# | Surname and name | City | Kraj | Distance | Club | Sum to pay |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Wach Emilia | Reda | Polska | Bieg MATA – 6 lat | ||
2 | Wach Piotr | Reda | Polska | Maluch z rodzicem | ||
3 | Cymerman Maja | Gdynia | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 lat | ||
4 | Lach Mikołaj | Gdynia | Polska | Bieg MATA – 6 lat | ZSP2 Gdynia | |
5 | Kowalska Iga | Gdynia | Bieg MARYNARZA – do 4 lat | |||
6 | Kowalska Lila | Gdynia | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat | ||
7 | Rychert Maksymilian | Gdynia | Polska | Bieg KOMANDORA - 11 lat | Zsp3 Gdynia | |
8 | Stefanowska Emilia | Gdynia | Polska | Bieg KAPITANA – 10 lat | ||
9 | Płotka Grzegorz | Gdynia | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 lat | ||
10 | Toma Tymek | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat | Lewy Kurczak | |
11 | Wojtysiak Lidia | Bojano | Polska | Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat | KKS SFORA BOJANO | |
12 | Wojtysiak Nila | Bojano | Polska | Bieg KOMANDORA - 11 lat | KKS SFORA BOJANO | |
13 | Wojtysiak Zosia | Bojano | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat | KKS SFORA Bojano | |
14 | Stangreciak Maja | Gdynia | Polska | Maluch z rodzicem | ||
15 | Tokarska Laura | Gdynia | Polska | Maluch z rodzicem | Sailors | |
16 | Tokarski Filip | Gdynia | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 lat | Sailors | |
17 | Białczak Alicja | Lidzbark Warmiński | Polska | Bieg KOMANDORA - 11 lat | Lekkoatletyka dla każdego Lidzbark Warmiński | |
18 | Mikuła Alina | Gdynia | Polska | Bieg BOSMANA – 7 lat | ||
19 | Zielińska Antonina | Gdynia | Polska | Bieg KAPITANA – 10 lat | Szkoła podstawowa nr 47 w Gdyni | |
20 | Wejs-Kurek Łucja | Gdynia | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 lat | ZSP nr 3 Gdynia | |
21 | Wejs-Kurek Sara | Gdynia | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 lat | ZSP nr 3 Gdynia | |
22 | Wejs Benjamin | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat | ZSP nr 3 Gdynia | |
23 | Kowalska Dagmara | Gdynia | Polska | Bieg KAPITANA – 10 lat | Zespół Szkolno- Przedszkolny nr 3 Gdynia | |
24 | Gałuszyńska Nina | Gdynia | Polska | Bieg KAPITANA – 10 lat | Active Flow | |
25 | Brzeski Stanisław | Gdynia | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 lat | ||
26 | Krauze Agata | Gdynia | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 lat | ||
27 | przybek Tymoteusz | Gdynia | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 lat | Przedszkole nr 55 Gdynia | |
28 | Przybek Oliwia | Gdynia | Polska | Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat | Zsp3 Gdynia | |
29 | Kalkowska Hanna | Jeleńska huta | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 lat | ||
30 | Kalkowska Zofia | Jeleńska huta | Polska | Bieg MATA – 6 lat | ||
31 | Melzer Kuba | Gdynia | Polska | Bieg KAPITANA – 10 lat | Szkoła podstawowa nr 47 w Gdyni | |
32 | Parchem NIkodem | kielno | Polska | Bieg KAPITANA – 10 lat | KKS SFORA Bojano | |
33 | Mischke Hania | Bojano | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat | KKS SFORA Bojano | |
34 | Mischke Magda | Bojano | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat | KKS SFORA | |
35 | Jabłoński Dominik | Gdynia | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat | Active Flow | |
36 | Syrocki Karol | Reda | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat | Shark Gdynia | |
37 | Orkwiszewski Antoni | Gdynia | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat | ||
38 | Orkwiszewska Łucja | Gdynia | Polska | Bieg MATA – 6 lat | ||
39 | Hojan Julian | Gdynia | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 lat | ZSP nr 3 Gdynia | |
40 | KULYNYCH Roman | Gdynia | Polska | Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat | ||
41 | KULYNYCH Kateryna | Gdynia | Polska | Bieg KAPITANA – 10 lat | ||
42 | KULYNYCH Maria | Gdynia | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat | ||
43 | Kornath Laura | Gdynia | Polska | Bieg KAPITANA – 10 lat | Szkoła podstawowa nr 47 w Gdyni | |
44 | Puchalska Hania | Gdynia | Polska | Bieg KAPITANA – 10 lat | Szkoła podstawowa nr 47 w Gdyni | |
45 | Puchalski Janusz | Gdynia | Polska | Bieg KAPITANA – 10 lat | Szkoła podstawowa nr 47 w Gdyni | |
46 | Jankowski Szymon | Gduynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat | SP 16 Gdynia | |
47 | Jankowska Lena | Gdynia | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat | SP 16 Gdynia | |
48 | Urbaniak Lena | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat | ||
49 | Urbaniak Anna | Gdynia | Polska | Bieg MATA – 6 lat | ||
50 | Stenka Gabriela | Gdynia | Polska | Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat | ZSP nr 3 Gdynia | |
51 | Niedźwiedzki Jan | Gdynia | Polska | Maluch z rodzicem | ||
52 | Dragan Blanka | Gdynia | Polska | Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat | ||
53 | Kurasz Zofia | Gdynia | Polska | Bieg MATA – 6 lat | Active Flow | |
54 | Kurasz Stanisław | Gdynia | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 lat | Active Flow | |
55 | Świeczkowski Nikodem | Gdynia | Polska | Bieg BOSMANA – 7 lat | SP 45 w Gdyni | |
56 | Świeczkowski Aleksander | Gdynia | Polska | Bieg MATA – 6 lat | SP 45 w Gdyni | |
57 | Maciąg Zuzanna | Pogórze | Polska | Bieg KOMANDORA - 11 lat | ULKS Skoczek | |
58 | Maciąg Natalia | Pogórze | Polska | Bieg KAPITANA – 10 lat | ||
59 | Prątnicki Miłosz | Gdynia | Polska | Bieg KOMANDORA - 11 lat | KKS SFORA Bojano | |
60 | Mazur Iga | Bojano | Polska | Bieg BOSMANA – 7 lat | KKS SFORA Bojano | |
61 | Staszewska Zofia | Gdynia | Polska | Bieg MATA – 6 lat | ||
62 | Filipek Mikołaj | Gdynia | Polska | Maluch z rodzicem | ||
63 | Szczotka Jakub | Sadlinki | Polska | Bieg BOSMANA – 7 lat | Spójnia Sadlinki | |
64 | Rurkowska Lilianna | Chwaszczyno | Polska | Bieg MATA – 6 lat | ||
65 | Rurkowska Diana | Chwaszczyno | Bieg MATA – 6 lat | |||
66 | Rurkowski Tymoteusz | Chwaszczyno | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat | |||
67 | Jakubowski Bruno | Gdynia | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 lat | ||
68 | Jakubowska Sara | Gdynia | Polska | Maluch z rodzicem | ||
69 | Kamińska Wiktoria | Gdynia | Polska | Bieg BOSMANA – 7 lat | Active Flow | |
70 | Sobczak Tymoteusz | Banino | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 lat | ||
71 | Kubuszewska Antonina | Mrzezino | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 lat | ||
72 | Chabko Mikołaj | Sopot | Polska | Bieg MATA – 6 lat | Przedszkole nr 5 w Sopocie | |
73 | Czajkowski Filip | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat | Sp 44 Gdynia | |
74 | Szczot Jan | Gdansk | Polska | Bieg KOMANDORA - 11 lat | ||
75 | Szczot Pola | Gdansk | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat | ||
76 | Zajączkowski Szymon | Pogórze | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 lat | ||
77 | Wawiernia Stanisław | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat | ||
78 | Głowiński Piotr | Gdynia | Polska | Bieg KAPITANA – 10 lat | ||
79 | Głowińska Maja | Gdynia | Polska | Bieg MATA – 6 lat | ||
80 | Lipińska Jadwiga | Gdynia | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 lat | ||
81 | Kuśnierek Szymon | Gdynia | Polska | Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat | ||
82 | Kuśnierek Adam | Gdynia | Polska | Bieg BOSMANA – 7 lat | ||
83 | Rojewska Julia | Gdynia | Polska | Bieg MATA – 6 lat | ZSP nr 3 Gdynia | |
84 | Olech Julian | Gdynia | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat | Przedszkole Dzieci Świata | |
85 | Piętka Jakub | Gdańsk | Polska | Bieg BOSMANA – 7 lat | Sp Hevelius | |
86 | Turyło-Drespa Liliana | Gdynia | Polska | Bieg MATA – 6 lat | ||
87 | Mielec Filip | Gdynia | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 lat | ||
88 | Mielec Julian | Gdynia | Bieg BOSMANA – 7 lat | |||
89 | Omelaniuk Michał | Gdańsk | Polska | Bieg BOSMANA – 7 lat | Sp1 Gdańsk | |
90 | Smolik Palina | Gdynia | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat | ||
91 | Smolik Raman | Gdynia | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 lat | ||
92 | Matylda Cieślarczyk | Gdynia | Polska | Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat | przedszkole 16 Gdynia | |
93 | Wiktor Cieślarczyk | Gdynia | Polska | Maluch z rodzicem | przedszkole 16 Gdynia | |
94 | Czapla Mateusz | Gdynia | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat | Sp 37 Gdynia | |
95 | Boyke Igor | Gdynia | Polska | Bieg MATA – 6 lat | Przedszkole 21 Gdynia | |
96 | Boyke Martyna | Gdynia | Polska | Bieg PORUCZNIKA – 9 lat | SP 16 Gdynia | |
97 | Zagórska Urszula | Gdynia | Polska | Bieg KOMANDORA - 11 lat | ZSP nr 3 Gdynia | |
98 | Zagórski Antoni | Gdynia | Polska | Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat | ZSP nr 3 Gdynia | |
99 | Jagielska Lena | Gdynia | Polska | Bieg BOSMANA – 7 lat | Szkoła podstawowa nr 47 w Gdyni | |
100 | Kochańska Hanna | Gdynia | Polska | Bieg MARYNARZA – do 4 lat | Przedszkole Chatka Przedszkolaka |
Views: 13931