# Surname and name City Kraj Distance Club Sum to pay
1 Skubich Michał Białystok Polska 1,2 km (dzieci 6-11 lat) Sp 45 Białystok
2 Bajko Antoni Korycin Polska 1,2 km (dzieci 6-11 lat)
3 Załęcki Michał Warszawa Polska 25 km (dorośli) Psiejak Team
4 Kaczyński Aleksander Łapy Polska 25 km (dorośli) 3t
5 Włodkowski Michał Łomża Polska 1,2 km (dzieci 6-11 lat)
6 Pruszyński Miłosz Korycin Polska 1,2 km (dzieci 6-11 lat)
7 Pilecki Antoni Solniczki Polska 1,2 km (dzieci 6-11 lat)
8 Luty Krzysztof Suchowola Polska 25 km (dorośli) paid on-line
9 Iwanczewski Mateusz Białystok Polska 1,2 km (dzieci 6-11 lat)
10 Wysocki Tomasz Białystok Polska 25 km (dorośli) Nadaktywni paid on-line
11 Niedźwiecki Arkadiusz Białystok Polska 25 km (dorośli) KTW paid on-line
12 Roszkowski Andrzej Białystok Polska 1,2 km (dzieci 6-11 lat) UKS Hubal Białystok
13 Roszkowska Lidia Białystok Polska 1,2 km (dzieci 6-11 lat) UKS Hubal Białystok
14 Piotrowski Rafał Białystok Polska 25 km (dorośli) Nadaktywni
15 Kalinowski Krystian Białystok Polska 25 km (dorośli) AGR Podlasie paid on-line
16 WRZESIŃSKI ZDZISŁAW BIAŁYSTOK Polska 25 km (dorośli) osk SzAŁ
17 Zdanowicz Lena Bialystok Polska 1,2 km (dzieci 6-11 lat)
18 Skubich Gabriela Agnieszka Białystok Polska 1,2 km (dzieci 6-11 lat) Gabi Białystok
19 Bojarczak Michał Łapy Polska 25 km (dorośli)
20 Łabędzki Mikołaj Porosły Polska 1,2 km (dzieci 6-11 lat)
21 Skopek Oliwier Łomża Polska 1,2 km (dzieci 6-11 lat)
22 Szekalski Jan Białystok Polska 1,2 km (dzieci 6-11 lat)
23 Grabowicz Mirosław Sokółka Polska 25 km (dorośli) Rowerowa Sokółka i Okolice paid on-line
24 Milewski Natan Białystok Polska 1,2 km (dzieci 6-11 lat)
25 Jakimiuk Bartosz BIAŁYSTOK Polska 1,2 km (dzieci 6-11 lat)
26 Wiatkowski Piotr Czarna Białostocka Polska 1,2 km (dzieci 6-11 lat)
27 Karny Sebastian Białystok Polska 1,2 km (dzieci 6-11 lat)
28 Gogol Tomasz Łomianki Polska 25 km (dorośli) paid on-line
29 Kołodko Juliusz Białystok Polska 25 km (dorośli) Nadaktywni paid on-line
30 Czaban Joachim Białystok Polska 1,2 km (dzieci 6-11 lat) Muminki
31 Nowicki Adam Białystok Polska 25 km (dorośli) Outdoor Training paid on-line
32 Azarewicz Dawid Suwałki Polska 1,2 km (dzieci 6-11 lat)
33 Bogaczuk Krystyna Białystok Polska 1,2 km (dzieci 6-11 lat)
34 Prymaczek Paweł Białystok Polska 25 km (dorośli) paid on-line
35 Godlewska Izabela Białystok Polska 25 km (dorośli) paid on-line
36 BARANOWSKI ADAM BIAŁYSTOK Polska 25 km (dorośli) Nadaktywni Białystok paid on-line
37 Laszuk Anna Białystok Polska 25 km (dorośli) paid on-line
38 Pielecki Marcin Białystok Polska 25 km (dorośli) KTW paid on-line
39 Bielecka Joanna Białystok Polska 25 km (dorośli) paid on-line
40 Paradowicz Julia Białystok Polska 1,2 km (dzieci 6-11 lat)
41 Antolak Karol Białystok Polska 25 km (dorośli) paid on-line
42 Rogowicki Wojciech Białystok Polska 25 km (dorośli) 200procent tętna paid on-line
43 Łaskowska Marzena Olecko Polska 25 km (dorośli) paid on-line
44 Łaskowski Tomasz Olecko Polska 25 km (dorośli) paid on-line
45 Nowicki Michał Suwałki Polska 25 km (dorośli) paid on-line
46 Roszko Wojciech Choroszcz Polska 1,2 km (dzieci 6-11 lat)
47 Roszko Mikolaj Choroszcz Polska 1,2 km (dzieci 6-11 lat)
48 Urban Weronika Ostra Góra Polska 1,2 km (dzieci 6-11 lat)
49 Kwiatkowska Zosia Białymstok Polska 1,2 km (dzieci 6-11 lat)
50 Ciulkin Maciej Białystok Polska 1,2 km (dzieci 6-11 lat) Wikingowie
51 Ciulkin Aleksandra Białystok Polska 1,2 km (dzieci 6-11 lat) Wikingowie
52 Jarząbski Roman Augustów Polska 25 km (dorośli) ATP Augustów paid on-line
53 Truchan Wiesław Żytkiejmy Polska 25 km (dorośli) Wilki Puszczy Rominckiej
54 Puciłowski Mirosław Białystok Polska 25 km (dorośli) Nadaktywni
55 Tokarewicz Paweł Sokółka Polska 25 km (dorośli) Sokólska Grupa Biegowa paid on-line
56 Perkowski Kazik Białystok Polska 1,2 km (dzieci 6-11 lat) PerkTeam
57 Perkowska Krysia Białystok Polska 1,2 km (dzieci 6-11 lat) PerkTeam
58 Czokajło Maria Sejny Polska 25 km (dorośli) MTB Suwałki paid on-line
59 Skubich Miłosz Białystok Polska 1,2 km (dzieci 6-11 lat) Przedszkole BAJKA
60 Nowicki Krzysztof BIAŁYSTOK Polska 25 km (dorośli) Mapo Dom Team paid on-line
61 Nowicka Zuzanna BIAŁYSTOK Polska 1,2 km (dzieci 6-11 lat) Zuzia Team
62 Łuszczyński Filip Białystok Polska 1,2 km (dzieci 6-11 lat)
63 Zawistowska Alicja Białystok Polska 25 km (dorośli) Nadaktywni paid on-line
64 Kempa Tomasz Białystok Polska 25 km (dorośli) paid on-line
65 Żukowski Jakub Białystok Polska 25 km (dorośli) paid on-line
66 Popławski Marcin Sobolewo Polska 25 km (dorośli) Mapo Dom Team paid on-line
67 Pończocha Piotr Białystok Polska 1,2 km (dzieci 6-11 lat) Skarpetki
68 Pończocha Franciszek Białystok Polska 1,2 km (dzieci 6-11 lat) Skarpetki
69 Baranowska Beata Sokółka Polska 25 km (dorośli) Sokólska Grupa Biegowa paid on-line
70 Bykowski Mariusz Sokółka Polska 25 km (dorośli) Sokólski Klub Kolarski "Sokół"


Views: 4583

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ