Bieg główny
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Janczak Karolina Silno Bieg główny paid BM
2 Małecki Mateusz Grudziądz Bieg główny paid BM
3 Pankowska Martyna Grudziądz Bieg główny Morsy z Grudziądza paid BM
4 Kornacki Ariel Grudziądz Bieg główny paid BM
5 Kornacka Justyna Grudziądz Bieg główny paid BM
6 Miedzianowski Norbert Grudziądz Bieg główny paid BM
7 Miedzianowsk Monika Grudziądz Bieg główny paid BM
8 Bartkowski Zdzisław Grudziądz Bieg główny paid BM
9 Janik-Nazorek Ewa Kwidzyn Bieg główny Kwidzyn Biega
10 Mączewska Marzena Grudziądz Bieg główny paid BM
11 Krefta Dagmara Nowe Bieg główny Parkrun Grudziądz paid BM
12 Miłek Malwina Grudziądz Bieg główny paid BM
13 Wiernicka Paulina KWIDZYN Bieg główny Gmina Gardeja Biega 8
14 Kotz Marcin Grudziądz Bieg główny paid BM
15 Drzewińska Paulina Drzewińska Grudziadz Bieg główny Biegam by jeść ciastki paid BM
16 Fularczyk Kinga Grudziądz Bieg główny paid BM
17 Synkowicz Tomasz Grudziądz Bieg główny paid BM
18 Józefiak Dorota Łasin Bieg główny Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Łasinie paid BM
19 ŚWITAŁA JOLANTA KWIDZYN Bieg główny AMATOR
20 Jagła Krzysztof Grudziądz Bieg główny ZST paid BM
21 Jagła Bartosz Grudziądz Bieg główny II LO paid BM
22 Jagła Dagmara Grudziądz Bieg główny paid BM
23 Kęsik Roman Grudziądz Bieg główny 13 WOG Grudziądz paid BM
24 Kłos Beata Warlubie Bieg główny paid BM
25 Pawlik Anna Grudziądz Bieg główny paid BM
26 Mikołajczak Monika Grudziądz Bieg główny paid BM
27 Sobieraj Magdalena Grudziądz Bieg główny paid BM
28 Gust Szymon Grudziądz Bieg główny paid BM
29 Morczyńska Katarzyna Grudziądz Bieg główny Mama i bliźniaki team paid BM
30 Biermann Beata Grudziądz Bieg główny paid BM
31 Boguski Bartosz Grudziądz Bieg główny Grudziądzkie Mebelki paid BM
32 Szynkowska Anna Szynkowska Grudziądz Bieg główny paid BM
33 Nowicka Tatiana Świecie Bieg główny
34 Studziński Wiktor Grudziądz Bieg główny SP20
35 Ferenc Beata Grudziądz Bieg główny Stowarzyszenie Sezam paid BM
36 KOKOSZYŃSKI MARCIN Grudziądz Bieg główny paid BM
37 Lewandowski Jarosław Grudziądz Bieg główny paid BM
38 Lewandowska Justyna Grudziądz Bieg główny paid BM
39 Gawkowski Piotr Starogard Gdański Bieg główny
40 Hineborg Bogumiła Wielki lubień Bieg główny paid BM
41 Pietruszewski Bogdan Grudziądz Bieg główny Parkrun Grudziądz paid BM
42 Olińska Małgorzata Grudziądz Bieg główny paid BM
43 Kozłowska Joanna Grudziądz Bieg główny paid BM
44 Markowski Tomasz Grudziadz Bieg główny BDD paid BM
45 Krupa Natalia Grudziądz Bieg główny SP 18 paid BM
46 Krupa Szymon Grudziądz Bieg główny paid BM
47 Majka Marta Grudziądz Bieg główny paid BM
48 Kasprzycki Robert Grudziądz Bieg główny paid BM
49 Witkowska Hanna Grudziądz Bieg główny paid BM
50 Gajos-Czyrynda Monika Grudziądz Bieg główny paid BM
51 Stępień Monika Grudziądz Bieg główny paid BM
52 Dziatkiewicz Dominik Grudziądz Bieg główny ZST paid BM
53 Dziatkiewicz Kacper Grudziądz Bieg główny SP 18 paid BM
54 Banaszewski Michał Grudziądz Bieg główny Parkrun Grudziądz paid BM
55 Banaszewska Monika Grudziądz Bieg główny Parkrun Grudziądz paid BM
56 Żołnowski Edward grudziądz Bieg główny Patyczaki paid BM
57 Górski Dawid Grudziądz Bieg główny paid BM
58 Borowska Alina Grudziądz Bieg główny
59 Barczak Wojciech Grudziądz Bieg główny
60 WOJANOWSKA MARYLA Grudziądz Bieg główny Biegam bo lubię paid BM
61 Wojanowski Zbigniew Grudziądz Bieg główny Biegam bo lubię paid BM
62 Grucza Iwona Grudziądz Bieg główny
63 Grucza Sebastian Grudziadz Bieg główny
64 Borcowski Marcin Grudziądz Bieg główny
65 Gajewska Katarzyna Grudziądz Bieg główny
66 Leszczyńska Marta Mokre Bieg główny paid BM
67 Fedoryszyn Katarzyna Radomin Bieg główny ZawszeDoCelu Golub-Dobrzyń
68 Cerk Tomasz Grudziądz Bieg główny paid BM
69 Kowalski Paweł Grudziądz Bieg główny Elisa Integracja Sensoryczna Eliza Kowalska paid BM
70 Kowalska Eliza Grudziądz Bieg główny Elisa Integracja Sensoryczna Eliza Kowalska paid BM
71 Kamiński Michał Grudziądz Bieg główny paid BM
72 Kakowski Przemysław Grudziądz Bieg główny
73 Brąszkowska Marzena Grudziądz Bieg główny
74 Laskowska Marzena Grudziądz Bieg główny paid BM
75 Szytniewski Grzegorz Grudziądz Bieg główny Sosnowa Team Grudziądz paid BM
76 Macioszek Wioletta Rogóźno Bieg główny Parkrun Grudziądz paid BM
77 Jaworowska Justyna Grudziądz Bieg główny Parkrun Grudziądz paid BM
78 Fedrau Jacek Jasiewo Bieg główny paid BM
79 Jabłońska Arleta Łasin Bieg główny paid BM
80 Panieczko Dawid Grudziądz Bieg główny paid BM
81 Kunke Tomasz Grudziądz Bieg główny 13 WOG paid BM
82 PROCAJŁO Justyna Grudziądz Bieg główny Sp 20 paid BM
83 Kochanek-Jagielska Karolina Łasin Bieg główny paid BM
84 Piłat-Fiałkowska Katarzyna Grudziądz Bieg główny
85 Smoczyńska Luiza Salno Bieg główny 3 Liceum Ogólnokształcące im Jana Pawła II w Grudziądzu
86 Smoczyński Rafał Salno Bieg główny
87 Groch Jerzy Grudziądz Bieg główny paid BM
88 Borolewska Katarzyna Grudziądz Bieg główny paid BM
89 Rusoń Oliwia Jasiewo Bieg główny paid BM
90 Magdowska Agnieszka Grudziądz Bieg główny paid BM
91 Turowski Slawomir Grudziądz Bieg główny paid BM
92 Pawlak Magdalena Grudziądz Bieg główny Wtorkowy Trening
93 Gębala Julia Grudziądz Bieg główny Biegam bo lubię paid BM
94 Gębala Krzysztof Grudziądz Bieg główny Grudziądzkie Mebelki paid BM
95 Gębala Mirosława Grudziądz Bieg główny paid BM


Views: 3637

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ