# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Pietruszewski Bogdan Grudziądz Bieg główny Parkrun Grudziądz 40.00 PLN
2 Oliński Cezary Grudziądz Bieg dzieci free participation
3 Olińska Małgorzata Grudziądz Bieg główny paid BM
4 Wiśniewska Ewa Grudziądz Bieg dzieci free participation
5 Kozłowska Otylia Grudziądz Bieg dzieci Przedszkole Kuntersztyn free participation
6 Kozłowska Aniela Grudziądz Bieg dzieci SP 16 free participation
7 Kozłowska Joanna Grudziądz Bieg główny paid BM
8 Markowski Tomasz Grudziadz Bieg główny BDD paid BM
9 Krupa Natalia Grudziądz Bieg główny SP 18 paid BM
10 Krupa Szymon Grudziądz Bieg główny paid BM
11 Gesek Jakub Grudziądz Bieg dzieci free participation
12 Gesek Wiktor Grudziądz Bieg dzieci free participation
13 Gesek Igor Grudziądz Bieg dzieci free participation
14 Majka Marta Grudziądz Bieg główny paid BM
15 Majka Marcel Grudziądz Bieg dzieci SP20 free participation
16 Kasprzycki Robert Grudziądz Bieg główny paid BM
17 Witkowska Milena Grudziądz Bieg dzieci free participation
18 Witkowska Hanna Grudziądz Bieg główny paid BM
19 Czyrynda Nadia Grudziądz Bieg dzieci free participation
20 Gajos-Czyrynda Monika Grudziądz Bieg główny paid BM
21 Stępień Monika Grudziądz Bieg główny paid BM
22 Zawieja Kacper Naklo nad Notecią Bieg dzieci free participation
23 Zawieja Dominik Naklo nad Notecią Bieg dzieci free participation
24 Dziatkiewicz Dominik Grudziądz Bieg główny ZST paid BM
25 Dziatkiewicz Kacper Grudziądz Bieg główny SP 18 paid BM
26 Dziatkiewicz Maja Grudziądz Bieg dzieci Przedszkole Kuntersztyn free participation
27 Szczepański Eryk Grudziądz Bieg dzieci Przedszkole Sikorka free participation
28 Banaszewski Michał Grudziądz Bieg główny Parkrun Grudziądz paid BM
29 Banaszewska Maja Grudziądz Bieg dzieci Parkrun Grudziądz free participation
30 Banaszewska Marta Grudziądz Bieg dzieci free participation
31 Banaszewska Monika Grudziądz Bieg główny Parkrun Grudziądz paid BM
32 Swakowski Leon Grudziądz Bieg dzieci Przedszkole Strzemięcin free participation
33 Swakowska Lena Grudziądz Bieg dzieci SP 7 im. B. Malinowskiego w Grudziądzu free participation
34 Żołnowski Edward grudziądz Bieg główny Patyczaki paid BM
35 Górski Dawid Grudziądz Bieg główny paid BM
36 Górski Jan Grudziądz Bieg dzieci free participation
37 Górska Zuzanna Grudziądz Bieg dzieci free participation
38 Górska Antonina Grudziądz Bieg dzieci free participation
39 Borowska Alina Grudziądz Bieg główny 40.00 PLN
40 Barczak Wojciech Grudziądz Bieg główny 40.00 PLN
41 Barczak Jan Grudziądz Bieg dzieci free participation
42 Barczak Natalia Grudziądz Bieg dzieci free participation
43 Pudlewska Zofia Grudziądz Bieg dzieci free participation
44 Klimek Dominika Grudziądz Bieg dzieci free participation
45 Klimek Jakub Grudziądz Bieg dzieci free participation
46 WOJANOWSKA MARYLA Grudziądz Bieg główny Biegam bo lubię paid BM
47 WOJANOWSKA MARYLA Grudziądz Bieg główny Biegam bo lubię 40.00 PLN
48 Wojanowski Zbigniew Grudziądz Bieg główny Biegam bo lubię paid BM
49 Majka Pola Grudziądz Bieg dzieci SP20 free participation
50 Pajewski Antoni Grudziądz Bieg dzieci free participation
51 Pajewska Klaudia Grudziądz Bieg dzieci free participation
52 Rulewska Łucja Mokre Bieg dzieci free participation
53 Rulewska Iga Mokre Bieg dzieci free participation
54 Rulewska Inka Mokre Bieg dzieci free participation
55 Gurska Oliwia Grudziądz Bieg dzieci free participation
56 Pudlewski Aleks Grudziądz Bieg dzieci free participation
57 Pudlewski Oskar Grudziądz Bieg dzieci free participation
58 Mleczko Antoni Grudziądz Bieg dzieci free participation
59 Mleczko Wiktoria Grudziądz Bieg dzieci free participation
60 Makowski Tymon Mełno Bieg dzieci free participation
61 Grucza Iwona Grudziądz Bieg główny 40.00 PLN
62 Grucza Sebastian Grudziadz Bieg główny 40.00 PLN
63 Grucza Maksym Grudziądz Bieg dzieci Przedszkole Miejskie Rządz free participation
64 Borcowski Marcin Grudziądz Bieg główny 40.00 PLN
65 Gajewska Katarzyna Grudziądz Bieg główny 40.00 PLN
66 Plichtowicz Patryk Grudziądz Bieg dzieci Sp 21 free participation
67 Leszczyńska Marta Mokre Bieg główny paid BM
68 Leszczyński Franciszek Mokre Bieg dzieci free participation
69 Leszczyńska Antonina Mokre Bieg dzieci free participation
70 Fedoryszyn Katarzyna Radomin Bieg główny ZawszeDoCelu Golub-Dobrzyń 40.00 PLN
71 Cerk Tomasz Grudziądz Bieg główny paid BM
72 Gołębiewski Franciszek Rogóźno-Zamek Bieg dzieci free participation
73 Derkowska Lena Szarnoś Bieg dzieci free participation
74 Szymanska Helena Mełno Bieg dzieci Przedszkole free participation
75 Kowalski Paweł Grudziądz Bieg główny Elisa Integracja Sensoryczna Eliza Kowalska paid BM
76 Kowalska Eliza Grudziądz Bieg główny Elisa Integracja Sensoryczna Eliza Kowalska paid BM
77 Kamiński Michał Grudziądz Bieg główny paid BM
78 Kakowski Przemysław Grudziądz Bieg główny 40.00 PLN
79 Brąszkowski Tymoteusz Grudziądz Bieg dzieci Sp21 free participation
80 Brąszkowska Marzena Grudziądz Bieg główny 40.00 PLN
81 DĘBOWSKA Lena Grudziądz Bieg dzieci free participation
82 JANC Alan Grudziądz Bieg dzieci free participation
83 Laskowska Marzena Grudziądz Bieg główny paid BM
84 Grzella Aleksandra Grudziadz Bieg dzieci free participation
85 Szytniewski Grzegorz Grudziądz Bieg główny Sosnowa Team Grudziądz paid BM
86 Jurczak Franciszek Gdańsk Bieg dzieci free participation
87 Macioszek Wioletta Rogóźno Bieg główny Parkrun Grudziądz 40.00 PLN
88 Przybylski Szymon Grudziądz Bieg dzieci free participation
89 Kulwicka ZUZANNA Grudziądz Bieg dzieci free participation
90 Kulwicki Ksawery Grudziądz Bieg dzieci free participation
91 Chelkowski Bartosz Grudziadz Bieg dzieci free participation
92 Dryszczyk Filip Grudziądz Bieg dzieci free participation
93 Jablonski Wiktor Grudziądz Bieg dzieci Sp 17 free participation
94 Jablonska Maja Grudziądz Bieg dzieci Sp 17 free participation
95 Mikołajczak Michał Grudziądz Bieg dzieci free participation
96 Pasternak Zosia Grudziądz Bieg dzieci free participation
97 Pasternak Hanna Grudziądz Bieg dzieci free participation
98 Wiczarska Lena Grudziądz Bieg dzieci Sp 1 free participation
99 Dejewska Zofia Nowa Wieś Bieg dzieci free participation
100 Dejewska Lena Nowa Wieś Bieg dzieci free participation


Views: 1718

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ