# | Surname and name | City | Distance | Club | Sum to pay | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ETT - Elbląg Triathlon Team | |||||||||
1 | Matyskiel Anita | Gdańsk | Kolejny Pakiet dla Grupy/Rodziny | ETT - Elbląg Triathlon Team | paid BM | ||||
GB65 | |||||||||
2 | Zacharuk Marcin | Sopot | Bieg do Miodu | GB65 | paid BM | ||||
Grupa Biegowa 65 | |||||||||
3 | Piotrowski Krzysztof | Gdańsk | Kolejny Pakiet dla Grupy/Rodziny | Grupa Biegowa 65 | paid BM | ||||
4 | Pietrzak Teresa | Gdańsk | Kolejny Pakiet dla Grupy/Rodziny | Grupa Biegowa 65 | paid BM | ||||
5 | Martyńska Dorota | Gdańsk | Bieg do Miodu | Grupa Biegowa 65 | paid BM | ||||
6 | Zdrojewska Katarzyna | Gdańsk | Kolejny Pakiet dla Grupy/Rodziny | Grupa Biegowa 65 | paid BM | ||||
7 | Kędzia Edyta | Gdańsk | Bieg do Miodu | Grupa Biegowa 65 | paid BM | ||||
8 | Kuza Daria | Gdańsk | Bieg do Miodu | Grupa Biegowa 65 | paid BM | ||||
9 | Przykłota Ewa | Gdańsk | Bieg do Miodu | Grupa Biegowa 65 | paid BM | ||||
10 | Pietrzak Piotr | Gdańsk | Kolejny Pakiet dla Grupy/Rodziny | Grupa Biegowa 65 | paid BM | ||||
11 | Wyrzykowski Andrzej | Gdańsk | Kolejny Pakiet dla Grupy/Rodziny | Grupa Biegowa 65 | paid BM | ||||
12 | Kamiński Arkadiusz | Gdańsk | Bieg do Miodu | Grupa Biegowa 65 | paid BM | ||||
Iron Team | |||||||||
13 | Kowalik Katarzyna | Gdańsk | Bieg do Miodu | Iron Team | paid BM | ||||
KS ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJE | |||||||||
14 | KOLENKIEWICZ DARIUSZ | ELBLĄG | Bieg do Miodu | KS ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJE | paid BM | ||||
Magiczna Flet | |||||||||
15 | Skwierawski Wojciech | Gdańsk | Bieg do Miodu | Magiczna Flet | paid BM | ||||
Pszczółki Biegają | |||||||||
16 | Brola Sami | Pszczółki | Kolejny Pakiet dla Grupy/Rodziny | Pszczółki Biegają | paid BM | ||||
17 | Brola Zuzia | Pszczółki | Kolejny Pakiet dla Grupy/Rodziny | Pszczółki Biegają | paid BM | ||||
18 | Brola Adam | Pszczółki | Kolejny Pakiet dla Grupy/Rodziny | Pszczółki Biegają | paid BM | ||||
19 | Brola Kasia | Pszczółki | Bieg do Miodu | Pszczółki Biegają | paid BM | ||||
20 | Pawlak Łukasz | Pszczółki | Bieg do Miodu | Pszczółki Biegają | paid BM | ||||
RKP w Pszczółkach | |||||||||
21 | Sobiesiak Katarzyna | Pszczółki | Bieg do Miodu | RKP w Pszczółkach | paid | ||||
22 | Kupryciuk Mariola | Pszczółki | Kolejny Pakiet dla Grupy/Rodziny | RKP w Pszczółkach | paid | ||||
SP 75Gdansk | |||||||||
23 | Mleczek Martyna | Gdansk | Kolejny Pakiet dla Grupy/Rodziny | SP 75Gdansk | |||||
Safe Sport Team | |||||||||
24 | Bogalecki Marek | Starogard Gdański | Bieg do Miodu | Safe Sport Team | paid BM | ||||
Straszyn biega Pruszcz biega | |||||||||
25 | Zawadzki Kazimierz | Błotnia | Bieg do Miodu | Straszyn biega Pruszcz biega | |||||
Uniwersytet Warszawski | |||||||||
26 | Kamińska Weronika | Gdańsk | Kolejny Pakiet dla Grupy/Rodziny | Uniwersytet Warszawski | paid | ||||
ZSP nr.1 Gdańsk | |||||||||
27 | Mleczek Antonina | Gdansk | Kolejny Pakiet dla Grupy/Rodziny | ZSP nr.1 Gdańsk | |||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
28 | Zawadzka Elżbieta | Pruszków | Bieg do Miodu | paid BM | |||||
29 | Spławiński Piotr | Tczew | Bieg do Miodu | paid BM | |||||
30 | Klarkowski Jakub | Gdańsk | Bieg do Miodu | paid BM | |||||
31 | Salisz Mirosław | Siemianowice Śląskie | Bieg do Miodu | paid BM | |||||
32 | Jeneral-Rozynska Katarzyna | Warszawa | Bieg do Miodu | paid BM | |||||
33 | Jarczewska Renata | Goleniów | Bieg do Miodu | paid BM | |||||
34 | Malinowski Mariusz Malinowski | Koszalin | Bieg do Miodu | paid BM | |||||
35 | Piwońska Kaja | Ełk | Bieg do Miodu | paid BM | |||||
36 | Sroka Magdalena | Gdańsk | Bieg do Miodu | paid | |||||
37 | Czerwińska Agnieszka | Gdańsk | Bieg do Miodu | paid | |||||
38 | Juszczyk Beata | Słupiec | Bieg do Miodu | paid BM | |||||
39 | Bronk Grażyna | Kętrzyno | Bieg do Miodu | paid BM | |||||
40 | Soga Luba | Kwidzyn | Kolejny Pakiet dla Grupy/Rodziny | paid BM | |||||
41 | Świder Janusz | Kwidzyn | Bieg do Miodu | paid BM | |||||
42 | Baszun Marzena | Białystok | Bieg do Miodu | paid BM | |||||
43 | Kraska Dorota | Łomża | Kolejny Pakiet dla Grupy/Rodziny | paid BM | |||||
44 | Kraska Robert | Łomża | Bieg do Miodu | paid BM | |||||
45 | Dreszler Wiesław | Skowarcz | Bieg do Miodu | paid BM | |||||
46 | Reich Eliza | Warszawa | Kolejny Pakiet dla Grupy/Rodziny | paid BM | |||||
47 | Reich Elena | Warszawa | Kolejny Pakiet dla Grupy/Rodziny | paid BM | |||||
48 | Zdrojewska Bernadeta | Kartuzy | Kolejny Pakiet dla Grupy/Rodziny | paid BM | |||||
49 | Zdrojewski Filip | Kartuzy | Kolejny Pakiet dla Grupy/Rodziny | paid BM | |||||
50 | Zdrojewski Fabian | Kartuzy | Kolejny Pakiet dla Grupy/Rodziny | paid BM | |||||
51 | Sułek Grzegorz | Gdańsk | Kolejny Pakiet dla Grupy/Rodziny | paid BM | |||||
52 | Piątek Monika | Bydgoszcz | Bieg do Miodu | paid BM | |||||
53 | Pilichowska Katarzyna | Śliwin | Bieg do Miodu | paid BM |
Views: 6486