# | Surname and name | City | Kraj | Distance | Club | Gmina Sępólno Krajeńskie | Sum to pay |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MIERNIK SZYMON | CHOJNICE | START 10 km | NIE | paid on-line | ||
2 | Dorsz Beata | Gdynia | START 10 km | NIE | paid on-line | ||
3 | Źołądkiewicz Elżbieta | Runowo | START 10 km | TKKF WODNIK WIĘCBORK | NIE | paid on-line | |
4 | Wirkus Kacper | Człuchów | START 10 km | UKS WIKING RYCHNOWY | NIE | ||
5 | Gołębiewski Tomasz | Człuchów | START 10 km | UKS WIKING RYCHNOWY | NIE | ||
6 | Zakrzewska Sara | Człuchów | START 10 km | UKS WIKING RYCHNOWY | NIE | ||
7 | Mierzwa Damian | Sępólno Krajeńskie | START 10 km | TAK | paid on-line | ||
8 | Rychter Antonina | Miękowo | START 10 km | mkl Szczecinek | NIE | ||
9 | Wirkus Łukasz | Lipnica | START 10 km | ulks Talex Borzytuchom | NIE | ||
10 | Lewandowski Remigiusz | Złotów | START 10 km | Złotów | NIE | paid on-line | |
11 | Pikulik Jarosław | TRZEBOŃ | START 10 km | LZS Jedność Łobżenica | NIE | ||
12 | Danielska Monika | Charzykowy | START 10 km | Contra PrimeFood | NIE | paid on-line | |
13 | Żmija Dariusz | Charzykowy | START 10 km | NIE | paid on-line | ||
14 | kaczmarek agnieszka | bydgoszcz | START 10 km | TAK | paid on-line | ||
15 | Knioła Lucyna | Nakło nad Notecią | START 10 km | NIE | paid on-line | ||
16 | Sikorski Witold | Rosnowo | START 10 km | KB RUN 42 | NIE | ||
17 | Kemuś Jarosław | Doręgowice | START 10 km | Klub Biegających Leśników | NIE | paid on-line | |
18 | Sójka Klaudia | Człuchów | START 10 km | UKS WIKING RYCHNOWY | NIE | ||
19 | Kensik Łukasz | Tuchola | START 10 km | MLKS Tucholanka Tuchola | NIE | paid on-line | |
20 | Dudojc Ewa | Chojnice | START 10 km | Florian | NIE | paid on-line | |
21 | Cordoba Daniel | Więcbork | START 10 km | TKKF Wodnik Więcbork | NIE | paid on-line | |
22 | Ankudowicz Damian | Złotów | START 10 km | NIE | paid on-line | ||
23 | Barabasz Agnieszka Barabasz | Złotów | START 10 km | Tygodnik Nowy | NIE | ||
24 | Szymecka Monika | Chojnice | START 10 km | KS OSiR Chojnice | NIE | paid on-line | |
25 | Rompalski Jakub | Tuchola | START 10 km | Tucholanka Tuchola | NIE | paid on-line | |
26 | Borlik Dariusz | Kamień Krajeński | START 10 km | Klub Biegających Leśników | NIE | paid on-line | |
27 | Giersz Krzysztof | Bydgoszcz | START 10 km | NIE | paid on-line | ||
28 | Czarnecka Małgorzata | Złotów | START 10 km | NIE | paid on-line | ||
29 | Czarnecki Mirosław | Złotów | START 10 km | NIE | paid on-line | ||
30 | Osowski Michał | Chojnice | START 10 km | Florian Chojnice | NIE | paid on-line | |
31 | Kozioł Rafał | Sępólno Krajeńskie | START 10 km | TAK | paid on-line | ||
32 | Kęsik Miecztsław | Sępólno Krajeńskie | START 10 km | TAK | paid | ||
33 | Bonisławski Jarosław | Sławno | START 10 km | Fadomoda Team | NIE | paid on-line | |
34 | Krasicka Katarzyna | Witunia | START 10 km | TKKF Wodnik Więcbork | NIE | paid on-line | |
35 | WILK JOLANTA | LICHNOWY | START 10 km | NIE | paid on-line | ||
36 | Gapa Wiesław | Sypniewo | START 10 km | TKKF WODNIK WIĘCBORK | NIE | paid on-line | |
37 | Kawalerski Krzysztof | Niemcz | START 10 km | Brzoza Biega | NIE | ||
38 | Gwóźdź Katarzyna | Więcbork | START 10 km | TKKF WODNIK WIĘCBORK - BIEGAJĄCA RODZINKA | NIE | ||
39 | Gwóźdź Kamil | Więcbork | START 10 km | TKKF WODNIK WIĘCBORK - BIEGAJĄCA RODZINKA | NIE | ||
40 | SZMIGIERO Sebastian | Słupsk | START 10 km | W.P.K SŁOŃ TEAM | NIE | ||
41 | Szwarc Rafał | Tuchola | START 10 km | Tucholanka Tuchola | NIE | paid on-line | |
42 | Lietz Renata | Chojnice | START 10 km | Falanga Chojnice | NIE | paid on-line | |
43 | Paliga Antoni | Sępólno Krajeńskie | START 10 km | TAK | paid on-line | ||
44 | Paliga Mateusz | Sępólno Krajeńskie | START 10 km | TAK | paid on-line | ||
45 | Wiśniewski Artur | Wałdowo | START 10 km | TAK | paid on-line | ||
46 | Kaleśników Ryszard | Wałdowo | START 10 km | TAK | paid on-line | ||
47 | Białous Krzysztof | Bydgoszcz | START 10 km | Niezrzeszony | NIE | paid on-line | |
48 | Waszak Ireneusz | WIĘCBORK | START 10 km | TAK | paid on-line | ||
49 | Szmidt Artur | Więcbork | START 10 km | TKKF Wodnik Więcbork | NIE | paid on-line | |
50 | Dziadczyk Krzysztof | Chojnice | START 10 km | Florian Chojnice | NIE | paid on-line | |
51 | Kannenberg Maciej | Sępólno Krajeńskie | START 10 km | biegam bo lubie | TAK | paid on-line | |
52 | Urowski Wojciech | Charzykowy | START 10 km | Charzykowy | NIE | paid on-line | |
53 | Trzósło Dorota | Więcbork | START 10 km | TKKF Wodnik Więcbork | NIE | paid on-line | |
54 | Wojtas Magdalena | Tuchola | START 10 km | MLKS Tucholanka | NIE | paid on-line | |
55 | Wojtas Marek | Tuchola | START 10 km | Tucholanka Tuchola | NIE | paid on-line | |
56 | Wojtasik Sławomir | Runowo Krajeńskie | START 10 km | TKKF Wodnik Więcbork | NIE | paid on-line | |
57 | Jakubowski Adam | Więcbork | START 10 km | NIE | paid on-line | ||
58 | Jeszka Dariusz | Chojnice | START 10 km | - | NIE | paid on-line | |
59 | Szwankowski Hubert | Chojnice | START 10 km | Florian Chojnice | NIE | paid on-line | |
60 | Kriese Piotr | Runowo Krajeńskie | START 10 km | TKKF Wodnik Więcbork | NIE | paid on-line | |
61 | Elminowski Jacek | Wągrowiec | START 10 km | NIE | paid on-line | ||
62 | Krasicki Michał | Witunia | START 10 km | TKKF WODNIK WIĘCBORK | NIE | paid on-line | |
63 | Mejgier Paweł | Sypniewo | START 10 km | TKKF Wodnik Więcbork | NIE | paid on-line | |
64 | Łyczywek Jan | Chojnice | START 10 km | Johny Latawiec | NIE | paid on-line | |
65 | Repka Marek | Bydgoszcz | START 10 km | Lupus Team | NIE | paid on-line | |
66 | Repka Anna | Bydgoszcz | START 10 km | Lupus Team | NIE | paid on-line | |
67 | Zielnik Daniel | Człuchów | START 10 km | NIE | paid on-line | ||
68 | WIELGOSZ ANNA | PRZECHLEWKO | START 10 km | www.laweccy.pl | NIE | paid on-line | |
69 | Ławecki Darek | Człuchów | START 10 km | www.laweccy.pl | NIE | paid on-line | |
70 | Mól Rafał Mól | Chojnice | START 10 km | NIE | paid on-line | ||
71 | Radtka Tomasz | Łobżenica | START 10 km | LZS "Jedność" Łobżenica | NIE | paid on-line | |
72 | Brączyk Krzysztof | Więcbork | START 10 km | TKKF Wodnik Więcbork | NIE | paid on-line | |
73 | Brączyk Ewa | Więcbork | START 10 km | TKKF Wodnik Więcbork | NIE | paid on-line | |
74 | Węgrzyn Paweł | Więcbork | START 10 km | TKKF Wodnik Więcbork | NIE | paid on-line | |
75 | Czubkowski Sebastian | Sępólno Krajeńskie | START 10 km | 24 FIT klub | TAK | paid on-line | |
76 | Pawłowska Marlena | Człuchów | START 10 km | Człuchów | NIE | paid on-line | |
77 | Sobczak Wojciech | Chojnice | START 10 km | NIE | paid on-line | ||
78 | Łoś Piotr | Kruszyn | START 10 km | NIE | paid on-line | ||
79 | Tomasz Borkowski | Tuchola | START 10 km | NIE | paid on-line | ||
80 | Kwiatkowska Beata | Chojnice | START 10 km | NIE | paid on-line | ||
81 | Pawella Sławomir | Gdynia | START 10 km | FIKI MIKI | TAK | paid on-line | |
82 | Wieczorek Krzysztof | Sępólno Kraj. | START 10 km | TAK | paid on-line | ||
83 | Winiecka Paulina | Sępólno | START 10 km | TAK | paid on-line | ||
84 | Werner Krzysztof | Chojnice | START 10 km | KS OSiR Chojnice | NIE | paid on-line | |
85 | Kujawski Łukasz | Żukowo | START 10 km | GKS Żukowo | NIE | due date passed | |
86 | Czapiewska Monika | Skorzewo | START 10 km | UKS Olimpijczyk Skorzewo | NIE | due date passed | |
87 | Szopiński Dariusz | Przechlewo | START 10 km | Urząd Gminy Przechlewo | NIE | paid | |
88 | Karczewska Olga | Grudziądz | START 10 km | NIE | due date passed | ||
89 | Bąkowska Jolanta | Więcbork | START 10 km | TKKF Wodnik Więcbork | TAK | date passed | |
90 | Chodera Piotr | Sośno | START 10 km | NIE | due date passed | ||
91 | Magusiak Agnieszka | Bydgoszcz | START 10 km | RWT w Bydgoszczy | NIE | due date passed | |
92 | Wąsicki Sebastian | REDA | START 10 km | Ambitious Runners Team | NIE | due date passed | |
93 | Pikulik Jarosław | TRZEBOŃ | START 10 km | LZS Jedność Łobżenica | NIE | due date passed | |
94 | Łożyński Jacek | Chojnice | START 10 km | Florian Chojnice | NIE | due date passed | |
95 | Źołądkiewicz Elżbieta | Runowo | START 10 km | TKKF WODNIK WIĘCBORK | NIE | due date passed | |
96 | Golańska Edyta | Więcbork | START 10 km | TKKF WIĘCBORK | NIE | due date passed | |
97 | GÓRECKA-MITORAJ JUSTYNA | CHOJNICE | START 10 km | KUJATT RUNNERS TEAM | NIE | due date passed | |
98 | Dorsz Beata | Gdynia | START 10 km | brak | NIE | due date passed | |
99 | Winowiecki Przemek | Siedlisko | START 10 km | MLKS KRAJNA | TAK | due date passed | |
100 | Szymecka Monika | Chojnice | START 10 km | KS OSiR Chojnice | NIE | due date passed |
Views: 9803