# | Surname and name | City | Kraj | Distance | Club | Sum to pay |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Wnuk Piotr | Strzeszów | Polska | 35 km - dzieci i młodzież | ||
2 | Kucharski Franek | Strzeszów | Polska | 35 km - dzieci i młodzież | ||
3 | Wnuk Katarzyna | Strzeszów | Polska | 35 km - dorośli | paid BM | |
4 | Śliwak Jerzy | Głogów | Polska | 35 km - dorośli | ||
5 | Tylka Marcin | Racibórz | Polska | 35 km - dorośli | KPPPE | paid BM |
6 | Dec Jeremi | Wrocław | Polska | 35 km - dzieci i młodzież | ||
7 | Dec Damian | Wrocław | Polska | 35 km - dorośli | paid BM | |
8 | Stefan Kinga | Miejska Górka | Polska | 35 km - dorośli | paid BM | |
9 | Smardz Marcel | Kępno | Polska | 35 km - dzieci i młodzież | ||
10 | Smardz Karolina | Kępno | Polska | 35 km - dzieci i młodzież | ||
11 | Smardz Karol | Kępno | Polska | 35 km - dorośli | paid BM | |
12 | Smardz Ewa | Kępno | Polska | 35 km - dorośli | paid BM | |
13 | Rogowski Szymon | Zebrzydów | Polska | 35 km - dzieci i młodzież | ||
14 | Rogowska Julia | Zebrzydów | Polska | 35 km - dzieci i młodzież | ||
15 | Kośmider Angelika | Golędzinów | Polska | 35 km - dorośli | Cegła Golędzinów | paid BM |
16 | Tomaszek Piotr | Golędzinów | Polska | 35 km - dorośli | Cegła Golędzinów | paid BM |
17 | Dybczyński Jacek | Wrocław | Polska | 35 km - dorośli | Bez klubu | paid BM |
18 | Gawłowska Anna | Wrocław | Polska | 35 km - dorośli | Bez klubu | paid BM |
19 | Gwoździewicz Konrad | Kiełczów | Polska | 35 km - dorośli | Cegła Golędzinów | paid BM |
20 | Kalinowska Jolanta | Wrocław | Polska | 35 km - dorośli | paid BM | |
21 | Kalinowski Szymon | Wrocław | Polska | 35 km - dzieci i młodzież | ||
22 | Staroń Paweł | Kraków | Polska | 35 km - dorośli | paid BM | |
23 | Kalinowski Jacek | Wrocław | Polska | 35 km - dorośli | ||
24 | Jaglarz Janusz | Kraków | Polska | 35 km - dorośli | paid BM | |
25 | Jaglarz Ewa | Kraków | Polska | 35 km - dorośli | paid BM | |
26 | Ball Ignacy | Chojnów | Polska | 35 km - dzieci i młodzież | ||
27 | Książek Dorota | Chojnów | Polska | 35 km - dorośli | Wojska Obrony Terytorialnej 16 Dbot Głogów | paid BM |
28 | Wojdyło Piotr | Piła | Polska | 35 km - dorośli | paid BM | |
29 | Lukina Natallia | Wroclaw | Polska | 35 km - dorośli | paid BM | |
30 | Malinowski Rafał | Miejska Górka | Polska | 35 km - dorośli | paid BM | |
31 | Sławiński Bolesław | Rawicz | Polska | 35 km - dorośli | paid BM | |
32 | Rogowski Sebastian | Zebrzydów | Polska | 35 km - dorośli | paid BM | |
33 | Zys Sebastian | Tomaszów Mazowiecki | Polska | 35 km - dorośli | KPPPE | paid BM |
34 | Stachurska Katarzyna | Warszawa | Polska | 35 km - dorośli | paid BM | |
35 | Stachurski Michał | Otwock | Polska | 35 km - dorośli | paid BM | |
36 | Niewęgłowska Sylwia | Warszawa | Polska | 35 km - dorośli | KPPPE | paid BM |
37 | Gradowski-Rodak Gracjan | Głogów | Polska | 35 km - dzieci i młodzież | Zatoczeni | |
38 | Rodak Adrianna | Głogów | Polska | 35 km - dzieci i młodzież | Zatoczeni | |
39 | Dygas Magdalena | Głogów | Polska | 35 km - dzieci i młodzież | Zatoczeni | |
40 | Rodak Sebastian | Głogów | Polska | 35 km - dorośli | paid BM | |
41 | Gradowska-Rodak Dorota | Głogów | Polska | 35 km - dorośli | paid BM | |
42 | Maciejewski Dominik | Wrocław | Polska | 35 km - dorośli | paid BM | |
43 | Stasińska Julia | Wilkowo | Polska | 35 km - dzieci i młodzież | ||
44 | Stasiński Nikodem | Wilkowo | Polska | 35 km - dzieci i młodzież | ||
45 | Pawlaczek Miłosz | Pakosław | Polska | 35 km - dzieci i młodzież | ||
46 | Pawlaczek Gerard | Pakosław | Polska | 35 km - dorośli | paid BM | |
47 | Pawlaczek Aleksandra | Pakosław | Polska | 35 km - dorośli | paid BM | |
48 | Rozanska Teresa | Wroclaw | Polska | 35 km - dorośli | paid BM | |
49 | Kochanek Wojciech | Wroclaw | Polska | 35 km - dorośli | paid BM | |
50 | Maciejewski Tobiasz | Krobia | Polska | 35 km - dorośli | Mondi Simet | paid BM |
51 | Jaraczewska Renata | Wilkowice(powiat leszno) | Polska | 35 km - dorośli | paid BM | |
52 | Jaraczewski Karol | Wilkowice (powiat leszczyński) | Polska | 35 km - dorośli | paid BM | |
53 | Sonnenberg Kacper | Zawadka | Polska | 35 km - dzieci i młodzież | ||
54 | Sonnenberg Piotr Sonnenberg | Zawadka | Polska | 35 km - dorośli | paid BM | |
55 | Iskrzyński Krzysztof | Kępno | Polska | 35 km - dorośli | paid BM | |
56 | Knot Filip | Katowice | Polska | 35 km - dzieci i młodzież | ||
57 | Palacz Aleksandra | Słopnice | Polska | 35 km - dzieci i młodzież | KPPPE | |
58 | Palacz Nikola | Słopnice | Polska | 35 km - dzieci i młodzież | KPPPE | |
59 | Staszewska Magdalena | Gostyń | Polska | 35 km - dorośli | Gostyń | paid BM |
60 | Staszewski Henryk | Gostyń | Polska | 35 km - dorośli | Gostyń | paid BM |
61 | Niewiadomski Kajetan | Łódź | Polska | 35 km - dzieci i młodzież | KPPPE | |
62 | Żak Katarzyna | Łódź | Polska | 35 km - dorośli | paid BM | |
63 | Żak Krystyna | Łódź | Polska | 35 km - dorośli | KPPPE | paid BM |
64 | Żak Krzysztof | Warszawa | Polska | 35 km - dorośli | KPPPE | paid BM |
65 | Kudak Agnieszka | Milicz | Polska | 35 km - dorośli | paid BM | |
66 | Mikołajczyk Bernard | Milicz | Polska | 35 km - dorośli | paid BM | |
67 | Załubski Krzysztof | Radwanice | Polska | 35 km - dorośli | paid BM | |
68 | Cieślikowska Dorota | Tarchały Wielkie | Polska | 35 km - dorośli | paid BM | |
69 | Cieślikowski Piotr | Tarchały Wielkie | Polska | 35 km - dorośli | paid BM | |
70 | Karolewicz Tomasz | Gostyń | Polska | 35 km - dorośli | Jim Team MTB Gostyń | paid BM |
71 | Bartczak Jan | Jarocin | Polska | 35 km - dzieci i młodzież | ||
72 | Bartczak Kinga | Jarocin | Polska | 35 km - dorośli | paid BM | |
73 | Lisovskaya Marina | Wroclaw | Polska | 35 km - dorośli | paid BM | |
74 | Gardzielewska Aleksandra | Godurowo | Polska | 35 km - dzieci i młodzież | ||
75 | Gardzielewski Tomasz | Godurowo | Polska | 35 km - dorośli | paid BM | |
76 | Bogdańska Ewa | Syców | Polska | 35 km - dzieci i młodzież | ||
77 | Bogdański Stanisław | Syców | Polska | 35 km - dzieci i młodzież | ||
78 | Bogdański Filip | Syców | Polska | 35 km - dzieci i młodzież | ||
79 | Bogdańska Grażyna | Syców | Polska | 35 km - dorośli | paid BM | |
80 | Bogdański Andrzej | Syców | Polska | 35 km - dorośli | paid BM | |
81 | Sznabel Darek | Kościan | Polska | 35 km - dorośli | paid BM | |
82 | Szczepaniak Adam | Kościan | Polska | 35 km - dorośli | paid BM | |
83 | Marcinkowski Leszek | Kościan | Polska | 35 km - dorośli | paid BM | |
84 | Rabenda Jacob | Dobra | Polska | 35 km - dzieci i młodzież | KPPPE | |
85 | Rabenda Wiktoria | Dobra | Polska | 35 km - dzieci i młodzież | KPPPE | |
86 | Rabenda Lea | Dobra | Polska | 35 km - dzieci i młodzież | KPPPE | |
87 | Pukszta Andrzej | Dąbrowa Górnicza | Polska | 35 km - dorośli | KPPPE | |
88 | Mackiewicz Mirosław | Słopnice | Polska | 35 km - dorośli | KPPPE | paid BM |
89 | Michalik Jakub | Krotoszyn | Polska | 35 km - dzieci i młodzież | Bike Team Armatura | |
90 | Michalik Gabriela | Krotoszyn | Polska | 35 km - dzieci i młodzież | Bike Team Armatura | |
91 | Michalik Michał | Krotoszyn | Polska | 35 km - dorośli | Bike Team Armatura | paid BM |
92 | Niewęgłowski Przemysław | Warszawa | Polska | 35 km - dorośli | KPPPE | paid BM |
93 | Suchoń Wojtek | Kraków | Polska | 35 km - dorośli | KPPPE | paid BM |
94 | Antkowiak Wojciech | Milicz | Polska | 35 km - dorośli | paid BM | |
95 | Puślecka Iwona | Rawicz | Polska | 35 km - dorośli | ||
96 | Nowakowski Paweł | Trzebnica | Polska | 35 km - dorośli | paid BM | |
97 | Kusz Marcin | Wrocław | Polska | 35 km - dorośli | paid BM | |
98 | Dębowski Jędrzej | Wrocław | Polska | 35 km - dorośli | paid BM | |
99 | Kolińska Magdalena | Wrocław | Polska | 35 km - dorośli | paid BM | |
100 | Gadomski Filip | Opole | Polska | 35 km - dzieci i młodzież |
Views: 5336