XXVIII Bieg Elżbiety Garduły
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Prędki Grzegorz Darłowo 10,5 km KB Bryza Postomino 50.00 PLN
2 Dawidowska Ewa Unichowo 10,5 km 50.00 PLN
3 Skrzypiec Krzysztof Słupsk 10,5 km POMERIDERS Słupsk paid on-line
4 Kluczewska Emilia Bytów 10,5 km Runtastyczni Team Bytów paid on-line
5 Ludwikowski Marek Dzierżęcin 10,5 km KB BRYZA POSTOMINO 50.00 PLN
6 Iskra Paweł Zieleniewo 10,5 km 7Pro Team paid on-line
7 Gaweł zbigniew Słupsk 10,5 km POMERIDERS Słupsk paid on-line
8 Staniaszek Bogusław Głobino 10,5 km Tupot Ustka paid on-line
9 Majerowski Zbigniew Słupsk 10,5 km 50.00 PLN
10 Jaworski ROBERT Pieszcz 10,5 km KB Bryza Postomino 50.00 PLN
11 Metel Izabela Bytów 10,5 km 50.00 PLN
12 Przybyszewska Paulina Ustka 10,5 km paid on-line
13 Jażdżewski Sebastian Ugoszcz 10,5 km Klub Biegacza GOCH Bytów paid on-line
14 Reglińska Joanna Bytów 10,5 km Klub Biegacza GOCH Bytów paid on-line
15 Nowakowski Czeslaw Warszawa 10,5 km Ducla Academy Warszawa paid on-line
16 Czech Dariusz Płotowo 10,5 km Ścigał Team paid on-line
17 Glazik Dariusz Bytów 10,5 km Ścigał Team paid on-line
18 Ostrówka Waldemar Lębork 10,5 km LKB im BRACI PETK 50.00 PLN
19 Rokuszewski Tomasz Słupsk 10,5 km AML Słupsk paid on-line
20 Struś Artur Struś Wrześnica 10,5 km KB Bryza Postomino 50.00 PLN
21 Szymański Sylwek Szczecinek 10,5 km Szczecineccy Biegacze paid on-line
22 Przybyłowicz Małgorzata Szczecinek 10,5 km Szczecineccy Biegacze paid on-line
23 Lecki Mateusz Szczecinek 10,5 km Szczecineccy Biegacze paid on-line
24 Kończak Magdalena Szczecinek 10,5 km Szczecineccy Biegacze paid on-line
25 Bobryk Joanna Szczecinek 10,5 km Szczecineccy Biegacze paid on-line
26 Kamieniecki Rafał USTKA 10,5 km TUPOT-USTKA paid on-line
27 Ślęzak Adam Elbląg 10,5 km OSP POGRODZIE 50.00 PLN
28 Gosławski Stanisław Kępice 10,5 km paid on-line
29 Rusin Leszek Lębork 10,5 km LKB im,, BRACI PETK LĘBORK 50.00 PLN
30 Sagała Patrycja Słupsk 10,5 km ANANASY Z 3 FAL paid on-line
31 Porębska Katarzyna Łódź 10,5 km BaywatchOCR paid on-line
32 Porębski Michał Łódź 10,5 km BaywatchOCR paid on-line
33 SZCZEPANIAK JACEK KĘPICE 10,5 km KORZYBSKIE REKINY paid on-line
34 Walczak Krzysztof Gdynia 10,5 km ElektroniczneZapisy.pl Team 50.00 PLN
35 Swiderski Lukasz Slupsk 10,5 km paid on-line
36 Kik Andrzej Gdańsk 10,5 km Nie Marnuj Tlenu paid on-line
37 Twardowski Mateusz Kobylnica 10,5 km AML Słupsk 50.00 PLN
38 Ruszczyński Łukasz Ruszczyński Słupsk 10,5 km paid on-line
39 Kasperowicz Zdzisław Słupsk 10,5 km Pro DYSTANS Kasperowicz paid on-line
40 Piłczyński Zbigniew Słupsk 10,5 km paid on-line
41 Świderski Michał Słupsk 10,5 km paid on-line
42 Hałas Piotr Słupsk 10,5 km paid on-line
43 Chudy Henryk Sławsko 10,5 km k s Olszewski i synowie paid on-line
44 Gawkowski Piotr Starogard Gdański 10,5 km 50.00 PLN
45 STRZELECKI ZBIGNIEW KORZYBIE 10,5 km KORZYBSKIE REKINY paid on-line
46 GAJEK ARTUR KĘPICE 10,5 km KORZYBSKIE REKINY paid on-line
47 Chylewska-Mucha Aleksandra Dębnica Kaszubska 10,5 km paid on-line
48 Chylewska Aleksandra Słupsk 10,5 km paid on-line
49 Witt Grażyna Sopot 10,5 km MaratonyPolskie.PL TEAM 50.00 PLN
50 Niwiński Grzegorz Ustka 10,5 km K.B. Tupot Ustka paid on-line
51 Pokorny Edward Ustka 10,5 km TUPOT Ustka paid on-line
52 Mucha Jerzy Międzyrzecz 10,5 km TEAM OLA 50.00 PLN
53 HERMAN KARINA SŁUPSK 10,5 km 50.00 PLN
54 Garska Joanna Bytów 10,5 km Świat Płytek u Kryspina 50.00 PLN
55 Garski Kryspin Bytów 10,5 km Świat Płytek u Kryspina 50.00 PLN
56 Elendt Tomasz Elendt Tuchomie 10,5 km paid on-line
57 Treder Wojciech Łosino 10,5 km Team Treder paid on-line
58 Treder Marian Łosino 10,5 km Team Treder paid on-line
59 Gaweł Iza Słupsk 10,5 km ANANASY Z 3FAL 50.00 PLN
60 Petzold Robert Zduny 10,5 km paid on-line
61 Szczerbaty Pawel ŚWINOUJŚCIE 10,5 km paid on-line
62 Kmiecik Joanna Starkowo 10,5 km paid on-line
63 Kwaśniak Zdzisław Słupsk 10,5 km Pro Dystans 50.00 PLN
64 Czuryńska Wioletta Gdynia 10,5 km Pokochaj Bieganie paid on-line
65 Woźniak Dariusz Sławno 10,5 km www.limo300c.com 50.00 PLN
66 Andryskowski Zdzisław Lębork 10,5 km Kolarz-Pol 50.00 PLN
67 Burman Tomasz Słupsk 10,5 km Ananasy z 3Fal 50.00 PLN
68 Urban Ewelina Dębnica Kaszubska 10,5 km ANANASY Z 3 FAL paid on-line
69 Szopiński Tomasz Nacmierz 10,5 km KB Bryza Postomino 50.00 PLN
70 Piłczyński Paweł Widzino 10,5 km paid on-line
71 Micerski Tomek Koszalin 10,5 km Biegolas Koszalin paid on-line
72 Motwodło-Zawadzka Izabella Słupsk 10,5 km paid on-line
73 Bogumiłow Marcin Słupsk 10,5 km 50.00 PLN
74 Orłowski Edward Słupsk 10,5 km paid on-line
75 Kulczyk Katarzyna Sławsko 10,5 km KB Bryza Postomino 50.00 PLN
76 Łubkowska Magdalena Słupsk 10,5 km 50.00 PLN


Views: 1682

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ