# | Surname and name | City | Kraj | Distance | Club | Sum to pay |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Panuś Anna | Stanowo | Polska | 5km Bieg | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | paid |
2 | HALMAN GABRIELA | SULMIN | Polska | 5km Marsz Nordic Walking | paid BM | |
3 | Jabłońska Małgorzata | Dzierzgoń | Polska | 5km Bieg | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | paid |
4 | Jabłońska Laura | Dzierzgoń | Polska | 5km Bieg | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | paid |
5 | Jarzyński Dariusz | Starogard Gdański | Polska | 5km Bieg | Wataha Wilków | paid BM |
6 | Kuśmierek Jan | Dziemiany | Polska | 5km Marsz Nordic Walking | BŁĘKITNI DZIEMIANY | |
7 | Kuśmierek Beata | Dziemiany | Polska | 5km Marsz Nordic Walking | BŁĘKITNI DZIEMIANY | |
8 | Leśniewski Jan | Elbląg | Polska | 5km Bieg | El-Aktywni | paid BM |
9 | sojka zbigniew | malbork | Polska | 5km Bieg | MUZEUM ZAMKOWE MALBORK | paid BM |
10 | Jędrzejczak Robert | MALBORK | Polska | 5km Bieg | paid BM | |
11 | Meller Marcin | Malbork | Polska | 5km Bieg | Małe Kotki PL | |
12 | Lenkiewicz Tomasz | Mątowy Wielkie | Polska | 5km Bieg | paid BM | |
13 | Stankiewicz Martyna | Czernin | Polska | 5km Bieg | Małe Kotki PL | |
14 | Zimny Wojciech | Stary Targ | Polska | 5km Bieg | paid BM | |
15 | Kordecka Anna | Starogard Gdański | Polska | 5km Marsz Nordic Walking | Maratończyk Wielki Klincz | |
16 | Kordecki Robert | Wielki Klincz | Polska | 5km Marsz Nordic Walking | Maratończyk Wielki Klincz | |
17 | Panuś Igor | Stanowo | Polska | Biegi dla dzieci | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | |
18 | Panuś Patrycja | Stanowo | Polska | 5km Bieg | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | paid |
19 | Kuśmierek Patryk | Dziemiany | Polska | 5km Marsz Nordic Walking | BŁĘKITNI DZIEMIANY | |
20 | Stoltmann Wiesław | Dziemiany | Polska | 5km Marsz Nordic Walking | BŁĘKITNI DZIEMIANY | |
21 | Turzyńska-Stopa Maria | Dziemiany | Polska | 5km Marsz Nordic Walking | BŁĘKITNI DZIEMIANY | |
22 | Stoltmann Helena | Dziemiany | Polska | 5km Marsz Nordic Walking | BŁĘKITNI DZIEMIANY | |
23 | Stachowicz Marcin | Dziemiany | Polska | 5km Marsz Nordic Walking | BŁĘKITNI DZIEMIANY | |
24 | Stachowicz Joanna | Dziemiany | Polska | 5km Marsz Nordic Walking | BŁĘKITNI DZIEMIANY | |
25 | Heland Jan | Gdańsk | Polska | 5km Bieg | paid BM | |
26 | Heland Grzegorz | Gdańsk | Polska | 5km Bieg | paid BM | |
27 | Gretkowska Zuzanna | Kwidzyn | Polska | 5km Marsz Nordic Walking | LKS ZANTYR SZTUM | paid BM |
28 | Halik-Lewandowska Jadwiga | Kwidzyn | Polska | 5km Marsz Nordic Walking | LKS ZANTYR SZTUM | paid BM |
29 | Lewandowski Roman | Kwidzyn | Polska | 5km Marsz Nordic Walking | LKS ZANTYR SZTUM | paid BM |
30 | Gretkowska Zuzanna | Kwidzyn | Polska | Biegi dla dzieci | LKS ZANTYR SZTUM | |
31 | Świsłocki Bogdan | Mikoszewo | Polska | 5km Marsz Nordic Walking | Face Nordic Walking Team | paid BM |
32 | Świsłocka Ewa | Mikoszewo | Polska | 5km Marsz Nordic Walking | Face Nordic Walking Team | paid BM |
33 | Chudzik Aleksander | Sztum | Polska | Biegi dla dzieci | ||
34 | Chudzik Łucja | Sztum | Polska | Biegi dla dzieci | ||
35 | Zima Jolanta | Dzierzgoń | Polska | 5km Marsz Nordic Walking | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | paid |
36 | Zima Jan | Minięta | Polska | 5km Bieg | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | paid |
37 | Strzelecka Kaja | Malbork | Polska | Biegi dla dzieci | ||
38 | Strzelecka Paulina | Malbork | Polska | 5km Marsz Nordic Walking | paid BM | |
39 | Piwarski Marek | Malbork | Polska | 5km Marsz Nordic Walking | paid BM | |
40 | Piwarska Helena | Malbork | Polska | 5km Marsz Nordic Walking | paid BM | |
41 | MAJEWSKI Ryszard | Dzierzgoń | Polska | 5km Bieg | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | paid BM |
42 | Krawczyk Monika | Malbork | Polska | 5km Marsz Nordic Walking | paid BM | |
43 | Towarnicka Izabela | Gdynia | Polska | 5km Marsz Nordic Walking | Polipack Team GWE | paid BM |
44 | Szwaja Katarzyna | Zawiercie | Polska | 5km Marsz Nordic Walking | paid BM | |
45 | Szwaja Sławomir | Zawiercie | Polska | 5km Marsz Nordic Walking | paid BM | |
46 | Chabowska Grażyna | Sztum | 5km Marsz Nordic Walking | Sztum biega | paid BM | |
47 | Gdaniec Anna | Starogard Gdański | Polska | 5km Bieg | paid BM | |
48 | Dziedzic Marcin | Malbork | Polska | 5km Marsz Nordic Walking | paid BM | |
49 | Dziedzic Aneta | Malbork | Polska | 5km Marsz Nordic Walking | paid BM | |
50 | Dziedzic Zuzanna | Malbork | Polska | Biegi dla dzieci | ||
51 | Dziedzic Antonina | Malbork | Polska | Biegi dla dzieci | ||
52 | Dziedzic Jakub | Malbork | Polska | 5km Bieg | paid BM | |
53 | Wiaderski Wojciech | Elbląg | Polska | 5km Marsz Nordic Walking | paid BM | |
54 | Majewska Joanna | Dzierzgoń | Polska | 5km Marsz Nordic Walking | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | |
55 | Majewski Wojciech | Dzierzgoń | Polska | 5km Bieg | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | |
56 | Pilarczyk Teodor | Gdansk | Polska | Biegi dla dzieci | ||
57 | KURAJk Ewa | GDANSK | Polska | 5km Bieg | Fighting runner | paid BM |
58 | KURAJk MARIAN | GDANSK | Polska | 5km Bieg | Fighting runner | paid BM |
59 | Wiśniewska Ewa | Sadlinki | Polska | 5km Marsz Nordic Walking | paid BM | |
60 | Kaszubowski Zenon | Malbork | Polska | 5km Bieg | paid BM | |
61 | Jabłonka Tymon | Elbląg | Polska | Biegi dla dzieci | ||
62 | Jabłonka Wojciech | Elbląg | Polska | Biegi dla dzieci | ||
63 | OLSZEWSKI ŁUKASZ | Kwidzyn | Polska | 5km Bieg | Kwidzyn Biega | paid BM |
64 | Kacperski Bartosz | Dzierzgoń | Polska | 5km Bieg | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | paid |
65 | Rymaszewska Jolanta | Sienno | Polska | 5km Marsz Nordic Walking | paid BM | |
66 | Zielińska Jolanta | OSIELSKO | Polska | 5km Marsz Nordic Walking | paid BM | |
67 | Wiaderska Grażyna | Elbląg | Polska | 5km Marsz Nordic Walking | paid BM | |
68 | Giembicki Jan | Sztum | Polska | 5km Bieg | LKS Zantyr Sztum | paid BM |
69 | Koralewska Irena | Sadlinki | Polska | 5km Bieg | paid BM | |
70 | Cebula Bogdan | Sztum | Polska | 5km Bieg | LKS Zantyr Sztum | paid BM |
71 | Chabowski Tomasz | sztum | Polska | 5km Bieg | Sztum biega | paid BM |
72 | Konieczna Alekasandra | Sztum | Polska | 5km Bieg | ||
73 | Stefański Andrzej | Elbląg | Polska | 5km Bieg | Maratończyk. Elbląg | paid BM |
74 | Hapke Tomasz | Wilkowo | Polska | 5km Bieg | Kwidzyn biega | paid BM |
75 | Brzozowska Iwona | Unisław | Polska | 5km Bieg | ||
76 | Treć Leon | Sztum | Polska | 5km Bieg | LKS Zantyr Sztum | paid BM |
77 | Florek Michał | Kraków | Polska | 5km Marsz Nordic Walking | Wojsko Polskie | paid BM |
78 | Szarmach Andrzej Szarmach | Pelplin | Polska | 5km Bieg | paid BM | |
79 | Toporek Rafał | Przodkowo | Polska | 5km Marsz Nordic Walking | Polipack Team GWE | paid BM |
80 | KUSIAK Włodzimierz | GDAŃSK | Polska | 5km Marsz Nordic Walking | KLUB EMERYTA | paid BM |
81 | Dębska Karolina | Sztum | Polska | 5km Marsz Nordic Walking | paid BM | |
82 | SALEWSKI JAN | GDYNIA | Polska | 5km Bieg | KUJAWCY RUNNERS/ ALIOR BANK / GOOD-TIME |
Views: 6418