Ice Cream Run 2022 z Lód Miód
Bieg dziecięcy
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Pakos Aleksander Łódź Bieg dziecięcy paid
2 Dąbrowski Iga Łódź Bieg dziecięcy paid
3 Unlu Teoman Łódź Bieg dziecięcy Sp 116 paid BM
4 Kierzkowski Aleksander Łódź Bieg dziecięcy Szybki dzieciak paid BM
5 Głydziak Róża Łódź Bieg dziecięcy AZS paid BM
6 Głydziak Zofia Łódź Bieg dziecięcy AZS paid BM
7 Barańska Maria Zgierz Bieg dziecięcy paid BM
8 Sil Zofia Parzniew Bieg dziecięcy paid BM
9 Sil Maria Parzniew Bieg dziecięcy paid BM
10 Misztal Rafał Łódź Bieg dziecięcy paid BM
11 Kamocka Kaja Łódź Bieg dziecięcy paid BM
12 Jaroszewski Jarek Łódź Bieg dziecięcy paid BM
13 Jaroszewska Weronika Łódź Bieg dziecięcy paid BM
14 Stawoska Nina Aleksandrów Łódzki Bieg dziecięcy paid BM
15 Hanuza Franciszek ŁÓDŹ Bieg dziecięcy paid BM
16 Barczyński Eryk Łódź Bieg dziecięcy paid BM
17 Barczyński Olaf Łódź Bieg dziecięcy paid BM
18 Węzikowski Jan Pabianice Bieg dziecięcy paid
19 Gołota Aleksandra Łódź Bieg dziecięcy paid
20 Kaczmarski Kacper Zgierz Bieg dziecięcy paid
21 Falkowska Anna Łódź Bieg dziecięcy paid BM
22 Falkowski Tomasz Łódź Bieg dziecięcy paid BM
23 Balczyńska Nina Łódź Bieg dziecięcy paid BM
24 Olejniczak Nikodem Łódź Bieg dziecięcy SP TOE paid BM
25 Sowińska Julia Łódź Bieg dziecięcy paid BM
26 Kuźmicka Halszka Rąbień Bieg dziecięcy paid BM
27 Zakrzewska Amelia Lutomiersk Bieg dziecięcy paid BM
28 Pachniewicz Zuzanna Czarnocin Bieg dziecięcy paid BM
29 Zając Julian Łódź Bieg dziecięcy paid BM
30 Biliński Mikołaj Łódź Bieg dziecięcy Biliński Team Run&Walk paid
31 Porczyńska Natalia Łódź Bieg dziecięcy paid BM
32 Chojnacki Jakub Stryków Bieg dziecięcy paid BM
33 Salski Tytus Łódź Bieg dziecięcy paid BM
34 Krakowski Adam Łodź Bieg dziecięcy paid BM
35 Warszawa Iskra Łódź Bieg dziecięcy PM nr 125 w Łodzi paid BM
36 Warszawa Miron Łódź Bieg dziecięcy SP nr 1 w Łodzi paid BM
37 Smolec Michalina Łódź Bieg dziecięcy paid
38 Smolec Antosia Łódź Bieg dziecięcy paid
39 Motyl Patryk Łódź Bieg dziecięcy paid BM
40 Morawiec Stanisław Łódź Bieg dziecięcy paid BM
41 Salski Leonard Łódź Bieg dziecięcy Akademia Lekkoatletyki Łódź paid BM
42 Olobry Błażej Zgierz Bieg dziecięcy paid BM
43 Olobry Sara Zgierz Bieg dziecięcy paid BM
44 Mazurek Tymon Lodz Bieg dziecięcy paid BM
45 Rubinkowski Mateusz Łódź Bieg dziecięcy Razem Trenujemy Sport paid BM
46 Rubinkowski Szymon Łódź Bieg dziecięcy Razem Trenujemy Sport paid BM
47 Janiszewska Luiza Łódź Bieg dziecięcy paid BM
48 Orłowski Szymon Łódź Bieg dziecięcy SP 3 paid BM
49 Banaś Mikołaj Łódź Bieg dziecięcy paid BM
50 Borowiecka Iga Borowa Bieg dziecięcy paid BM
51 Borowiecki Tymoteusz Borowa Bieg dziecięcy paid BM
52 Laszuk Franciszek Borowa Bieg dziecięcy paid BM
53 Bocian Aneta Łódź Bieg dziecięcy paid BM
54 Siwińska Kalina Łódź Bieg dziecięcy paid BM
55 Siwińska Amelia Łódź Bieg dziecięcy paid BM
56 Wojna Olek Łódź Bieg dziecięcy paid
57 Falkowski Miłosz łódź Bieg dziecięcy paid BM
58 Lesiewicz Amelka Łódź Bieg dziecięcy paid BM
59 Urbaszek Jagoda Łódź Bieg dziecięcy paid BM
60 Grzegorczyk Leon Konstantynów Łódzki Bieg dziecięcy paid BM
61 Grzegorczyk Tymon Konstantynów Łódzki Bieg dziecięcy paid BM
62 Spychalski Kajetan Łódź Bieg dziecięcy
63 Bošnjak Tomasz Skierniewice Bieg dziecięcy paid BM
64 Rogowska Iga Łódź Bieg dziecięcy paid BM
65 Kućmański Kamil Łódź Bieg dziecięcy paid BM
66 Kućmański Krzysztof Łódź Bieg dziecięcy paid BM
67 Wojciechowski Jan Łódź Bieg dziecięcy paid
68 Frymus Bartosz Łódź Bieg dziecięcy paid BM
69 Frymus Amelia Łódź Bieg dziecięcy paid BM
70 Podlewski Igor Łódź Bieg dziecięcy paid BM
71 Podlewski Miłosz Łódź Bieg dziecięcy paid BM
72 Mardofel Stanisław Lodz Bieg dziecięcy paid BM
73 Stefaniak Adam Lodz Bieg dziecięcy paid BM
74 Jastrzębski Tadeusz Brzeziny Bieg dziecięcy Żłobek Maluch Brzeziny paid BM
75 Banaszczyk Pola Łódź Bieg dziecięcy paid BM
76 Grobelkiewicz Juliusz Konstantynów Łódzki Bieg dziecięcy SP44 paid BM
77 Grobelkiewicz Julia Konstantynów Łódzki Bieg dziecięcy SP44 paid BM
78 Zieliński Eryk Bełchatów Bieg dziecięcy paid BM
79 Zielińska Ada Bełchatów Bieg dziecięcy paid BM
80 Izydorczyk Antoni Łódź Bieg dziecięcy paid BM
81 Stelmach Paulina Konstantynów Łódzki Bieg dziecięcy paid BM
82 Ośka Sara Konstantynów Łódzki Bieg dziecięcy paid BM
83 Zielińska Iga Bełchatów Bieg dziecięcy paid BM
84 Grzelak Jakub Włocławek Bieg dziecięcy paid BM
85 Grzelak Kacper Włocławek Bieg dziecięcy paid BM
86 Wrzosek Teodor Łódź Bieg dziecięcy Wrzoski Team paid BM
87 Wrzosek Antoni Łódź Bieg dziecięcy Wrzoski Team paid BM
88 Badek Liliana Łódź Bieg dziecięcy paid BM
89 Przybylski Jakub Łódź Bieg dziecięcy paid BM
90 Przybylska Zofia Łódź Bieg dziecięcy paid BM
91 Włudarczyk Antoni Starowa Góra Bieg dziecięcy Dzieciaki zza pola paid
92 Włudarczyk Maciej Starowa Góra Bieg dziecięcy Dzieciaki zza pola paid
93 Włudarczyk Wojciech Starowa Góra Bieg dziecięcy Dzieciaki zza pola paid
94 Sieradzan Adrianna Łódź Bieg dziecięcy Dzieciaki zza pola paid
95 Sieradzan Katarzyna Łódź Bieg dziecięcy Dzieciaki zza pola paid
96 Worach Franciszek Łódź Bieg dziecięcy paid BM
97 Worach Antoni Łódź Bieg dziecięcy paid BM
98 Nowak Arkadiusz Łódź Bieg dziecięcy Przedszkole Jonaszek paid BM
99 Turek Lilianna Łódź Bieg dziecięcy paid BM
100 Sroczyńska Julia Łódź Bieg dziecięcy paid BM


Views: 11266

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ