# | Surname and name | City | Distance | Club | Sum to pay | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
AWF Katowice | |||||||||
1 | Szopa Romuald | Katowice | Pozostałe osoby | AWF Katowice | paid | ||||
2 | Czajor Kornelia | Siemianowice Śląskie | Pozostałe osoby | AWF Katowice | paid | ||||
Akademia WSB | |||||||||
3 | Szyszka Michał i Edyta | Katowice | Małżeństwa | Akademia WSB | paid | ||||
Augusteam | |||||||||
4 | Leśnikowski Krzysztof | Chorzów | Pozostałe osoby | Augusteam | paid | ||||
Batory Loto | |||||||||
5 | Ogorek Wioletta | Chorzów | Małżeństwa | Batory Loto | paid | ||||
6 | Ogórek Adam | Chorzów | Małżeństwa | Batory Loto | paid | ||||
BiegaMYsłowice | |||||||||
7 | Sieka Magdalena | Mysłowice | Małżeństwa | BiegaMYsłowice | paid | ||||
Biegowa Kuźnia | |||||||||
8 | Łuszcz Konrad | Będzin | Pozostałe osoby | Biegowa Kuźnia | paid | ||||
CHOMIKI | |||||||||
9 | Sliwka Krzysztof | Chorzów | Małżeństwa | CHOMIKI | paid | ||||
CLLEO ZAWIERCIE | |||||||||
10 | Polewczak Aneta | Zawiercie | Małżeństwa | CLLEO ZAWIERCIE | paid | ||||
11 | POLEWCZAK MARIUSZ | ZAWIERCIE | Małżeństwa | CLLEO ZAWIERCIE | paid | ||||
CROSS-ŚWIONY | |||||||||
12 | Janus Krzysztof | Świętochłowice | Pozostałe osoby | CROSS-ŚWIONY | |||||
Carbon Silesia Sport | |||||||||
13 | Wochnik Marek | Katowice | Pozostałe osoby | Carbon Silesia Sport | paid | ||||
14 | Stefan Grzegorz | Czerwionka-Leszczyny | Pozostałe osoby | Carbon Silesia Sport | |||||
Clleo Zawiercie | |||||||||
15 | Machnik Janusz | Zawiercie | Pozostałe osoby | Clleo Zawiercie | paid | ||||
16 | Kreczmer Marzena | Zawiercie | Pozostałe osoby | Clleo Zawiercie | paid | ||||
Csc Adventure Academy | |||||||||
17 | Wower Maria | Katowice | Pozostałe osoby | Csc Adventure Academy | paid | ||||
Dziubusie | |||||||||
18 | Szynwelski Michał | Katowice | Pozostałe osoby | Dziubusie | paid | ||||
19 | Sufin Karolina | Katowice | Pozostałe osoby | Dziubusie | paid | ||||
Ekipa Na Kijach | |||||||||
20 | DOLISTOWSKI MAREK | RUDA ŚLĄSKA | Pozostałe osoby | Ekipa Na Kijach | paid | ||||
21 | Tkocz Adam | Ruda Śląska | Małżeństwa | Ekipa Na Kijach | paid | ||||
22 | Tkocz Alicja | Ruda Śląska | Małżeństwa | Ekipa Na Kijach | paid | ||||
23 | Kopala Marek | Ruda Śląska | Pozostałe osoby | Ekipa Na Kijach | paid | ||||
Famuła Team | |||||||||
24 | Famuła Marek | Katowice | Pozostałe osoby | Famuła Team | paid | ||||
Hajnówka Biega | |||||||||
25 | chrzanowski mariusz | gliwice | Pozostałe osoby | Hajnówka Biega | paid | ||||
Harpagan Sosnowiec | |||||||||
26 | Kuczborska Barbara | Sosnowiec | Pozostałe osoby | Harpagan Sosnowiec | paid | ||||
27 | Kuczborski Piotr | Sosnowiec | Dzieci i młodzież do lat 18 | Harpagan Sosnowiec | paid | ||||
28 | Kuczborska Marta | Sosnowiec | Małżeństwa | Harpagan Sosnowiec | paid | ||||
29 | Kuczborski Jarosław | Sosnowiec | Małżeństwa | Harpagan Sosnowiec | paid | ||||
Katowicki Nordic Walking | |||||||||
30 | Kułakowska Halina | Olkusz | Pozostałe osoby | Katowicki Nordic Walking | paid | ||||
Lecymy Durś | |||||||||
31 | Marks Adrian | Bytom | Małżeństwa | Lecymy Durś | paid | ||||
32 | Marks Dorota | Bytom | Małżeństwa | Lecymy Durś | paid | ||||
33 | WILK GRAŻYNA | PIEKARY ŚLĄSKIE | Pozostałe osoby | Lecymy Durś | paid | ||||
MALINOWE GWIAZDY | |||||||||
34 | Kuczera Sabina | CHORZÓW | Pozostałe osoby | MALINOWE GWIAZDY | paid | ||||
35 | Nieslony Ryszard | CHORZÓW | Pozostałe osoby | MALINOWE GWIAZDY | paid | ||||
36 | Nowak Barbara | CHORZÓW | Pozostałe osoby | MALINOWE GWIAZDY | paid | ||||
37 | Szendzielorz Ilona | Ruda Śląska | Pozostałe osoby | MALINOWE GWIAZDY | paid | ||||
38 | Morys Aleksandra | Ruda Śląska | Pozostałe osoby | MALINOWE GWIAZDY | paid | ||||
39 | Morys Agnieszka | Ruda Śląska | Pozostałe osoby | MALINOWE GWIAZDY | paid | ||||
MK team | |||||||||
40 | Czapura Elżbieta | SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE | Pozostałe osoby | MK team | paid | ||||
MOSIR TKKF SATURNA CZELADŹ | |||||||||
41 | Mrowiec Damian | Wojkowice | Pozostałe osoby | MOSIR TKKF SATURNA CZELADŹ | paid | ||||
Marsz Po Zdrowie | |||||||||
42 | Postek Danuta | Poznań | Pozostałe osoby | Marsz Po Zdrowie | paid | ||||
Mk team | |||||||||
43 | Marekwica Jakub | Katowice | Dzieci i młodzież do lat 18 | Mk team | paid | ||||
Mors Hubertus Mysłowice | |||||||||
44 | Wilczek Ewa | Sosnowiec | Pozostałe osoby | Mors Hubertus Mysłowice | paid | ||||
45 | Przybylski Tomasz | Witaszyce | Pozostałe osoby | Mors Hubertus Mysłowice | paid | ||||
NORDICUS Strzybnica | |||||||||
46 | Korpok Aleksandra | Tarnowskie Góry | Pozostałe osoby | NORDICUS Strzybnica | paid | ||||
47 | Poniatowska Alina | Tarnowskie Góry | Pozostałe osoby | NORDICUS Strzybnica | paid | ||||
48 | Wolko Barbara | Tarnowskie Góry | Pozostałe osoby | NORDICUS Strzybnica | paid | ||||
49 | Giza Elżbieta | Tarnowskie Góry | Pozostałe osoby | NORDICUS Strzybnica | paid | ||||
50 | Jagiełła Danuta | Tarnowskie Góry | Pozostałe osoby | NORDICUS Strzybnica | paid | ||||
51 | Pilarz Dominika | Zbrosławice | Dzieci i młodzież do lat 18 | NORDICUS Strzybnica | paid | ||||
52 | Pilarz Tomasz | Zbrosławice | Małżeństwa | NORDICUS Strzybnica | paid | ||||
53 | Pilarz Zuzanna | Zbrosławice | Małżeństwa | NORDICUS Strzybnica | paid | ||||
54 | Morawiec Marzena | Tarnowskie Góry | Pozostałe osoby | NORDICUS Strzybnica | paid | ||||
55 | Kirsz Mariola | Tarnowskie Góry | Pozostałe osoby | NORDICUS Strzybnica | paid | ||||
Night Runners Śląsk | |||||||||
56 | Powroźna Mariola | Katowice | Pozostałe osoby | Night Runners Śląsk | paid | ||||
Nordic Walking Stadion Śląski | |||||||||
57 | Wolny Leszek | Katowice | Pozostałe osoby | Nordic Walking Stadion Śląski | paid | ||||
Ohio Team | |||||||||
58 | Stypka Artur | Katowice | Pozostałe osoby | Ohio Team | paid | ||||
ROCK AREA FANS | |||||||||
59 | Barczyk Piotr | Chorzów | Pozostałe osoby | ROCK AREA FANS | paid | ||||
Radio Katowice | |||||||||
60 | Kosałka-Passia Ewelina | Katowice | Pozostałe osoby | Radio Katowice | paid | ||||
Rapid Mivardi Polska | |||||||||
61 | Górski Jakub | Tychy | Pozostałe osoby | Rapid Mivardi Polska | paid | ||||
SP7 Mokre | |||||||||
62 | Grund Tomasz | Mokre | Dzieci i młodzież do lat 18 | SP7 Mokre | paid | ||||
63 | Grund Michał | Mokre | Dzieci i młodzież do lat 18 | SP7 Mokre | paid | ||||
STADION ŚLĄSKI | |||||||||
64 | Ocysek zygmunt | katowice | Pozostałe osoby | STADION ŚLĄSKI | paid | ||||
SZOMBIERKI DREAM TEAM | |||||||||
65 | walusz jolanta | Bytom | Pozostałe osoby | SZOMBIERKI DREAM TEAM | paid | ||||
Siemianowice i Przyjaciele Biegają | |||||||||
66 | Furich Dariusz | Siemianowice Śląskie | Pozostałe osoby | Siemianowice i Przyjaciele Biegają | paid | ||||
Silesia Marathon Club | |||||||||
67 | Zbrzeźniak Tymoteusz | Ruda Śląska | Pozostałe osoby | Silesia Marathon Club | paid | ||||
Skwarek Racing Team | |||||||||
68 | Różański Janusz | Mikołów | Pozostałe osoby | Skwarek Racing Team | paid | ||||
69 | Skwarek Jarosław | Łaziska Górne | Pozostałe osoby | Skwarek Racing Team | paid | ||||
Smaki Biegania | |||||||||
70 | Reclik Jacek | Rybnik | Pozostałe osoby | Smaki Biegania | paid | ||||
Stadion Śląski | |||||||||
71 | Oziębło Maja | Chorzów | Dzieci i młodzież do lat 18 | Stadion Śląski | paid | ||||
72 | Górecka Iwona | Chorzów | Pozostałe osoby | Stadion Śląski | paid | ||||
73 | Rumanek Sylwia | Świerklaniec | Pozostałe osoby | Stadion Śląski | paid | ||||
74 | Przybyłka Anna | Bytom | Pozostałe osoby | Stadion Śląski | paid | ||||
75 | Inglant Krystyna | Chorzów | Pozostałe osoby | Stadion Śląski | paid | ||||
Szmaterlok | |||||||||
76 | Kowalski Jacek | Mikołów | Pozostałe osoby | Szmaterlok | paid | ||||
Szombierki chodzą i biegają | |||||||||
77 | Snochowska Marysia | Bytom | Dzieci i młodzież do lat 18 | Szombierki chodzą i biegają | paid | ||||
78 | Snochowski Mirek | Bytom | Małżeństwa | Szombierki chodzą i biegają | paid | ||||
79 | Snochowska Agata | Bytom | Małżeństwa | Szombierki chodzą i biegają | paid | ||||
Truchtacz Mysłowice | |||||||||
80 | Jastrzębska Ewa | Katowice | Pozostałe osoby | Truchtacz Mysłowice | paid | ||||
81 | Cieśla Urszula | Katowice | Pozostałe osoby | Truchtacz Mysłowice | paid | ||||
UKS Trójka Mikołów | |||||||||
82 | Pyka Artur | Mikołów | Dzieci i młodzież do lat 18 | UKS Trójka Mikołów | paid | ||||
VIII LO im. Marii Skłodowskiej-Curie w Katowicach | |||||||||
83 | Szyszka Eryk | Katowice | Dzieci i młodzież do lat 18 | VIII LO im. Marii Skłodowskiej-Curie w Katowicach | paid | ||||
WATAHA | |||||||||
84 | Wiesner Tomasz | Katowice | Małżeństwa | WATAHA | paid | ||||
85 | Wiesner Stanisława | Katowice | Małżeństwa | WATAHA | paid | ||||
86 | Wocław Barbara | Katowice | Pozostałe osoby | WATAHA | paid | ||||
87 | Paszyńska Ewa | Katowice | Pozostałe osoby | WATAHA | paid | ||||
Z Kijkami Nam Po Drodze | |||||||||
88 | Zydroń Wiesław | Katowice | Pozostałe osoby | Z Kijkami Nam Po Drodze | paid | ||||
Zespół Szkół i Placówek nr 1 | |||||||||
89 | Powroźna Milena | Katowice | Dzieci i młodzież do lat 18 | Zespół Szkół i Placówek nr 1 | paid | ||||
Z kijkami po drodze | |||||||||
90 | Krupa Grzegorz | Katowice | Pozostałe osoby | Z kijkami po drodze | paid | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
91 | Bąk Krzysztof | Mysłowice | Pozostałe osoby | paid | |||||
92 | CHRUBASIK MARIOLA | Zabrze | Pozostałe osoby | paid | |||||
93 | Marcak Mateusz | Katowice | Pozostałe osoby | paid | |||||
94 | Manowski Piotr | Ruda Ślaska | Pozostałe osoby | paid | |||||
95 | Salamon Sylwester | Mikołów | Pozostałe osoby | paid | |||||
96 | Wawrzynek Rafał | Katowice | Pozostałe osoby | paid | |||||
97 | Wójcik Jerzy | Katowice | Osoby urodzone w roku 1947 i wcześniej | ||||||
98 | MUSZER POLA | Katowice | Dzieci i młodzież do lat 18 | paid | |||||
99 | Muszer Nina | Katowice | Dzieci i młodzież do lat 18 | paid | |||||
100 | Sacała Daniel | Katowice | Pozostałe osoby | paid | |||||
101 | Kamińska Anna | Katowice | Pozostałe osoby | paid | |||||
102 | Wyleżałek Jan | Katowice | Dzieci i młodzież do lat 18 | paid | |||||
103 | Wyleżałek Iwona | Katowice | Pozostałe osoby | paid | |||||
104 | Cyganek Marta | Katowice | Pozostałe osoby | paid | |||||
105 | Staroszyński Dawid | Katowice | Pozostałe osoby | paid | |||||
106 | Sitkowski Tomasz | Mysłowice | Pozostałe osoby | paid | |||||
107 | Matyjaszczyk Hanna | Katowice | Dzieci i młodzież do lat 18 | paid | |||||
108 | Matyjaszczyk Agata | Katowice | Pozostałe osoby | paid | |||||
109 | Rybak Remigiusz | Ruda Śląska | Pozostałe osoby | paid | |||||
110 | Wyród Maciej | Tychy | Dzieci i młodzież do lat 18 | paid | |||||
111 | Wyród Justyna | Tychy | Dzieci i młodzież do lat 18 | paid | |||||
112 | Wyród Monika | Tychy | Małżeństwa | paid | |||||
113 | Wyród Karol | Tychy | Małżeństwa | paid | |||||
114 | Kozłowski Artur | Mysłowice | Małżeństwa | paid | |||||
115 | Holecka Beata | Katowice | Pozostałe osoby | paid | |||||
116 | Kozłowska Marta | Mysłowice | Małżeństwa | paid | |||||
117 | Holecki Paweł | Katowice | Pozostałe osoby | paid | |||||
118 | Piela - Skawińska Aldona | Katowice | Pozostałe osoby | paid | |||||
119 | Folusiak Marcin | Katowice | Pozostałe osoby | paid | |||||
120 | Drożdżowski Marek | Katowice | Pozostałe osoby | paid | |||||
121 | Skowronek Łukasz | Katowice | Pozostałe osoby | paid | |||||
122 | Madej Marek | Chorzów | Pozostałe osoby | paid | |||||
123 | Pasterczyk Grzegorz | Katowice | Pozostałe osoby | paid | |||||
124 | Tomczyk Rafal | Sosnowiec | Pozostałe osoby | paid | |||||
125 | Tuleja Adam | Chorzów | Małżeństwa | paid | |||||
126 | Tuleja Blanka | Chorzów | Małżeństwa | paid | |||||
127 | Mierzejewska Gosia | Mysłowice | Pozostałe osoby | paid | |||||
128 | bujoczek Milena | Bytom | Dzieci i młodzież do lat 18 | paid | |||||
129 | bujoczek Piotr | Bytom | Małżeństwa | paid | |||||
130 | Bujoczek Ewa Bujoczek | Bytom | Małżeństwa | paid | |||||
131 | Wiśniewski Sławomir | Zabrze | Małżeństwa | paid | |||||
132 | WIśniewska Marzanna | Zabrze | Małżeństwa | paid | |||||
133 | Igielski Sławomir | Katowice | Pozostałe osoby | paid | |||||
134 | Kaptur Jarosław | Katowice | Pozostałe osoby | paid | |||||
135 | Pawlik ANNA | KATOWICE | Pozostałe osoby | paid | |||||
136 | Kusiak Dariusz | Katowice | Pozostałe osoby | paid | |||||
137 | Bińkowski CZESŁAW | Orzesze | Pozostałe osoby | paid | |||||
138 | Banek Paweł Banek | Chorzów | Pozostałe osoby | paid | |||||
139 | Strzelecki Robert | ZABRZE | Pozostałe osoby | paid | |||||
140 | Tyka Edward Tyka | świetochłowice | Osoby urodzone w roku 1947 i wcześniej | ||||||
141 | Wiener Marcin | Katowice | Pozostałe osoby | paid | |||||
142 | Świerkot Paweł | Ruda Śląska | Pozostałe osoby | paid | |||||
143 | Wloka Natalia | Chorzów | Pozostałe osoby | paid | |||||
144 | Węgrzyn Eugeniusz | Ruda Śląska | Małżeństwa | paid | |||||
145 | Węgrzyn Mirosława | Ruda Śląska | Małżeństwa | paid | |||||
146 | Skubis Agnieszka | Krzykawka | Pozostałe osoby | paid | |||||
147 | Kawa Tomasz | Mysłowice | Pozostałe osoby | paid | |||||
148 | Sieradzki Jarosław | Sosnowiec | Pozostałe osoby | paid | |||||
149 | Janusz Marek | Sosnowiec | Pozostałe osoby | paid | |||||
150 | Korfanty Karol | Katowice | Pozostałe osoby | paid | |||||
151 | KOBAK BOGDAN | MYSŁOWICE | Pozostałe osoby | paid | |||||
152 | Rygulski Andrzej | Łaziska Górne | Pozostałe osoby | paid | |||||
153 | Kurek Adam | Siemianowice Śląskie | Pozostałe osoby | paid | |||||
154 | Zieliński Wojciech | Siemianowice | Dzieci i młodzież do lat 18 | paid | |||||
155 | Zgoda Joanna | Siemianowice | Małżeństwa | paid | |||||
156 | Zgoda Bogusław | Siemianowice Śląskie | Małżeństwa | paid | |||||
157 | Maceluch Marta | Rybnik | Pozostałe osoby | paid | |||||
158 | Obstoj-Skrypko Marzena | Ruda Śląska | Pozostałe osoby | paid | |||||
159 | Kupibida Boguslawa | Katowice | Pozostałe osoby | paid | |||||
160 | Kopeć Karolina | Katowice | Dzieci i młodzież do lat 18 | paid | |||||
161 | Fryt Marcin | Mysłowice | Małżeństwa | paid | |||||
162 | Wisowski Mateusz | Ruda Śląska | Pozostałe osoby | paid | |||||
163 | Sieka Maciej | Mysłowice | Małżeństwa | paid | |||||
164 | Ferdek Aleksandra | Tychy | Pozostałe osoby | paid | |||||
165 | Bawołek Damian | Zabrze | Pozostałe osoby | paid | |||||
166 | Milewska Beata | Świętochłowice | Pozostałe osoby | paid | |||||
167 | Knaś Łukasz | Piekary Śląskie | Pozostałe osoby | ||||||
168 | Wcisło Piotr | Katowice | Pozostałe osoby | paid | |||||
169 | Wcisło Dariusz | Katowice | Pozostałe osoby | paid | |||||
170 | Strzelecki Piotr | ZABRZE | Pozostałe osoby | paid | |||||
171 | Otrębski Piotr | Wojkowice | Pozostałe osoby | paid | |||||
172 | Szuraj Joanna | Katowice | Pozostałe osoby | ||||||
173 | Hrynaszkiewicz Wojciech | Katowice | Pozostałe osoby | paid | |||||
174 | Leks Amelia | Katowice | Pozostałe osoby | ||||||
175 | Kordon Anna | Łaziska Górne | Pozostałe osoby | paid | |||||
176 | Wójcicka Monika | Katowice | Pozostałe osoby | ||||||
biegaMYsłowice | |||||||||
177 | Różycka-Fryt Katarzyna | Mysłowice | Małżeństwa | biegaMYsłowice | paid | ||||
parkrun Cieszyn | |||||||||
178 | Kasprzycka-Szubarska Katarzyna | Pogwizdów | Małżeństwa | parkrun Cieszyn | paid | ||||
179 | Szubarski Krzysztof | Pogwizdów | Małżeństwa | parkrun Cieszyn | paid | ||||
wolny strzelec | |||||||||
180 | Kurpet Zygmunt | Jastrzębie-Zdrój | Pozostałe osoby | wolny strzelec | paid | ||||
wyry | |||||||||
181 | Pańczyk Władysław | WYRY | Pozostałe osoby | wyry | paid | ||||
ŚWIRY STELA | |||||||||
182 | Iwanecki Jarosław | Orzesze | Pozostałe osoby | ŚWIRY STELA | paid | ||||
183 | Adamiak Edyta | Skoczów | Pozostałe osoby | ŚWIRY STELA | paid | ||||
Ślimaczki Olkusz | |||||||||
184 | Szczepanek Joanna | Olkusz | Pozostałe osoby | Ślimaczki Olkusz | paid |
Views: 7084