77 00:39:16.85
35 40 GODLEWSKI ADAM M 22 6 km 9.17 00:06:32 00:00:05.28 00:39:16.91
36 19 PIANKA KONRAD M 23 KLEOSIN 6 km 8.55 00:07:01 00:00:11.89 00:42:06.00
13 KONDRACKA JUSTYNA K 14 SOCHACZEW 6 km 00:06:01.00 00:48:56.04
14 KONDRACKI MACIEJ M 24 SOCHACZEW 6 km 00:06:01.00 00:49:18.86


XXIX Półmaraton Mleczny

Miejsce Open Numer Nazwisko Imię Płeć Miejsce wg płci Miejscowość Klub Dystans Prędkość Czas/km Start Meta
1 19 MIKULSKI TOMASZ M 2 ŁAZY UKS FILIPIDES TERESIN 21,0975 km 15.78 00:03:48 00:00:05.85 01:20:12.64
2 38 LEOŃCZUK ANDRZEJ M 3 ZAŚCIANKI 21,0975 km 15.51 00:03:52 00:00:06.78 01:21:36.14
3 47 GODLEWSKI ANDRZEJ M 4 BORAWSKIE 21,0975 km 14.05 00:04:16 00:00:05.96 01:30:04.67
4 22 ONOSZKO ADAM M 5 SOKÓŁKA ADAMO TEAM 21,0975 km 13.92 00:04:18 00:00:07.81 01:30:55.76
5 17 KOZIOŁ PIOTR M 6 POROSŁY 21,0975 km 13.3 00:04:30 00:00:08.85 01:35:11.41
6 28 SZPAKOWSKI ZBIGNIEW M 7 BIAŁYSTOK BIAŁOSTOCKA SEKTA BIEGACZY 21,0975 km 12.43 00:04:49 00:00:07.41 01:41:49.75
7 18 MANCZUK ANGELIKA K 1 BIAŁYSTOK 21,0975 km 12.37 00:04:51 00:00:06.87 01:42:20.00
8 4 CHODOWIEC EMIL M 8 NURZEC-STACJA 21,0975 km 12.17 00:04:55 00:00:11.03 01:44:03.39
9 32 WOŻNIAK IRENEUSZ M 9 CZARNA BIALOSTOCKA 21,0975 km 12.08 00:04:58 00:00:05.45 01:44:47.25
10 41 PRANCKUNAS PETRAS M 10 VILNIUS, LITWA NA, PAGAUK! 21,0975 km 11.72 00:05:07 00:00:06.11 01:48:01.48
11 20 MOKRZEWSKI WOJCIECH M 11 WYSOKIE MAZOWIECKIE 21,0975 km 11.06 00:05:25 00:00:10.02 01:54:30.13
12 2 CHMIELEWSKI KRZYSZTOF M 12 WASILKÓW OUTDOOR TRAINING 21,0975 km 10.99 00:05:27 00:00:09.96 01:55:11.51
13 23 PANICZKO SŁAWOMIR M 13 BIAŁYSTOK KLUB PŁETWONURKÓW SKALAR BIAŁYSTOK 21,0975 km 10.78 00:05:33 00:00:02.45 01:57:25.25
14 24 PETELCZYC KRZYSZTOF M 14 BIAŁYSTOK KIEDY META? 21,0975 km 10.78 00:05:34 00:00:08.06 01:57:28.64
15 37 DZIEKOŃSKI TADEUSZ M 15 BIAŁYSTOK JUVENIA BIAŁYSTOK 21,0975 km 10.74 00:05:35 00:00:06.23 01:57:53.26
16 25 SIEMIENIUK ANDRZEJ M 16 BIAŁYSTOK 21,0975 km 10.63 00:05:38 00:00:08.50 01:59:07.32
17 3 CHMIELEWSKI TOMASZ M 17 NOWOGRÓD PSIEJAK TEAM 21,0975 km 10.25 00:05:51 00:00:13.05 02:03:29.48
18 29 TEKIN ROBERT M 18 BIAŁYSTOK 3T BIAŁYSTOK 21,0975 km 10.12 00:05:55 00:00:08.50 02:05:02.74
19 6 DAWIDEJT DARIUSZ M 19 AUGUSTÓW ATP AUGUSTÓW 21,0975 km 10.09 00:05:56 00:00:13.45 02:05:28.08
20 34 ZAŁĘCKI MICHAŁ M 20 WARSZAWA PSIEJAK TEAM 21,0975 km 9.85 00:06:05 00:00:12.09 02:08:33.82
21 26 SIEROCKI JAN M 21 AUGUSTÓW ATP AUGUSTÓW 21,0975 km 9.71 00:06:10 00:00:12.19 02:10:24.51
22 10 GRYCIUK WALENTY M 22 NURZEC-STACJA 21,0975 km 9.46 00:06:20 00:00:11.29 02:13:45.41
23 9 FIEDOROWICZ MARCIN M 23 KUŹNICA 21,0975 km 9.46 00:06:20 00:00:11.10 02:13:45.46
24 39 MOŚCICKI ZENON M 24 RUTKI 21,0975 km 8.92 00:06:43 00:00:09.79 02:21:55.95
25 35 BAGIŃSKA OLGA K 2 BIAŁYSTOK BIAŁOSTOCKA SEKTA BIEGACZY 21,0975 km 8.45 00:07:05 00:00:14.57 02:29:45.86
26 40 MRÓZ AGA K 3 BIAŁYSTOK AKTYWNA PODLASIANKA 21,0975 km 8.18 00:07:20 00:00:11.10 02:34:49.58
27 11 GRYGOROWICZ PRZEMEK M 25 BIAŁYSTOK BIAŁYSTOK BIEGA TEAM 21,0975 km 7.79 00:07:41 00:00:14.73 02:42:25.60
28 44 ZIENIEWICZ ANDRZEJ M 26 KLEOSIN GRUPA SZALONYCH ROWERZYSTÓW BIAŁYSTOK 21,0975 km 7.79 00:07:41 00:00:07.83 02:42:26.59
29 21 NIERODA ILONA K 4 BIAŁYSTOK 21,0975 km 7.34 00:08:10 00:00:13.87 02:52:32.68
30 7 DOWGIERT-MIELCZAREK MARTA K 5 BIAŁYSTOK 21,0975 km 7.03 00:08:31 00:00:15.62 03:00:00.10
31 8 FALKOWSKA IWONA K 6 BIAŁYSTOK 21,0975 km 6.55 00:09:09 00:00:14.89 03:13:15.06
32 15 KIERZKOWSKA ANIELA K 7 BIAŁYSTOK BIAŁOSTOCKA SEKTA BIEGACZY 21,0975 km 6.41 00:09:21 00:00:15.49 03:17:23.10
DNF 16 KIERZKOWSKI MARCIN M DNF BIAŁYSTOK BIAŁOSTOCKA SEKTA BIEGACZY 21,0975 km 00:00:15.79
DNF 43 WYSZYŃSKI ZBIGNIEW M DNF BIAŁYSTOK "I O TO CHODZI" CZARNA BIAŁOSTOCKA 21,0975 km 00:00:12.84


XXIX Półmaraton Mleczny - Wózki

Msc Numer Nazwisko Imię Płeć M pł Miejscowość Klub Dystans Prędkość Czas/km Start Meta
1 45 ZIENIEWICZ SŁAWOMIR M 1 KLEPACZE START BIALYSTÓK 21,0975 km npsr 20.93 00:02:52 00:00:01.54 01:00:29.21

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ