# | Numer | Surname and name | City | Kraj | Distance | Club | Sum to pay |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Rusak Łukasz | Gdynia | Polska | Pół Dzika 27 km+ | ENDURE TEAM | ||
2 | Brzezicka Magdalena | Reda | Polska | Pół Dzika 27 km+ | Runeda Młode Dziki | ||
3 | Dembicki Marcin | Gdynia | Polska | Pół Dzika 27 km+ | |||
4 | Cichoń Maciej | Reda | Polska | Pół Dzika 27 km+ | |||
5 | Kitowski Dawid | Gdańsk | Polska | Tropem Rysia 54 km+ | |||
6 | Dąbrowski Bartosz | Wałcz | Polska | Tropem Rysia 54 km+ | |||
7 | Tluszczak Rafał | GDYNIA | Polska | Pół Dzika 27 km+ | HOTEL CZTERY BRZOZY | ||
8 | Krysiankou Aliaksei | Gdansk | Białoruś | Pół Dzika 27 km+ | |||
9 | Karczewski Damian | Nowa Wieś Lęborska | Polska | Tropem Rysia 54 km+ | Team Zwae Kębłowo | ||
10 | Orzoł Kamil | Gdynia | Polska | Pół Dzika 27 km+ | Nordea Runners | ||
11 | Weiland Karina | Sopot | Polska | Szybka Sarna 10 km+ | |||
12 | sieniawski marek | Gdynia | Polska | Pół Dzika 27 km+ | ALFACO RUNNING TEAM | ||
13 | Gondek Michał | Wejherowo | Polska | Szybka Sarna 10 km+ | Ulstein Biega | ||
14 | Maślak Radosław | Gdynia | Polska | Szybka Sarna 10 km+ | Biegamyrazem.pl | ||
15 | Smeja Lidia | Gdynia | Polska | Szybka Sarna 10 km+ | Ulstein Biega | ||
16 | Czapa Magdalena | Gdańsk | Polska | Pół Dzika 27 km+ | |||
17 | CZERCHAWSKI JANUSZ | SIEMIANICE | Polska | Pół Dzika 27 km+ | |||
18 | Lesner Dariusz | Puck | Polska | Pół Dzika 27 km+ | Biegamy Razem Władysławowo | ||
19 | Sobania Karolina | Gdańsk | Polska | Pół Dzika 27 km+ | |||
20 | Gajewski Marcin | Sopot | Polska | Pół Dzika 27 km+ | Nordea | ||
21 | Wójciak Ewelina | Rawa Mazowiecka | Polska | Pół Dzika 27 km+ | Nordea | ||
22 | Arkhanhelska Daria | Gdańsk | Polska | Szybka Sarna 10 km+ | Nordea | ||
23 | Rolbiecki Łukasz Rolbiecki | Chojnice | Polska | Pół Dzika 27 km+ | |||
24 | Maculewicz Norbert | Szczecin | Polska | Tropem Rysia 54 km+ | |||
25 | Dubiecka Agnieszka | Warszawa | Polska | Pół Dzika 27 km+ | Bizuteriasportowa.com | ||
26 | Staniaszek Bogusław | Głobino | Polska | Pół Dzika 27 km+ | Tupot Ustka | ||
27 | Trefon Iwona | Rogoźnik | Polska | Tropem Rysia 54 km+ | |||
28 | Golec Tomasz | GDAŃSK | Polska | Tropem Rysia 54 km+ | Biegnę,żeby Bartek mógł biegać | ||
29 | Lipińska Marta | Gdańsk | Polska | Szybka Sarna 10 km+ | |||
30 | Zimna Agnieszka | Tczew | Polska | Tropem Rysia 54 km+ | Biegający Tczew | ||
31 | Zadrożna Dorota | Grudziądz | Polska | Pół Dzika 27 km+ | Jack Runner | ||
32 | Przetakiewicz Magdalena | Warszawa | Polska | Pół Dzika 27 km+ | |||
33 | Olechnowicz Maciej Olechnowicz | Białystok | Polska | Pół Dzika 27 km+ | |||
34 | Stykowski Michal | Warszawa | Polska | Pół Dzika 27 km+ | Tarchośfiry | ||
35 | Skrzypek Marcin | Dąbrowa | Polska | Pół Dzika 27 km+ | |||
36 | Bogumiłow Marcin | Słupsk | Polska | Nocny Jeleń 76km+ | Dzik ze Słupska | ||
37 | Dreszler Wiesław | Skowarcz | Polska | Tropem Rysia 54 km+ | |||
38 | tabisz marlena | wrocław | Polska | Tropem Rysia 54 km+ | |||
39 | Maroszek Jarosław | Borkowo | Polska | Tropem Rysia 54 km+ | |||
40 | Ochocka Ewa | Łódź | Polska | Pół Dzika 27 km+ | |||
41 | Eliasz Dawid | Hel | Polska | Pół Dzika 27 km+ | |||
42 | Gill Jagna | Gdynia | Polska | Szybka Sarna 10 km+ | |||
43 | Zimny Tomasz | Tczew | Polska | Tropem Rysia 54 km+ | Biegający Tczew | ||
44 | Miętka Monika | Lębork | Polska | Szybka Sarna 10 km+ | |||
45 | Orchowska Małgorzata | Pruszcz Gdański | Polska | Szybka Sarna 10 km+ | OSP Pruszcz Gdański | ||
46 | Sowa Renata | Elbląg | Polska | Szybka Sarna 10 km+ | |||
47 | Boroś Paweł | Gdynia | Polska | Szybka Sarna 10 km+ | |||
48 | Trzeciecka Magdalena Trzeciecka | Łódź | Polska | Pół Dzika 27 km+ | |||
49 | KOWALCZYK PAWEŁ | Kęty | Polska | Nocny Jeleń 76km+ | KĘCKIE HARPAGANY | ||
50 | Kamiński Jacek | Żukowo | Polska | Pół Dzika 27 km+ | Motywatornia Team | ||
51 | Gładkowski Grzegorz | Gowino | Polska | Tropem Rysia 54 km+ | BigYellowFoot Adventure team | ||
52 | Śledzik Joanna | Zabrze | Polska | Szybka Sarna 10 km+ | TRIAMO | ||
53 | milkowski mariusz | gdynia | Polska | Pół Dzika 27 km+ | |||
54 | Dyczkowski Andrzej | Sypniewo | Polska | Nocny Jeleń 76km+ | Klub Sportowy Husaria Szczecinek | ||
55 | Kruszewski Filip Kruszewski | Poznań | Polska | Nocny Jeleń 76km+ | |||
56 | Świtońska Aleksandra | Gdynia | Polska | Tropem Rysia 54 km+ | |||
57 | Orchowska Małgorzata | Rumia | Polska | Pół Dzika 27 km+ | Ochotnicza Straż Pożarna Pruszcz Gdański | ||
58 | Gulatowska Klaudia | Klukowa huta | Polska | Pół Dzika 27 km+ | |||
59 | Smółkowska Iwona Smółkowska | Rumia | Polska | Pół Dzika 27 km+ | Projekt1000up | ||
60 | Sulkowska Dominika | wejherowo | Polska | Pół Dzika 27 km+ | |||
61 | Sajewicz Magda | Gdańsk | Polska | Pół Dzika 27 km+ | Ultra Way Team | ||
62 | Zalewski Daniel | Susz | Polska | Tropem Rysia 54 km+ | Biegamy Razem Władysławowo | ||
63 | Gaweł Ireneusz | Rumia | Polska | Pół Dzika 27 km+ | Projekt1000up | ||
64 | Mikołajczyk Krzysztof | Wejherowo | Polska | Szybka Sarna 10 km+ | Zoeller Tech | ||
65 | Kulczyk Ewa | GDYNIA | Polska | Nocny Jeleń 76km+ | Ultra Way Team | ||
66 | Jarosz Grzegorz Jarosz | ELBLĄG | Polska | Tropem Rysia 54 km+ |
Views: 33683