# | Surname and name | City | Kraj | Distance | Club | Sum to pay |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Biedrzycki Maciej | Gdańsk | Polska | ELITA M (dystans ok. 10 km) - 3 okrążenia | Grupa Biegowa NDI | paid BM |
2 | Boguszewski Antek | Sadowa | Polska | Dzieci do lat 10 (dystans ok. 500 m) - 1 mini okrążenie | ||
3 | Wiech Wiktoria | Gdańsk | Polska | Dzieci do lat 10 (dystans ok. 500 m) - 1 mini okrążenie | EvoTriathlon Team | |
4 | Stalka Przemysław | Kościerzyna | Polska | M20, M30, M40, M50+ (dystans ok. 6,6 km) - 2 okrążenia | STALSPEED SPEDYCJA | paid BM |
5 | Żółtowski Wojciech | Gdańsk | Polska | M20, M30, M40, M50+ (dystans ok. 6,6 km) - 2 okrążenia | paid BM | |
6 | Zieliński Krzysztof | Gdynia | Polska | ELITA M (dystans ok. 10 km) - 3 okrążenia | Talexiaki | paid BM |
7 | Trapp Maurycy | Gdańsk | Polska | Dzieci do lat 10 (dystans ok. 500 m) - 1 mini okrążenie | ||
8 | Nastazja Celej | Drewnica | Polska | Dziewczęta i Chłopcy 11-12 i 13-14 lat (dystans ok. 1300 m) - 2 małe okrążenia | ||
9 | Bachórz Agata | Gdańsk | Polska | ELITA K (dystans ok. 10 km) - 3 okrążenia | paid | |
10 | Nowopolska Maja | Gdańsk | Polska | Dziewczęta i Chłopcy 11-12 i 13-14 lat (dystans ok. 1300 m) - 2 małe okrążenia | Sp 77 Gdańsk | |
11 | Weiland Dominika | Sopot | Polska | Dziewczęta i Chłopcy 11-12 i 13-14 lat (dystans ok. 1300 m) - 2 małe okrążenia | ||
12 | Sawicki Kacper | Gdynia | Polska | Dzieci do lat 10 (dystans ok. 500 m) - 1 mini okrążenie | ||
13 | Pultyn Janusz | Gdańsk | Polska | M20, M30, M40, M50+ (dystans ok. 6,6 km) - 2 okrążenia | paid | |
14 | CEBULA Patryk | Gdynia | Polska | Dziewczęta i Chłopcy 11-12 i 13-14 lat (dystans ok. 1300 m) - 2 małe okrążenia | WKS FLOTA GDYNIA | |
15 | Kłudkowska Ula | Gdańsk | Polska | Dzieci do lat 10 (dystans ok. 500 m) - 1 mini okrążenie | Fregata | |
16 | Kłudkowska Tosia | Gdańsk | Polska | Dzieci do lat 10 (dystans ok. 500 m) - 1 mini okrążenie | SP23 | |
17 | Kłudkowski Franek | Gdańsk | Polska | Dziewczęta i Chłopcy 11-12 i 13-14 lat (dystans ok. 1300 m) - 2 małe okrążenia | SP23 | |
18 | Kłudkowski Franek | Gdańsk | Polska | Dziewczęta i Chłopcy 11-12 i 13-14 lat (dystans ok. 1300 m) - 2 małe okrążenia | SP23 | |
19 | Łaguna Anna | Gdańsk | Polska | Dziewczęta i Chłopcy 11-12 i 13-14 lat (dystans ok. 1300 m) - 2 małe okrążenia | KL Lechia Gdańsk | |
20 | Jańczuk Mateusz | Gdańsk | Polska | Dzieci do lat 10 (dystans ok. 500 m) - 1 mini okrążenie | ||
21 | Terentev Nikifor | Gdynia | Polska | Dzieci do lat 10 (dystans ok. 500 m) - 1 mini okrążenie | ||
22 | Karpiński Stanisław | Gdańsk | Polska | Dziewczęta i Chłopcy 11-12 i 13-14 lat (dystans ok. 1300 m) - 2 małe okrążenia | SP35 Gdańsk | |
23 | Karpińska Wanda | Gdańsk | Polska | Dzieci do lat 10 (dystans ok. 500 m) - 1 mini okrążenie | SP35 Gdańsk | |
24 | Sadowski Stanisław | Gdańsk | Polska | Dzieci do lat 10 (dystans ok. 500 m) - 1 mini okrążenie | ||
25 | Kierszka Ignacy | Gdynia | Polska | Dziewczęta i Chłopcy 11-12 i 13-14 lat (dystans ok. 1300 m) - 2 małe okrążenia | ||
26 | Bójko Martyna | Gdańsk | Polska | Dziewczęta i Chłopcy 11-12 i 13-14 lat (dystans ok. 1300 m) - 2 małe okrążenia | MKS GALA | |
27 | Redzimski Mateusz | Żukowo | Polska | Dziewczęta i Chłopcy 11-12 i 13-14 lat (dystans ok. 1300 m) - 2 małe okrążenia | SP PĘPOWO | |
28 | Jaworski Juliusz | Gdańsk | Polska | Dzieci do lat 10 (dystans ok. 500 m) - 1 mini okrążenie | ||
29 | Jaworska Marianna | Gdańsk | Polska | Dzieci do lat 10 (dystans ok. 500 m) - 1 mini okrążenie | ||
30 | Domżalska Wioletta | Rumia | Polska | ELITA K (dystans ok. 10 km) - 3 okrążenia | 7 PBOT | paid BM |
31 | Krawczyk Nikola | GDAŃSK | Polska | Dzieci do lat 10 (dystans ok. 500 m) - 1 mini okrążenie | ||
32 | Kujałowicz Alicja | Sopot | Polska | Dziewczęta i Chłopcy 11-12 i 13-14 lat (dystans ok. 1300 m) - 2 małe okrążenia | Gorillas OCR | |
33 | Kujawski Grzegorz | Puck | Polska | ELITA M (dystans ok. 10 km) - 3 okrążenia | Forma Jak Wino | paid BM |
34 | Ishyn Yauheni | Gdansk | Bahamy | M20, M30, M40, M50+ (dystans ok. 6,6 km) - 2 okrążenia | Mensk Białoruś | paid BM |
35 | Pęśko Michał | Gdańsk | Polska | ELITA M (dystans ok. 10 km) - 3 okrążenia | paid BM | |
36 | Struzynski Ignacy | Gdańsk | Polska | Dzieci do lat 10 (dystans ok. 500 m) - 1 mini okrążenie | ||
37 | Struzynski Leon | Gdańsk | Polska | Dzieci do lat 10 (dystans ok. 500 m) - 1 mini okrążenie | ||
38 | Strużyński Tomasz | Gdańsk | Polska | M20, M30, M40, M50+ (dystans ok. 6,6 km) - 2 okrążenia | Adva | paid BM |
39 | Klima Aleksander | Gdańsk | Polska | Dzieci do lat 10 (dystans ok. 500 m) - 1 mini okrążenie | SP23 | |
40 | Miklas Jarek | Gdańsk | Polska | ELITA M (dystans ok. 10 km) - 3 okrążenia | Off-Road Runners Benefit Systems | paid BM |
41 | Smołoński Marcel | Gdańsk | Polska | Dzieci do lat 10 (dystans ok. 500 m) - 1 mini okrążenie | Active Flow | |
42 | Smołoński Ignacy | Gdańsk | Polska | Dziewczęta i Chłopcy 11-12 i 13-14 lat (dystans ok. 1300 m) - 2 małe okrążenia | Active Flow | |
43 | Cieślik Adam | Gdansk | Polska | Dziewczęta i Chłopcy 11-12 i 13-14 lat (dystans ok. 1300 m) - 2 małe okrążenia | Jaguar Gdańsk | |
44 | Cieślik Tomasz | Gdansk | Polska | Dziewczęta i Chłopcy 11-12 i 13-14 lat (dystans ok. 1300 m) - 2 małe okrążenia | Belta Team Gdańsk | |
45 | Kwaśniak Zdzisław | Słupsk | Polska | M20, M30, M40, M50+ (dystans ok. 6,6 km) - 2 okrążenia | Pro Dystans | |
46 | Pyszel Florian | Gdynia | Polska | ELITA M (dystans ok. 10 km) - 3 okrążenia | Piekielni Warszawa | paid BM |
47 | Fijołek Iga | Gdańsk | Polska | Dzieci do lat 10 (dystans ok. 500 m) - 1 mini okrążenie | WW | |
48 | Fijołek Szymon | Gdańsk | Polska | Dzieci do lat 10 (dystans ok. 500 m) - 1 mini okrążenie | WW | |
49 | Pechnikov Ruslan | Odesa | Ukraina | ELITA M (dystans ok. 10 km) - 3 okrążenia | Stayer Run Odesa | paid BM |
50 | Zawisza Dariusz | Gdańsk | Polska | M20, M30, M40, M50+ (dystans ok. 6,6 km) - 2 okrążenia | BCT TEAM | paid BM |
51 | Krzysiak Dominik | Gdynia | Polska | ELITA M (dystans ok. 10 km) - 3 okrążenia | paid BM | |
52 | Paprocka Ewelina | Luzino | Polska | ELITA K (dystans ok. 10 km) - 3 okrążenia | KASZUBI LUZINO | paid BM |
53 | Kopczyńska Monika | Gdansk | Polska | K20, K30, K40, K50+ (dystans ok. 6,6 km) - 2 okrążenia | ||
54 | Teska Patrycja | Gdynia | Polska | Dziewczęta i Chłopcy 11-12 i 13-14 lat (dystans ok. 1300 m) - 2 małe okrążenia | Biegun OCR Team | |
55 | Łagownik Marta | Gdańsk | Polska | ELITA K (dystans ok. 10 km) - 3 okrążenia | Trójmiejska Akademia Triathlonu | paid BM |
56 | Skowroński Dawid | Gdańsk | Polska | M20, M30, M40, M50+ (dystans ok. 6,6 km) - 2 okrążenia | paid BM | |
57 | Sawicki Wiktor | Gdynia | Polska | Dzieci do lat 10 (dystans ok. 500 m) - 1 mini okrążenie | ||
58 | Wnuk Damian | Wielki Klincz | Polska | ELITA M (dystans ok. 10 km) - 3 okrążenia | Ziaja | paid BM |
59 | Sułek Grzegorz | Gdańsk | Polska | ELITA M (dystans ok. 10 km) - 3 okrążenia | Fundacja Jeppesena | paid BM |
60 | Zdrojewska Katarzyna | Gdańsk | Polska | K20, K30, K40, K50+ (dystans ok. 6,6 km) - 2 okrążenia | paid BM | |
61 | Kamiński Jacek | Żukowo | Polska | M20, M30, M40, M50+ (dystans ok. 6,6 km) - 2 okrążenia | Motywatornia Team | paid BM |
62 | Wysłouch Michał | Gdańsk | Polska | ELITA M (dystans ok. 10 km) - 3 okrążenia | Tri Talent Team | paid BM |
63 | Sosnowski Łukasz | Więcbork | Polska | ELITA M (dystans ok. 10 km) - 3 okrążenia | Endure Team | paid BM |
64 | barganska justyna | Bytów | Polska | ELITA K (dystans ok. 10 km) - 3 okrążenia | RUNtastyczni Team Bytów | paid BM |
65 | Karpińska Barbara | Gdańsk | Polska | ELITA K (dystans ok. 10 km) - 3 okrążenia | Ustaw się na bieganie w Gdańsku | paid BM |
66 | Nycek Maciej | Gdańsk | Polska | ELITA M (dystans ok. 10 km) - 3 okrążenia | Ustaw się na bieganie w Gdańsku | paid |
67 | Zwolak julian | Bojano | Polska | Dziewczęta i Chłopcy 15-17 lat (dystans ok. 3300 m) - 1 okrążenie | MTB KIDS AGA PATOKA | |
68 | Strużyński Szymon | Gdańsk | Polska | M20, M30, M40, M50+ (dystans ok. 6,6 km) - 2 okrążenia | ADVA | paid BM |
69 | Strużyńska Barbara | Gdańsk | Polska | Dzieci do lat 10 (dystans ok. 500 m) - 1 mini okrążenie | SP 39 | |
70 | Strużyński Michał | Gdańsk | Polska | Dzieci do lat 10 (dystans ok. 500 m) - 1 mini okrążenie | SP 39 | |
71 | Strużyńska Weronika | Gdańsk | Polska | Dziewczęta i Chłopcy 11-12 i 13-14 lat (dystans ok. 1300 m) - 2 małe okrążenia | SP 39 | |
72 | Karwowska Julia | Gdańsk | Polska | Dzieci do lat 10 (dystans ok. 500 m) - 1 mini okrążenie | ||
73 | Kaminska-Olczak Marta | Gdańsk | Polska | K20, K30, K40, K50+ (dystans ok. 6,6 km) - 2 okrążenia | paid BM | |
74 | Krauze Łukasz | Gdynia | Polska | M20, M30, M40, M50+ (dystans ok. 6,6 km) - 2 okrążenia | paid BM | |
75 | Potaszkin Jan | Gdańsk | Polska | Dzieci do lat 10 (dystans ok. 500 m) - 1 mini okrążenie | Black Dance | |
76 | Dubiella Monika | Lubichowo | Polska | ELITA K (dystans ok. 10 km) - 3 okrążenia | paid BM | |
77 | Niechoćko Agata | Gdańsk | Polska | K20, K30, K40, K50+ (dystans ok. 6,6 km) - 2 okrążenia | paid BM | |
78 | Walas Daniel | Gdańsk | Polska | Dziewczęta i Chłopcy 11-12 i 13-14 lat (dystans ok. 1300 m) - 2 małe okrążenia | Sp 75 Gdańsk | |
79 | RORZKOWSKI ARTUR | Gdańsk | Polska | ELITA M (dystans ok. 10 km) - 3 okrążenia | Ustaw się na bieganie w Gdańsku | paid |
80 | Koziol Olivier | Gdańska | Polska | Dziewczęta i Chłopcy 11-12 i 13-14 lat (dystans ok. 1300 m) - 2 małe okrążenia | Team Szkodniki | |
81 | Kozioł Krzysztof | Gdańsk | Polska | M20, M30, M40, M50+ (dystans ok. 6,6 km) - 2 okrążenia | paid BM | |
82 | Czapiewska Alicja | Trójmiasto | Polska | Dziewczęta i Chłopcy 15-17 lat (dystans ok. 3300 m) - 1 okrążenie | ||
83 | Mokłowicz Klara | Wejherowo | Polska | Dzieci do lat 10 (dystans ok. 500 m) - 1 mini okrążenie | Znikające punkty | |
84 | Mokłowicz Eliza | Wejherowo | Polska | Dziewczęta i Chłopcy 11-12 i 13-14 lat (dystans ok. 1300 m) - 2 małe okrążenia | Znikające punkty | |
85 | Błażejczyk Michał | Gdańsk | Polska | ELITA M (dystans ok. 10 km) - 3 okrążenia | ||
86 | Rycharska Sylwia | Kolbudy | Polska | K20, K30, K40, K50+ (dystans ok. 6,6 km) - 2 okrążenia | Ustaw się na bieganie w Gdańsku | paid |
87 | Elmanowska Zuzanna | Reda | Polska | Dzieci do lat 10 (dystans ok. 500 m) - 1 mini okrążenie | ||
88 | Elmanowska Natalia | Reda | Polska | Dzieci do lat 10 (dystans ok. 500 m) - 1 mini okrążenie | Sp3 Reda | |
89 | Elmanowska Joanna | Reda | Polska | Dzieci do lat 10 (dystans ok. 500 m) - 1 mini okrążenie | Sp3 Reda | |
90 | Wolańska Julia | Rumia | Polska | Dziewczęta i Chłopcy 11-12 i 13-14 lat (dystans ok. 1300 m) - 2 małe okrążenia | ||
91 | Wolańska Lena | Rumia | Polska | Dzieci do lat 10 (dystans ok. 500 m) - 1 mini okrążenie | ||
92 | Zagalski Antoni | Gdańsk | Polska | Dzieci do lat 10 (dystans ok. 500 m) - 1 mini okrążenie | ||
93 | Bilski Bartosz | Gdańsk | Polska | ELITA M (dystans ok. 10 km) - 3 okrążenia | Ustaw się na bieganie Gdańsk | paid |
94 | Rychlińska Joanna | Sopot | Polska | K20, K30, K40, K50+ (dystans ok. 6,6 km) - 2 okrążenia | paid BM | |
95 | Piotrowski Tomasz | Gdańsk | Polska | Dzieci do lat 10 (dystans ok. 500 m) - 1 mini okrążenie | UKS Neptun Gdańsk/ SP 80 Gdańsk | |
96 | Ostaszewski Patryk | Gdańsk | Polska | ELITA M (dystans ok. 10 km) - 3 okrążenia | Ustaw się na bieganie w Gdańsku | paid |
97 | Nowopolski Leszek | Gdańsk | Polska | ELITA M (dystans ok. 10 km) - 3 okrążenia | paid BM | |
98 | Dębowski Michał | Gdańsk | Polska | ELITA M (dystans ok. 10 km) - 3 okrążenia | Podatki to kradzież | paid |
99 | Rycharski Konrad | Kolbudy | Polska | M20, M30, M40, M50+ (dystans ok. 6,6 km) - 2 okrążenia | Ustaw się na bieganie w Gdańsku | paid |
100 | Basińska-Ahmed Olga | Gdynia | Polska | K20, K30, K40, K50+ (dystans ok. 6,6 km) - 2 okrążenia | paid BM |
Views: 9416