# | Numer | Karta | Surname and name | City | Kraj | Distance | Club | Sum to pay |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Stelwach Leszek | Pisz | Polska | Start Mikołajkowa Dyszka | ||||
2 | 105 | Tarasewicz Szymon | Olsztyn | Polska | Start Mikołajkowa Dyszka | paid on-line | ||
3 | 84 | Raszczyk Katarzyna | Kolno | Polska | Start Mikołajkowa Dyszka | Kolno Biega | paid on-line | |
4 | 91 | Sanko Aliaksandr | Grudziądz | Białoruś | Start Mikołajkowa Dyszka | paid on-line | ||
5 | Kotowicz Grzegorz | Budry | Polska | Start Mikołajkowa Dyszka | ||||
6 | 7 | Berk Krzysztof | Olsztyn | Polska | Start Mikołajkowa Dyszka | AKM Olsztyn | paid on-line | |
7 | 71 | Oborski Ryszard | Mrągowo | Polska | Start Mikołajkowa Dyszka | paid on-line | ||
8 | 36 | Juchnowicz Robert | Bialystok | Polska | Start Mikołajkowa Dyszka osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności | Biegajace Slimaki | ||
9 | Tragońska Małgorzata | Kętrzyn | Polska | Start Mikołajkowa Dyszka | Drużyna ML | |||
10 | 101 | Stasiewicz Emilia | Białystok | Polska | Start Mikołajkowa Dyszka | paid on-line | ||
11 | 59 | Mierzejewski Grzegorz | Grudusk | Polska | Start Mikołajkowa Dyszka | Team Spirit | paid on-line | |
12 | 78 | Podsiad Paweł | Olsztyn | Polska | Start Mikołajkowa Dyszka | paid on-line | ||
13 | 115 | Wysocki Adam | Mrągowo | Polska | Start Mikołajkowa Dyszka | paid on-line | ||
14 | 85 | Razet Christophe | Paris | Francja | Start Mikołajkowa Dyszka | paid on-line | ||
15 | 21 | Gedon Agnès | 1400 Nivelles | Francja | Start Mikołajkowa Dyszka | paid on-line | ||
16 | 99 | Soliwoda Jacek | Kętrzyn | Polska | Start Mikołajkowa Dyszka | 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana | paid on-line | |
17 | 53 | Łaskowski Tomasz | Olecko | Polska | Start Mikołajkowa Dyszka | paid on-line | ||
18 | 88 | Rożek Gerard | Olecko | Polska | Start Mikołajkowa Dyszka | Olecko Biega | paid on-line | |
19 | 83 | Radziewicz Marcin | Garbno | Polska | Start Mikołajkowa Dyszka | paid on-line | ||
20 | 19 | Figat Mirosław | Bartoszyce | Polska | Start Mikołajkowa Dyszka 60-69 | Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny | paid on-line | |
21 | 65 | Nadwodna -Stachacz Agata | Ostrołęka | Polska | Start Mikołajkowa Dyszka | Starglass Team Ostrołęka | paid on-line | |
22 | 39 | Kaczyńska Ewelina | Zieleniec Mały | Polska | Start Mikołajkowa Dyszka | Klub Biegacza Jurund Szczytno | paid on-line | |
23 | 94 | Sierak Małgorzata | Korpele | Polska | Start Mikołajkowa Dyszka | Klub Biegacza Jurund Szczytno | paid on-line | |
24 | Sadowska Maria | Biskupiec | Polska | Start Mikołajkowa Dyszka | Egger Biskupiec Biega | |||
25 | 63 | Moroz Elżbieta | Kętrzyn | Polska | Start Mikołajkowa Dyszka osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności | Drużyna ML | ||
26 | 62 | Moroz Andrzej | Kętrzyn | Polska | Start Mikołajkowa Dyszka osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności | |||
27 | 92 | Serwin Andrzej | Kętrzyn | Polska | Start Mikołajkowa Dyszka | Drużyna ML | paid on-line | |
28 | 48 | Kotfica Krystian | Bartoszyce | Polska | Start Mikołajkowa Dyszka | Team Kopeć | paid on-line | |
29 | 110 | Uliszewska Iwona | Orzysz | Polska | Start Mikołajkowa Dyszka | 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana | paid on-line | |
30 | 69 | Nieciecki Jarek | Grajewo | Polska | Start Mikołajkowa Dyszka | Maratonka Grajewo | paid on-line | |
31 | 109 | Turowski Robert | Sojczyn Borowy | Polska | Start Mikołajkowa Dyszka | Maratonka Grajewo | paid on-line | |
32 | 10 | Chutkowska Agnieszka | Kolno | Polska | Start Mikołajkowa Dyszka | Kolno Biega | paid on-line | |
33 | 60 | Milewski Mateusz | Ełk | Polska | Start Mikołajkowa Dyszka | paid on-line | ||
34 | 102 | Stasiewicz Magdalena | Białystok | Polska | Start Mikołajkowa Dyszka | paid on-line | ||
35 | 52 | Kudosz Andrzej | Gołdap | Polska | Start Mikołajkowa Dyszka | LA OSIR GOŁDAP | paid on-line | |
36 | 16 | Dylak Grzegorz | Mrągowo | Polska | Start Mikołajkowa Dyszka | paid on-line | ||
37 | 113 | Wilamowski Jacek | LIDZBARK WARMIŃSKI | Polska | Start Mikołajkowa Dyszka | Team Kopeć | paid on-line | |
38 | 45 | Konieczny Marcin | Kieźliny | Polska | Start Mikołajkowa Dyszka | Klub Sportowy NIEMANIEMOGE | paid on-line | |
39 | 95 | Siergiej Wojciech | Giżycko | Polska | Start Mikołajkowa Dyszka | Giżycki klub morsów zimny ptak | paid on-line | |
40 | 17 | Dziekońska Magdalena Dziekońska | Giżycko | Polska | Start Mikołajkowa Dyszka | Team Parszczyńskich | paid on-line | |
41 | 26 | Gudaniec Robert | Lidzbark Warmiński | Polska | Start Mikołajkowa Dyszka | Klub Biegacza Lidzbark Warmiński | paid on-line | |
42 | 42 | Klepacka Adriana | Lidzbark Warmiński | Polska | Start Mikołajkowa Dyszka | Klub Biegacza Lidzbark Warmiński | paid on-line | |
43 | 97 | Sławecki Jerzy | Kętrzyn | Polska | Start Mikołajkowa Dyszka 60-69 | Team Kętrzyn 70 | paid on-line | |
44 | Andryszczyk Rafał | Kowale Oleckie | Polska | Start Mikołajkowa Dyszka | Husaria Gołdap | |||
45 | 15 | Durmaj Marcin | Giżycko | Polska | Start Mikołajkowa Dyszka | 15 Giżycko Brygada Zmechanizowana | paid on-line | |
46 | 9 | Bochenko Daniel | Brzozowa | Polska | Start Mikołajkowa Dyszka | paid on-line | ||
47 | Werema Natalia | Pasłęk | Polska | Start Mikołajkowa Dyszka | ||||
48 | 18 | Figat Kamil | Bartoszyce | Polska | Start Mikołajkowa Dyszka | Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny | paid on-line | |
49 | 82 | Radomska Marlena | Olszewo | Polska | Start Mikołajkowa Dyszka | paid on-line | ||
50 | 64 | Mysiewicz Wojciech | Bartoszyce | Polska | Start Mikołajkowa Dyszka osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności | Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny | ||
51 | 86 | Rejchel Jerzy | Woźnice | Polska | Start Mikołajkowa Dyszka 16-18 | |||
52 | 38 | Kaczmarczyk Aleksandra | Barczewo | Polska | Start Mikołajkowa Dyszka 16-18 | |||
53 | 77 | Piekut Jakub | Warszawa | Polska | Start Mikołajkowa Dyszka | Decepticon Gym | paid on-line | |
54 | 12 | Dobrogost Maciej | Warszawa | Polska | Start Mikołajkowa Dyszka | Decepticon Gym | paid on-line | |
55 | 67 | Nasalski Hubert | Mikołajki | Polska | Start Mikołajkowa Dyszka 16-18 | |||
56 | 70 | Niedźwiedzki Andrzej | Piecki | Polska | Start Mikołajkowa Dyszka 60-69 | paid on-line | ||
57 | 11 | Czaplejewicz Marta | Ełk | Polska | Start Mikołajkowa Dyszka | Super Drużyna Ełk | paid on-line | |
58 | 107 | Tomczak Joanna | Warszawa | Polska | Start Mikołajkowa Dyszka | paid on-line | ||
59 | 24 | Grochowski Jan | Olsztyn | Polska | Start Mikołajkowa Dyszka powyżej 70 roku życia | |||
60 | 68 | Niebrzydowski Marcin | Grajewo | Polska | Start Mikołajkowa Dyszka | Maratonka Grajewo | paid on-line | |
61 | 37 | Juszkiewicz Damian | Grajewo | Polska | Start Mikołajkowa Dyszka | Maratonka Grajewo | paid on-line | |
62 | 35 | Jerulank Wiesław | Grajewo | Polska | Start Mikołajkowa Dyszka 60-69 | Maratonka Grajewo | paid on-line | |
63 | 43 | Kołodziejski Krystian | Olsztyn | Polska | Start Mikołajkowa Dyszka | paid on-line | ||
64 | 51 | Kuczkowski Ryszard | Kieźliny | Polska | Start Mikołajkowa Dyszka | Kuropatwa Team | paid on-line | |
65 | 66 | Nadwodna-Piersa Dorota | Ostrołęka | Polska | Start Mikołajkowa Dyszka | Starglass Team Ostrołęka | paid on-line | |
66 | 50 | KOZŁOWSKI PIOTR | AUGUSTÓW | Polska | Start Mikołajkowa Dyszka 60-69 | DHL AUGUSTÓW | paid on-line | |
67 | 25 | Grunwald Paulina | Olsztyn | Polska | Start Mikołajkowa Dyszka | paid on-line | ||
68 | 20 | Gagdzis Jan | Kętrzyn | Polska | Start Mikołajkowa Dyszka 60-69 | Mroźniaki z Kętaki | paid on-line | |
69 | 80 | Prochna Krzysztof | Frombork | Polska | Start Mikołajkowa Dyszka | paid on-line | ||
70 | 13 | dobrzyn zenon | giżycko | Polska | Start Mikołajkowa Dyszka 60-69 | rowery zenon dobrzyn | paid on-line | |
71 | Ambroziak Marcin | Ryn | Polska | Start Mikołajkowa Dyszka | DąbrowskiTeam | |||
72 | 76 | Osiecki Grzegorz | 14-220 Kisielice | Polska | Start Mikołajkowa Dyszka powyżej 70 roku życia | |||
73 | Kamieniarz Adam | Giżycko | Polska | Start Mikołajkowa Dyszka | ||||
74 | 23 | Godlewska Diana | Łomża | Polska | Start Mikołajkowa Dyszka | paid on-line | ||
75 | Rożnowska Anna | Lidzbark Warmiński | Polska | Start Mikołajkowa Dyszka | Klub Biegacza Lidzbark Warmiński | |||
76 | 117 | Zwierzyński Krzysztof | Lidzbark Warmiński | Polska | Start Mikołajkowa Dyszka | BeHaP | paid on-line | |
77 | 111 | Wasilewska Małgorzata | Lidzbark Warmiński | Polska | Start Mikołajkowa Dyszka osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności | Klub Biegacza Lidzbark Warmiński | ||
78 | 90 | Samson Renata | Wydminy | Polska | Start Mikołajkowa Dyszka | 15Giżycka Brygada Zmechanizowana | paid on-line | |
79 | 74 | Olchowik Tomasz | Lidzbark Warmiński | Polska | Start Mikołajkowa Dyszka osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności | Klub Biegacza Lidzbark Warmiński | ||
80 | 73 | Olchowik Beata | Lidzbark Warmiński | Polska | Start Mikołajkowa Dyszka | Klub Biegacza Lidzbark Warmiński | paid on-line | |
81 | 100 | Starczynowski Tomasz | Chrzanów | Polska | Start Mikołajkowa Dyszka | paid on-line | ||
82 | bajc Marzena | lidzbark warmiski | Polska | Start Mikołajkowa Dyszka osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności | ||||
83 | 4 | bajc Marzena | lidzbark warmiski | Polska | Start Mikołajkowa Dyszka osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności | Klub Biegacza Lidzbark Warmiński | ||
84 | 57 | Mazuro Monika | Lidzbark Warmiński | Polska | Start Mikołajkowa Dyszka | Klub Biegacza Lidzbark Warmiński / BiegamBoLubię | paid on-line | |
85 | 72 | Oczkowski Dariusz | Chrzanów | Polska | Start Mikołajkowa Dyszka | paid on-line | ||
86 | Wilk Anna | Lidzbark Warmiński | Polska | Start Mikołajkowa Dyszka | Klub Biegacza Lidzbark Warmiński | |||
87 | 75 | Orlicka Jolanta | Lidzbark Warmiński | Polska | Start Mikołajkowa Dyszka osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności | Klub biegacza Lidzbark Warmiński | ||
88 | 103 | Szczepańska Katarzyna | Lidzbark Warmiński | Polska | Start Mikołajkowa Dyszka osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności | Klub Biegacza Lidzbark Warmiński | ||
89 | 89 | Rytwiński Lech | Olsztyn | Polska | Start Mikołajkowa Dyszka powyżej 70 roku życia | AKM OLSZTYN | ||
90 | 61 | milkowski mariusz | gdynia | Polska | Start Mikołajkowa Dyszka osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności | |||
91 | 98 | sokołowski Rafcio | Suwałki | Polska | Start Mikołajkowa Dyszka osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności | Fundacja Teraz Wschód | ||
92 | 112 | Wightman Agata | Mrągowo | Polska | Start Mikołajkowa Dyszka | paid on-line | ||
93 | 118 | Żyrkowski Robert Żyrkowski | Kętrzyn | Polska | Start Mikołajkowa Dyszka | Drużyna ML | paid on-line | |
94 | 2 | Andruszkiewicz Paulina Andruszkiewicz | Suwałki | Polska | Start Mikołajkowa Dyszka | paid on-line | ||
95 | 93 | Sieklucka Anna | Szestno | Polska | Start Mikołajkowa Dyszka | Mlekpol | paid on-line | |
96 | 108 | TROCHIMOWICZ ARTUR | SZCZYTNO | Polska | Start Mikołajkowa Dyszka 60-69 | AKB SP 2 SZCZYTNO TROHIM TEAM | paid on-line | |
97 | 30 | Iwanow Aleksander | Biaĺystok | Polska | Start Mikołajkowa Dyszka osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności | |||
98 | 31 | Iwanowa Alena | Bialystok | Polska | Start Mikołajkowa Dyszka osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności | |||
99 | Długosz Lucyna | KĘTRZYN | Polska | Start Mikołajkowa Dyszka | WitkowskiRunningTeam | |||
100 | 58 | Melnyczok Jan | Bartoszyce | Polska | Start Mikołajkowa Dyszka powyżej 70 roku życia | Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny |
Views: 9424