# | Surname and name | City | Kraj | Distance | Club | Sum to pay |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Szynwelski Michał | Katowice | Polska | Pozostałe osoby | Dziubusie | paid |
2 | DOLISTOWSKI MAREK | RUDA ŚLĄSKA | Polska | Pozostałe osoby | EKIPA NA KIJACH | paid |
3 | Śliwka Katarzyna | chorzów | Polska | Małżeństwa | paid | |
4 | Sliwka Krzysztof | Chorzów | Polska | Małżeństwa | Cho_Mi_Ki | paid |
5 | Wochnik Marek | Katowice | Polska | Pozostałe osoby | Rapid Runners Team | paid |
6 | WITOR MAREK | Siemianowice Śląskie | Polska | Małżeństwa | MK Team | paid |
7 | Witor Klaudia | SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE | Polska | Małżeństwa | MK Team | paid |
8 | Gogolin Jerzy | Zabrze | Polska | Osoby urodzone w roku 1947 i wcześniej | ||
9 | Gierlotka Maciej | Katowice | Polska | Pozostałe osoby | paid | |
10 | Ocysek zygmunt | katowice | Polska | Pozostałe osoby | STADION ŚLĄSKI | paid |
11 | CHRUBASIK MARIOLA | Zabrze | Polska | Pozostałe osoby | paid | |
12 | Mynarski Sylwester | Bielsko-Biała | Polska | Małżeństwa | Highlanders | paid |
13 | Mynarska Ligia | Bielsko-Biała | Polska | Małżeństwa | Just Team | paid |
14 | Łozowska Małgorzata | Chorzów | Polska | Pozostałe osoby | paid | |
15 | Kopyto Izabela | Chorzów | Polska | Pozostałe osoby | paid | |
16 | Czapura Elżbieta | SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE | Polska | Pozostałe osoby | MK team | paid |
17 | Sitkowski Tomasz | Mysłowice | Polska | Pozostałe osoby | paid | |
18 | Pinkawa Olgierd | Katowice | Polska | Pozostałe osoby | paid | |
19 | Cisowski Kamil | Mikołów | Polska | Pozostałe osoby | paid | |
20 | Wójcik Jerzy | Katowice | Polska | Osoby urodzone w roku 1947 i wcześniej | ||
21 | Kamińska Anna | Katowice | Polska | Pozostałe osoby | paid | |
22 | Jastrzębska Ewa | Katowice | Polska | Pozostałe osoby | Truchtacz Mysłowice | paid |
23 | Botor Adrian | Mikołów | Polska | Pozostałe osoby | paid | |
24 | Polak Justyna | Czeladz | Polska | Pozostałe osoby | paid | |
25 | Rolnik Remigiusz | Mikołów | Polska | Pozostałe osoby | paid | |
26 | Rolnik Bartosz | MIKOŁÓW | Polska | Pozostałe osoby | paid | |
27 | Bujoczek Milena | Bytom | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | paid | |
28 | Bujoczek Piotr | Bytom | Polska | Małżeństwa | paid | |
29 | Bujoczek Ewa Bujoczek | Bytom | Polska | Małżeństwa | paid | |
30 | Marekwica Jakub | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | Mk team | paid |
31 | POLEWCZAK MARIUSZ | ZAWIERCIE | Polska | Pozostałe osoby | CLLEO ZAWIERCIE | paid |
32 | Wolny Leszek | Katowice | Polska | Pozostałe osoby | Nordic Walking Stadion Śląski | paid |
33 | Mrowiec Damian | Wojkowice | Polska | Pozostałe osoby | Mors Hubertus Mysłowice | paid |
34 | Igielska Ewa | Katowice | Polska | Pozostałe osoby | paid | |
35 | Igielski Sławomir | Katowice | Polska | Pozostałe osoby | paid | |
36 | Matyjaszczyk Hanna | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | paid | |
37 | Matyjaszczyk Agata | Katowice | Polska | Pozostałe osoby | paid | |
38 | Dendra Marcin | Chorzów | Polska | Pozostałe osoby | Trees' Friend | paid |
39 | Lubowiecka Barbara | Katowice | Polska | Małżeństwa | WATAHA | paid |
40 | Lubowiecki Adam | Katowice | Polska | Małżeństwa | WATAHA | paid |
41 | Szymczewski Włodzimierz Szymczewski | Świętochłowice | Polska | Pozostałe osoby | paid | |
42 | Tuleja Kajetan | Świętochłowice | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | paid | |
43 | Tuleja Małgorzata | Świętochłowice | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | paid | |
44 | Tuleja Adam Tuleja | Chorzów | Polska | Pozostałe osoby | paid | |
45 | Pytel Łukasz | Będzin | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | paid | |
46 | Pytel Natalia | Będzin | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | paid | |
47 | Pytel Grzegorz | Będzin | Polska | Małżeństwa | paid | |
48 | Moskwa Karolina | Chorzów | Polska | Pozostałe osoby | Batory Loto i Spartan Chorzów | paid |
49 | Lorenc-Pytel Magdalena | Będzin | Polska | Małżeństwa | paid | |
50 | Pyka Artur | Mikołów | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | UKS Trójka Mikołów | paid |
51 | Machnik Janusz | Zawiercie | Polska | Pozostałe osoby | Clleo Zawiercie | paid |
52 | Kreczmer Marzena | Zawiercie | Polska | Pozostałe osoby | Clleo Zawiercie | paid |
53 | Janusz Marek | Sosnowiec | Polska | Pozostałe osoby | paid | |
54 | Piela-Skawińska Aldona | Katowice | Polska | Pozostałe osoby | paid | |
55 | Folusiak Marcin | Katowice | Polska | Pozostałe osoby | paid | |
56 | Stefańska Małgorzata | Orzesze | Polska | Pozostałe osoby | - | paid |
57 | Rybak Remigiusz | Ruda Śląska | Polska | Pozostałe osoby | paid | |
58 | walusz jolanta | Bytom | Polska | Pozostałe osoby | SZOMBIERKI DREAM TEAM | paid |
59 | Maceluch Marta | Rybnik | Polska | Pozostałe osoby | paid | |
60 | Broll Sabina | Ruda Śląska | Polska | Małżeństwa | Ekipa Na Kijach | paid |
61 | Broll Jacek | Ruda Śląska | Polska | Małżeństwa | Ekipa Na Kijach | paid |
62 | Fiuk Michal | Katowice | Polska | Pozostałe osoby | paid | |
63 | Drożdżowski Marek | Katowice | Polska | Pozostałe osoby | paid | |
64 | Różański Janusz | Mikołów | Polska | Pozostałe osoby | Skwarek Racing Team | paid |
65 | Skwarek Jarosław | Łaziska Górne | Polska | Pozostałe osoby | Skwarek Racing Team | paid |
66 | Kusiak Dariusz | Katowice | Polska | Pozostałe osoby | paid | |
67 | Holecka Beata | Katowice | Polska | Pozostałe osoby | paid | |
68 | Barczyk Piotr | Chorzów | Polska | Pozostałe osoby | ROCK AREA FANS | paid |
69 | Zieliński Wojciech | Siemianowice | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | paid | |
70 | Zgoda Joanna | Siemianowice | Polska | Małżeństwa | paid | |
71 | Zgoda Bogusław | Siemianowice Śląskie | Polska | Małżeństwa | paid | |
72 | Jastrzębska Karolina | Chorzów | Polska | Pozostałe osoby | Csc Adventure Academy | paid |
73 | Furich Dariusz | Siemianowice Śląskie | Polska | Pozostałe osoby | Siemianowice i Przyjaciele Biegają | paid |
74 | Postek Danuta | Poznań | Polska | Pozostałe osoby | Marsz Po Zdrowie | paid |
75 | Pawlik ANNA | KATOWICE | Polska | Pozostałe osoby | paid | |
76 | Kaptur Jarosław | Katowice | Polska | Pozostałe osoby | paid | |
77 | Mierzejewska Gosia | Mysłowice | Polska | Pozostałe osoby | paid | |
78 | Fryt Marcin | Mysłowice | Polska | Małżeństwa | biegaMYsłowice | paid |
79 | Różycka-Fryt Katarzyna | Mysłowice | Polska | Małżeństwa | biegaMYsłowice | paid |
80 | Kopala Marek | Ruda Śląska | Polska | Pozostałe osoby | Ekipa Na Kijach | paid |
81 | Tkocz Adam | Ruda Śląska | Polska | Małżeństwa | Ekipa Na Kijach | paid |
82 | Tkocz Alicja | Ruda Śląska | Polska | Małżeństwa | Ekipa Na Kijach | paid |
83 | Węgrzyn Eugeniusz | Ruda Śląska | Polska | Małżeństwa | paid | |
84 | Węgrzyn Mirosława | Ruda Śląska | Polska | Małżeństwa | paid | |
85 | Stefańska Kasia | Katowice | Polska | Pozostałe osoby | paid | |
86 | Wawrzynek Rafał | Katowice | Polska | Pozostałe osoby | paid | |
87 | HEFEMAN EWA | KATOWICE | Polska | Pozostałe osoby | paid | |
88 | Leśnikowski Krzysztof | Chorzów | Polska | Pozostałe osoby | Augusteam | paid |
89 | Wiśniewski Sławomir | Zabrze | Polska | Małżeństwa | paid | |
90 | WIśniewska Marzanna | Zabrze | Polska | Małżeństwa | paid | |
91 | Sieradzki Jarosław | Sosnowiec | Polska | Pozostałe osoby | paid | |
92 | Golicz Piotr | Ruda Śląska | Polska | Pozostałe osoby | Amator | paid |
93 | Mendrak Olgierd | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | MKS MOS KATOWICE | paid |
94 | Strzelecki Piotr | ZABRZE | Polska | Pozostałe osoby | paid | |
95 | Wyleżałek Jan | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | paid | |
96 | Wyleżałek Iwona | Katowice | Polska | Pozostałe osoby | paid | |
97 | Kozłowski Artur | Mysłowice | Polska | Małżeństwa | paid | |
98 | Kozłowska Marta | Mysłowice | Polska | Małżeństwa | paid | |
99 | Tynor Bartosz | Katowice | Polska | Pozostałe osoby | paid | |
100 | Wilczek Ewa | Sosnowiec | Polska | Pozostałe osoby | Mors Hubertus Mysłowice | paid |
Views: 7315