# | Surname and name | City | Kraj | Distance | Club | Sum to pay |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barczak Michał | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha (400 metrów) 6-8 lat | SP 35 Gdańsk | |
2 | Barczak Adam | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha (400 metrów) 6-8 lat | Przedszkole 39 Gdańsk | |
3 | LOMPERTA Franciszek | Gdańsk | Polska | Bieg Młodzieżowy (600 metrów) 9-12 i 13-15 lat | Szkoła Podstawowa nr 35 ,Gdańsk | |
4 | Zambrano-Szczeblewska Roma | Sopot | Polska | Bieg Mini Malucha (200 metrów) 3-5 lat | Przedszkole nr 5 | |
5 | Rojek Dawid | Sopot | Polska | Bieg Młodzieżowy (600 metrów) 9-12 i 13-15 lat | ||
6 | Rojek Rebeka | Sopot | Polska | Bieg Malucha (400 metrów) 6-8 lat | ||
7 | Anastaziak Agatka | Sopot | Polska | Bieg Malucha (400 metrów) 6-8 lat | ||
8 | Jastrzębski Robert | Sopot | Polska | Bieg Malucha (400 metrów) 6-8 lat | ||
9 | Gierszewska Hanna | Gdansk | Polska | Bieg Młodzieżowy (600 metrów) 9-12 i 13-15 lat | ||
10 | Salwowski Kacper | Rumia | Polska | Bieg Młodzieżowy (600 metrów) 9-12 i 13-15 lat | GSS GDYNIA | |
11 | Kłokocki Jan | Ostróda | Polska | Bieg Młodzieżowy (600 metrów) 9-12 i 13-15 lat | ||
12 | Kłokocki Adam | Ostróda | Polska | Bieg Mini Malucha (200 metrów) 3-5 lat | ||
13 | Warsiński Wojciech | Gdańsk | Polska | Bieg Mini Malucha (200 metrów) 3-5 lat | ||
14 | Okońska Ewa | Sopot | Polska | Bieg Młodzieżowy (600 metrów) 9-12 i 13-15 lat | ||
15 | Łada Nikodem | Nowe Polaszki | Polska | Bieg Młodzieżowy (600 metrów) 9-12 i 13-15 lat | ||
16 | Gendig-Formela Gabryś | Lębork | Polska | Bieg Młodzieżowy (600 metrów) 9-12 i 13-15 lat | LKB im,, BRACI PETK LĘBORK | |
17 | Rusin Zuzia | Lębork | Polska | Bieg Malucha (400 metrów) 6-8 lat | LKB im,, BRACI PETK LĘBORK | |
18 | Dziubak Leon | Gdańsk | Polska | Bieg Mini Malucha (200 metrów) 3-5 lat | ||
19 | Dziubak Nikodem | Gdańsk | Polska | Bieg Mini Malucha (200 metrów) 3-5 lat | ||
20 | Muchnicki Mikołaj | Lębork | Polska | Bieg Młodzieżowy (600 metrów) 9-12 i 13-15 lat | LKB im,, BRACI PETK LĘBORK | |
21 | Pilarski Marcel | Lębork | Polska | Bieg Malucha (400 metrów) 6-8 lat | LKB im,, BRACI PETK LĘBORK | |
22 | Gajdus Michał | Lębork | Polska | Bieg Młodzieżowy (600 metrów) 9-12 i 13-15 lat | LKB im. Braci Petk | |
23 | Jastrzębska Julia | Sopot | Polska | Bieg Młodzieżowy (600 metrów) 9-12 i 13-15 lat | ||
24 | Rusin Julia | Lębork | Polska | Bieg Młodzieżowy (600 metrów) 9-12 i 13-15 lat | LKB im,, BRACI PETK LĘBORK | |
25 | Achramowicz Uliana | Lębork | Polska | Bieg Młodzieżowy (600 metrów) 9-12 i 13-15 lat | ||
26 | Fruczek Radek | Gdańsk | Polska | Bieg Młodzieżowy (600 metrów) 9-12 i 13-15 lat | ||
27 | Metera Anna | Nowa Wieś Lęborska | Polska | Bieg Malucha (400 metrów) 6-8 lat | LKB im. Braci Petk | |
28 | Metera Konrad | Nowa Wieś Lęborska | Polska | Bieg Młodzieżowy (600 metrów) 9-12 i 13-15 lat | LKB im. Braci Petk | |
29 | Mikołajewska Amelka | Chwaszczyno | Polska | Bieg Mini Malucha (200 metrów) 3-5 lat | Elektonicznezapisy.pl Team | |
30 | Waśkiewicz Antoni | Gdańsk | Polska | Bieg Mini Malucha (200 metrów) 3-5 lat | ||
31 | Kozakiewicz Miłosz | Sopot | Polska | Bieg Młodzieżowy (600 metrów) 9-12 i 13-15 lat | Active Flow | |
32 | Skubich Zofia | gdansk | Polska | Bieg Młodzieżowy (600 metrów) 9-12 i 13-15 lat | ||
33 | Skubich Alicja | gdansk | Polska | Bieg Młodzieżowy (600 metrów) 9-12 i 13-15 lat | ||
34 | Buszan Henryk | Gdynia | Polska | Bieg Malucha (400 metrów) 6-8 lat | ||
35 | Sienkiewicz Julian | Bydgoszcz | Polska | Bieg Mini Malucha (200 metrów) 3-5 lat | ||
36 | Łaguna Anna | Gdańsk | Polska | Bieg Młodzieżowy (600 metrów) 9-12 i 13-15 lat | KL Lechia Gdańsk | |
37 | Yasnova Yeva | Sopot | Polska | Bieg Mini Malucha (200 metrów) 3-5 lat | Przedszkole nr 5 | |
38 | Trochimczuk Michalina | Elbląg | Polska | Bieg Młodzieżowy (600 metrów) 9-12 i 13-15 lat | ELZŁOM Elbląg | |
39 | Trochimczuk Milena | Elbląg | Polska | Bieg Młodzieżowy (600 metrów) 9-12 i 13-15 lat | ELZŁOM Elbląg | |
40 | Grudzińska Zofia | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha (400 metrów) 6-8 lat | ||
41 | Grudzińska Maria | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha (400 metrów) 6-8 lat | ||
42 | Kmera Mateusz | Gdańsk | Polska | Bieg Młodzieżowy (600 metrów) 9-12 i 13-15 lat | Bigyellowfoot Adventure Team | |
43 | Buko Wiktor | Sopot | Polska | Bieg Młodzieżowy (600 metrów) 9-12 i 13-15 lat | SP 9 Sopot | |
44 | Czerwiec Liliana | Rumia | Polska | Bieg Malucha (400 metrów) 6-8 lat | RKS Rumia | |
45 | Zalaszewski Krzysztof | Sopot | Polska | Bieg Malucha (400 metrów) 6-8 lat | ||
46 | Zalaszewska Hanna | Sopot | Polska | Bieg Młodzieżowy (600 metrów) 9-12 i 13-15 lat | ||
47 | PANCIKIEWICZ Pola | SOPOT | Polska | Bieg Mini Malucha (200 metrów) 3-5 lat | ||
48 | Miotke Marcelina | Gdynia | Polska | Bieg Mini Malucha (200 metrów) 3-5 lat | ||
49 | Miotke Kornelia | Gdynia | Polska | Bieg Malucha (400 metrów) 6-8 lat | Active Flow | |
50 | Lukaszewicz Aleksandra | Gdynia | Polska | Bieg Mini Malucha (200 metrów) 3-5 lat | ||
51 | Lukaszewicz Mateusz | Gdynia | Polska | Bieg Malucha (400 metrów) 6-8 lat | ||
52 | Bombik Kornelia | GDAŃSK | Polska | Bieg Mini Malucha (200 metrów) 3-5 lat | ||
53 | Piętka Jakub | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha (400 metrów) 6-8 lat | Hevelius | |
54 | Toma Nikodem | gdynia | Polska | Bieg Mini Malucha (200 metrów) 3-5 lat | ||
55 | Toma Tymek | gdynia | Polska | Bieg Malucha (400 metrów) 6-8 lat | ||
56 | Januszewicz Michał Januszewicz | Sopot | Polska | Bieg Młodzieżowy (600 metrów) 9-12 i 13-15 lat | Sp 8 Sopot | |
57 | Januszewicz Jan Januszewicz | Sopot | Polska | Bieg Malucha (400 metrów) 6-8 lat | Sp 8 Sopot | |
58 | Przeździecka Julia | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha (400 metrów) 6-8 lat | ||
59 | Jażdżewski Albert | Sopot | Polska | Bieg Mini Malucha (200 metrów) 3-5 lat | ||
60 | Gałuszyńska Maja | Gdynia | Polska | Bieg Malucha (400 metrów) 6-8 lat | Act | |
61 | Grynis Piotr | Elbląg | Polska | Bieg Młodzieżowy (600 metrów) 9-12 i 13-15 lat | SP 11 Elbląg | |
62 | Cieślińska Marlena | Gdańsk | Polska | Bieg Młodzieżowy (600 metrów) 9-12 i 13-15 lat | ||
63 | Cieślińska Magdalena | Gdańsk | Polska | Bieg Młodzieżowy (600 metrów) 9-12 i 13-15 lat | ||
64 | Woźniakowski Szymon | Elbląg | Polska | Bieg Młodzieżowy (600 metrów) 9-12 i 13-15 lat | SP16 Elbląg | |
65 | Kania Bruno | Gdańsk | Polska | Bieg Mini Malucha (200 metrów) 3-5 lat | ||
66 | Teska Robert | Gdynia | Polska | Bieg Mini Malucha (200 metrów) 3-5 lat | Przedszkole nr 22 Gdynia | |
67 | Kuźmiński Jerzy | Gdynia | Polska | Bieg Mini Malucha (200 metrów) 3-5 lat | Chatka Przedszkolaka GDYNIA | |
68 | Koziorzemska Lena | Gdynia | Polska | Bieg Malucha (400 metrów) 6-8 lat | Sp 45 Gdynia | |
69 | Kuźmiński Jan | GDYNIA | Polska | Bieg Malucha (400 metrów) 6-8 lat | SP 47 GDYNIA | |
70 | Kowalska Kaja | Sopot | Polska | Bieg Malucha (400 metrów) 6-8 lat | ||
71 | Januszkiewicz Tymon | Gdańsk | Polska | Bieg Młodzieżowy (600 metrów) 9-12 i 13-15 lat | Sp 27 Gdansk | |
72 | Januszkiewicz Kinga | Gdańsk | Polska | Bieg Młodzieżowy (600 metrów) 9-12 i 13-15 lat | Sp 27 Gdansk | |
73 | Bzowski Dominik | Gdańsk | Polska | Bieg Mini Malucha (200 metrów) 3-5 lat | ||
74 | Bzowski Filip | Gdańsk | Polska | Bieg Mini Malucha (200 metrów) 3-5 lat | ||
75 | Bzowski Emil | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha (400 metrów) 6-8 lat | ||
76 | Godlewska Antonina | Malbork | Polska | Bieg Mini Malucha (200 metrów) 3-5 lat | Godlewski Runners | |
77 | Muciłowicz Antek | Gdańsk | Polska | Bieg Młodzieżowy (600 metrów) 9-12 i 13-15 lat | ||
78 | Zaborowski Dawid | Juszkowo | Polska | Bieg Młodzieżowy (600 metrów) 9-12 i 13-15 lat | ||
79 | Mnich Zbigniew | Gdynia | Polska | Bieg Mini Malucha (200 metrów) 3-5 lat | ||
80 | Górski Piotr | Gdynia | Polska | Bieg Malucha (400 metrów) 6-8 lat | SP 34 Gdynia | |
81 | Brukiewicz Wiktor | Gdynia | Polska | Bieg Mini Malucha (200 metrów) 3-5 lat | ||
82 | Randzio Oliwia | Olsztyn | Polska | Bieg Młodzieżowy (600 metrów) 9-12 i 13-15 lat | KS Szkoła Lekkiej Olsztyn | |
83 | Hulewski Antek | Sopot | Polska | Bieg Malucha (400 metrów) 6-8 lat | ||
84 | Hulewski Alek | Sopot | Polska | Bieg Malucha (400 metrów) 6-8 lat | ||
85 | Kierszka Ignacy | Gdynia | Polska | Bieg Młodzieżowy (600 metrów) 9-12 i 13-15 lat | GROMIK/UKS7 | |
86 | Żuka Nikolas | Gdynia | Polska | Bieg Malucha (400 metrów) 6-8 lat | ||
87 | Żuka Marika | Gdynia | Polska | Bieg Młodzieżowy (600 metrów) 9-12 i 13-15 lat | ||
88 | Kuczmarski Tymon | Gdynia | Polska | Bieg Mini Malucha (200 metrów) 3-5 lat | ||
89 | Wawiernia Antoni | Gdynia | Polska | Bieg Mini Malucha (200 metrów) 3-5 lat | ||
90 | Gawrylczyk Selena | Gdynia | Polska | Bieg Młodzieżowy (600 metrów) 9-12 i 13-15 lat | ||
91 | Kuchta Antoni | Sopot | Polska | Bieg Młodzieżowy (600 metrów) 9-12 i 13-15 lat | Sp 75 gdańsk | |
92 | Kuchta Maria | Sopot | Polska | Bieg Mini Malucha (200 metrów) 3-5 lat | Przedszkole nr 10 Sopot | |
93 | Pawelski Tymon | Gdynia | Polska | Bieg Mini Malucha (200 metrów) 3-5 lat | ||
94 | Pawelski Borys | Gdynia | Polska | Bieg Mini Malucha (200 metrów) 3-5 lat | ||
95 | kabat malwina | tczew | Polska | Bieg Mini Malucha (200 metrów) 3-5 lat | ||
96 | kabat kornelia | tczew | Bieg Młodzieżowy (600 metrów) 9-12 i 13-15 lat | |||
97 | kabat dawid | tczew | Polska | Bieg Młodzieżowy (600 metrów) 9-12 i 13-15 lat | ||
98 | Kijanka Daniel | Sopot | Polska | Bieg Malucha (400 metrów) 6-8 lat | ||
99 | Lejk Pola | Gdynia | Polska | Bieg Mini Malucha (200 metrów) 3-5 lat | ||
100 | Lejk Jakub | Gdynia | Polska | Bieg Malucha (400 metrów) 6-8 lat |
Views: 4190