Zimowy Festiwal Ultra Way
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Schwann Mirosław Wejherowo Pół Dzika 27 km+ Wejherowskie Łabędzie - KENTIA TEAM paid on-line
2 Jerzman Bartosz GDYNIA Pół Dzika 27 km+ paid on-line
3 Bielecka Daria Słupsk Szybka Sarna 10 km+ paid on-line
4 Toboła Michał Gdańsk Pół Dzika 27 km+ Szybki Skład paid on-line
5 Bartulewicz Weronika Rumia Szybka Sarna 10 km+ FANEX TRADE paid
6 Wilkowski Wojciech Rumia Szybka Sarna 10 km+ FANEX TRADE paid
7 Kwiatkowski Michał wejherowo Nocny Jeleń 76km+ paid on-line
8 Armatyńska Małgorzata Gdynia Pół Dzika 27 km+ Motywatornia Team paid on-line
9 Wytrwał Tomasz Gdynia Pół Dzika 27 km+ paid on-line
10 Markowski Szymon Tczew Tropem Rysia 54 km+ Biegający Tczew / Thales paid on-line
11 Kankowski Paweł Luzino Tropem Rysia 54 km+ Kaszubi Luzino paid on-line
12 Kankowska Justyna Luzino Tropem Rysia 54 km+ Kaszubi Luzino paid on-line
13 Szreder Marcin Luzino Tropem Rysia 54 km+ MORSKA AGENCJA GDYNIA paid on-line
14 Macholl Adam Rokitki Tczewskie Tropem Rysia 54 km+ Biegający Tczew paid on-line
15 Jantowski Zbigniew Reda Pół Dzika 27 km+ Młode Dziki Runeda paid on-line
16 Jantowska Małgorzata Reda Szybka Sarna 10 km+ Młode Dziki Runeda paid on-line
17 Rychert Anna Gowino Szybka Sarna 10 km+ paid on-line
18 Grzebski Dariusz Nidzica Tropem Rysia 54 km+ Ultra Way Team / Nidzica Biega paid on-line
19 Lubowiecka Alicja Wejherowo Szybka Sarna 10 km+ RUNEDA paid on-line
20 Hulewicz Grażyna Tczew Tropem Rysia 54 km+ Biegający Tczew paid on-line
21 Michalak Marek Tczew Pół Dzika 27 km+ Biegający Tczew paid on-line
22 Sadowski Piotr Rumia Pół Dzika 27 km+ Młode Dziki Runeda paid on-line
23 Karczewski Grzegorz Hel Nocny Jeleń 76km+ LKS Błękitni Żeglce paid on-line
24 Rybaczek Pawel Rumia Pół Dzika 27 km+ paid on-line
25 Gostkowska-Drzewicka Magdalena Liniewo Nocny Jeleń 76km+ paid on-line
26 Bonecki Sylwester Rybnik Nocny Jeleń 76km+ KS M. E. T. A. paid on-line
27 Pociask Krzysztof Rumia Szybka Sarna 10 km+ Kontener Formy paid on-line
28 Burek Juliusz Gdynia Tropem Rysia 54 km+ paid on-line
29 Palacz Artur Pętkowice Pół Dzika 27 km+ paid on-line
30 Sarach Karolina Czarlin Tropem Rysia 54 km+ Biegający Tczew paid on-line
31 Szopa Małgorzata Gdynia Szybka Sarna 10 km+ RUNEDA paid on-line
32 Dydymska Monika Rumia Pół Dzika 27 km+ paid on-line
33 Dydymski Krzysztof Rumia Pół Dzika 27 km+ paid on-line
34 Zwatykanicz Martyna Gdynia Pół Dzika 27 km+ Projekt1000up paid on-line
35 Smółkowska Iwona Smółkowska Rumia Pół Dzika 27 km+ Projekt1000up 140.00 PLN
36 Browarczyk Tomasz Łebieńska Huta Pół Dzika 27 km+ paid on-line
37 Wróblewski Krzysztof Tczew Tropem Rysia 54 km+ Biegam i Wspieram Press Glass Tczew paid on-line
38 Jabłoński Marcin Gdańsk Pół Dzika 27 km+ paid on-line
39 Zimny Sebastian Tczewskie Łąki Tropem Rysia 54 km+ Press Glass Biegamy i Wspieramy , Biegający Tczew paid on-line
40 Zimna Anna Tczewskie Łąki Tropem Rysia 54 km+ Biegający Tczew paid on-line
41 Oleksiak Małgorzata Elbląg Szybka Sarna 10 km+ paid on-line
42 Adamowski Andrzej Elbląg Szybka Sarna 10 km+ paid on-line
43 Szopa Marek Gdynia Pół Dzika 27 km+ Runeda paid on-line
44 Zborowski Arkadiusz Rumia Szybka Sarna 10 km+ REWA 12:15 paid on-line
45 Bieszk Grzegorz Dębogórze Szybka Sarna 10 km+ Piwo to moje paliwo paid on-line
46 Jabłoński Łukasz Kartuzy Pół Dzika 27 km+ Kartuski Team paid on-line
47 Górecki Kacper Gdynia Szybka Sarna 10 km+ Chylońskie Dziki Gdynia paid on-line
48 Kroll Tomasz Kobysewo Pół Dzika 27 km+ Kartuski Team paid on-line
49 Kulling Aneta Kulling Rumia-Dębogórze Wybudowanie Pół Dzika 27 km+ Młode Dziki Runeda paid on-line
50 Bemowska Dorota REDA Pół Dzika 27 km+ Młode Dziki Runeda 140.00 PLN
51 Mrozowski Dariusz Rumia Tropem Rysia 54 km+ UltraWay Team / Projekt1000up paid on-line
52 Serkowska Anna Kartuzy Szybka Sarna 10 km+ Akademia Biegowa Kartuzy paid on-line
53 Torłop Małgorzata Gdańsk Wrzeszcz Pół Dzika 27 km+ Kociewiak Tczew paid on-line
54 Torłop Przemysław Gdańsk Tropem Rysia 54 km+ paid on-line
55 Sulkowska Dominika wejherowo Pół Dzika 27 km+ 140.00 PLN
56 KWIATKOWSKA ALICJA KOWALE Tropem Rysia 54 km+ SPS Warcz paid on-line
57 Szmytkiewicz Piotr Rumia Nocny Jeleń 76km+ paid on-line
58 Kupis Marta Olsztyn Nocny Jeleń 76km+ Są wolniejsi 230.00 PLN
59 Karpińska Barbara Gdańsk Pół Dzika 27 km+ Ustaw się na bieganie w Gdańsku paid on-line
60 Cieśla Jarek Reda Tropem Rysia 54 km+ Biegające Małżeństwo 180.00 PLN
61 Cieśla Ela Reda Tropem Rysia 54 km+ Biegające Małżeństwo 180.00 PLN
62 Malgadey Mariola Banino Pół Dzika 27 km+ Szalony Gdańsk Biega paid on-line
63 ŚMIGAJ Mirosław Gdynia Szybka Sarna 10 km+ paid on-line
64 GRABOWSKA Agnieszka Reda Pół Dzika 27 km+ Młode Dziki Runeda paid on-line
65 Sikora Anna Bojano Pół Dzika 27 km+ paid on-line
66 Machnikowski Marek Gdańsk Tropem Rysia 54 km+ paid on-line
67 Smukała Dawid Lublewo Gdańskie Nocny Jeleń 76km+ Bulbulatorzy paid on-line
68 Bąk Agata Warszawa Tropem Rysia 54 km+ Bushido Centrum 180.00 PLN
69 Sajewicz Magda Gdańsk Pół Dzika 27 km+ Ultra Way Team 220.00 PLN
70 Bladowska Katarzyna Reda Pół Dzika 27 km+ RUNEDA paid on-line
71 Wawerko Katarzyna Banino Pół Dzika 27 km+ Szalony Gdańsk Biega paid on-line
72 Szymak Ewelina Barniewice Pół Dzika 27 km+ paid on-line
73 Zalewski Daniel Susz Tropem Rysia 54 km+ Biegamy Razem Władysławowo 180.00 PLN
74 Bork Łukasz Żuława Nocny Jeleń 76km+ Grupa Druha Borucha 230.00 PLN
75 Czaykowski Wojto Gdynia Nocny Jeleń 76km+ Grupa Druha Borucha / Mamy To 230.00 PLN
76 Bujak Aleksandra Bolszewo Tropem Rysia 54 km+ RUNEDA 180.00 PLN
77 Bronowicki Jarosław Leszno Pół Dzika 27 km+ Drużyna Szpiku, Żółw i Zając paid on-line
78 Antkowiak-Bronowicka Agnieszka Leszno Pół Dzika 27 km+ Drużyna Szpiku, Żółw i Zając paid on-line
79 Frankowska Justyna Kartuzy Pół Dzika 27 km+ Kartuski Team paid on-line
80 Ziomek Piotr Rumia Pół Dzika 27 km+ PKO BP paid on-line
81 Gaweł Ireneusz Rumia Pół Dzika 27 km+ Projekt1000up 140.00 PLN
82 Mikołajczyk Krzysztof Wejherowo Szybka Sarna 10 km+ Zoeller Tech 180.00 PLN
83 Kulczyk Ewa GDYNIA Nocny Jeleń 76km+ Ultra Way Team 230.00 PLN
84 Kempczyński Piotr Reda Tropem Rysia 54 km+ Runeda/Sklep Biegacza Gdańsk paid on-line
85 Pajek-Sielicka Agnieszka Elbląg Szybka Sarna 10 km+ #BKKSE paid on-line
86 Saluk Marcin Banino Pół Dzika 27 km+ 220.00 PLN
87 Dobkowska Agnieszka Wejherowo Szybka Sarna 10 km+ MTB-Małe Trójmiasto Biega paid on-line
88 Jarosz Grzegorz Jarosz ELBLĄG Tropem Rysia 54 km+ 180.00 PLN
89 Weber Magdalena Elbląg Szybka Sarna 10 km+ paid on-line
90 SZYMAŃSKA JOANNA Elbląg Szybka Sarna 10 km+ #nessiteam 100.00 PLN
91 Orzoł Katarzyna elbląg Szybka Sarna 10 km+ paid on-line
92 MARDZIŃSKA SYLWIA Wejherowo Szybka Sarna 10 km+ RUNEDA paid on-line
93 Przyborski Michał Gdynia Pół Dzika 27 km+ paid on-line
94 Maliszewska Malwina Gdynia Nocny Jeleń 76km+ paid on-line


Views: 1897

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ