# | Surname and name | City | Kraj | Distance | Club | Sum to pay |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Borzyszkowski Rafał | Wielki Klincz | Bieg Główny | Maratończyk Wielki Klincz | paid on-line | |
2 | Czapiński Michał | Reda | Bieg Główny | HOTEL CZTERY BRZOZY GDAŃSK | ||
3 | Kordecki Wiesław | Wielki Klincz | Bieg Główny | Maratończyk Wielki Klincz | paid on-line | |
4 | Kordecki Robert | Wielki Klincz | Bieg Główny | Maratończyk Wielki Klincz | paid on-line | |
5 | Wnuk Stanisław | Wielki Klincz | Bieg Główny | Maratończyk Wielki Klincz | paid on-line | |
6 | Gralak Jacek | Kościerzyna | Bieg Główny | paid on-line | ||
7 | FILIPÓW Tadeusz | LĘBORK | Bieg Główny | niezrzeszony | paid on-line | |
8 | Stosik Artur | Pączewo | Bieg Główny | |||
9 | Ebertowski Adam | Nowa Karczma | Bieg Główny - mieszkańcy Gminy Nowa Karczma i zawodnicy kategorii 70+ | |||
10 | Grycner Piotr | Starogard Gdański | Bieg Główny | ROCOCO | paid on-line | |
11 | Czaja Leszek | STAROGARD GDAŃSKI | Bieg Główny | KKB STAROGARD | paid on-line | |
12 | Ebertowski Michał | Starogard Gdański | Bieg Główny | SKS Starogard Gdański | paid on-line | |
13 | Guzowski DENIS | Cetyń | Bieg Główny | Wyższa Szkoła Policji w Szczytnie | paid on-line | |
14 | Guzowski DARIUSZ | Trzebielino | Bieg Główny | Carry Petfood Trzebielino/Talex Borysław Borzytuchom | paid on-line | |
15 | Flisikowski Radosław | Nowa Wieś Kościerska 58 | Bieg Główny | paid on-line | ||
16 | Andryskowski Zdzislaw | Lębork | Bieg Główny | Kolarz-Pol | ||
17 | Zawadzki Kazimierz | Błotnia 23 | Bieg Główny | nieżrzeszony | paid on-line | |
18 | Waruszewski Karol | Tczew | Bieg Główny | Biegający Tczew/ SP 12 Tczew | paid on-line | |
19 | Labuda Marek | Lębork | Bieg Główny | niezrzeszony | paid on-line | |
20 | Kwiatkowski Andrzej | Kościerzyna | Bieg Główny | REMUS Kościerzyna | paid on-line | |
21 | Kwiatkowski Krzysztof | Kościerzyna | Bieg Główny | REMUS Kościerzyna | paid on-line | |
22 | Zaręba Beata | Kaliska | Bieg Główny | niezrzeszona | ||
23 | Orzoł Kamil | Gdynia | Bieg Główny | BPH Runners Team | paid on-line | |
24 | Góra Przemysław | Nowy Podleś | Bieg Główny | Maratończyk Wielki Klincz | paid on-line | |
25 | Knitter-Klasa Edyta | Mściszewice | Bieg Główny | Akademia Biegowa AMATOR Kiełpino | ||
26 | Klasa Michał | Mściszewice | Bieg Główny | Akademia Biegowa AMATOR Kiełpino | ||
27 | Lewańczyk Marcin | Skorzewo | Bieg Główny | Akademia Biegowa AMATOR Kiełpino | ||
28 | Jankowski Adam | Przodkowo | Bieg Główny | Przodkowo Biega | ||
29 | Bandurski Jacek | SOPOT | Bieg Główny - mieszkańcy Gminy Nowa Karczma i zawodnicy kategorii 70+ |
Views: 5726