Bieg Letni - III Bieg z Kwartetu Biegowego Cztery Pory Roku
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Napiórkowska Maja Przepitki Marsz NW 5km
2 Boguńska Anna Przepitki Marsz NW 5km
3 Boguński Zbigniew Przepitki Marsz NW 5km
4 Gut Cezary Unieck Bieg 5km
5 Gut Beata Unieck Marsz NW 5km
6 Romanowska Agnieszka Płońsk Bieg 5km PŁOŃSZCZANKI
7 Sokołowski Piotr Ciechanów Marsz NW 5km
8 Zgorzelski Patryk Warszawa Bieg 5km F.C. Port Żerań
9 Nerć Joanna Kosewo Marsz NW 5km
10 Czajkowska Eliza Nowe Miasto Bieg 5km
11 Zalewski Sławomir Nowe Miasto Bieg 5km
12 Mariańska Patrycja Płońsk Bieg 5km
13 GRUDZICKI DANIEL KOŁOZĄB Marsz NW 5km Wojak Danczos
14 Banaszewski Łukasz Bogusławice Bieg 5km
15 Banaszewska Justyna Bogusławice Bieg 5km
16 Marciniak Paweł Szpondowo Bieg 5km K.B im Piotra Sękowskiego
17 Skierski Mateusz Strubiny Bieg 5km
18 Czuliński Bogdan Królewo Bieg 5km
19 Dzięgielewska Natalia Sochocin Bieg 5km
20 Marciniak Ilona Płońsk Bieg 5km Klub Biegacza im. Piotra Sękowskiego w Płońsku
21 Szpakiewicz Sylwia Płońsk Bieg 5km
22 Gawryś Artur Lubomin Bieg 5km
23 Nowakowski Piotr Ojrzeń Bieg 5km
24 Pawlicki Lech Nowy Dwór Mazowiecki Bieg 5km Inter Cars Running Team
25 Porkuszewski Konrad Grabie Bieg 5km
26 Żywicki Michał Brwinów Marsz NW 5km
27 Witkowska Eliza Nasielsk Bieg 5km Nasielsk Baszta Team
28 Anowski Adrian Drochowo Bieg 5km
29 Żebrowska Anna Ciechanów Bieg 5km
30 Łużny Radosław Nowe Miasto Bieg 5km
31 Wilczek Marta RB Bieg 5km RB
32 Trojanowski Maciej RB Bieg 5km RB
33 Smolińska Agata RB Bieg 5km RB
34 Posiewka Jacek rb Bieg 5km RB
35 Nikołajuk Julia RB Bieg 5km RB
36 Dobrowolski Piotr RB Bieg 5km RB
37 Bogusz Katarzyna RB Bieg 5km RB
38 Stańczak Marcin Ostrowiec Świętokrzyski Bieg 5km
39 Dobrowolski Sławek Warszawa Bieg 5km Naprzód Młociny
40 Gęsiarz Monika Płock Bieg 5km
41 Gęsiarz Szymon Płock Bieg 5km
42 Kobuszewska Hania Nasielsk Bieg 5km
43 Sitkowska Ilona Nasielsk Bieg 5km Nasielsk Baszta Team
44 Piekarz Agnieszka Płońsk Marsz NW 5km NW CZŁAPSKI TEAM
45 Rucińska Gabriela Gawłowo Marsz NW 5km
46 Królak Agnieszka Warszawa Marsz NW 5km
47 Więckowski Jakub Warszawa Bieg 5km Intercars IT
48 Kondracki Stanisław Sochaczew Marsz NW 5km
49 Kondracki Maciej Sochaczew Marsz NW 5km
50 Kondracka Justyna Sochaczew Marsz NW 5km
51 Krauz Agnieszka Warszawa Bieg 5km F.C. Port Żerań
52 Nędzi Kamil Warszawa Bieg 5km F.C. Port Żerań
53 Gadomski Łukasz Płońsk Bieg 5km
54 Krakowski Karol Warszawa Bieg 5km F.C Port Żerań
55 Opara Mateusz Warszawa Bieg 5km F.C Port Żerań
56 Krzemińska Aneta Przyrowa Marsz NW 5km
57 Ruciński Wioleta Przyrowa Marsz NW 5km
58 KRASNIEWSKA MARZANNA plonsk Marsz NW 5km
59 Minc Marek Przasnysz Marsz NW 5km
60 Minc Rafał Przasnysz Bieg 5km
61 Różańska Helena Płońsk Marsz NW 5km NW CZŁAPSKI TEAM
62 Kaniak Zbigniew Płońsk Marsz NW 5km Grupa Nordic Walking Płońsk
63 Ciepliński Rafał Warszawa Marsz NW 5km
64 Cieplińska Wioletta Warszawa Bieg 5km Naprzód Młociny
65 Rucińska Rozalia Gawłowo Marsz NW 5km
66 Dębska Judyta Miszewo Wielkie Marsz NW 5km
67 Dębska Alicja Miszewo Wielkie Marsz NW 5km
68 Wiśniewska Alina Miszewo Wielkie Marsz NW 5km
69 PAŁYGA KATARZYNA Warszawa Marsz NW 5km
70 PAŁYGA MICHAŁ WARSZAWA Bieg 5km
71 Nitczynska Sylwia Nitczynska Glinojeck Bieg 5km
72 Maciątek Robert Nasielsk Bieg 5km
73 Kierzkowska Ilona Nasielsk Bieg 5km
74 Rylska Małgorzata Błonie Marsz NW 5km
75 Rylska Oliwia Błonie Bieg 5km UKS Filipides Teresin
76 Tomala Patryk Tomala Załuski Bieg 5km K.B im Piotra Sękowskiego
77 Stachowicz Sylwia 09-100 Płońsk Marsz NW 5km
78 Jaworska Klaudia Sochaczew Bieg 5km
79 Bielińska Magdalena Nowy Dwór Mazowiecki Marsz NW 5km
80 Afek Sylwia Zakroczym Marsz NW 5km
81 Krynicki Rafał Pruszków Bieg 5km
82 Łyczkowski Filip Nasielsk Marsz NW 5km
83 Łyczkowski Bartek Nasielsk Marsz NW 5km
84 Łyczkowski Marek Nasielsk Marsz NW 5km
85 Łyczkowska Iwona Nasielsk Marsz NW 5km
86 Wojciechowska Bogumiła Płońsk Bieg 5km
87 Ciarkowski Klaudiusz Płońsk Bieg 5km MKS Pantera
88 Gburzyński Damian Ciechanów Marsz NW 5km
89 Gburzyńska Katarzyna Gburzyńska Ciechanów Marsz NW 5km
90 Kołtunowicz Krzysztof Kołtunowicz Nowe Miasto Marsz NW 5km
91 Piotrowska Katarzyna Płońsk Bieg 5km
92 luberacki artur dobrska-kolonia Bieg 5km
93 Szmulewicz Aleksandra Czerwińsk nad Wisłą Bieg 5km No Pain Team
94 ZIÓŁKOWSKA ANNA Płońsk Bieg 5km
95 Miączyńska Emilka PŁOŃSK Marsz NW 5km
96 Kaźmierczak Mariusz PŁOŃSK Marsz NW 5km
97 Pielaciński Dariusz Czerwińsk nad Wisłą Bieg 5km No Pain Team
98 Degner Damian Płock Marsz NW 5km Gruby Team
99 Rybicka Agnieszka Dzierzążnia Bieg 5km
100 Skrzyńska Joanna Płońsk Bieg 5km


Views: 1633

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ