# | Surname and name | City | Kraj | Distance | Club | Sum to pay |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zajk Piotr | Gdynia | Polska | 5km Bieg | Motywatornia Team | paid |
2 | Zajk Alicja | Gdynia | Polska | 5km Bieg | Motywatornia Team | paid |
3 | Sabiniarz Modest | Pinczyn | Polska | 5km Bieg | Morsy Zblewo | paid |
4 | Sabiniarz Beata | Pinczyn | Polska | 5km Bieg | Morsy Zblewo | paid |
5 | Dorau Rafał | Dziemiany | Polska | 5km Bieg - Mieszkańcy Gminy Dziemany | paid | |
6 | Bruski Michał | Dziemiany | Polska | Sztafeta Bieg 5x1km | FESTWOOD DZIEMIANY | |
7 | Dorau Bartosz | Gdańsk | Polska | 5km Bieg - Mieszkańcy Gminy Dziemany | paid | |
8 | Stachowicz Marcin | Dziemiany | Polska | Sztafeta Bieg 5x1km | BŁĘKITNI DZIEMIANY | paid |
9 | Grudnowski Antoni | Dziemiany | Polska | 5km Bieg - Mieszkańcy Gminy Dziemany | BŁĘKITNI DZIEMIANY | paid |
10 | Grudnowski Norbert | Dziemiany | Polska | 5km Bieg - Mieszkańcy Gminy Dziemany | BŁĘKITNI DZIEMIANY | paid |
11 | Marchewka Mateusz | Wielki Klincz | Polska | 5km Bieg | paid | |
12 | Lizakowski Patryk | Wielki Klincz | Polska | 5km Bieg | ||
13 | Wirkus Antonina | Szczecinek | Polska | 5km Bieg | LKB im. Braci Petk Lebork | |
14 | Wirkus Łukasz | Lipnica | Polska | 5km Bieg | LKB im. Braci Petk | |
15 | Kuśmierek Jan | Dziemiany | Polska | 5km Bieg - Mieszkańcy Gminy Dziemany | BŁĘKITNI DZIEMIANY | paid |
16 | Knitter Tomasz | Dziemiany | Polska | 5km Bieg - Mieszkańcy Gminy Dziemany | BŁĘKITNI DZIEMIANY | paid |
17 | Kuśmierek Patryk | Dziemiany | Polska | 5km Bieg - Mieszkańcy Gminy Dziemany | BŁĘKITNI DZIEMIANY | paid |
18 | Stoltmann Dawid | Dziemiany | Polska | 5km Bieg - Mieszkańcy Gminy Dziemany | BŁĘKITNI DZIEMIANY | paid |
19 | Gumiński Adrian | Toruń | Polska | 5km Bieg | paid | |
20 | Lepak Ryszard | SKORZEWO | Polska | 5km Bieg | paid | |
21 | Lepak Filip | SKORZEWO | Polska | 5km Bieg | UKS Olimpijczyk Skorzewo | paid |
22 | Wnuk Damian | Wielki Klincz | Polska | 5km Bieg | Ziaja | paid |
23 | Gliszczyńska-Klasa Olga | Lipusz | Polska | Sztafeta Bieg 5x1km | Nadleśnictwo Lipusz | paid |
24 | Steinka Marian | Kościerzyna | Polska | 5km Bieg | Dwa+Trzy | paid |
25 | Łubkowska Grażyna | Gdańsk | Polska | 5km Bieg | paid | |
26 | Stachowicz Joanna | Dziemiany | Polska | Sztafeta Bieg 5x1km | BŁĘKITNI DZIEMIANY | paid |
27 | Tyminski Krzysztof | GDAŃSK | Polska | 5km Bieg | paid | |
28 | Wądołowski Sławomir | Braniewo | Polska | 5km Bieg | BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ | |
29 | Knitter Agata | Dziemiany | Polska | 5km Bieg - Mieszkańcy Gminy Dziemany | BŁĘKITNI DZIEMIANY | paid |
30 | Topka Agnieszka | Dziemiany | Polska | 5km Bieg - Mieszkańcy Gminy Dziemany | paid | |
31 | Gnyba Mariusz | Stężyca | Polska | 5km Bieg | Metrożercy | paid |
32 | Lewańczyk Marcin | Stężyca | Polska | 5km Bieg | Metrożercy | paid |
33 | Gumiński Piotr | Zblewo | Polska | 5km Bieg | paid | |
34 | Rutkowski Adrian | Kościerzyna | Polska | 5km Bieg | paid | |
35 | Ossowska Ewa | Zblewo | Polska | 5km Bieg | Sokół Zblewo | paid |
36 | Gliszczyńska Wiktoria | Lipusz | Polska | 5km Bieg | paid | |
37 | Okseniuk Agnieszka | Lipusz | Polska | 5km Bieg | paid | |
38 | Sznyr Dawid | Kościerzyna | Polska | 5km Bieg | ||
39 | Zieliński Andrzej | Koscierzyna | Polska | 5km Bieg | Akademia Biegowa Kościerzyna | paid |
40 | Krzoska Dorota | Brusy | Polska | 5km Bieg | paid | |
41 | Serkowska Anna | Kartuzy | Polska | 5km Bieg | Akademia Biegowa Kartuzy | paid |
42 | Barca Emilia | Zblewo | Polska | 5km Bieg | paid | |
43 | Barabasz Mariusz | Kaliska Kościerskie | Polska | 5km Bieg | ||
44 | Szopiński Antoni | Przechlewo | Polska | 5km Bieg | Szkoła Podstawowa w Przechlewie | paid |
45 | Szopiński Dariusz | Przechlewo | Polska | 5km Bieg | Urząd Gminy Przechlewo | paid |
46 | Bładzikowski Rafał | Tczew | Polska | 5km Bieg | Biegający Tczew | paid |
47 | Ślęzak Adam | Elbląg | Polska | 5km Bieg | OSP POGRODZIE | |
48 | Kordecki Robert | Wielki Klincz | Polska | 5km Bieg | Maratończyk Wielki Klincz | |
49 | Kamiński Bartek | Żukowo | Polska | 5km Bieg | Motywatornia Team | |
50 | Kamiński Jacek | Żukowo | Polska | 5km Bieg | Motywatornia Team | |
51 | Paradowska Izabela | Bydgoszcz | Polska | 5km Bieg | ||
52 | Siuda Sebastian | Bydgoszcz | Polska | 5km Bieg | ||
53 | Stachowicz Joanna | Dziemiany | Polska | 5km Bieg - Mieszkańcy Gminy Dziemany | BŁĘKITNI DZIEMIANY | paid |
Views: 5212