# | Surname and name | City | Distance | Club | Sum to pay | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
3 Liceum Ogólnokształcące im Jana Pawła II w Grudziądzu | |||||||||
1 | Smoczyńska Luiza | Salno | Bieg główny | 3 Liceum Ogólnokształcące im Jana Pawła II w Grudziądzu | |||||
13 WOG | |||||||||
2 | Kunke Tomasz | Grudziądz | Bieg główny | 13 WOG | paid BM | ||||
13 WOG Grudziądz | |||||||||
3 | Kęsik Roman | Grudziądz | Bieg główny | 13 WOG Grudziądz | paid BM | ||||
AMATOR | |||||||||
4 | ŚWITAŁA JOLANTA | KWIDZYN | Bieg główny | AMATOR | |||||
BDD | |||||||||
5 | Markowski Tomasz | Grudziadz | Bieg główny | BDD | paid BM | ||||
Biegam bo lubię | |||||||||
6 | WOJANOWSKA MARYLA | Grudziądz | Bieg główny | Biegam bo lubię | paid BM | ||||
7 | Wojanowski Zbigniew | Grudziądz | Bieg główny | Biegam bo lubię | paid BM | ||||
8 | Gębala Julia | Grudziądz | Bieg główny | Biegam bo lubię | paid BM | ||||
Biegam by jeść ciastki | |||||||||
9 | Drzewińska Paulina Drzewińska | Grudziadz | Bieg główny | Biegam by jeść ciastki | paid BM | ||||
Elisa Integracja Sensoryczna Eliza Kowalska | |||||||||
10 | Kowalski Paweł | Grudziądz | Bieg główny | Elisa Integracja Sensoryczna Eliza Kowalska | paid BM | ||||
11 | Kowalska Eliza | Grudziądz | Bieg główny | Elisa Integracja Sensoryczna Eliza Kowalska | paid BM | ||||
Gmina Gardeja Biega 8 | |||||||||
12 | Wiernicka Paulina | KWIDZYN | Bieg główny | Gmina Gardeja Biega 8 | |||||
Grudziądzkie Mebelki | |||||||||
13 | Boguski Bartosz | Grudziądz | Bieg główny | Grudziądzkie Mebelki | paid BM | ||||
14 | Gębala Krzysztof | Grudziądz | Bieg główny | Grudziądzkie Mebelki | paid BM | ||||
II LO | |||||||||
15 | Jagła Bartosz | Grudziądz | Bieg główny | II LO | paid BM | ||||
Mama i bliźniaki team | |||||||||
16 | Morczyńska Katarzyna | Grudziądz | Bieg główny | Mama i bliźniaki team | paid BM | ||||
Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Łasinie | |||||||||
17 | Józefiak Dorota | Łasin | Bieg główny | Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Łasinie | paid BM | ||||
Morsy z Grudziądza | |||||||||
18 | Pankowska Martyna | Grudziądz | Bieg główny | Morsy z Grudziądza | paid BM | ||||
Parkrun Grudziądz | |||||||||
19 | Krefta Dagmara | Nowe | Bieg główny | Parkrun Grudziądz | paid BM | ||||
20 | Pietruszewski Bogdan | Grudziądz | Bieg główny | Parkrun Grudziądz | paid BM | ||||
21 | Banaszewski Michał | Grudziądz | Bieg główny | Parkrun Grudziądz | paid BM | ||||
22 | Banaszewska Monika | Grudziądz | Bieg główny | Parkrun Grudziądz | paid BM | ||||
23 | Macioszek Wioletta | Rogóźno | Bieg główny | Parkrun Grudziądz | paid BM | ||||
24 | Jaworowska Justyna | Grudziądz | Bieg główny | Parkrun Grudziądz | paid BM | ||||
Patyczaki | |||||||||
25 | Żołnowski Edward | grudziądz | Bieg główny | Patyczaki | paid BM | ||||
SP 18 | |||||||||
26 | Krupa Natalia | Grudziądz | Bieg główny | SP 18 | paid BM | ||||
27 | Dziatkiewicz Kacper | Grudziądz | Bieg główny | SP 18 | paid BM | ||||
SP20 | |||||||||
28 | Studziński Wiktor | Grudziądz | Bieg główny | SP20 | |||||
Sosnowa Team Grudziądz | |||||||||
29 | Szytniewski Grzegorz | Grudziądz | Bieg główny | Sosnowa Team Grudziądz | paid BM | ||||
Sp 20 | |||||||||
30 | PROCAJŁO Justyna | Grudziądz | Bieg główny | Sp 20 | paid BM | ||||
Stowarzyszenie Sezam | |||||||||
31 | Ferenc Beata | Grudziądz | Bieg główny | Stowarzyszenie Sezam | paid BM | ||||
Wtorkowy Trening | |||||||||
32 | Pawlak Magdalena | Grudziądz | Bieg główny | Wtorkowy Trening | |||||
ZST | |||||||||
33 | Jagła Krzysztof | Grudziądz | Bieg główny | ZST | paid BM | ||||
34 | Dziatkiewicz Dominik | Grudziądz | Bieg główny | ZST | paid BM | ||||
ZawszeDoCelu Golub-Dobrzyń | |||||||||
35 | Fedoryszyn Katarzyna | Radomin | Bieg główny | ZawszeDoCelu Golub-Dobrzyń | |||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
36 | Janczak Karolina | Silno | Bieg główny | paid BM | |||||
37 | Małecki Mateusz | Grudziądz | Bieg główny | paid BM | |||||
38 | Kornacki Ariel | Grudziądz | Bieg główny | paid BM | |||||
39 | Kornacka Justyna | Grudziądz | Bieg główny | paid BM | |||||
40 | Miedzianowski Norbert | Grudziądz | Bieg główny | paid BM | |||||
41 | Miedzianowsk Monika | Grudziądz | Bieg główny | paid BM | |||||
42 | Bartkowski Zdzisław | Grudziądz | Bieg główny | paid BM | |||||
43 | Mączewska Marzena | Grudziądz | Bieg główny | paid BM | |||||
44 | Miłek Malwina | Grudziądz | Bieg główny | paid BM | |||||
45 | Kotz Marcin | Grudziądz | Bieg główny | paid BM | |||||
46 | Fularczyk Kinga | Grudziądz | Bieg główny | paid BM | |||||
47 | Synkowicz Tomasz | Grudziądz | Bieg główny | paid BM | |||||
48 | Jagła Dagmara | Grudziądz | Bieg główny | paid BM | |||||
49 | Kłos Beata | Warlubie | Bieg główny | paid BM | |||||
50 | Pawlik Anna | Grudziądz | Bieg główny | paid BM | |||||
51 | Mikołajczak Monika | Grudziądz | Bieg główny | paid BM | |||||
52 | Sobieraj Magdalena | Grudziądz | Bieg główny | paid BM | |||||
53 | Gust Szymon | Grudziądz | Bieg główny | paid BM | |||||
54 | Biermann Beata | Grudziądz | Bieg główny | paid BM | |||||
55 | Szynkowska Anna Szynkowska | Grudziądz | Bieg główny | paid BM | |||||
56 | Nowicka Tatiana | Świecie | Bieg główny | ||||||
57 | KOKOSZYŃSKI MARCIN | Grudziądz | Bieg główny | paid BM | |||||
58 | Lewandowski Jarosław | Grudziądz | Bieg główny | paid BM | |||||
59 | Lewandowska Justyna | Grudziądz | Bieg główny | paid BM | |||||
60 | Gawkowski Piotr | Starogard Gdański | Bieg główny | ||||||
61 | Hineborg Bogumiła | Wielki lubień | Bieg główny | paid BM | |||||
62 | Olińska Małgorzata | Grudziądz | Bieg główny | paid BM | |||||
63 | Kozłowska Joanna | Grudziądz | Bieg główny | paid BM | |||||
64 | Krupa Szymon | Grudziądz | Bieg główny | paid BM | |||||
65 | Majka Marta | Grudziądz | Bieg główny | paid BM | |||||
66 | Kasprzycki Robert | Grudziądz | Bieg główny | paid BM | |||||
67 | Witkowska Hanna | Grudziądz | Bieg główny | paid BM | |||||
68 | Gajos-Czyrynda Monika | Grudziądz | Bieg główny | paid BM | |||||
69 | Stępień Monika | Grudziądz | Bieg główny | paid BM | |||||
70 | Górski Dawid | Grudziądz | Bieg główny | paid BM | |||||
71 | Borowska Alina | Grudziądz | Bieg główny | ||||||
72 | Barczak Wojciech | Grudziądz | Bieg główny | ||||||
73 | Grucza Iwona | Grudziądz | Bieg główny | ||||||
74 | Grucza Sebastian | Grudziadz | Bieg główny | ||||||
75 | Borcowski Marcin | Grudziądz | Bieg główny | ||||||
76 | Gajewska Katarzyna | Grudziądz | Bieg główny | ||||||
77 | Leszczyńska Marta | Mokre | Bieg główny | paid BM | |||||
78 | Cerk Tomasz | Grudziądz | Bieg główny | paid BM | |||||
79 | Kamiński Michał | Grudziądz | Bieg główny | paid BM | |||||
80 | Kakowski Przemysław | Grudziądz | Bieg główny | ||||||
81 | Brąszkowska Marzena | Grudziądz | Bieg główny | ||||||
82 | Laskowska Marzena | Grudziądz | Bieg główny | paid BM | |||||
83 | Fedrau Jacek | Jasiewo | Bieg główny | paid BM | |||||
84 | Jabłońska Arleta | Łasin | Bieg główny | paid BM | |||||
85 | Panieczko Dawid | Grudziądz | Bieg główny | paid BM | |||||
86 | Kochanek-Jagielska Karolina | Łasin | Bieg główny | paid BM | |||||
87 | Piłat-Fiałkowska Katarzyna | Grudziądz | Bieg główny | ||||||
88 | Smoczyński Rafał | Salno | Bieg główny | ||||||
89 | Groch Jerzy | Grudziądz | Bieg główny | paid BM | |||||
90 | Borolewska Katarzyna | Grudziądz | Bieg główny | paid BM | |||||
91 | Rusoń Oliwia | Jasiewo | Bieg główny | paid BM | |||||
92 | Magdowska Agnieszka | Grudziądz | Bieg główny | paid BM | |||||
93 | Turowski Slawomir | Grudziądz | Bieg główny | paid BM | |||||
94 | Gębala Mirosława | Grudziądz | Bieg główny | paid BM |
Views: 7673