Zimowy Festiwal Ultra Way
Pół Dzika 27 km+
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Piotrowicz Wojciech Połczyno Pół Dzika 27 km+ Aneste Team paid on-line
2 Schröder Adam Gdynia Pół Dzika 27 km+ paid on-line
3 Basińska-Ahmed Olga Gdynia Pół Dzika 27 km+ 140.00 PLN
4 milkowski mariusz gdynia Pół Dzika 27 km+ 140.00 PLN
5 Orchowska Małgorzata Rumia Pół Dzika 27 km+ Ochotnicza Straż Pożarna Pruszcz Gdański 140.00 PLN
6 Gulatowska Klaudia Klukowa huta Pół Dzika 27 km+ 140.00 PLN
7 Plichta Małgorzata Reda Pół Dzika 27 km+ Reda Marianowo paid on-line
8 Olszewski Wojciech Reda Pół Dzika 27 km+ Reda Marianowo paid on-line
9 Arendt Agnieszka Gdańsk Pół Dzika 27 km+ Żarta Wataha paid on-line
10 Schwann Mirosław Wejherowo Pół Dzika 27 km+ Wejherowskie Łabędzie - KENTIA TEAM paid on-line
11 Jerzman Bartosz GDYNIA Pół Dzika 27 km+ paid on-line
12 Toboła Michał Gdańsk Pół Dzika 27 km+ Szybki Skład paid on-line
13 Armatyńska Małgorzata Gdynia Pół Dzika 27 km+ Motywatornia Team paid on-line
14 Wytrwał Tomasz Gdynia Pół Dzika 27 km+ paid on-line
15 Jantowski Zbigniew Reda Pół Dzika 27 km+ Młode Dziki Runeda paid on-line
16 Michalak Marek Tczew Pół Dzika 27 km+ Biegający Tczew paid on-line
17 Sadowski Piotr Rumia Pół Dzika 27 km+ Młode Dziki Runeda paid on-line
18 Rybaczek Pawel Rumia Pół Dzika 27 km+ paid on-line
19 Palacz Artur Pętkowice Pół Dzika 27 km+ paid on-line
20 Dydymska Monika Rumia Pół Dzika 27 km+ paid on-line
21 Dydymski Krzysztof Rumia Pół Dzika 27 km+ paid on-line
22 Zwatykanicz Martyna Gdynia Pół Dzika 27 km+ Projekt1000up paid on-line
23 Smółkowska Iwona Smółkowska Rumia Pół Dzika 27 km+ Projekt1000up 140.00 PLN
24 Browarczyk Tomasz Łebieńska Huta Pół Dzika 27 km+ paid on-line
25 Jabłoński Marcin Gdańsk Pół Dzika 27 km+ paid on-line
26 Szopa Marek Gdynia Pół Dzika 27 km+ Runeda paid on-line
27 Jabłoński Łukasz Kartuzy Pół Dzika 27 km+ Kartuski Team paid on-line
28 Kroll Tomasz Kobysewo Pół Dzika 27 km+ Kartuski Team paid on-line
29 Kulling Aneta Kulling Rumia-Dębogórze Wybudowanie Pół Dzika 27 km+ Młode Dziki Runeda paid on-line
30 Bemowska Dorota REDA Pół Dzika 27 km+ Młode Dziki Runeda 140.00 PLN
31 Torłop Małgorzata Gdańsk Wrzeszcz Pół Dzika 27 km+ Kociewiak Tczew paid on-line
32 Sulkowska Dominika wejherowo Pół Dzika 27 km+ 140.00 PLN
33 Karpińska Barbara Gdańsk Pół Dzika 27 km+ Ustaw się na bieganie w Gdańsku paid on-line
34 Malgadey Mariola Banino Pół Dzika 27 km+ Szalony Gdańsk Biega paid on-line
35 GRABOWSKA Agnieszka Reda Pół Dzika 27 km+ Młode Dziki Runeda paid on-line
36 Sikora Anna Bojano Pół Dzika 27 km+ paid on-line
37 Sajewicz Magda Gdańsk Pół Dzika 27 km+ Ultra Way Team 220.00 PLN
38 Bladowska Katarzyna Reda Pół Dzika 27 km+ Ultra Way Team /Runeda paid on-line
39 Wawerko Katarzyna Banino Pół Dzika 27 km+ Szalony Gdańsk Biega paid on-line
40 Szymak Ewelina Barniewice Pół Dzika 27 km+ paid on-line
41 Bronowicki Jarosław Leszno Pół Dzika 27 km+ Drużyna Szpiku, Żółw i Zając paid on-line
42 Antkowiak-Bronowicka Agnieszka Leszno Pół Dzika 27 km+ Drużyna Szpiku, Żółw i Zając paid on-line
43 Frankowska Justyna Kartuzy Pół Dzika 27 km+ Kartuski Team paid on-line
44 Ziomek Piotr Rumia Pół Dzika 27 km+ PKO BP paid on-line
45 Gaweł Ireneusz Rumia Pół Dzika 27 km+ Projekt1000up 140.00 PLN
46 Saluk Marcin Banino Pół Dzika 27 km+ 220.00 PLN
47 Przyborski Michał Gdynia Pół Dzika 27 km+ paid on-line


Views: 3454

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ