# | Surname and name | City | Kraj | Distance | Club | Sum to pay |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Markowska Anna | Grudziądz | Polska | Bieg główny 10 km | paid BM | |
2 | Ruchlewicz Urszula | Sztum | Polska | Bieg główny 10 km | ||
3 | Szalaty Angelika | Siemirowice | Polska | Bieg główny 10 km | paid BM | |
4 | Sikorowski Ariel | Goraj | Polska | Bieg główny 10 km | paid BM | |
5 | Seroka Łukasz | Pelplin | Polska | Bieg główny 10 km | paid BM | |
6 | Trukawka Tadeusz | Janowo12 | Polska | Bieg główny 10 km | paid BM | |
7 | Fryca Jarosław | Malbork | Polska | Bieg główny 10 km | amator | paid BM |
8 | Szalaty Marcin | Siemirowice | Polska | Bieg główny 10 km | Baza44/ 44 Baza Lotnictwa Morskiego | paid BM |
9 | Luto Paweł | Gdańsk | Polska | Bieg główny 10 km | DCT Drużyna Biegowa | paid BM |
10 | Czaplicka Marta | Malbork | Polska | Bieg główny 10 km | Klub biegowy malbork | paid BM |
11 | Kozdemba Krzysztof | Gdańsk | Polska | Bieg główny 10 km | paid BM | |
12 | Giembicki Jan | Sztum | Polska | Bieg główny 10 km | LKS Zantyr Sztum | paid BM |
13 | Bożykowski Daniel | Sztum | Polska | Bieg główny 10 km | paid BM | |
14 | Jaskot Jerzy | Malbork | Polska | Bieg główny 10 km | niezrzeszony | paid BM |
15 | Sałek Wioleta | Sztum | Polska | Bieg główny 10 km | Sztumskie smoki | paid BM |
16 | Noworacki Bartosz | Malbork | Polska | Bieg główny 10 km | Sztumskie Smoki | paid BM |
17 | Świtała Roman | Kwidzyn | Polska | Bieg główny 10 km | AMATOR | paid BM |
18 | Cierpiałowski Adrian | Nowa Wieś Malborska | Polska | Bieg główny 10 km | Sztumskie Smoki | paid BM |
19 | Lato Jakub | Malbork | Polska | Bieg główny 10 km | paid BM | |
20 | Głombiowska Zuzanna | Gdynia | Polska | Bieg główny 10 km | Runpassion.pl TEAM | paid BM |
21 | Lewocha Rafał | Jastrząb | Polska | Bieg główny 10 km | WOŻNIAK TEAM | paid BM |
22 | Koczaj Sławomir | Malbork | Polska | Bieg główny 10 km | NW biega Koczajteam | |
23 | MAJEWSKI Ryszard | Dzierzgoń | Polska | Bieg główny 10 km | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | paid BM |
24 | Stachurski Adam | Malbork | Polska | Bieg główny 10 km | paid BM | |
25 | Partyka Robert | Malbork | Polska | Bieg główny 10 km | Grupa Malbork,Muzeum Zamkowe Malbork | paid BM |
26 | Kiliman Beata | Dębina | Polska | Bieg główny 10 km | NOWY STAW BIEGA | paid BM |
27 | Zimna Agnieszka | Tczew | Polska | Bieg główny 10 km | Biegający Tczew | paid BM |
28 | Wójcicki Paweł | Malbork | Polska | Bieg główny 10 km | 22.BLT | paid BM |
29 | Mogiłka Jacek | Malbork | Polska | Bieg główny 10 km | paid BM | |
30 | Szypryt Dawid | Malbork | Polska | Bieg główny 10 km | paid BM | |
31 | Ziąber Joanna | Gdansk | Polska | Bieg główny 10 km | paid BM | |
32 | Polański Oskar | Gdynia | Polska | Bieg główny 10 km | paid BM | |
33 | Melkowski Michał | Kwidzyn | Polska | Bieg główny 10 km | Urbex Team Kwidzyn | paid BM |
34 | Nierzwicki Grzegorz | Malbork | Polska | Bieg główny 10 km | Grupa Malbork | paid BM |
35 | Radomiński Kamil | Kwidzyn | Polska | Bieg główny 10 km | Cosinus Gdańsk | paid BM |
36 | Pyśk Natalia | Malbork | Polska | Bieg główny 10 km | paid BM | |
37 | Nowakowski Tomasz | Kwidzyn | Polska | Bieg główny 10 km | paid BM | |
38 | Skowronski Darek | Dzierzgon | Polska | Bieg główny 10 km | DKS Powiśle Dzierzgon/ Dzierzgon Team | |
39 | Kania Krzysztof | Kwidzyn | Polska | Bieg główny 10 km | Urbex Team Kwidzyn | paid BM |
40 | Zimny Tomasz Zimny | Tczew | Polska | Bieg główny 10 km | Biegający Tczew | paid BM |
41 | Zakrzewska AGNIESZKA | Malbork | Polska | Bieg główny 10 km | kijowy folk | paid BM |
42 | Sikora Marcin | Dzierzgoń | Polska | Bieg główny 10 km | Dzierzgoń Team/DKS Powiśle/Kram FC | |
43 | Rażewski Maciej | Malbork | Polska | Bieg główny 10 km | CTS / MKS Delfin Malbork | paid BM |
44 | Dylert Arkadiusz | Malbork | Polska | Bieg główny 10 km | Grupa Malbork | paid BM |
45 | Tobojko Izabela | Pisz | Polska | Bieg główny 10 km | paid BM | |
46 | Potoczek Andrzej | Lichnowy | Polska | Bieg główny 10 km | PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY/NOWY STAW BIEGA | paid BM |
47 | Wrzeszcz-Głąb Martyna | Malbork | Polska | Bieg główny 10 km | paid BM | |
48 | Hapke Tomasz | Wilkowo | Polska | Bieg główny 10 km | Kwidzyn biega | |
49 | Kos Sławomir | Nowy Dwór Gd. | Polska | Bieg główny 10 km | DCT runing team | paid BM |
50 | Jaskulski Kazimierz | Grudziądz | Polska | Bieg główny 10 km | Grudziądz | paid BM |
51 | Jaskulska Mirela | Grudziądz | Polska | Bieg główny 10 km | Grudziądz | paid BM |
52 | Wierzbicki Jakub | Malbork | Polska | Bieg główny 10 km | STABILNIE ZMĘCZENI MALBORK | paid BM |
53 | JAREMA Krzysztof | MALBORK | Polska | Bieg główny 10 km | paid BM | |
54 | Dobrosielski Piotr | Juszkowo | Polska | Bieg główny 10 km | paid BM | |
55 | Szymkowiak Paweł | Malbork | Polska | Bieg główny 10 km | 22. BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO | paid BM |
56 | Jurczak Adam | Malbork | Polska | Bieg główny 10 km | paid BM | |
57 | Gadowski Maciej | Malbork | Polska | Bieg główny 10 km | paid BM | |
58 | Galikowski Juliusz | Tczew | Polska | Bieg główny 10 km | paid BM | |
59 | Przybyła Marta | Janówka | Polska | Bieg główny 10 km | paid BM | |
60 | Rybczyński Andrzej | Malbork | Polska | Bieg główny 10 km | paid BM | |
61 | Tołkacz Wojciech | MALBORK | Polska | Bieg główny 10 km | Malbork Biega | paid BM |
62 | mazerski bartosz | sztum | Polska | Bieg główny 10 km | LKS Zantyr Sztum | |
63 | Jarząbek Marcin | MALBORK | Polska | Bieg główny 10 km | First Malbork Team | paid BM |
64 | Niedźwiecki Marcin | Malbork | Polska | Bieg główny 10 km | paid BM | |
65 | SOSIŃSKI DARIUSZ | SZTUM | Polska | Bieg główny 10 km | LKS Zantyr Sztum | paid BM |
66 | Grochecki Jakub | Malbork | Polska | Bieg główny 10 km | Baitawka Sports | paid BM |
67 | Czarnecki Mateusz | Stobiec | Polska | Bieg główny 10 km | DCT RUNNING TEAM | paid BM |
68 | Ludwik Andrzej | Sztum | Polska | Bieg główny 10 km | LKS ZANTYR SZTUM | paid BM |
69 | Naumczyk Tomasz | Malbork | Polska | Bieg główny 10 km | Nyborg-Mawent | paid BM |
70 | Stawiński Artur | Malbork | Polska | Bieg główny 10 km | paid BM | |
71 | Jędrasiewicz Jacek | Tczew | Polska | Bieg główny 10 km | Team Tapflo | paid BM |
72 | Kulik Tomasz | Malbork | Polska | Bieg główny 10 km | paid BM | |
73 | Kucharczyk Tomasz | Lubliniec | Polska | Bieg główny 10 km | 22. BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO | |
74 | Skwarczyńska-Kulik Patrycja | Malbork | Polska | Bieg główny 10 km | BEZTLENOWI MALBORK | paid BM |
75 | Turo-Podbereżny Adelina | Malbork | Polska | Bieg główny 10 km | Malborskie Morsy | paid BM |
76 | Kuśmierz Patryk | Malbork | Polska | Bieg główny 10 km | paid BM | |
77 | Brzuszkiewicz Bartek | Kwidzyn | Polska | Bieg główny 10 km | Amigos | paid BM |
78 | Błaszczuk Grzegorz | Mikołajki Pomorskie | Polska | Bieg główny 10 km | paid BM | |
79 | Naumczyk Katarzyna | Malbork | Polska | Bieg główny 10 km | Salon Optyczny Prestiż | paid BM |
80 | Gorczycki Grzegorz | Gdańsk | Polska | Bieg główny 10 km | paid BM | |
81 | Skowroński Andrzej | Malbork | Polska | Bieg główny 10 km | GRUPA MALBORK | paid BM |
82 | Łagowski Paweł | Malbork | Polska | Bieg główny 10 km | ||
83 | Nawrocki Mariusz | Gdańsk | Polska | Bieg główny 10 km | paid BM | |
84 | Markowski Szymon | Tczew | Polska | Bieg główny 10 km | Biegający Tczew | paid BM |
85 | Markowska Aleksandra | Tczew | Polska | Bieg główny 10 km | Biegający Tczew | paid BM |
86 | Treć Leon | Sztum | Polska | Bieg główny 10 km | LKS Zantyr Sztum | paid BM |
87 | Dmitrzak Piotr | Sztum | Polska | Bieg główny 10 km | LKS Zantyr Sztum | |
88 | Koman Dariusz | Sztum | Polska | Bieg główny 10 km | 22.BLT | |
89 | Lauryn Patryk | Warszawa | Polska | Bieg główny 10 km | Audiomagic.pl | paid BM |
90 | Sawicka Urszula | Dębina | Polska | Bieg główny 10 km | NOWY STAW BIEGA | paid BM |
91 | Dobrowolski Kamil | Malbork | Polska | Bieg główny 10 km | 22.BLT | paid BM |
92 | Szyszkowski Maciej | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny 10 km | paid BM | |
93 | Majewski Wojciech | Dzierzgon | Polska | Bieg główny 10 km | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | paid BM |
94 | Suchomski Marcin | Nowy Staw | Polska | Bieg główny 10 km | NOWY STAW BIEGA | paid BM |
95 | Molenda Tomasz | Malbork | Polska | Bieg główny 10 km | Grupa Malbork | paid BM |
96 | Stolarów Agnieszka | Malbork | Polska | Bieg główny 10 km | Drużyna Pierścienia | paid BM |
97 | Pyszora Łukasz | Sztum | Polska | Bieg główny 10 km | Amigos | paid BM |
98 | Szostek Tomasz | Kwidzyn | Polska | Bieg główny 10 km | Amigos | paid BM |
99 | Guliński Piotr | Malbork | Polska | Bieg główny 10 km | paid BM | |
100 | Leszczyński Tomasz | Sztum | Polska | Bieg główny 10 km |
Views: 9931